mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Desh,

zamówiłem G9 ;p jak będzie nie wypał, to Ci wyfasole :lol:
dlaczego nie kupiłeś odemnie ? :har:
http://www.allegro.pl/item276391756_log ... _bcm_.html

płacona była w empiku 379 a "kup teraz" jest 290 zł, BCM czyli za 270 nawet może pójdzie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:32 
Cytuj  
Ja mam za prawie taka sama cenę, także sorki ale gdyby to była jakaś znacząca różnica wziąłbym od Ciebie.

Anyway, zapytaj Varenthina, byłem w 99% zdecydowany żeby wziąć ją od Ciebie, ale dostałem taką cenę nówki z mojego miasta, że spasowalem. Ba, nawet delete PM do Ciebie zrobiłem :)


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 18:33 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja mam za prawie taka sama cenę, także sorki ale gdyby to była jakaś znacząca różnica wziąłbym od Ciebie.
spoko nie spieszy mi się, chciałem pomóc bo moja cena jest bardzo atrakcyjna - sprzeda sie na 100%

zadowolony bedziesz na bank :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:35 
Cytuj  
No mam nadzieję,

BTW mojego problemu z vistą, nie ma już go. Nie wiem co się stało, ale po prostu z dnia na dzień system zaczął pływać i nie mam w ogóle tych zjebanych swampów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No mam nadzieję,

BTW mojego problemu z vistą, nie ma już go. Nie wiem co się stało, ale po prostu z dnia na dzień system zaczął pływać i nie mam w ogóle tych zjebanych swampów.
good, imo vista się pierwszy tydzien "układa" :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie ma żadnych party w cod4 (nie ma żadnych squadów), zielone to twój team (cały) a przeciwnicy to pomarańczowe kropki - jak strzelaja albo masz UAV
mapki nie da się konfigurować wogóle

rozumiem że chodzi Ci o coś jak w BF2142 - tu czegoś takiego nie ma, a szkoda.


Są party jeśli grasz na xbox'ie - powoduje to tyle ze masz default polaczenie dzwiekowe tylko z Twoim party (a team tylko slyszysz) a dodatkowo to "pilnuje" tego, zebys byl zawsze po jednej stronie z kolegami z party.
Tyle ze wlasnie "kolorystycznie" na mimi-mapie koledzy z party nie odznaczaja sie od "zwyklych" kolegow z teamu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 00:02 
Cytuj  
Cytuj:
Banałem jest stwierdzenie, że Call of Duty 4 okazał się hitem. Gra notuje nie tylko znakomite oceny, ale także świetne wyniki sprzedaży. Czwarta odsłona znanego cyklu utrzymała sie bowiem na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych, w czym nie zdołał przeszkodzić jej nawet mający w tym czasie premierę Crysis. Call of Duty 4 dobrze sprzedaje się i w Polsce, w sieci Empik popularniejszy jest tylko Wiedźmin.

Wynik CoD4 przełożył się także na rezultaty finansowe jego wydawcy - Activision. Przedstawiciele firmy spodziewali się w tym kwartale 1.05 miliarda dolarów przychodu, jednak wyniki sprzedaży ich sztandarowych tytułów okazały sie tak dobre, że prognozę zwiększono o niecałe dwieście milionów (!) dolarów. Firma spodziewa się także, że trzeci kwartał tego roku fiskalnego (kończący się 31 grudnia, a więc obejmujący okres świąt) będzie najlepszym kwartałem w jej historii. Przykład Activison pokazuje wyraźnie, że za dobrymi grami, pieniądze idą same. Oby tak dalej.

pięknie, pomimo początkowych problemów z multi, dodatek będzie na bank

btw ciekaw jestem jaki przychód ma Vivendi i Blizz :roll:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 00:12 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
pięknie, pomimo początkowych problemów z multi, dodatek będzie na bank

btw ciekaw jestem jaki przychód ma Vivendi i Blizz :roll:


http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,35430;core.html

sprawozdanie finansowe za 3 kwartał:
http://www.vivendi.com/corp/en/publicat ... _Q3_en.pdf


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 08:41 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pytanie mam, nie brakuje przypadkiem misji z ruskami, które są już generalnie "Tradycyjne" dla COD'a ?
Enhu napisał(a):
chodzi mi o tą misję co była pokazana w zapowiedziach, gdzie jako rusek jedzie się na czołgu w mieście


powtarzam pytanie, wie ktoś może, co się z tym stało ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 17:21 
Cytuj  
a czy to był filmik z gameplay'a?

btw test 36 myszek dla graczy
http://pclab.pl/art28557.html


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 17:29 
Cytuj  
Profesjonalny test, nie ma co. Dobrze, ze skoncentrowali sie na tym, co dla gracza przy wyborze myszki do grania jest naprawde wazne i szczegolowo zrecenzowali wyglad kazdego z pudelek! gj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 17:52 
Cytuj  
Ja wlasnie sie spuszczam na swoje G9 a tam napisali ze:


"Jest ona za duża, ma kontrowersyjnie umieszczone przyciski boczne, a do tego konfigurowanie systemu dociążającego jest bardzo nieporęczne"

Ok, przyciski boczne są idealnie umieszczone imo, nie trzeba ich w ogole szukac jak to ma miejsce w razerze i nie trzeba nacisnac z sila 20N zeby przycisk zadzialal.

Po drugie, system obiazajacy jest koks. A wymieniac za kazdym razem ciezarki to trzeba miec zryta banie. Ja sobie wlozyl 2x7g i tak zostawie, najbardziej mi to odpowiada.

Po trzecie, oprogramownie do myszki to mercedes. Mozna nawet konfigurowac kolor diody w myszcze z palety windowsa.......

Os X i Y doo konfiguracji, teflony zajebiscie duze, po 20 minutach sie wyslizgaja na materiale i myszka slizga sie jak po maśle. Rolka jest rewelacyjna, plastyk z jakiej jest wykonany to juz w ogole złoto. Dłon leży jak na piersi kobiety.... macra, cfg przyciskow, dpi, po prostu wszystko co dusza zapragnie. Mysz jak dla mnie 10/10. Niestety, 300PLN..... ale WARTO! podrzuce za jakis czas foty, ide jesc obiad.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:01 
Cytuj  
Kurewsko brzydkie to G9, tym bardziej dziwi mnie piers o ktorej piszesz.


_________________
[ i rooted crap here ]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:04 
Cytuj  
Kwestia gustu / rak uzytkownika... Przykro, ze na odczuciach wlasnych dot. wygladu pudelka i chwycie myszki koncentruja sie recenzenci jednego z bardziej poczytnych hw serwisow w Polszy, zamiast np. douczyc sie / doczytac na czym polega i jak testuje sie akceleracje wsteczna i jak powinien wygladac prawdziwy test myszki _dla gracza_. Ten artykul to po prostu lanie wody i pisanie o tym, co srednio inteligentny szympans moglby sam wychwycic wpatrujac sie w obrazki danej myszki pochodzace z press release'ow. Ale i tak pewnie wiekszosc userow to lyknie i bedzie happy...

Jesi chodzi o polskie serwisy, to fajne i obszerne testy myszek robili (robia?) na TwojePC.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:40 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
a czy to był filmik z gameplay'a?

tak, to był filmik z gameplaya


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:50 
Cytuj  
Sob nie namawiaj ich, niech grają czym chcą :wink:
pamietaj że bajer z tym softem polega na tym że już mozesz go odinstalować i nigdy wiecej nie uzywać bo wszystko jest wewnątrz myszy :wink:

BTW , po M4 przerzuciłem sie na maszynowe.

RPD to masakra :wink:
tam jest taki dodatek do maszynowych CHWYT i to znacznei zwieksza celność


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 12:41 
Cytuj  
A i jeszcze Sob , zwróć uwagę że G9 ma przyciski na bok rolki (bardzo wygodnie się używa) ja przypisałem im F5 i F6 w profilu Gaming i mam na nich 2 rodzaje granatów. starsznie mnie bolało że mogłem mieć tylko jeden rodzaj na rolce :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 15:01 
Cytuj  
Obrazek
yay nareszcie 55 lvl ;p ale nadal zostalo wpip wyzwań do zrobienia


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 15:47 
Cytuj  
gz m8!

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 15:50 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Obrazek
yay nareszcie 55 lvl ;p ale nadal zostalo wpip wyzwań do zrobienia
ja mam dwa red tigery MP5 i M4

ale ciągle noob.Deshroom :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.