mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 13:14 
Cytuj  
Skonczylem wczoraj nowy dodatek do Borderlands. Generalnie odradzam, nawet jesli lubisz Borderlands.

Dodatek wlasciwie nie posiada zadnej fabuly, dostajesz jedynie 3 wielkie areny, na ktorych pokonujesz okreslone grupy przeciwnikow w kolejnych falach/rundach. Cos w stylu questow ze standardowego dodatku, tylko wieksze i wiecej.

Kazda arena ma mniejszy turniej i wiekszy turniej.
Mniejszy obejmuje 5 rund (po 5 fal kazda) - schodzi okolo 30 minut i jest dosc proste solo. Z kazda runda przeciwnicy sa coraz mocniejsi. Poczynajac od 2 rundy, dostajesz nerfa/boosta (np. mocniejsze tarcze u przeciwniki, sa szybsi, bardziej wytrzymali, etc. etc.). Kazda kolejna wielokrotnosc 5 to kolejny nerf/boost (az do 4 od rundy 15.).

Wiekszy turniej to juz niestety prawdziwy hardkor. 20 rund (100 fal!). Solo najdalej doszedlem do 12. Generalnie bez co-op'ach odradzam. Pelne 20 rund to bez zadnych cheat'ow (z cheat'em kazda zajmowala mi po 3h+) zabawa na dobre 4-5h, oczywiscie nie mozna w polowie przerwac, wszystko leci ciurkiem. Jak przegrasz runde, cofasz sie do poprzedniej.

Przeciwnicy maja ten sam level co ty (przy czym minimalny ich level to 12).

O ile Zombie Island to byla strata kasy (choc mi sie podobal), to tutaj mamy strate i kasy i czasu.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 13:51 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
1. Czy do PS3 da sie podpiąć każdą klawiaturę usb jak do xbox'a czy potrzeba jakiejś specjalnej? (pytam bo moja od PC nie chce działać z konsolą a na xboxie działała bez problemu)

Powinno działać, ja mam klawiaturę MS i bez problemu od razu po podpięciu śmiga.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 15:26 
Cytuj  
ps3 nie wymaga oryginalnych podzespolow, bedzie dzialac prawie wszystko na USB (pady, myszy, klawiatury) i na blutuf (headsety)


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 15:30 
Cytuj  
A propos, ktoś może polecić jakiś dobry headset do grania na PS3? Obojętnie czy usb czy blutuf ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 16:13 
Cytuj  
pytanie 2 karol66: raczej nie ma takiej opcji, PS3 ma to inaczej rozwiazane i ten chat z kamerką nie działa w tle. Ale nie sprawdzałem.

Deadrel - jeżeli wcześniej obraz na TV rzeczywiście wyglądał lepiej - zobacz ustawienia TV/monitora. Czasami z native przestawi się na jakaś dziwną kombinację (przynajmniej moja toshiba tak ma) i obraz zaczyna wyglądać chujowo. A generalnie każdy TV powinien bardzo dobrze sobie radzić w 720p - bo to podstawowa rozdziałka. Podobno nawet niektórzy nie widzą różnicy pomiędzy 720p a 1080p - no widzą ale od 40' wzwyż :D

pytanko odnośnie infamous: gram sobie dobrym, własnie zrobiłem misję w której dwóch inżynierów opuszczało most. Broniłem ich przed atakami etc. i na koniec dostałem evil karmę. WTF?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 16:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
pytanko odnośnie infamous: gram sobie dobrym, własnie zrobiłem misję w której dwóch inżynierów opuszczało most. Broniłem ich przed atakami etc. i na koniec dostałem evil karmę. WTF?

Zdarza się, widać za dużo cywili zabiłeś w trakcie misji. Nie przejmuj się, wystarczy że będziesz wybierał dobre uczynki w kluczowych momentach i skończysz grę jako dobry. Jeśli chodzi o nabicie całego "dobrego" paska to też prędzej czy później Ci się uda nawet bez zwracania na to uwagi (szczególnie że grając dobrych karma ładuje się za pokonywanie przeciwników).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 21:48 
Cytuj  
polecicie jakąś dobrą, w miarę długą grę? dopadłem ps3 i chciałbym przetestować na czymś, ale nie wiem co jest ciekawego z tej masy tytułów. Nie koniecznie nowość i nie fpp ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 22:08 
Cytuj  
Na pewno Uncharted 2. Jak lubisz arcadowe wyścigi - Motorstorm 2. No a jak gra koniecznie musi być długa to polecam Fallouta 3 - ja zjadłem na nim już prawie 80h. Z całkiem starych rzeczy - Heavenly Sword - tylko pamiętaj, że tytuł ma już swoje latka i grafika nie będzie taka jak w Killzone czy Uncharted. No i Demons Soul - tylko że gra trudna jak cholera wiec jak konsolę masz tylko na kilka dni to nawet nie myśl o tym.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 22:13 
Cytuj  
DS nie jest aż taki ciężki, trzeba tylko grać ostrożnie a nie jak w inne gry. Do wyczyszczenia zostało mi tylko 1-4 i jak na razie problem miałem tylko z Maneaterem i chwilowo nie moge przejść black phantoma tower knighta na poczatku 1-4.
A co do długich gier, to God of War Collection może na troche starczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 09:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na pewno Uncharted 2. Jak lubisz arcadowe wyścigi - Motorstorm 2. No a jak gra koniecznie musi być długa to polecam Fallouta 3 - ja zjadłem na nim już prawie 80h. Z całkiem starych rzeczy - Heavenly Sword - tylko pamiętaj, że tytuł ma już swoje latka i grafika nie będzie taka jak w Killzone czy Uncharted. No i Demons Soul - tylko że gra trudna jak cholera wiec jak konsolę masz tylko na kilka dni to nawet nie myśl o tym.

Wiele mozna powiedziec o Uncharted czy Heavenly Sword, ale na pewno nie to ze sa dlugie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 09:47 
Cytuj  
czy jest jakaś możliwość podpiąć i grać na myszce w fps na ps3 ?


_________________
psn

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 09:50 
Cytuj  
Tylko w UT3.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 10:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na pewno Uncharted 2. Jak lubisz arcadowe wyścigi - Motorstorm 2. No a jak gra koniecznie musi być długa to polecam Fallouta 3 - ja zjadłem na nim już prawie 80h. Z całkiem starych rzeczy - Heavenly Sword - tylko pamiętaj, że tytuł ma już swoje latka i grafika nie będzie taka jak w Killzone czy Uncharted. No i Demons Soul - tylko że gra trudna jak cholera wiec jak konsolę masz tylko na kilka dni to nawet nie myśl o tym.


Uncharted jest zdecydowanie za krótkie - 10 godzin rozgrywki to jakby ciutkę mało. Deamons Souls za to ma dobry stosunek ceny do długości gry - po ok 150 godzinach zacząłem odczuwać lekki przesyt a do końca gry (jeśli w niej można mówić o końcu) mam jeszcze całkiem spory kawałek :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Uncharted jest zdecydowanie za krótkie - 10 godzin rozgrywki to jakby ciutkę mało. Deamons Souls za to ma dobry stosunek ceny do długości gry - po ok 150 godzinach zacząłem odczuwać lekki przesyt a do końca gry (jeśli w niej można mówić o końcu) mam jeszcze całkiem spory kawałek :)


Uncharted nie moglo byc dluzsze, mysle ze i tak sporo dostajesz za swoje pieniadze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 20:09 
Cytuj  
Vejitta - takie czasy, kiedyś były gry na spectrum/atari które tak naprawdę bawiły przez 20-30min (oczywiście nie mówię były wyjątki, ale nikt przy tych komputerkach nie siedział całymi dniami). Teraz mamy epickie produkcje starczające na długie godziny, ba dziesiątki godzin i narzekamy, że gry są krótkie 8)

Dla mnie tytuł na 10h to długa gra. A krótka to np. Noby Noby Boy czy Super Stardust HD.

btw. Infamous >>>> Prototype. Niby różnica bardzo mała (85 vs 79 na metacritics), ale te gry to w ogóle inna półka. O ile Prototype mnie bardziej męczył - klimat mnie w ogóle nie wciagnął, to Infamous mnie pochłonął. Generalnie masz to samo skakanie po dachach i robienie podobnych do siebie misji, jednak w Prototype czegoś brakowało...

btw. jak ktoś chce sobie kupić ostatniego Ratcheta w dobrej cenie to na zavvi.com jest za 18F (przesyłka do Polanda chyba 1F). Ja sobie zamówiłem, jutro powinien być :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 02:30 
Cytuj  
Interesuje mnie jak w demon's soul wyglada kwestia grania przez neta w coop i pvp? Gra nie wyszla w europie jeszcze, a chcielibysmy z kumplem pograc razem i boimy sie o lagi, jak to jest z tym?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 10:20 
Cytuj  
moim zdaniem najlepiej sie docenia gry i czas ich trwania kiedy masz rodzine , dzieci , stabilizacje i nie da po prostu fizycznie sie rady wyskrobac wiecej czasu na zabawe niz powiedzmy 1,5 dziennie , wbrew pozorom nie tworzy sie gier obecnie dla targetu powiedzmy jak Ashton , czyli posiadajacych z tych czy innych wzgledow duzo czasu . Dlatego ludzie jak Xanth czy Mendol doceniaja wogole cos takiego jak czas wolny w ilosci godzina , dwie dziennie , czy Mareczek....dla nich 10 h lifespan gry to duzo , dla Ashtona malo bo przy odrobinie zaparcia przejdzie ja w jeden dzien , jest roznica:)

nawet jak masz absorbujaca prace to dopiero kiedy pojawia sie dziecko zaczynasz doceniac wolne chwile , taka prawda ...i to jest obecnie primary target producentow , nie 20 latkowie tylko starsze pokolenie

gry jak dragon age czy demon soul to ginace gatunki jesli chodzi o czas trwania zabawy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 10:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
i to jest obecnie primary target producentow , nie 20 latkowie tylko starsze pokolenie

Powoli widac to w coraz wiekszej liczbie tytulow 18+ czy M. Z reszta to zrozumiale, bo gry kupuja ludzie pracujacy a nie nastolatkowie.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:48 
Cytuj  
No i stalo sie Demon's Souls zamówiony, paka przyjdzie jutro :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:39 
Cytuj  
Do mnie przyszła dziś, ale niestety zapieprz sesyjny już się zaczął, więc do 10.02 pogram pewnie maksymalnie 2-3h.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.