mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:45 
Cytuj  
Roball? Bronz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 11:49 
Cytuj  
Nie mam pojęcia jakie miałem elo czy jakieś diamenty, grałem ze znajomymi, mieliśmy fajny zgrany team, dużo funu i zero problemów. Gra była prościutka jak budowa cepa i przez to fajna, bo łatwo się było wkręcić i nawet nie trzeba było być za bardzo na bieżąco ze zmianami.

Solo pograłem trochę i odpuściłem, bo gra ma dawać przyjemność a nie frustrować i powodować zwątpienie w gatunek ludzki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2014, 12:25 
Cytuj  
Z tego co wiem wiele zmienili np. właśnie w support.
Ja wrócę do pograć sobie w LoL jak wprowadzą lane queue.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 17:57 
Cytuj  
Zagralem w Strife kilka gier po tutorialu - straszny syf.

LoLek + ułatwione do minimum zarządzanie resources (regeneracja hp/many out of combat, ogolnie mana rosnie smiesznie szybko), nieśmiertelny kurier + money sink pierdoly jak karmienie petow by te dostawaly coraz to wiekszy level i "craftowanie" dodajace do itemow w grze jakies dodatkowe umiejetnosci

Sama gra wieje nudą. Zagralem kilka gier z czego moja pierwsza gra trwala 55 minut, zdecydowanie za dlugo. Osobiscie uwazam ze, mimo ze nie ogarniam podejrzewam na przyzwoitym nawet poziomie, druzynie przegrywajacej bardzo latwo jest wrocic do gry - roshan jest slaby jesli sie skoordynuje obrone, nie traci sie golda za smierc, last hity sa dzielone (wystarczy ze komus z teamu uda sie last hitnac), no i wszystko obmalowane skill shotami i poke'ami.

z ficzerów:
- Zniszczenie odpowiednikow barakow/inhibitorow w zaden sposob nie wplywa na creepy, daje duzo golda oraz zadaje obrazenia ancientowi,
- Ancient się broni,
- Krzaczki jak w LoLu,
- Sama gra bazuje w glownej mierze na skillshotach i poke'owaniu jak w LoLu
- Client jak w LoL - lobby okienkowe osobno, client sie odpala po znalezieniu meczu
- najpierw wybiera sie bohatera pozniej sie wchodzi do kolejki
- 14 bohaterow dostepnych podzielonych na 5 kategorii - Attack Damage, Ability Damage, Survivability, Crowd Control, Support
- "Roshan" odblokowuje malpe ktora pushuje linie, jak przeciwnicy sa gotowi na to by sie przeniesc na linie gdzie ta malpa bedzie to mozna ja bardzo latwo zdjac
- Sa replaye


O ile sama gra jesli chodzi o dzialanie jest dosc solidna, zoptymalizowana itp, tak pod wzgledem gameplay'owym crap

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 18:22 
Cytuj  
Sądze, ze nie bedzie ciekawych moba poza dota... i niech Wam będzie LoLa (bo HoN sie raczej skonczyl).
No moze jeszcze jak wyjda ich nowe części.

albo gdy nie beda to klony tylko beda to jakies wieksz emodyfikacje.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2014, 14:53 
Cytuj  
beda.

jak tylko devsi przestana w kolko kopiowac te same rozwiazania.
problemem dzisiejszych MOB jest praktycznie to samo co w MMORPG kilka lat temu.
studia non-stop staraja sie skopiowac 90% ficzerów z LoLa zmieniajac pierdoly takie, ze np. te utility skille dostepne na kazdej postaci zamiast przed gra mozna wybrac w grze, ze wardy ma kazdy albo ze warda sie aktywuje.

caly czas jest skupienie na skillshotach, poke'owaniu przeciwnika, takiego "back and forth" do momentu w ktorym jedna druzyna wygra decydujacego teamfighta w odpowiednim miejscu i czasie.
jak gralem w Strife to za mimo wygrania teamfighta, nastepny przegrywalismy, by kolejny wygrac - kazda wygrana/przegrana teamfightu przez jakis blad badz zlapanie kogos - no ale mimo wszystko przewaga wypracowana wczesniej - niezauwazalna.


w porownaniu do tych wszystkich mob to Demigod byl genialny, mimo ze pod wzgledem dopracowania byl strasznie slaby.
wiecej adaptacji UMSow z WC3 i moze wyjdzie wreszcie cos swiezego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2014, 21:11 
Cytuj  
Magicka: Wizard Wars

Na razie pierwsza gra. Imo Zajebiste, inne i calkiem skillowe. W pewnym rodzaju jest to moba. na razie alpha.

8 rodzajow szkol magii, trzeba celowac, kombinacji jest sporo, ludzie co grali w magicka wiedza o co chodzi. Są tez jakies itemki. Zdobywa sie capture pointy, jakies creepy chodzą sobie. 4vs4

Dobre dla newbow i veteranow imo. Bo pros to mnie rozjebal jak chcial :P hmm.. .takie latwiejsze BLC ?

Za malo kluczy rozdali w tej alpha.

http://www.youtube.com/watch?v=jiMXxxiXGgo


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 lut 2014, 14:15 
Cytuj  
Dlaczego Ci od Magicki nie zrobia trybu identycznego do Warlockow z W3 to ja nie wiem. Maja praktycznie wszystkie elementy na tacy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2014, 15:47 
Cytuj  
Poki co to chyba niewiadomo jakie tryby gry beda. Na razie dostepne byly zdaje sie duel - 1vs1 i 4vs4. Wiec moze sie cos jeszcze urodzi. Ale spory potencjal w fajnym settingu imo.
Ogolnie sama gra wcale taka latwa nie jest, niektorzy wymiataja.

Duel http://www.youtube.com/watch?v=oAndvq4HNIo
4vs4 http://www.youtube.com/watch?v=fjjqgkHLJx8


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:13 
Cytuj  
Magicka Wizard Wars. Zajebista ta giera jest. Niezle cuda mozna zdzialac tymi magami. No i ma to czego dota nie ma, taki jeden meczyk to szybka sprawa. Wiec, idealne jak czasu brak by sobie pyknac taki meczyk. I raczej wszystko bedzie mozna bedzie zdobyc f2p. A za kase sobie boostnac postac. Jak bedzie jeszcze z kilka trybow gry to w ogole miod. Przy wszystkim fajny klimat. Magicka SP byla niezla. Ale w multi jest swietna. Kuzwa wiecej takich gier z takim combatem, a nie zwykle point & clicki ;p

Poki co odradzaja gre w party ;p

Development Road Map https://trello.com/b/IoryoAKs/magicka-wizard-wars
bedzie ELO matchmaking, wiec cool

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/616 ... DFB795107/
^^

kto ma dostep a nie pogral ten kiep ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2014, 18:35 
Cytuj  
Hmm nie wiem czy było ale całkiem fajne pomysły Blizz Wprowadza:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 2m05UV-E8I

Oczywiście to nadal alpha ale...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2014, 20:08 
Cytuj  
http://eune.leagueoflegends.com/en/news ... -live-beta w końcu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 10:59 
Cytuj  
Pooglądałem troche streamów z tego Heroes of the Storm Blizzarda, od wczoraj dość dużo się ich zrobiło - bardzo słabo nawet jak na casual gierkę

- Postacie skalują się razem - exp jest dzielony na cały team, więc każdy ma w drużynie taki sam poziom - zwiększa to max hp i max many ale nie wiem za bardzo jak i o ile - exp dostaję się za wykonywanie objectives i zabijanie creepów - nie ma golda ani itemów, natomiast levele i talenty z nich zdobywane mają mniej więcej służyć jako itemy - do wyboru dostaje się opcje jak np. zwiększenie hp, movement speeda, dodanie jakiejś funkcji do skilla, spowalnianie right clickiem itp.

- Nad minimapą pokazuję się obecny level obu drużyn, więc łatwo można sprawdzić czy się prowadzi czy nie, obejrzałem kilka gier i zawsze gry były mniej więcej wyrównane - więcej niż przewaga 3 leveli jeszcze nie widziałem

- Są 4 różne mapy z różnymi side-objectives ale wykonywanie ich tylko ułatwia dojście/zniszczenie tronu przeciwnika, na upartego można w 5 pushować jakąś linie, dojść do tronu i go zniszczyć. Generalnie zamiast skupiać się na farmieniu golda, tutaj skupienie przechodzi na ten side-objective i teamfighty wokół niego

- Poza tym jak w LoLku od ch skillshotów, poke'owania się skillami, teamfightów idących raz w jedną i w drugą stronę, same teamfighty trwają długo, bo skille robią niewiele a postacie mają milion hp, do tego nie widziałem jeszcze gry w której różnica leveli była większa niż 3, przy olbrzymich steamrollach więc jeszcze łatwiej podejrzewam zrobić comeback niż w LoLu czy nawet w Strife.


Oczywiście to alpha i wszędzie wszyscy mówią że nia ma co psów wieszać i krytykować, ale załóżę się, że gra pod tym względem praktycznie się nie zmieni. Niemniej jednak jedno to oglądać a drugie to samemu spróbować, więc na pewno skuszę się na kilka gierek jak będę miał okazję.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 12:49 
Cytuj  
No to nie ma być dota czy lol kurwa... Jak to może być słabe jak na casual gierkę :D? Premiera nie wiadomo kiedy na tą chwilę z tego co pamiętam?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:15 
Cytuj  
No to jest właśnie jak LoL pod względem samego gameplay'u, tym samym nie oferując tego co wyżej napisałem.
Najbardziej mi to przypomina taki LoL ARAM, dodaj do tego te side-objectives i masz HotS.

Strife to mimo tych swoich ulatwień ma itemy, last hity i przynajmniej teoretycznie da się wyrobić przewagę nad przeciwnikiem, tutaj to ja widze coś jeszcze gorszego, które jakby nie było w uniwersum Blizzarda, nikt by na to dwa razy nie spojrzał. Serio ja myślałem, że te inne mapy będą dużo ciekawsze niż to co widać na razie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:19 
Cytuj  
Może i takie jak LOL, ale ma klimat m.in. świata Warcrafta, Starcrafta i Diablo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:30 
Cytuj  
Za kazdym razem jak ktos pisze ze cos ma 'klimat' to mi sie noz w kieszeni otwiera :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:41 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Za kazdym razem jak ktos pisze ze cos ma 'klimat' to mi sie noz w kieszeni otwiera :<


Uważaj żebyś sobie chuja nie odciął :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 14:05 
Cytuj  
Koksiarze nie mają.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 15:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Za kazdym razem jak ktos pisze ze cos ma 'klimat' to mi sie noz w kieszeni otwiera :<


Ale co, słowo ci się nie podoba czy masz jakieś zastrzeżenia do jego znaczenia czy może język polski cię po prostu wkurwia? :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.