mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 00:27 
Cytuj  
@Mendol i spółka.

Jeżeli chodzi o DLC to myślę że osobom które w tym temacie na to narzekają chodzi głownie o sposób promowania tego DLC - ingame "IN YOUR FACE" że tak to określę barwnie.

Osobiście nic nie mam przeciwko płatnym dodatkom do gry ale wjebywanie takiej reklamy do cRPG gdzie liczy się przede wszystkim klimat to jest żałosne, i martwi mnie bardzo że Bioware tego najwyraźniej nie rozumie.

Bo sorry, ale jak takie coś widzę to nachodzi mnie czarna wizja, że za jakiś czas w kolejnym hicie cRPG z 10 opcji dialogowych w danej rozmowie 6 to będzie "Chcesz zwiedzić dodatkową lokacje? tylko 2.99", "opcja romansowa dla tej postaci, tylko 1.99" etc etc. A to zdecydowanie nie jest coś co jest dla mnie do zaakceptowania.

DLC owszem może być, ale do czasu aż go nie zakupie to wypierdalać mi za przeproszeniem ze wszystkimi wzmiankami na jego temat z gry, co najmniej do menu, a najlepiej do launchera albo jakiejś reklamy po wyjściu z aplikacji...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 00:35 
Cytuj  
no faktycznie jest to straszne goatus zobaczyc 2 dodatkowe slowa w trakcie dialogu. imo nie jest to zrobione jakos nachalnie w tej chwili.
za jakis czas nie bedzie juz takich rpg jak DA wiec mysle, ze nie masz sie czym przejmowac za bardzo.

nie wspominajac o tym Goat, ze robili to ludzie madrzejsi od nas i jak widac dziala. zobacz ile osob sie wkurza na to i zakladam sie, ze czesc kupi/sciagnie dodatki. bo zostalo to w jakis sposob wplecione do gry, ze niby mozesz sie obejsc ale jednak haczyk zarzucony.

tak samo jest z reklamami w filmach. sa produkty reklamowane w dexterze, the office ale malo nachalnie. a wystarczy poogladac polskie produkcje...

wole 2 slowa wplecione do dialogu niz jebitny baner, ktory pokazuje mi sie za kazdym razem jak odpalam np battlefielda.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 01:01 
Cytuj  
W sumie nie chce mi się czekać, zamówię z EAstore...

Edit: A raczej zamówiłbym, gdyby mBank nie miał przetwarzania danych w nocy uniemożliwiającego przelewania środków na eKartę :|


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 01:29 
Cytuj  
null


Ostatnio edytowano 7 lis 2009, 01:54 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 01:34 
Cytuj  
Pojawiła się wersja v1.01a patcha, która ponoć naprawia problem z DLC.
http://news.bigdownload.com/2009/11/06/ ... 01a-patch/


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 01:35 
Cytuj  
No i Stone prisoner skonczony. Matko jak to szybko leci : <
Nie mniej jednak wynalazlem kolejne 3 combo spelle. Zawsze cos.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 01:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kod:
There is a problem with your game’s setup.


Przy uruchomianiu gry mam takie coś. Wersja z EA Store. Ktoś jakiś issue na to ma?! bo mnie zaraz jebnie tu szlag.

Z tego co widzę na forach, redownload pomaga.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 02:51 
Cytuj  
Mag OP ;-)
Sprawdziłem wstęp dwarven noble, rewelacja. Plan był doskonały qq


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 03:12 
Cytuj  
kiedy jako human mag zdobywa sie pieska? Przed tą całą bitwą czy po, bo nie wiem czy nie przegapilem? Po dolaczeniu morrighan? Zalozylem jakis kaganiec, przynioslem ziele i mialem czekac 2 dni az wyzdrowieje czy cos...


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 04:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kiedy jako human mag zdobywa sie pieska? Przed tą całą bitwą czy po, bo nie wiem czy nie przegapilem? Po dolaczeniu morrighan? Zalozylem jakis kaganiec, przynioslem ziele i mialem czekac 2 dni az wyzdrowieje czy cos...

Tak po dołączeniu Morrighan, w drodze do wioski się dołączy.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 05:18 
Cytuj  
Skonczylem dodatkow pare. Nie warto wydawac kasy moim zdaniem, ale warto je zaczerpnac. Naprawde godne uwagi, pewnie dlatego, ze wyjete z glownej wersji ; p

A tu jeszcze godzina pracy.. jakby kto potrzebowal zrodla to sluze.
Sprawdzilem tez spolszczenie dialogow i voice'sow - daja rade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 09:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
za jakis czas nie bedzie juz takich rpg jak DA wiec mysle, ze nie masz sie czym przejmowac za bardzo.
.


powies sobie to na scianie Goatus i czytaj za kazdym razem kiedy zwleczesz sie z wyra .Jak czytam recenzje czy w prasie czy graczy to po prostu zal...80% bashuje grafike , co dobitnie pokazuje ze po prostu takie gry jak DA , czyli wymagajace co najmniej 5 letniej pracy , sa nieoplacalne ...bo nigdy nie nadaza z trendami Audio/Video , pomijajac kwestie reklamy ingame DLC , to niestety ale jest to chyba juz ostatnia deska ratunku dla crpg . Pare euro/usd tu , tam i cos sie uciula ...juz nawet jrpg przezywaja gleboki kryzys a co dopiero western crpg . Wiem jaka jest sytuacja , gra nie jest bez wad , ale ja traktuje DA jako swoiste pozegnanie z crpg jakie starsi gracze pamietaja z ubieglej dekady , niestety

i ciesze sie tym co jest jak glupi z bateryjki , jak dziecko w PRL co dostalo zabawke z Pewexu ...wybierz sobie co tam chcesz :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 10:09 
Cytuj  
Moja mini recenzja z DA (gram na hardzie):

Aktualnie jestem po 25 h gry(Zrobilem Redclife oraz Elfy) i powiem, że wbrew pozorom nie jest tak trudno(chyba, że ktoś wejdzie nie do tej lokacji).Jest taktycznie - czli dobrze .Walka również dość emocjonująca - skille i spelle wyglądają super;] .Przeciwnicy wyglądają całkiem całkiem no i pancerze najbardziej zajebiste ever !!Świetne jest również to, że postacie nie są takie płytkie i często doradzają nam w wielu kwestiach :).Sporo wyborów moralnych, które czasami potrafią ruszyć sumienie :]

Poki co hard daje radośćz gry :).Zobaczymy jak pojdzie walka z pierwszym "duzym" smokiem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 10:10 
Cytuj  
Ja po wczorajszym posiedzeniu moge stwierdzic, ze to godny nastepca BG i starych dobrych crpg. NIe obylo sie bez wad, przykladowo fabula raczej dosc sztampowa, mogliby sie bardziej postarac. Do tego troche niezbalansowany poziom trudnosci, no i slaba itemizacja maga, chociaz wyglad ciuchow/lasek mi sie podoba. Ale to raczej dorbiazgi nie psujace zabawy.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 10:14 
Cytuj  
Co do sztampowej fabuly to sie nie zgodze .Moty z redclife czy z elfami iscie mistrzowski .To Heroic fantasy a nie Martin/Erickson


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 10:28 
Cytuj  
czy tez macie tak, ze czasami nie dzialaja wam taktyki?
nawet te proste? w jednej walce ustawilem, ze maja uzywac hp poty kiedy zycie spadnie ponizej 50%, jeden alistair sie 'zastosowal'.
w nastepnej juz niestety nie :)
(tak mialem poty w backpacku).

swoja droga tak kiepskiego tanka jak ali to dawno nie widzialem. ubralem, dalem shielda i dalej kupa ;/

niestety jak na razie optymalny team dla mnie to 3 melee + mag.
rogue melee + rogue archer nie bardzo sie sprawdza ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 10:44 
Cytuj  
Ja gram 2x mele(Ali + Sten) + 2 mag(ja i Morrigan) .Dla mnie Ali to dobry tank - wszystko zalezy od umiejetnosci(jak sie dopakuje tarcza i skille odpowiednie + healing to moze calkiem sporo).Natomiast ja wale stozek zimna + fireball + blyskawice imperatora i sten wszystkich rozstrzaskuje :D .Teraz znawet hard jest prosty .



SPOILER


Robil ktos quest "Skarb maga" ??Chce sie cofnac i sprobowac go zrobic (wczesniej mialem za maly lvl na hard) - ale nie wiem czy warto .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 11:17 
Cytuj  
Wiadomo czy naprawili już DLC krzaczące się z patchem? (nie wiem, czy ten 1.01a, to nie jest po prostu inna nazwa 1.01...)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 11:26 
Cytuj  
taktyki dzialaja albo nie dzialaja , chcesz zeby cos zostalo zrobione to zrob to sam :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 12:24 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Wiadomo czy naprawili już DLC krzaczące się z patchem? (nie wiem, czy ten 1.01a, to nie jest po prostu inna nazwa 1.01...)


Wszystko dziala. Trzeba tylko ustawic usluge DragonAgeUpdate czy cos takiego w Windowsie z Manuala na Automatic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.