mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:30 
 
bo uwazam ze zdecydowanie przesadzasz stary, wez idz troche odpocznij.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:33 
 
No nie ukrywam ze takie gry jak DS sa wlasnie lekarstwem na raka (BLizzard i monetaryzacja gier, korporacja ala Acti czy EA, itp..).. tylko to jest za malo.

Ale idze ku lepszemu imho.
Ludzie sa zmeczeni mialkoscia nowych AAA tytulow. Mamy Kickstarter dzieki ktoremo IMHO jeszcze niejedna ambitna gr powstanie. Indie gierki przezywaja zloty wiek. MMO odwracaja sie od schematu themeparka ala WoW z napierdalaniem itemkow z 4ma statmi na krzyz w kolko (cozreszta podobnie bedzie wygldac w D3 bo ide o zaklad ze beda wydawac patche z lepszymi itemami jak w WoW), pare sandboxow jest zapowiedzianych.

Bedzie imho tylko lepiej. Mam nadzieje.


"bo uwazam ze zdecydowanie przesadzasz stary, wez idz troche odpocznij."

Nikt ci nie kaze ani sie o mnie martwic, ani mnie czytac ani nawet nieudolnie probowac osmieszac mnie w swoich postach co jak widzisz jest strzalem w stope.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwi 2012, 20:36 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:36 
 
Ja tam się w sumie zgodzę. Jeżeli ktoś dysponuje wielką kwotą pieniędzy i wielkim teamem ludzi to rzadko z takiego połączenia powstanie naprawdę oryginalna gra, która stara się wprowadzić coś nowego. W takim "PoE" na uwagę zasługuje chociażby sam system skilli, który jest zdecydowanie bardziej rozbudowany niż ten z "D3". Drzewko pasywnych skilli ma swoje wady, ale nie będę się rozpisywał w tym temacie. "T2" na pewno znajdzie swoją grupę odbiorców chociażby ze względu na stosunek jakości do ceny. 20 dolców za tyle atrakcji? Opłaca się. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:49 
 
Kabraxis napisał(a):
"bo uwazam ze zdecydowanie przesadzasz stary, wez idz troche odpocznij."

Nikt ci nie kaze ani sie o mnie martwic, ani mnie czytac ani nawet nieudolnie probowac osmieszac mnie w swoich postach co jak widzisz jest strzalem w stope.


chyba Tobie sie tylko tak wydaje bo jest z tych twoich ksiazek coraz zabawniejsza beka

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:52 
 
To co takiego super jest w "D3" poza grywalnością?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:53 
 
jest grywalnosc, jest impreza


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:55 
 
Niestety ale d3 pobije rekordy sprzedazy, a kazdy z nas zniknie na miesiace przed kompami, tylko ze do niektorych to chyba dotrzec nie moze i szukaja w tym wszystkim jakis problemow ktore nie maja znaczenia.
Ma byc milo spedzony czas i to jest najwazniejsze dla 99% graczy.


Ostatnio edytowano 8 kwi 2012, 20:56 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 20:56 
 
chyba Tobie sie tylko tak wydaje bo jest z tych twoich ksiazek coraz zabawniejsza beka

tak...tak.... oczywiscie. Smiejesz sie z kolegami na GG.
JA TEZ I CO?

Srsly wez juz wypierdalaj i nie pisz w tematach o grach blaznie.
No i standard idioty na mmorpg.pl - jak zaczyna sie dyskusja na jakis wiekszy temat niz "lubie robic kupe rano i to mi sie podoba" to z jego strony zaczynaja sie jednolinijkowce. Takie samo ograniczenie umyslowe jak mendol ale on przynajmniej pisac i czytac potrafi.
Daj sobie spokoj bo uwierz mi - nie ja sie tu osmieszam.

/faceplam

Niestety ale d3 pobije rekordy sprzedazy

Super - nowe simsy robione przez Kate Perry tez. Zajebiste gry. Podobny poziom zreszta.

a kazdy z nas zniknie na miesiac przed kompami

na miesiac? podobno to gra na 10 lat ma byc? Albo i na 20.
Czyli co po miesiacyu spojkojnie moze PoE i T2 wychodzic bo juz all znudzeni? Good to know.

/lol

Ma byc milo spedzony czas i to jest najwazniejsze dla 99% graczy.

Gralem w bete D3. Nie byl to milo spedzony czas. I znam w uj ludzi online i nie, ktorzy mysla tak samo.

Srsly sobtainer.... MASZ SWOJ MOZG? a jak juz wiesz ze masz to UZYWASZ GO?

Nie bardzo... mi sie wydaje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:03 
 
Wystarczylo jedno malutkie zdanie do Ciebie o modach i juz Cie strolowalem jak dziecko, a teraz wracam ogladac pojutrze bo jest to znacznie ciekawszy temat niz czytanie twojego badziewia serwowanego od roku.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:06 
 
No ten argument z rekordem sprzedaży jest rozbrajający. Nie twierdzę, że w "D3" grało mi się źle, ale to już nie jest "Diablo". Robią to zupełnie inni ludzie i to czuć. Gra stawia na szybką rozgrywkę i totalne efekciarstwo. Postać rzuca mobami jak byle ścierwem. Elementy otoczenia ulegają zniszczeniu. Ileż można się takim czymś zachwycać? Czat jest okropnie rozwiązany. Do tego z dwójki nawet nie ma go co porównywać, bo musiałbym się chwycić za głowę i kręcić nią w lewo i prawo przez pół roku. Według mnie czat był mega ważną częścią BN a teraz został kompletnie zdegradowany do jakiegoś małego okienka. Co to ma być? Poznawanie innych ludzi in-game będzie teraz o wiele trudniejsze i bardziej mozolne. Super. Położenie większego nacisku na fabułę, lore booki i lore po zabiciu potworków - po co to w grze typu H'n'S? Jakoś w takim "Dungeon Siege" czy "D2" fabuła była, bo była. Człowiek parł do przodu, zabijał potworki, zdobywał coraz lepsze przedmioty by zabijać coraz trudniejsze potwory. W "D3" grało mi się dobrze, ale wątpię by ta grała miała żywotność godną dwójki. Jest hype, ale ciekawe jak długo ta pochodnia będzie płonąć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:12 
 
Dowiemy się po premierze. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:13 
 
Razoth napisał(a):
Dowiemy się po premierze. :)

No mnie bardziej interesuje kilka lat po premierze. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:15 
 
No to już zależy od dalszego supportu jaki Blizzard zapewni D3 (czyli patchy) i od dodatków.

Tak jak to miało miejsce w przypadku części drugiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:17 
 
btw kto oprocz kabraxiska ma taki hype na poe? tomu? czy tez sobie dal spokoj juz? bo cos widze ze sie udziela czesciej w d3?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:22 
 
Kabraxis napisał(a):
No mnie w sumie tez. :P
A musze powiedziec ze im wieksze studio, im wiekszy budzet, i im bardziej AAA to wkurwia mnie mocniej. Bo wlasnie na tym - niby najwyzszym szczeblu jest najwieksze, papkowate gowno bez polotu. Z D3 na czele.
Pierdolony McDonald i to z miesem sprzed tygodnia i olejem sprzed roku.


D3, nowe Assassin Creedy, Mass Effecty, CODy, co chwila jakies remaki jak Syndicate - all the same shit.


Kabra jesteś debilem. Po prostu jesteś debilem który hejtuje blizzarda. Nie da się z tobą dyskutować normalnie bo żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.

T2 jest zajebiste, PoE jest królem h&s a D3 to dno - idź sobie w łep palnij lepiej. Otwórz tego bloga lepiej to przynajmniej więcej ludzi będzie mogło zobaczyć jakim idiotą jesteś :lol:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:58 
 
Kabra nie hejtuje tylko d3 (sry ale te sety wygladaja udziwnienie i gowniano). Może to i będzie bardzo dobra gra, ale za cenę no sry nie dostajemy odpowiedniej jakości.



Powiew świeżości i grywalności serwują nam małe firmy im po prostu bardziej zależy. T2 może być bardzo fajne, Wasteland2, Shadowrun, Banner saga, ufo extraterrestrials 2, Xenonauts, Fray, Sins Rebelion, Fallen Enchantress zapowiadają się dużo ciekawiej niż wiele AAA tytułów na ten rok.

Ja D3 kupie jak po paru ładnych miechach będzie wiadomo ,że jest to gra na miarę D2, za często się nadziałem na ostatnich wyjebanych tytułach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:07 
 
warhameron napisał(a):
Kabra nie hejtuje tylko d3 (sry ale te sety wygladaja udziwnienie i gowniano). Może to i będzie bardzo dobra gra, ale za cenę no sry nie dostajemy odpowiedniej jakości.



Powiew świeżości i grywalności serwują nam małe firmy im po prostu bardziej zależy. T2 może być bardzo fajne, Wasteland2, Shadowrun, Banner saga, ufo extraterrestrials 2, Xenonauts, Fray, Sins Rebelion, Fallen Enchantress zapowiadają się dużo ciekawiej niż wiele AAA tytułów na ten rok.

Ja D3 kupie jak po paru ładnych miechach będzie wiadomo ,że jest to gra na miarę D2, za często się nadziałem na ostatnich wyjebanych tytułach.


Będziesz patrzył na średnią na metacritic czy jak, bo nie rozumiem jak chcesz sie o tym przekonać. Jak dla mnie to obecnie rozwiązania z D3 jak np treasure hunting są lepsze niż stare rozwiązania z D2.

A Kabra swoją droga dojebałz porównywaniem fabuły T2 i D3 - serio Kabra, nie postuj już na temat D3 bo się ośmieszasz.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:10 
 
Zabolek a jak myslisz odpalisz boty w D3 juz w dzien premiery czy bedziesz sie rozkoszowal wielowatkowa, rozbudowana i pelna zwrotow akcji i moralnych decyzji fabula tego poruszajego serca dziela na poziomie conajmniej a pewnie i wyzszym niz Planescape?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:10 
 
maly hint fanboje jak Sob i zaboleq, nie dogadacie sie z hejterami jak kabraxis.

dla mnie cos w tym jest co pisze kabra, ale nie az tak skrajnie. Argument typu rekord sprzedazy - Soba, jest dla mnie zadnym argumentem. Inaczej musialbym sie zachwycac MW3...

Gra jest obecnie przedsiewzieciem dla firm, a firmy robia to dla pieniedzy nie dla idei. Mamy jakies indie, niezalezne projekciki, ale wiemy, ze beda niedorobione zawsze z powodu braku kasy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:12 
 
nie jestem fanbojem, nie chce mi sie szukac swoich postow, ale jakies3-5 miesiecy temu przyznalem w niektorych momentach kabraxisowi racje bo on ja nie raz ma. ale to w jaki sposob to robi to juz przekracza wszelkie mozliwe granice.
no a Ty highlander jestes tak jak roball napisal, jak forum zagra to tak samo ty grasz, takie odnosze wrazenie po Twoim dzisiejszym poscie o zakupie.

Highlander napisał(a):
typu rekord sprzedazy - Soba, jest dla mnie zadnym argumentem. Inaczej musialbym sie zachwycac MW3...


jak wyszlo d3 beta, dostalem je w ciagu 24h z f&f i zniknalem z tego forum na miesiac by nie czytac kabraxisa i innych tego typu gosci. i zrobilem bardzo dobrze, bo sam moglem zobaczyc z czym sie bedziemy zmagac i uwazam ze bedzie to bardzo dobra gra. niestety ale na tym forum z powodu kabraxisa tego nie mozna wyglosic bo zaraz sie bedzie porownyway z fanboiowaniem. robilem streamy, wzialem nawet 2 dni urlopu zeby sobie weekend przedluzyc wiec serio high, przestan pieprzyc ze moim argumentem jest rekord sprzedazy ok? bo napisalem tyle na chacie z owned.tv zebys to do konca kwietnia czytal jakbym to wkleil.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.