mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 05:56 
Cytuj  
Na stałe są przypisane do Twojego konta.
Grać w nie możesz wtedy gry opłacasz PS+.
Jak zrobisz np. roczną przerwę - to nic nie tracisz, stare gry zostają, grać w nie nie możesz w czasie gdy nie masz PS+. Załóżmy opłacasz na 1miesiąc po roku, we wszystkie tytuły jakie kiedyś claimnołeś możesz przez ten miesiąc grać + dostaniesz kilka nowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 08:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dla mnie Arkham City to najlepsze, co kiedykolwiek wyszło związanego z Batmanem.

I nie mówię tu o grach komputerowych, mówię tutaj o wszystkim z czym miałem do czynienia, czyli też filmy (w tym oczywiście Batman: The Animated Series) czy komiksy które czytałem (było tego trochę ale bez szału).

Jedyną wadą tej gry jest to, że się kończy.


podobno zajebiscie daje rade w 3d razoth :)
ale fakt, klimat prze chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 08:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Na stałe są przypisane do Twojego konta.
Grać w nie możesz wtedy gry opłacasz PS+.
Jak zrobisz np. roczną przerwę - to nic nie tracisz, stare gry zostają, grać w nie nie możesz w czasie gdy nie masz PS+. Załóżmy opłacasz na 1miesiąc po roku, we wszystkie tytuły jakie kiedyś claimnołeś możesz przez ten miesiąc grać + dostaniesz kilka nowych.


No niektore sa zupelnie na stale, mozesz grac nawet jak nie oplacasz +.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:05 
Cytuj  
Obejrzałem konfe Ms i Sony i mimo że rozumiem bashowanie Ms za politykę odnośnie Xbone to gry zaprezentowali zdecydowanie ciekawsze niż Sony

takie Ryse to jedyne przy czym było czuć nextgen , nawet Infamous moim zdaniem wyglądał słabiej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:07 
Cytuj  
szkoda, ze polska jest nadal traktowana jak zadupie europy.
sony traktuje nas troche lepiej i mysle, ze tutaj wlasnie wygra jesli chodzi o nasz kraj.
ms nie jest nawet w stanie powiedziec kiedy konsola bedzie u nas dostepna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:09 
Cytuj  
Ludzie nie potrafią zrozumieć że Ms stracił masę pieniędzy przez piractwo na X360 , wkurwili się i zrobili tak że teraz za chuja wafla nie złamiesz ich nowej konsoli

jak Ps4 zostanie złamane to masz gwarant że zrobią Ps5 jak Xbone , albo nawet gorzej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:13 
Cytuj  
ile dostajesz kasy od microsoftu za pisanie takich bzdur?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:15 
Cytuj  
jak na ich możliwości - za mało ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Obejrzałem konfe Ms i Sony i mimo że rozumiem bashowanie Ms za politykę odnośnie Xbone to gry zaprezentowali zdecydowanie ciekawsze niż Sony

Akurat te gry będą też na PS4 :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:28 
Cytuj  
Ryse , Dead Rising 3 i Quantum Leap na Ps4 raczej nie zobaczysz :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Obejrzałem konfe Ms i Sony i mimo że rozumiem bashowanie Ms za politykę odnośnie Xbone to gry zaprezentowali zdecydowanie ciekawsze niż Sony

takie Ryse to jedyne przy czym było czuć nextgen , nawet Infamous moim zdaniem wyglądał słabiej


Haha, Ryse. Oskryptowany, pseudo efekciarski QTE fest.

No ale jeżeli ci się podoba to spoko, ja nie wnikam.

Aldatha napisał(a):
Ludzie nie potrafią zrozumieć że Ms stracił masę pieniędzy przez piractwo na X360 , wkurwili się i zrobili tak że teraz za chuja wafla nie złamiesz ich nowej konsoli


Typowe pierdolenie o piractwie nie mające przełożenia na rzeczywistość. Wystarczy poprzeglądać ilość sprzedanych gier na poszczególne platformy, polecam doczytać np. ilość sprzedanych kopii Skyrim czy Bioshock infinite (czyli absolutnie singlowych tytułów, które można spiracić i mieć 100% gry). Gdzie się najlepiej sprzedały? No właśnie.

Dodatkowo sam nie potrafisz zrozumieć, że M$ w przeciwieństwie do Sony brał kasę "za nic". Do grania po multi konieczny był abonament. Nawet do oglądania Netflixa (z którym M$ nie miał NIC wspólnego) potrzebny był haraczyk dla panów z Redmond. Bo tak. I na tym zarobili w chuj, w przeciwieństwie do Sony.

Więc bez takich farmazonów proszę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 13 cze 2013, 10:37 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ludzie nie potrafią zrozumieć że Ms stracił masę pieniędzy przez piractwo na X360 , wkurwili się i zrobili tak że teraz za chuja wafla nie złamiesz ich nowej konsoli

jak Ps4 zostanie złamane to masz gwarant że zrobią Ps5 jak Xbone , albo nawet gorzej

Tyle ze taka polityka moze odbic sie czkawka nietylko tworcom konsol, ale rowniez samym tworcom gier, zwlaszcza tym mniejszym. Bo skoro nie bede miec zadnej mozliwosci skorzystania z gier z drugiego obiegu (czyt. taniej) to bede duzo ostrozniej w gry inwestowal. Nie kupie gry ktora bedzie miec slabsze recenzje, nie kupie gier ktore beda mialy gorsze opinie u graczy. Bede sie skupiac na pewniakach (pewnie AAA). W rezultacie sprzedaz gier bedzie spadac, a w koncu tworcy przestana je wydawac :)
Dla mnie DRM w wydaniu MS to killer dla niezaleznych i pomniejszych tworcow. Pewnie takie EA czy Activision ma na to wyjebane, ale co tylko dopelnia czare goryczy.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 10:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ludzie nie potrafią zrozumieć że Ms stracił masę pieniędzy przez piractwo na X360 , wkurwili się i zrobili tak że teraz za chuja wafla nie złamiesz ich nowej konsoli

jak Ps4 zostanie złamane to masz gwarant że zrobią Ps5 jak Xbone , albo nawet gorzej

To ty chyba nie rozumiesz. Co mnie obchodzą jakie MS lub inne firmy mają powody? Wrzucanie spy-kamerki, 'meldowanie' co 24h albo wrzucanie wszystko w chmurę / always-online serwery, pseud-mmo itp odbija się lub może się odbić na mnie jako konsumencie mimo, że od dłuższego czasu w zasadzie gier nie piracę.
To czy to jest robione ze względu na piractwo, używki czy chęć maxsymalizacji zysków, poszukiwanie nowych sposobów monetyzacji i kontroli nad tym co i jak konsument gra - nie zmienia, że jest chujowe i nie ma takiej siły, która by sprawiła, że Xbone kupię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:22 
Cytuj  
Taka sama sytuacja była podczas rozmów o Diablo 3 , mimo że wymaga stałego połączenia z netem to i tak się sprzedało w milionach egzemplarzy

jak kogoś stać na konsolę za 2000 i gry za 230 zl to raczej ma też na internet ,wasze pecety od 10 lat albo i dłużej są podpięte do sieci :)

ja wszystko rozumiem , po prostu zawsze byłem facetem z własnym zdaniem który nie wskakiwał na badwagon :)

nowe konsole bez internetu i tak tracą z 40% funkcjonalności obojętnie czy to Ps4 czy Xbone , po cichu liczycie chłopcy ze ps4 będzie szybko złamana a wy wesoło będziecie ciągnąć gry z zatoki :)

QTE fest masz w co drugiej AAA grze teraz więc nie wiem co ty pierdolisz Razoth :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja wszystko rozumiem , po prostu zawsze byłem facetem z własnym zdaniem który nie wskakiwał na badwagon :)

QTE fest masz w co drugiej AAA grze teraz więc nie wiem co ty pierdolisz Razoth :)


Twoje 'wlasne zdanie' dyktuje ci korporacja i troska o jej interesy. DOdajmy do tego skrajna ignorancje w temacie i brak wyobrazni. Pogratulowac. heheh
RYSE to chyba najgorsze co pokazano na tych targach. Ciezko to nawet gra nazwac tbh. Ludzie zdazyli sie znudzic podczas 5minutowago 'gameplayu' - to jest achivment. "Nexgen'... ja pierdole. Pomine juz fakt ze RYSE to nic wiecej tylko na sile przerobiona gierka na kinekta. Co widac.
Ogolnie az zal cie czytac m8 wiec skoncz moze.

Anyway:

Obrazek

Jebac MS. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:46 
Cytuj  
Chyba nie zdajecie sobie z jednego sprawy : jeden custom firmware na Ps4 i zgadnijcie co się stanie ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:49 
Cytuj  
co sie stanie?
ja doceniam sony na tyle, ze nie jestem zaintersowany piraceniem ps3.
i patrzac po forum, tez wiekszosc ludzi kupuje gry.

poza tym custom jesli wyjdzie to pewnie minie troche czasu, biora pod uwage ile sony nauczylo sie do tego czasu - bedzie jak w tej chwili.
mozesz sobie wgrywac custom ale z nizsza wersja fw niz oryginalna, musisz jebac sie z patchowaniem iso itd. itp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:53 
Cytuj  
No granie z piratow na Ps3 w tym momencie (w nowsze gry) jest dosc... problematyczne i karkolomne. :) Dla przecietnego usera, ktorego wiedza o konsolach jest taka ze 'tu sie wlacza' jest to wlasciwie nie do ogarniecia.

I akurat tym razem popieram mendola - NIC SIE NIE STANIE (oprocz beku prezesikow na ktory napbieraja sie takie aldathy).

Dobra gra (Dark souls np, ktorego piersze czesc miala ZEROWY marketing i zerowe 'plecy' w branzy), ew. mocna marka (Diablo3) ZAWSZE SIE SPRZEDA. Potwierdza sie to non stop.

Madry developer, wydawca ma piractwo wkalkulowane, najmadrzejsi potrafia z niego zrobic uzytek.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2013, 12:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:53 
Cytuj  
No ja nie jestem aż tak optymistyczny , ale się okaże


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:57 
Cytuj  
ale co sie ma okazac? masz przyklad teraz.
x360 dajesz do przerobiania, sciagasz gre i gotowe.
w ps3 nie jest to takie proste - co wiecej, placac te 150zl rocznie dostajesz dosc duzo gier za darmo (nie wspominajac o znizkach).
sony zamiast walczyc z piractwem (gdzie wie, ze nie moze wygrac) zdecydowalo sie na taki krok - i jak widac zajebiscie im sie oplaci, skoro rozciagaja ten abonament na 3 konsole.
optymizm nie ma z tym nic wspolnego aldatha :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.