mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2007, 12:26 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
za ile kupiliscie oryginała? bo na allegro jest w okolicach 80, a na ultimie 150, to nie wiem za ile bedzie w media markt
w empiku fizycznie 99zł przez internet jest nawet 20 złotych taniej (nawet w internetowym sklepie empiku)

ale nie polecam wersji PL, kup sobie angielska. to nie chodzi nawet że jest polska bo jest i to mi tez przeszkadza bo psuje mi klimat (głosy są angielskie napisy i menu polskie), ale jest tragicznie przetłumaczona.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 18:57 
Cytuj  
recenzja na stronie Clan Base http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=273875

Cytuj:
Debiut Call of Duty 4 w ClanBase wypadł wręcz fenomenalnie - już w ciągu pierwszego tygodnia trwania ladderów na tej platformie, rozegranych zostało kilkaset meczów, a codziennie dochodzi do nich wiele nowych (na przykład w drabince S&D 2on2 - ponad 700 spotkań w dwa tygodnie). Społeczność CoD4 w CB jest więc niezwykle liczba, a przy tym aktywna. Organizacja przygotowała więc coś do poczytania dla fanów gry - jej bardzo szczegółową i obszerną recenzję. Tekst jest wzbogacony filmikami i screenami, i co tu dużo mówić, Call of Duty 4 jest w nim wychwalana pod niebiosa. Pada na przykład stwierdzenie: If you haven’t already got this game, it is a must..

Oto oceny, na jakie według ClanBase zasługuje Call of Duty 4. Multiplayer został oceniony na 98% (!), tryb dla pojedynczego gracza na 94%, zaś gra ogółem na 97%. Czwarta część cyklu określana jest jako "prawie perfekcyjna". Autor tekstu, DuRuS, wróży jej także przyszłość wielkiej gry multiplayer - na miarę chociażby Counter Strike: Source. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją.


yay
ClanBase Multiplayer Rating
Addictiveness: 9/10
Gameplay: 10/10
Game Balance: 10/10
Map Design: 10/10
Teamplay: 10/10

Overall Score: 98%


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 19:31 
Cytuj  
Hej,

Mam problem. Nie jestem pewien, lecz chyba jest to wina PunkBustera. Otóż gdy chcę pograć na serwerach z PB, wywala mnie kilka sekund po połączeniu i pisze, że potrzebuję PnkBst.exe (chyba jakoś tak. dokaldnie jaka jest nazwa pliku nie pamiętam). Na wszystkich innych serwerach bez PB gram normalnie. No więc skąd ten plik ściągnąć albo co innego zrobić?
Help!


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 20:58 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Hej,

Mam problem. Nie jestem pewien, lecz chyba jest to wina PunkBustera. Otóż gdy chcę pograć na serwerach z PB, wywala mnie kilka sekund po połączeniu i pisze, że potrzebuję PnkBst.exe (chyba jakoś tak. dokaldnie jaka jest nazwa pliku nie pamiętam). Na wszystkich innych serwerach bez PB gram normalnie. No więc skąd ten plik ściągnąć albo co innego zrobić?
Help!


na końcu nazwy jest litera B, plik z literą A istnieje a ten z literą B powstaje jak odpalisz gre, oba muszą być Trusted w Firewallu. ja używam Kaspersky Internet Security 7.0

uzyj tez tego http://www.punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 lis 2007, 20:59 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
punkbuster instalowal sie z gra jezeli masz orginal, chociaz tez mialem raz jakis problem ale reboot kompa pomogl, ten plik chyba jest w katalogu gry/pb

Deshroom napisał(a):
w empiku fizycznie 99zł

ja za 89, juz podwyzka?:P

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 21:29 
Cytuj  
tak btw jak mniej wiecej dluga jest kampania? ile misji? poprzednie cody byly raczej krociutkie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 22:04 
Cytuj  
Te też są. Ale od razu Ci mówie, że multi w cod4>all. Nie ma sesnu sobie zawracać głowy singlem, jedyna misja która jest zajebista to Snajper Czarnobyl, reszta normalka i nic ciekawego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 22:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Te też są. Ale od razu Ci mówie, że multi w cod4>all. Nie ma sesnu sobie zawracać głowy singlem, jedyna misja która jest zajebista to Snajper Czarnobyl, reszta normalka i nic ciekawego.
Sob idz do sklepu po Logitecha G9 :wink:

co do singla zgadzam się, przeszedłem w pare godzin - nawet fajne


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 23:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Te też są. Ale od razu Ci mówie, że multi w cod4>all. Nie ma sesnu sobie zawracać głowy singlem, jedyna misja która jest zajebista to Snajper Czarnobyl, reszta normalka i nic ciekawego.
Sob idz do sklepu po Logitecha G9 :wink:

co do singla zgadzam się, przeszedłem w pare godzin - nawet fajne

single mi się mega podobał, multi też ofc, ostatnio latam na serwerze HQ Wet Work Only z pukawką i wpadam charge wybijam kilku kolesi, wypada ze mnie granat który jeszcze kogoś tam dobije jak się nawinie i tak non stop, niezły fun ;)

co do Logitecha G9, brzydki :P wygląda jak mysz Fatal1ty do tego słyszałem że ma mocną akcelerację wsteczną, ja ostatnio przesiadłem się ze swojego logitecha na razera i nawet ok, tylko trzeba było się przyzwyczaić na początku do nowego ksztaltu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 23:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sob idz do sklepu po Logitecha G9


Sorki, ale logitech może razera cmoknąć w pompkę :). Od ponad 3 lat mam diamondbacka i jedyna myszka którą mam w głowie to boomslang albo deathadder, ale to w momencie kiedy mi diamondback padnie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 23:17 
Cytuj  
uzyj tez tego http://www.punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php

To nie to. PB Setup raczej nic nie pomoze. Potrzebujesz pbsvc.exe, ktory odpowiada za update'owanie serwisow PB dzialajacych non-stop w tle od jakiegos czasu... Na 99% powinno pomoc. Jest taki bug u niektorych, ze trzeba robic update przez to pbsvc po kazdym restarcie lub crashu Windowsa, bo jeden z exekow dzialajacych jako serwis "sie psuje" i po prostu nie dziala.

Apropos Boomslanga CE - click.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 23:21 
Cytuj  
@Varenthin

to nie słuchaj tego kogoś wiecej bo to bzdura, osobiście jestem zachwycony ta myszą a wyglad myszy ma dla mnie najmniejsze znaczenie, choć z ulga schowałem świecacego jak chińska zabawka razera do szuflady :wink:

@Sob
Diamondbacka dziś schowałem i różnica jest kosmiczna :wink:

róbta co chceta 8)

@konrador
pewnie masz racje, ja się na problemach nie znam bo mam małe doświadczenie z problemami :P
czasem tylko updatuje PB :wink:
jednak stawiam że to może byc problem z firewallem bo ustawienie odpowiednio fw pod pb wymaga nieco wprawy

btw jak odblokować złote UZI ?

Obrazek

Obrazek
znalazłem to na ziemi :]


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 00:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw jak odblokować złote UZI ?

Obrazek

Obrazek
znalazłem to na ziemi :]

musisz wykonać wszystkie wyzwania z pistoletami maszynowymi


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 00:17 
Cytuj  
pytanie mam, nie brakuje przypadkiem misji z ruskami, które są już generalnie "Tradycyjne" dla COD'a ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 00:27 
Cytuj  
dzięki Varenthin. to odblokuje złoto tylko dla uzi czy dla szystkich pistoletów maszynowych ?


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 11:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pytanie mam, nie brakuje przypadkiem misji z ruskami, które są już generalnie "Tradycyjne" dla COD'a ?

jak to nie ma misji z ruskimi? a ta jedna z początkowych jak odbijasz informatora Nikolaja; poprzednie CoD'y były rozgrywane w czasie II Wojny Światowej więc tam ruscy byli jako sojusznicy aliantów i także się nimi grało, nie za bardzo mi się widzi granie jako agent KGB lub przynajmniej przy współpracy z tym wywiadem :wink:

Deshroom napisał(a):
dzięki Varenthin. to odblokuje złoto tylko dla uzi czy dla szystkich pistoletów maszynowych ?

tylko uzi


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:37 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Enhu napisał(a):
pytanie mam, nie brakuje przypadkiem misji z ruskami, które są już generalnie "Tradycyjne" dla COD'a ?

jak to nie ma misji z ruskimi? a ta jedna z początkowych jak odbijasz informatora Nikolaja; poprzednie CoD'y były rozgrywane w czasie II Wojny Światowej więc tam ruscy byli jako sojusznicy aliantów i także się nimi grało, nie za bardzo mi się widzi granie jako agent KGB lub przynajmniej przy współpracy z tym wywiadem :wink:


chodzi mi o tą misję co była pokazana w zapowiedziach, gdzie jako rusek jedzie się na czołgu w mieście


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:07 
Cytuj  
Takie proste pytanko: da sie jakos skonfigurowac mimimapke tak, zeby pokazywala innym kolorem ludzi z ktorymi jestes w party? Bo deafult mam wszystkich na zielono i ni kuta nie moge skumac ktora z tych zielonych strzalek to gosc odemnie z party.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:26 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Takie proste pytanko: da sie jakos skonfigurowac mimimapke tak, zeby pokazywala innym kolorem ludzi z ktorymi jestes w party? Bo deafult mam wszystkich na zielono i ni kuta nie moge skumac ktora z tych zielonych strzalek to gosc odemnie z party.
nie ma żadnych party w cod4 (nie ma żadnych squadów), zielone to twój team (cały) a przeciwnicy to pomarańczowe kropki - jak strzelaja albo masz UAV
mapki nie da się konfigurować wogóle

rozumiem że chodzi Ci o coś jak w BF2142 - tu czegoś takiego nie ma, a szkoda.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 18:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:28 
Cytuj  
Desh,

zamówiłem G9 ;p jak będzie nie wypał, to Ci wyfasole :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.