mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
dla pewnej grupy osób jest full-time access i to od paru ładnych miesięcy

I na tym mozemy skonczyc dyskusje na temat otwartosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Enhu napisał(a):
dla pewnej grupy osób jest full-time access i to od paru ładnych miesięcy

I na tym mozemy skonczyc dyskusje na temat otwartosci.



serio, spotkaliście się z jakimś mmo który nie był przewidziany jako f2p który miał open betę przez tydzień ffa?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:36 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
iniside napisał(a):
Enhu napisał(a):
dla pewnej grupy osób jest full-time access i to od paru ładnych miesięcy

I na tym mozemy skonczyc dyskusje na temat otwartosci.



serio, spotkaliście się z jakimś mmo który nie był przewidziany jako f2p który miał open betę przez tydzień ffa?

RIFT.
Tzn. musiales miec klucz. Ale Trion puscil tyle kluczy, ze trzeba bylo byc kompletnym retartdem albo zyc pod kamieniem, zeby nie pograć.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:42 
Cytuj  
Do tego klucz uprawnial do udzialu w 7 beta eventach i mogles grac do bolu. Wlasciwie ta gdzies od polowy Closed Beta RIFTa byla Open Beta.

W WoWie bralem udzial w becie Korean i EU i tez byly w uj dostepne.

Teraz sie porobily swiete krowy takei jak Bioware czy Diablo 3 (ze swoja "elitarnosci") bo mysle ze laske mi robia ze mi pozwola gapic sie w ekran z liczba kolejki lol.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pierdole takie testowanie. ;) Zachowuja sie jakby mi robili zaszczyt ze laskawie moge zestresowac im serwery.


No ale jak napisales mozesz ich pierdolic i nie grac ;) ...

Ogolnie to od zawsze bylo wiadomo, ze open bety nie bedzie. Kto chcial i wierzyl w jakis tam umiarkowanie dobry produkt to kupil sobie preorder. Kto nie ten nie. Z reszta robicie z pizdy jezioro, a z gry za 120PLNow problem jakby kosztowala 1200. Nie jestem fanboyem bo w trabie mam czy gra bedzie sukcesem czy nie. Bedzie to fajnie pogram dluzej nie bedzie to pies im morde lizal i dam sie zrobic w chuja Guild Wars 2 ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:49 
Cytuj  
Kabraxis, nie wiem czy cie w dzieciństwie stary wyruchał lightsaberem że masz takie traumy ale odpuść sobie i nie trolluj na miesiąc przed premiera że nie możesz sobie pograć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kabraxis, nie wiem czy cie w dzieciństwie stary wyruchał lightsaberem że masz takie traumy ale odpuść sobie i nie trolluj na miesiąc przed premiera że nie możesz sobie pograć.


:)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 19:51 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Pierdole takie testowanie. ;) Zachowuja sie jakby mi robili zaszczyt ze laskawie moge zestresowac im serwery.


No ale jak napisales mozesz ich pierdolic i nie grac ;) ...

Ogolnie to od zawsze bylo wiadomo, ze open bety nie bedzie. Kto chcial i wierzyl w jakis tam umiarkowanie dobry produkt to kupil sobie preorder. Kto nie ten nie. Z reszta robicie z pizdy jezioro, a z gry za 120PLNow problem jakby kosztowala 1200. Nie jestem fanboyem bo w trabie mam czy gra bedzie sukcesem czy nie. Bedzie to fajnie pogram dluzej nie bedzie to pies im morde lizal i dam sie zrobic w chuja Guild Wars 2 ...

T.

200zl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
200zl.


mi dzisiaj przyszedł mail że mam zapłacić 160 od gram.pl


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:07 
Cytuj  
http://www.gram.pl/sklep/pc/star-wars-t ... lep%5Fgram

179,99

Na orogin 200zl.
Preorder packa nie licze, bo on mi tak do szczescia niepotrzebny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:10 
Cytuj  
może jednak wrócimy do rzeczy ważnych dla gracza jak np

Pocieszny napisał(a):
ogolnie analizujac dostepna baze danych to ta gra naprawde musi byc w samym single character qescie masywna , sam torhead pokazuje prawie 700qestow dla danej klasy (tych wlsanie fabularnych qestow)

od 620 do 700 qestow liczy main qest kazdej klasy co samego tego daje okolo 5-6k qestow :O

a trzeba dodac kilka tysi tych normalnych dostepnych dla wszystkich, massive :wtf:

Flashpointow jest 6
i poki co 2raidy na 50lvl



this = nice


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kabraxis, nie wiem czy cie w dzieciństwie stary wyruchał lightsaberem że masz takie traumy ale odpuść sobie i nie trolluj na miesiąc przed premiera że nie możesz sobie pograć.


Nie, nie odpuszcze sobie. Wrecz przeciwnie bede pisac zeby wkurwic takie smutne pizdy jak ty, ktore jaraja sie bo sobie beda moglu zrobic dzedaj i nic juz wiecej sie nie liczy nawet to ze firma sie boi pokazac gre.\bo ta przypuzczalnie jest poprostu chujowa.

"this = nice"

O ile za iloscia pojdzie jakosc bo 10k zadan "zabij 10 droidow" tylko ze tym razem z voiceoverem to not so impressive.

Dlatego z checia bym potestowl dluzej niz dwa dni no ale niestety Bioware soie boi pokazac te zajebiste 10k questow widocznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bioware soie boi pokazac te zajebiste 10k questow widocznie.


Ja mysle ze Bioware boi sie Kabraxisa, ktory juz wykonczyl Trion z ich Riftem.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:28 
Cytuj  
Kabraxis, nie wiem kto i gdzie pozwala ci na dostęp do internetu ale w takim stanie ludzi się izoluje, jak ci żyłka nie pierdolnie to serio poczekaj na premierę i wtedy mnie pojedziesz jaka to gra jest chujowa, nawet pomijając fakt czy swtor okaże się dobry czy nie, to mi jest obojętne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:30 
Cytuj  
Właściwie co da nam ukończenie tego głownego chaina dla swojej klasy? Jaki epix title czy armor kolorowy?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja mysle (...)


Przesadzasz.

Anyway... nie dadza pograc to trudno. Najwyzej nie kupie i poczekam na jakies normalne recenzje po przegraniu ze 100h i ze dwoch postaciach na max lvl nie jadace na hypie ze to SW i kupie od kogos konta za stowke. Whatever.

"Kabraxis, nie wiem kto i gdzie pozwala ci na dostęp do internetu ale w takim stanie ludzi się izoluje, jak ci żyłka nie pierdolnie to serio poczekaj na premierę i wtedy mnie pojedziesz jaka to gra jest chujowa, nawet pomijając fakt czy swtor okaże się dobry czy nie, to mi jest obojętne.
"


Enhu nie wiem kto i poco kaze ci czytac moje posty ale mozesz pzrzestac i sie nie przejmowac nimi tak bardzo. Pozatym to czy gra jest dobra czy nie to nie ma zadnego znaczenia atm bo nie o tym jest rozmowa.
Kretyn.


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 20:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:30 
Cytuj  
Kabraxisa wypuszczaja z zakladu dla uposledzonych na tydzien przed premiera, dla testow :) Po premierze znowu zniknie na 3 miesiace :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:31 
Cytuj  
Powiem to inaczej. Ostatnia premiera duzego MMO, przwyzaczila mnie do pewnego standardu tratkowania klienta. A co gorsza dla innych firm wchodzacych na ten rynek, zawiesila poprzeczke BARDZO wysoko.
I teraz o kazdej nowej gry MMO, będe oczekiwał tego samego albo więcej.

Tak od GW2 tez będe tego samego oczekiwał.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxisa wypuszczaja z zakladu dla uposledzonych na tydzien przed premiera, dla testow :) Po premierze znowu zniknie na 3 miesiace :)


Mnie przynajmniej wypuszczaja. Ty lepiej napisz jak ci sie udalo namowic pielegniarzy i opiekuna na zalozenie internetu.

Znowu standard mmorpg.pl sie zaczyna - nie ma argumentow bo ewidentnie widac ze system bety w Swtor jest zjebany i ograniczaja dostep do gry jak tylko mga to sobie nasiebie powjezdzamy. A prosze kontynuujcie - ja juz swoje napisalem.

Po tym co widac atm zapowiada sie fail. Koniec. Kropka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:35 
Cytuj  
iniside, nie porownuj jakiegos niszowego Rifta, ze Star Warsem.. w SWTOR bedzie grac 100 razy wiecej ludzi i jest wieksze obciazenie.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.