mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 15:59 
 
zaboleq napisał(a):
Ja np jrpg nie znosze..

..powiedział ten co ma siga z aiona.
Wyślij mi w końcu kabel(po 8 miesiącach od transakcji), kłamco.


Kończąc prywatę: koleś z allegro rozsyła kody dopiero w środę, więc jak komuś zależy na ściągnięciu wcześniej to lepiej eastore ;F

Jak ktoś już zamawiał na EA i ściągnął to niech napisze czy działa myk z pirata - zamknąć proces jak prosi o klucz aktywacyjny i instalacja leci dalej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 16:12 
 
shp napisał(a):
Kończąc prywatę: koleś z allegro rozsyła kody dopiero w środę, więc jak komuś zależy na ściągnięciu wcześniej to lepiej rapidshare ;F


fixed that for ya


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 16:32 
 
w ea pokazuje mi ze bonus content bedzie dostepny za 1 dzien i 3 godziny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 17:59 
 
Mnie pokazuje 3 dni i 7 godzin. Wybralem tez wersje en. Dziwne.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 19:40 
 
no ja mam 1 dzien pokazane.
nie ma .exe ;/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 19:41 
 
raggnarok napisał(a):
To nie Hamlet...

W Baldurach plebs gadał gwarą/slangiem wzorowanym na angielskim nizin społecznych - dlatego imo polska wersja sporo traci na klimacie. W Tormencie było to jeszcze bardziej widoczne bo uniwersum Planescape ma własny żargon, do oryginalnej wersji dołączali mały słowniczek ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 19:56 
 
whiteman napisał(a):
Ja szczerze mówiąc obawiam się trochę DA. Wszystko co o grze czytałem bardzo mi odpowiada, ale zraziłem się strasznie do cRPG ostatnio, po nomen omen Mass Effect. Nie to żeby gra mi nie leżała, wręcz przeciwnie, jest świetna. Ale kurwa krótka. 24 godziny grania na normalu, imo to żenujące.

Od tego czasu obawiam się lekko kupować cRPG, co nowy to krótszy. Ostatni który pozwolił się dłużej pobawić to Khotor.

24h ? ja skonczylem po mniej niz 10.
Questow pobocnych nie robilem. Latanie po planetach bylo fajne do 3 razu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 20:00 
 
jak ktos chce to moge wyslac/wrzucic manuala do da (po polsku tez).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 20:34 
 
Pogralem troszku dworfem warriorem i czuc moc od tej gry. Oba DLC sa dostepne do kupienia bez problemu na piracie, i co ciekawe Stone Prisoner jest drozsze od Warden's Keep. Anyway, ja czekam do piatku - ta gra zasluguje po prostu zeby kupic orginal.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 20:36 
 
kupujesz na PC-ta Raggnarok? Wersja konsolowa bardzo jest uproszczona?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 20:41 
 
Tak, na pieca. Wersja konsolowa ma o wiele gorsza grafe (przynajmniej na X360), nie ma rzutu izometryczneg i troche inaczej combat rozwiazali - jest chyba mniej mobkow w walkach i same potyczki sa ponoc latwiejsze i mniej taktyczne ze wzgledu na ograniczona kamere. Generalnie jak masz wybor PC albo konsola, to nie wybieraj imho konsoli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:15 
 
A ja mam goopie pytanie.
Kupilem sobie w ea store zainstalowalem dowload managera i tam druga zakladka to aktywacja i pisze zeby podac Kod produktu .
wpisalem go i mam:
"wprowadzony kod produktu zostal uzyty juz przez innego gracza"
No ale zalogowalem sie i w nastpenej zkladkce z nazwa mojego konta mam dostepna gre do sciagania i bonus content wymieniony ktory bedzie odblokowany za 3 dni.
I teraz nie wiem czy wpisalem ten kod a pozniej klinalem na "dalej"dwa razy i odblokowalo mi sciaganie za za drugim kliknieciem zaczelo wyswietlac juz wlasnie ze kod zostal uzyty a teraz jest juz na uj potrzebny.(aczkolwiek wydaje mi sie ze kliknalem raz i od razu wyswietlilo mi ze juz zostal uzyty)
Czy tez moze trzeba podac jako serial przy instalacji gry?

Czy tez ta druga zakladka to tylko jak sie ma kod z gry pudelkowej ktorej sie plytki popsuly a ja kupujac wersje cyfrowa mialem sciaganie odblokowane zaraz po zalogowaniu sie automatycznie i stad pisze ze kod juz uzyty?
Skontaktuj sie z Centrum Pomocy maja zajebiste: 'server not found"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:20 
 
Vercin napisał(a):
Czy tez ta druga zakladka to tylko jak sie ma kod z gry pudelkowej ktorej sie plytki popsuly a ja kupujac wersje cyfrowa mialem sciaganie odblokowane zaraz po zalogowaniu sie automatycznie i stad pisze ze kod juz uzyty?
Skontaktuj sie z Centrum Pomocy maja zajebiste: 'server not found"

Ja nie wpisywalem kodu z maila i mialem odblokowane sciaganie. Ta zakladce do aktywacji mam opis, ze dotyczy kodu z pudelek lub manuala, wiec jest przenaczona do dodawnia gier kupionych w wersji box.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:24 
 
No tak tez mysle ale na wszlki wypadek moglbys moze zobazyc czy jak go wpiszesz to masz taki sam komunikat ze zostal juz uzyty przez inego gracza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:39 
 
raggnarok napisał(a):
Tak, na pieca. Wersja konsolowa ma o wiele gorsza grafe (przynajmniej na X360), nie ma rzutu izometryczneg i troche inaczej combat rozwiazali - jest chyba mniej mobkow w walkach i same potyczki sa ponoc latwiejsze i mniej taktyczne ze wzgledu na ograniczona kamere. Generalnie jak masz wybor PC albo konsola, to nie wybieraj imho konsoli.


no niestety troche szczypie w oczy jakosc tekstur na xboxie przy zblizeniach , ale da sie przezyc , zreszta nie o grafike w tego typu grach chodzi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:43 
 
no to jak ogolne odczucia? oceniac szybciutko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:48 
 
cholernie wciaga , Tekken 6 i MW2 lezy a ja cioram :)
dawno nie bylo tak udanego Western rpg , story bardzo udane , posoka sie leje , szczek mieczy , tego brakowalo na rynku od .....BG? , moze NWN


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:52 
 
Olałem ściąganie, jak spojrzałem na półkę i zobaczyłem pudełko z Wiedźmina, w którego grałem 30 minut :|


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 21:53 
 
Juz napisalem - czuc moc :) Juz po 10min wiesz, ze masz do czynienia z tytulem dopracowanym i rozbudowanym. Zaczyna sie oczywiscie od dylematu juz na poczatku - w co chcesz ukierunkowac postac, a potem jest juz tylko lepiej. Combat jest fajowy, chociaz troche przesadzili z iloscia krwi, NPCe wygladaja po kazdej walce jak po godzinie pracy w rzezni :)

Anyway, ja na pewno zaczne gre 3 razy, raz magiem, raz rogalem, raz warriorem i sobie wtedy zdecyduje kim grac. Sprawa o tyle fajna, ze przeciez kazda rasa ma inny prolog, czyli nie bedzie nudy :)

To tyle tak na goraco - pogralem moze z godzine.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2009, 22:05 
 
ciezko cos napisac o grze konkretnego nie spoilujac , dlatego lepiej nie czytac niczego tylko zagrac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.