mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 16:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
miałem loyalki na obu i jedna zdechła

Bo nie stosowałeś się do opisu pewnie, do otworzenia drzwi potrzebny jest technik, jako lider grupy ktoś ze zdolnościami przywódczymi (w opisie postaci Mirandy to jest) a na osłonę jakiś biotyk.

Cash:
Wtedy inni zginą, bo chyba nikt prócz Tali nie jest w stanie otworzyć drzwi, może jeszcze Geth, ale nie jestem pewny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 18:17 
Cytuj  
Głównie chodzi o to, że Tali i Geth jako jedyni są engineerami, co do temperatury to przez dwa przejścia gry nie miałem z tym problemu - trzeba ciągle napierać do przodu,
od osłony do osłony(bo jak się czeka na kolejne wave'y wroga to nigdy się nie zdąży) a czasem nawet wpieprzyć się w jednego wave'a jak kamikaze, uaktywnić kolejną konsolę i dopiero schować się i ich wybijać ;F
Ewentualnie zaczitować - obniżyć sobie poziom trudności gry na moment przejścia przez to pomieszczenie z rurkami ;F


Posty: 5
Dołączył(a): 31.01.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 20:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Falous napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Jak w zyciu, ciezko 2 baby, ktore sie nie lubia razem zaciagnac do lozka.
Chyba ze mowisz o misjach, wtedy to czy one sie lubia nie ma zadnego znaczenia.


Nie chodzi mi zeby dwie zaciagnac ale jesli jedna z nich nie bedzie miala loyality to w ostatniej misji zginie


Szkoda, ze nie zrobilem osobnego save'a przed ostatnia misja. Teraz bede musial jakies 2-3 godz grac bo dopiero stamtad mam save. Anyway, ja planuje wziasc ze sobą Tali i Jack (Jedyne nielojalne) na ostatnia misje. Ciekawe czy wtedy zginą.


Tez myslalem ze mimo braku lojalki bedac ze mna w teamie przezyja , nic bardziej mylnego przetrwal mi grunt a Jack zginela (zabil ja jakis metal gdy ja przygniotl, dla porownania powiem ze jak mialem grunta i garrusa lojalnych to obaj przezyli ;)


Posty: 5
Dołączył(a): 31.01.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 20:40 
Cytuj  
shp napisał(a):
Deshroom napisał(a):
miałem loyalki na obu i jedna zdechła

Bo nie stosowałeś się do opisu pewnie, do otworzenia drzwi potrzebny jest technik, jako lider grupy ktoś ze zdolnościami przywódczymi (w opisie postaci Mirandy to jest) a na osłonę jakiś biotyk.

Cash:
Wtedy inni zginą, bo chyba nikt prócz Tali nie jest w stanie otworzyć drzwi, może jeszcze Geth, ale nie jestem pewny.


Potwierdzam u mnie wyslalem Legiona dal sobie rade

tylko mnie zastanawia jedno jak zrobic zby wszyscy mieli lojalke ;]
u mnie tylko Jakc nie am i to na skutek klotni z Miranda , lecz gdy gadam z Jack pokazuja sie dodatkowe opcje dialogowe lecz nie moge ich uzyc ;/ czy potrzebuje wiecej prawosci badz pkt renegata ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
To moze ktos mi powie co zrobić, żeby Tali była loyal jeżeli podczas tego sądu na jej planecie, pokazalem nagranie z rozmowy jej ojca i teraz ma mnie w dupii :/
prosiła żeby tego nie robić teraz to jej si enie dziwie :P


_________________
psn

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
nie pokazywac...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 22:57 
Cytuj  
A ja jeszcze nie gralem w mass effect 2 bo nie ma miejsca na dysku i chcialem sie w zwiazku z tym podzielic z wami moim smutkiem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 23:03 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A ja jeszcze nie gralem w mass effect 2 bo nie ma miejsca na dysku i chcialem sie w zwiazku z tym podzielic z wami moim smutkiem
nie masz czego żałować gra jest super i po skończeniu mam niedosyt - właściwie Ci zazdroszcze ! :wink:


_________________
psn

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 23:14 
Cytuj  
Panowie, a wyjebał ktoś w japsko tej reporterce na Cytadeli?
Epickie :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 23:26 
Cytuj  
Grayfox napisał(a):
Panowie, a wyjebał ktoś w japsko tej reporterce na Cytadeli?
Epickie :lol:
ja ja ! :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 00:21 
Cytuj  
eee, w japsko na cytadeli reporterce ? toż to z ME1 akcja, powtarzają się ;P
http://www.youtube.com/watch?v=OWd_GnpD ... re=related


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 00:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Vercin napisał(a):
A ja jeszcze nie gralem w mass effect 2 bo nie ma miejsca na dysku i chcialem sie w zwiazku z tym podzielic z wami moim smutkiem
nie masz czego żałować gra jest super i po skończeniu mam niedosyt - właściwie Ci zazdroszcze ! :wink:


No tak sie podniecacie wszyscy ze po godzinie wywalania co sie dalo w koncu instaluje:) Strasznie zaluje ze nie ma wersji na ps3 bo tbh chetne bym sie walnal w lozeczku z padem a nie sleczal przy kompie

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 03:14 
Cytuj  
Przejsznięte. 23h 18min. Doprawdy miodna giera, najlepsza w 2010 roku :) Bije Dragon Age na głowe.

9,5 bo mogłaby być trochu dłuższa, ciut bardzie erpegowa jeżeli chodzi o gear i tworzenie postaci. Combat jest znacznie lepszy niż w jedynce, ale ma potencjał by być jeszcze lepszy. Tak samo "quick time events", szkoda że np. nie można było wybierać między "renegade" a "paragon" na raz. Finał miał mniejszy "Bang" niż jedynka, ale podobał mi się ostatni boss tutaj, bardziej strzelaninkowy. Pare razy natrafiłem na jeden wredny bug który uniemożliwiał mi kontynuację rozgrywki przez co musiałem ładować sejw.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 09:04 
Cytuj  
Nom, pare bugow jest. Np. biegnac wywala nasze postacie pare metrow ponad ziemie i ruszyc sie nie da...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 12:49 
Cytuj  
Za krótkie to trochę jak dla mnie, no ale Dragon's Age też był dla mnie krótki. Znowu nie ma w co grać :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 14:13 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Za krótkie to trochę jak dla mnie, no ale Dragon's Age też był dla mnie krótki. Znowu nie ma w co grać :(

Zawsze mozna przechodzic jeszcze raz.

Swoja drogą jakby robili DLC powiedzmy takie za 4-5h gry, za powiedzmy 5-7$ to ta gra bylaby ideałem -;-.
Albo mogli chociaz udostępnić możliwość modowania (czyt. włączyc UnrealEd z w binarce ;p). To gra by sporo na zywotnosci zyskała ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 16:51 
Cytuj  
dobrał ktoś z Was team tak żeby nikt nie zginął?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 18:00 
Cytuj  
Tak

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 18:59 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
dobrał ktoś z Was team tak żeby nikt nie zginął?

Tak. Bardzo proste to jest.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 11:21 
Cytuj  
23h? nie realne jak dla mnie :)
juz teraz gram parenascie, a zostaly mi 4 loyalki do zrobienia + zdobycie 2 osob do teamu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.