mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 21:05 
Cytuj  
wlasnie. tez zapomnialem sie zapytac gdzie te problemy w multi z ps3.
bo grajac w moto/warhawka/mgs'a nie zauwazylem zadnych.
ale pewnie dlatego ze jakas lucky konsole mam.
nie wspominajac o tym, ze grajac w cod'a na x360, placac za to dostawalem sie na serwery wybierane z automatu. czyli lagi, pug'i vs clany i rozne takie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 22:52 
Cytuj  
moze pls jednak byscie wrocili fanboyjowac do topicu o ps3 po ch ma kolejny topic trafic do flames?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:07 
Cytuj  
exactly. Macie swoj temat wiec idzcie tam masturbowac sie tymi trzema grami ktore wygladajalepiej niz na Xie.

Prawda jest taka ze wiekszosc ludzi nie akceptuje innej konsoli niz ta od Sony ze wzgledu na ogromna popularnosc i kredyt zaufania w postaci PS2.
Tak trudno jest pojac ze Sony ma w koncu konkurenta i to bardzo mocnego bo systematycznie od dwoch lat dostaje od niego po dupie.

BTW. Jak tam HOME? Najlnowsze dziecko genialnej mysli od Sony? bo slyszalem ze leki niewypal (ba nawet widzialem). Sorry ale jesli po 2 latach szumnych zapowiedzi i hypu dostaje takie gowna to ja nie mam szacnku dla tej firmy.

A podobno to MS robi PRem, tymczasem powiniem uczyc sie od Sony (slynny fake gameplay z Killzone2, HOME, czy najnowszy, wyhype'owany pod niebiosa 30 sekundowy trailer God Of War 3 ktory jak na zapowiedzi jest po prostu zalosny.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:09 
Cytuj  
Najbardziej chujowa rzecza w tym wszystkim jest to, ze ms wipierdolilo sie z wypchana sakwa w przemysl konsoli.W dupie ich mam tak jak reszta swiata poza deblina ameryka i czescia sfanboyizowanych kretynow.Nastepnie chujowe jest to, ze capcom, sq i inne kurwia sie sie z ms zabierajac sony exclusivy.Kolejna sprawa jest zalewanie nic nie widzacych graczy kryptoreklamami.Wystarczy zobaczyc kilka amerykanskich seriali, w ktorych promowany jest xbox.W kazdym gamestop, najwieksze regaly przy wejsciu zajmuje xbox, ps3 jest upychane dalej, przy kasie sa akcesoria do 360, zas o kabelki do ps3 trzeba sie pytac lub latac po calym sklepie.Jak nastepna generacja bedzie nadal zdominowana przez tego "pozal sie boze" giganta to mozna sie pozegnac z dobrymi grami, a konsole niedlugo bedziemy modernizowac jak PC.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:23 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
W dupie ich mam tak jak reszta swiata poza deblina ameryka i czescia sfanboyizowanych kretynow.

Szkoda ze w japonii XBOX 360 (glownie ostanio za sprawa Last Remnant sprzedaje sie porownywalnie lub tylko lekko gorzej niz PS3. Swiat chce dobrych gier a nie logo Sony m8.
Motopompa napisał(a):
Nastepnie chujowe jest to, ze capcom, sq i inne kurwia sie sie z ms zabierajac sony exclusivy.

O to juz miej pretensje do swojej ulubionej firmy ktora bezszczelnie jedzie na popularnosci PS2 i mysli ze to wystarczy aby PS3 pokonalo konkurencje.
Motopompa napisał(a):
Kolejna sprawa jest zalewanie nic nie widzacych graczy kryptoreklamami.Wystarczy zobaczyc kilka amerykanskich seriali, w ktorych promowany jest xbox.W kazdym gamestop, najwieksze regaly przy wejsciu zajmuje xbox, ps3 jest upychane dalej, przy kasie sa akcesoria do 360, zas o kabelki do ps3 trzeba sie pytac lub latac po calym sklepie.Jak nastepna generacja bedzie nadal zdominowana przez tego "pozal sie boze" giganta to mozna sie pozegnac z dobrymi grami, a konsole niedlugo bedziemy modernizowac jak PC.

Jasne.... a i tak to wszystko wina zydow i cyklistow. A nie fatalnej polityki Sony o braku naprawde zajebistych gier na ich konsole.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:24 
Cytuj  
powracajac do x360.
czy ktos gral w Prince of Persia?
i czy ktos gral w The Last Remnant?

Kabraxis prosze cie nie mow, ze na x360 sa wybitne gry. nawet dobrych nie ma juz w tej chwili.

last remnant? bedzie na pc i na ps3. tyle w temacie.


Ostatnio edytowano 20 gru 2008, 23:29 przez abey, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:27 
Cytuj  
Zapominacie o jednym, dla mnie najważniejszym, na padzie do x360 nie da sie grać i mówie to jako "prawie profesjonalny" gracz pro evolution soccer ;]

Po prostu niektórych rzeczy nie da sie zrobić, lub zrobić jest ekstremalnie trudno na padzie do x360 a da sie spokojnie na padzie do ps3.

Nie mówiąc juz o tym że pad do PS3 jest po prostu 100x wygodniejszy, pewnie do wszystkiego da sie przyzwyczaic ale idać tą drogą można by grać na dżojstiku marki skorpion ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:39 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Zapominacie o jednym, dla mnie najważniejszym, na padzie do x360 nie da sie grać i mówie to jako "prawie profesjonalny" gracz pro evolution soccer ;]

Po prostu niektórych rzeczy nie da sie zrobić, lub zrobić jest ekstremalnie trudno na padzie do x360 a da sie spokojnie na padzie do ps3.

Nie mówiąc juz o tym że pad do PS3 jest po prostu 100x wygodniejszy, pewnie do wszystkiego da sie przyzwyczaic ale idać tą drogą można by grać na dżojstiku marki skorpion ;)


Tu juz wchodzi kwestia gustu dla mnie np. pad od PS3 nadaje sie tylko do bijatyk bo w innych grach draznia mnie dolne przyciski (R2 i L2) z ktorych zesizguja mi sie palce. Zgodze sie za to ze pad do Psa ma o wiele lepszy "krzyzak" - dlatego wymiata w mordobiciach. Gralem ostanio w nwey Mortal Kombat na PS3 i potem na Xie i zrobienie fatality na Xie jest tak na oko pare razy trudniejsze wlasnie przez chujowy krzyzak.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:42 
Cytuj  
no i tak jest zdecydowanie lepszy od 'pierwszego' pada ms'a do pierwszego xboxa. mozna nim bylo kotlety rozbijac.
w x360 jest juz lepiej i nawet calkiem si.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:23 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Najbardziej chujowa rzecza w tym wszystkim jest to, ze ms wipierdolilo sie z wypchana sakwa w przemysl konsoli.W dupie ich mam tak jak reszta swiata poza deblina ameryka i czescia sfanboyizowanych kretynow.Nastepnie chujowe jest to, ze capcom, sq i inne kurwia sie sie z ms zabierajac sony exclusivy.

Skad sie tacy idioci biora? Po kazdym fabianku, kkk20, niebezimiennym pojawia sie jakas pompa. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:52 
Cytuj  
Nick zobowiazuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:25 
Cytuj  
Motopompa ma rację niestety - M$ zbudował kolejnego piecia , podkupił devsów i nie zrobił multimedialnej maszyny tylko pieca w chujowej obudowie:| - mit o ładnych grach na xklocka owszem jest w tym ciut prawdy , ale co mi po grach w które mogę pograć na pc?Co do grafiki to hmm , Trybiki Wojny są fajne , ale to wciąż U3 tyle że zmodyfikowany , a taki KZ 2 , HR , Gt5(prologuje też) czy kilka innych tytułów pokazują możliwości tej konsoli ale devsi wolą robić gry dla M$ , bo konsola tania itp , może się wiecej sprzeda gierek .X360 nie jest zły ale nie tędy droga moim zdaniem .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Motopompa ma rację niestety - M$ zbudował kolejnego piecia , podkupił devsów i nie zrobił multimedialnej maszyny tylko pieca w chujowej obudowie:|

No za to sony odjebalo taki multimedialny kombajn ze o ja pierdole - oprocz BluRay wszytko jest na Xie. :-) -
zaboleq napisał(a):
mit o ładnych grach na xklocka owszem jest w tym ciut prawdy , ale co mi po grach w które mogę pograć na pc?
slyszales kiedys pojecie - tansza alternatywa + rozsiasc sie z padem na fitelu + piwko a nie za biurkiem na 19calowym monitorze?
zaboleq napisał(a):
Co do grafiki to hmm , Trybiki Wojny są fajne , ale to wciąż U3 tyle że zmodyfikowany , a taki KZ 2 , HR , Gt5(prologuje też) czy kilka innych tytułów pokazują możliwości tej konsoli ale devsi wolą robić gry dla M$ , bo konsola tania itp , może się wiecej sprzeda gierek .X360 nie jest zły ale nie tędy droga moim zdaniem .

Ojjj IMHO to z glupiego enginu UT3 mozna wyciagnac jeszcze dosc duzo - to jest swietny engine. A KZ2, czy GT5 pokazuja tylko ze zeby wyciagnac cos z PS3 to trzeba siedziec nad tym 5 lat i wpompowac w pizdu kasy i moim zdaniem nie tedy droga. (KS2 zapowiadana jeszcze przed premiera PS2 a dalej jej nie ma + GT5 ktorej znowyu przesunieto premiere i chuj wie kiedy wyjdzie).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 01:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
devsi wolą robić gry dla M$ , bo konsola tania itp , może się wiecej sprzeda gierek.


HEHE. Obrazek

Sadze, ze tym stwierdzeniem zostalo wszystko wyjasnione i nikt nie ma juz wiecej obiekcji dlaczego wiecej gier jest na Xboxa niz na PS3~.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 12:02 
Cytuj  
The truth is, thread o PS3 jest tutaj, wiec jesli ma ktos ochote sobie poczatowac o PS3, to niech przejdzie tam.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:21 
Cytuj  
Dzis wiedziony wizja kupna PS3 po okazyjnej cenie ... kupilem X360 :). Zobaczymy czy agresywny marketing przeklada sie na przednia zabawe ;) ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:31 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Dzis wiedziony wizja kupna PS3 po okazyjnej cenie ... kupilem X360 :). Zobaczymy czy agresywny marketing przeklada sie na przednia zabawe ;) ...

T.



Ja się boję że jak jutro pojade do media kupić swojego chlebaka(cały czas łupie u qmpla) , to skończę z x360 :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 20:06 
Cytuj  
Jeżli ktos chce konsole do grania wybierze X360 proste


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 20:11 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Templair napisał(a):
Dzis wiedziony wizja kupna PS3 po okazyjnej cenie ... kupilem X360 :). Zobaczymy czy agresywny marketing przeklada sie na przednia zabawe ;) ...

T.



Ja się boję że jak jutro pojade do media kupić swojego chlebaka(cały czas łupie u qmpla) , to skończę z x360 :|


Boj sie ;). Wlasnie instaluje sobie PoP na twardym, a w tle sciaga sie demo SF2THD. Na razie wszystko dziala koncertowo. Nawet ustawienie polaczenia internetowego: modem dialog > router > comp na wifi > konsola podlaczona przewodowo za pomoca dolaczonego do zestawu kabla przeszlo bezbolesnie. Zobaczymy jak bedzie dalej ;) ...

P.s. Moj gamers tag to Templair ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 23:34 
Cytuj  
Dalej bedzie granie, bez kombinowania i cudowania. Poprostu czyste i przyjemne granie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.