mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 09:24 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Dwie rzeczy mi nie pasują. A. mocne faworyzowanie jednego stylu gry (konkretnie non-leathal takiedownowania) nad innymi (zwłaszcza rambo style)


Jak rozumiem mowisz o bossach i zajebistych misjach w stylu kill/stun dah wave of enemiez?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 09:26 
Cytuj  
kazdy boss to easy mode jak sie chce - typhoon, energy baton, typhoon i w 10sec zalatwiony ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 09:26 
Cytuj  
Za ogłuszanie wręcz, tazerowanie, tranqowanie dostaje się Mercy XP bonus.

Tak samo za hakowanie wszystkiego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 10:11 
Cytuj  
Hm gra świetna tylko się dziwie, że tak każdemu Voice Acting się podoba. Zwłaszcza rozchodzi mi się o głównego bohatera, ja nie wiem z tą chrypą to przesada ;p Gada z matką ukochanej to nadal musi być mega badassem. Ale to tylko duperełka, muzyka jest świetna( chociaż nie wiem czy aż tak jak w pierwszej części ;p), no i gameplay jeden z tych, że siedzi się po nockach.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 10:15 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Hm gra świetna tylko się dziwie, że tak każdemu Voice Acting się podoba. Zwłaszcza rozchodzi mi się o głównego bohatera, ja nie wiem z tą chrypą to przesada ;p Gada z matką ukochanej to nadal musi być mega badassem. Ale to tylko duperełka, muzyka jest świetna( chociaż nie wiem czy aż tak jak w pierwszej części ;p), no i gameplay jeden z tych, że siedzi się po nockach.


Bo badassem albo sie jest albo jest sie pussy udajaca badassa :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 11:07 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Junkier napisał(a):
Dwie rzeczy mi nie pasują. A. mocne faworyzowanie jednego stylu gry (konkretnie non-leathal takiedownowania) nad innymi (zwłaszcza rambo style)


Jak rozumiem mowisz o bossach i zajebistych misjach w stylu kill/stun dah wave of enemiez?

Jak przestaniesz ciąć moje posty to zrozumiesz lepiej.

Soundtrack miejscami kojarzy mi się z muzyką Zimmera do Batmanów Nolana:
http://www.youtube.com/watch?v=XIqJaT3cvf8 (tutaj brakuje tylko twarzy House'a na samym końcu)
http://www.youtube.com/watch?v=cL63F_rlNuI

Anyway Michael McCann odwalił przy nim kawał zajebistej roboty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 13:55 
Cytuj  
revange napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Hm gra świetna tylko się dziwie, że tak każdemu Voice Acting się podoba. Zwłaszcza rozchodzi mi się o głównego bohatera, ja nie wiem z tą chrypą to przesada ;p Gada z matką ukochanej to nadal musi być mega badassem. Ale to tylko duperełka, muzyka jest świetna( chociaż nie wiem czy aż tak jak w pierwszej części ;p), no i gameplay jeden z tych, że siedzi się po nockach.


Bo badassem albo sie jest albo jest sie pussy udajaca badassa :P


Haha, fakt ;)
Przy czym takie ambiwalentne uczucia to miałem na początku, a potem do tego jego głosu się przyzwyczaiłem. Choć i tak wolę słuchać jak gada taki np. Sarif, świetnie dobrany głos pod postać.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 15:06 
Cytuj  
Z glosem Adama zrobili troche uklon w strone DX1. JC Denton tez tak mowil :> ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 15:09 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=To2KassxUeE

^^

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 16:12 
Cytuj  
dziwne, że jeszcze Aldatha nie zauważył, że dziwki w tej grze są naprawde dobrze zrobione






bo ja zauważyłem :oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 16:16 
Cytuj  
dziwki sa dobrze zrobione ale nie tak jak w witcher 2 no i Adam nie rucha swoim cybernetycznym kutasem niestety

powinny byc odpowiednie aug na to :)

gra jest naprawde dobra , jestem juz w detroit ponownie , klimat jest swietny
robiac z tej gry shooter traci sie bardzo wiele IMO , hack - stealth - cover to krew i pot tej gry :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2011, 20:16 
Cytuj  
Raczej jedyna właściwa droga wymyślona przez autorów. :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2011, 16:10 
Cytuj  
Zalaczylem tryb trudnosci Deus Ex. I powylaczaly mi sie podswietlenia przedmiotow, celownik i pare innych uproszczen. No i niby moge je wlaczyc z powrotem w Opcjach w Gameplay. Ale boje sie, ze to bedzie rownoznaczne z przestawieniem na latwiejszy poziom trudnosci :<

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2011, 21:09 
Cytuj  
Ehh przeszedlem na deus exie - ogolne wrazenie - srednie/slabe.


Po pierwsze ta gra jest zalosnie prosta jako skradanka , przeciwnicy chyba w ramach solidarnosci miedzy kolegami po fachu staraja sie nas przepuscic dalej za wszelka cene.

Idac dalej autorzy gry chyba nie byli do konca pewni jako co chca zeby to gracz przechodzil wiec dodali zjebane elementy w stylu save malik albo bossfighty.

Co do samych bossfightow to mialem to za zajebiscie zjebana rzecz do momentu odkrycia triple f2 ( dla niekumatych tajfun ), ktore rozwiazywalo wszelkie problemy od ciaz nastolatek po napakowanych elektronika osilkow - brawa za balans.

Sidequesty sa meh - w detroit jeszcze jakies sa, pewnie ze wzgledu na bete w ktorej to byla dostepna ta lokacja, a dalej bida questy w stylu podejdz do lokacji na minimapie(+ew. uzyj stunguna) , sa naprawde biedne i na miejscu autorow wstydzilbym sie je w ogole zamieszczac.

Glowna fabula - srednia, niczym mnie specjalnie nie powalila, ciekawy byl tylko trick z biochipem i filmik napadu TYM na hotel hakera.

Ogolnie jak na 4 lata roboty (mass effect 2 porownywalny jesli chodzi o content powstal w 2/3 lata i byl w chuj lepszy?) i wspieranie sie na niezlym tytule jakim byl deus ex 1 wypadlo to mizernie, grze dalbym jakies 5/10.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2011, 22:00 
Cytuj  
Wezcie kurwa nie spoilerujcie tutaj


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2011, 22:55 
Cytuj  
malo w tym spoilerowania, to raczej stwierdzanie suchych faktow, bo niby w szeroko pojetej teorii mozesz grac jak chcesz, ale tak naprawde to niestety musisz sie dostosowac do jedynej slusznej sciezki i zlapac za "niewidzialna reke", ktora podaja tworcy. tak czy inaczej swietnie wyszedl zabieg ukrycia ewidentnego prowadzenia za reke w kazdej sytuacji, graczowi moze sie wydawac/wydaje sie, ze wszelkie problemy rozwiazuje w takim stylu jaki preferuje, a tak naprawde to gra narzuca, w co kliknac przy kolejnym przydziale praxis, aby byc jak najbardziej skutecznym w rozwiazywaniu pojawiajacych sie problemow, ktora droge wybrac by miec jak najmniejsze problemy z przezyciem, itd. co wcale nie oznacza ze gra jest slaba, mocne 8/10, dobrze skrojony interaktywny "film" i nie chodzi tu bynajmniej o wizualizacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 08:30 
Cytuj  
ja już sobie odpuściłem przechodzenie drugi raz - w połowie.

pierwsze granie jest identyczne jak drugie, nawet nie wszystkie cutscenki można pomijać.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 11:51 
Cytuj  
Przejszłem. 8/10 świetna gra, jeden z lepszych singli ostatnio. Definitywnie potrzeba nam więcej gier tego typu.

Niestety, pomijając drobnostki, zakończenie rozczarowuje. Wymuszone walki z bossami są słabe. A wielkość Hengszy została nie wykorzystana przez małą liczbę questów pobocznych, a te mogłyby wydłużyć grę nawet dwukrotnie (choć i tak była długa, jak na obecne standardy).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 23:28 
Cytuj  
Polecam dla fanów skradanek i cyberpunka/SF w innym to 8/10.
W innym wypadku nawet 7/10 niestety.

Plusy:
+klimat
+fabuła
+plakat Final Fantasy XXVII :]

Ogólnie klimat klimat. Dobre dialogi chociaż niezadużo ich, mała ilość sidequestów ale moim zdaniem to plus gra i tak jest dość długa i na koniec robi się mecząca.


Minusy:
-combat, sterowanie na PC (trzymanie caly czas prawego zeby byc schowanym to jakas masakra, zeby sie wychylic i strzelic ze snajperki 4 przyciski naraz trzeba wcisnąc)
-wymuszone bardzo i nierówne walki z bossami (niema funu z walki znimi, albo zabijasz rakietami/granatnikiem/tajfunem w niecała minute albo bawisz sie w load fest)

I wogóle na poziomie deus ex nawet z tym armorem jedna salwa od randomowego żołnierza i jesteś trup. Zajebisty z nas supersoldier niemaco.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 23:41 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
-combat, sterowanie na PC (trzymanie caly czas prawego zeby byc schowanym to jakas masakra, zeby sie wychylic i strzelic ze snajperki 4 przyciski naraz trzeba wcisnąc)

Mozna wylaczyc potrzebe trzymania PPM, l2opcje :p
Dunno, mi strasznie dobrze podeszlo to sterowanie, duzo lepiej niz w takim Splinter Cellu np.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 364 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.