mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 14:40 
Cytuj  
Podobno key generator kluczy Defiance na Steam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 14:56 
Cytuj  
Gra ktos? Opinie?
Jest cos w tej grze sensownego? I nie chodzi mi o posty w stylu "jest dretwa fabula z filmikami i grupowy gangbang bossa stojac w miejscu 5 minut" bo to widac na filmikach i to nie jest sensowne.

Craft jakis sensowny? Sensowne PvP small scale (nie zergi)? Jaksi content dla gildii wymahajacy? Raidy (to trion w rifcie mocno daje rade.. jak jest tu)? Moze jaki housing czy territory control?

Ogolnie watpie no ale ktos zapytac musi. :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 15:25 
Cytuj  
Ja przez pierwsze 30 minut nie mogłem się przebić na koncie brata, poleciała z dysku bo nic ciekawego dla siebie nie mogłem znaleźć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 15:45 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Ja przez pierwsze 30 minut nie mogłem się przebić na koncie brata, poleciała z dysku bo nic ciekawego dla siebie nie mogłem znaleźć.

Przez pierwsze 30 minut to sie tutoriala nie kończy i nie ma odblokowanych większości skilli/traitów/opcji.ekwipunku itp... Ale to szczegół ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 18:28 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Ja przez pierwsze 30 minut nie mogłem się przebić na koncie brata, poleciała z dysku bo nic ciekawego dla siebie nie mogłem znaleźć.

Przez pierwsze 30 minut to sie tutoriala nie kończy i nie ma odblokowanych większości skilli/traitów/opcji.ekwipunku itp... Ale to szczegół ;).
,

Dokładnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 19:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gra ktos? Opinie?
Jest cos w tej grze sensownego? I nie chodzi mi o posty w stylu "jest dretwa fabula z filmikami i grupowy gangbang bossa stojac w miejscu 5 minut" bo to widac na filmikach i to nie jest sensowne.

Craft jakis sensowny? Sensowne PvP small scale (nie zergi)? Jaksi content dla gildii wymahajacy? Raidy (to trion w rifcie mocno daje rade.. jak jest tu)? Moze jaki housing czy territory control?

Ogolnie watpie no ale ktos zapytac musi. :)


Poczytaj sobie oficjalne forum, jest sporo sensownych opinii, ktore mnie na razie zniechecily do zakupu.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 21:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Perrin napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Ja przez pierwsze 30 minut nie mogłem się przebić na koncie brata, poleciała z dysku bo nic ciekawego dla siebie nie mogłem znaleźć.

Przez pierwsze 30 minut to sie tutoriala nie kończy i nie ma odblokowanych większości skilli/traitów/opcji.ekwipunku itp... Ale to szczegół ;).
,

Dokładnie.

No ja znam przypadki gier, które odrzuciły mnie po kilku minutach. Także według Was człowiek ma się męczyć z danym tytułem przez 5 godzin i dopiero wtedy może dostrzeże światełko w oddali?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 22:43 
Cytuj  
No własnie jest sporo gier które własnie dopiero po jakimś czasie okazują się bardzo dobre, wciągające itd, co zresztą działa też w drugą stronę, może się okazac że po jakimś czasie gra jest nic nie warta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 06:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Poczytaj sobie oficjalne forum, jest sporo sensownych opinii, które mnie na razie zniechecily do zakupu.

Forum akurat dobrym wyróżnikiem nie jest. Fora mają to do siebie, że piszą tam zazwyczaj ludzie, którzy z grą mają taki czy inny problem. Ci, którym wszystko pasuje i grają szczęśliwi, nie wchodzą na żadne fora, żeby o tym pisać.
Gra ogólnie nie jest zła, przyjemnie się strzela, fajnie się jeździ (a jest czym pojeździć, od quadów po ciężarówki ;) ). Defiance pomimo braku kampanii reklamowej znalazła się na 3 miejscu sprzedaży gier w UK. Nie jest źle...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 07:00 
Cytuj  
Akurat Defiance ma swoja zwarta grupe crusaderow na forum. Z drugiej strony ludzie nie bardzo zrozumieli idee gry i oczekuja featuresow rodem z rasowych mmo, ktorym Defiance tak de facto nie jest lub "nie do konca" jest. W mojej opinii to zwykly online shooter TPP w niektorych aspektach zblizony do mmo. W ostatecznosci mozemy rzucic okresleniem mmotps. Jesli tak go rozpatrzymy to otrzymujemy calkiem niezla gre. Jasne, ktos zaraz wpadnie i powie, ze jest otwarty swiat, jest dowolnosc dzialania, jest duzo osob, jest jakis tam "crafting" , sa levelki wiec jest mmorpg. Oczywiscie mowie z pozycji osoby, ktora nie grala ale sporo czytala i ogladala. Z reszta polecam topic na oficjalnym forum gdzie ludkowie dyskutuja co to jest mmo i rpg. Glownym wyznacznikiem rpg dla wielu jest instnienie leveli co czyni Battlefielda 3 najlepszym rpg w jakie w zyciu gralem :). Ubaw po pachy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 11:36 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Poczytaj sobie oficjalne forum, jest sporo sensownych opinii, które mnie na razie zniechecily do zakupu.

Forum akurat dobrym wyróżnikiem nie jest. Fora mają to do siebie, że piszą tam zazwyczaj ludzie, którzy z grą mają taki czy inny problem. Ci, którym wszystko pasuje i grają szczęśliwi, nie wchodzą na żadne fora, żeby o tym pisać.
Gra ogólnie nie jest zła, przyjemnie się strzela, fajnie się jeździ (a jest czym pojeździć, od quadów po ciężarówki ;) ). Defiance pomimo braku kampanii reklamowej znalazła się na 3 miejscu sprzedaży gier w UK. Nie jest źle...


Akurat na forum D. jest sporo opinii w obu kierunkach, dlatego polecilem jego lekture. Trolli, debili i fanbojow jakos zaskakujaco malo i naprawde mozna sobie wyrobic opinie na tyle, zeby zdecydowac czy warto kupic czy nie. Ostatecznie powiem tyle: to jest shooter pelna geba i niestety brakuje w nim troche glebi, takze fani rpg nie znajda w nim specjalnie duzo pokladow miodnosci. Fani shooterow? Mysle, ze moga sie niezle bawic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 14:02 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Perrin napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Poczytaj sobie oficjalne forum, jest sporo sensownych opinii, które mnie na razie zniechecily do zakupu.

Forum akurat dobrym wyróżnikiem nie jest. Fora mają to do siebie, że piszą tam zazwyczaj ludzie, którzy z grą mają taki czy inny problem. Ci, którym wszystko pasuje i grają szczęśliwi, nie wchodzą na żadne fora, żeby o tym pisać.
Gra ogólnie nie jest zła, przyjemnie się strzela, fajnie się jeździ (a jest czym pojeździć, od quadów po ciężarówki ;) ). Defiance pomimo braku kampanii reklamowej znalazła się na 3 miejscu sprzedaży gier w UK. Nie jest źle...


Akurat na forum D. jest sporo opinii w obu kierunkach, dlatego polecilem jego lekture. Trolli, debili i fanbojow jakos zaskakujaco malo i naprawde mozna sobie wyrobic opinie na tyle, zeby zdecydowac czy warto kupic czy nie. Ostatecznie powiem tyle: to jest shooter pelna geba i niestety brakuje w nim troche glebi, takze fani rpg nie znajda w nim specjalnie duzo pokladow miodnosci. Fani shooterow? Mysle, ze moga sie niezle bawic.


This, poczytałem i stwierdzam, że są dwie grupy które sensownie mówią - Ci którym się podoba i Ci którym się nie podoba.

Ja osobiście jestem zadowolony - casualowo można popykać w sam raz i smażenie moją nową rifle twarzy mutantów sprawia mi radość :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 14:55 
Cytuj  
Jak wyglada sprawa z terenem? Chodzi mi o sam swiat. Smiga sie tylko po takich bezdrozach jak w startowych lokacjach czy jest tez jakies urozmaicenie? Jakis sniezny teren w gorach or sth? Wrzuc Shador jakis review na ten swoj kanal to obejrze ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 19:23 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jak wyglada sprawa z terenem? Chodzi mi o sam swiat. Smiga sie tylko po takich bezdrozach jak w startowych lokacjach czy jest tez jakies urozmaicenie? Jakis sniezny teren w gorach or sth? Wrzuc Shador jakis review na ten swoj kanal to obejrze ;) ...

T.

review byłoby super!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 20:19 
Cytuj  
Review to za dużo powiedziane, na razie tylko kreacja postaci i tutorial...

#1 Defiance - Intro, tworzymy postać i przechodzimy tutorialową zonę.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 23:49 
Cytuj  
Nie, Defiance to MMO, ale nie MMORPG. I od tego trzeba zacząć.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 00:02 
Cytuj  
Chyba MMOTPS, MMO Shooter lub coś podobnego jak już. Samo określenie MMO 'bez dopisku' stało się tak ogólne tak jak "mulitplayer" lub "single player". O samej grrze za dużo nie mówi. Choć fakt, że mmorpg-iem nie jest. Inna sprawa, że bardzo dużo innych gier określanych jako mmorpg-i też nimi de-facto nie jest imho :p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 08:45 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie, Defiance to MMO, ale nie MMORPG. I od tego trzeba zacząć.


RPG to nie tylko smoki i gwałciciele.

Masz lore, masz fabułę - możesz wejść w postać, nawet masz emotki!

Więc to mmorpg - nazywaj to jak chcesz:

mmo - rpg, fps, tps

Who cares, najwazniejsze zeby kazdy wiedzial o co chodzi.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 09:05 
Cytuj  
Producent nazywa Defiance "futuristic online open-world shooter".


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2013, 09:51 
Cytuj  
Obejrzalem kilka filmow na yt i postanowilem zakupic.
Pierwszy minus od razu na poczatku za downloader - potrafi spasc do 20KB/s.
Myslalem, ze to wina mojego internetu, ale pogrzebalem na forum i widze, ze wiecej osob mialo z tym problem.
Nie wiem czy to naprawde pomagalo, ale uwierzylem, ze pausa i reset launchera cos daja.
W 90% przypadkow znow przyspieszalo ;)

Co do samej gry po jakis 2-3 godzinkach:
Dlaczego moja postac to niemowa? Dzizas, na kazdej cutscence stoi jak sierota i kiwa glowa, nie odezwal sie jeszcze ani razu. Mala rzecz, ale wkurzajaca.
Questy poboczne bardzo proste (przynajmniej te na poczatku) - podjedz, nacisnij 3 przyciski, wroc. Za to glowny, fabularny daje rade. Jest coraz ciezej, trzeba troche pokombinowac, podoba mi sie.
Przed uruchomieniem gry polecam wszystkim poczytanie jakis podstawowych tipsow, bo w zyciu bez tego bym nie wpadl, jak ja wylaczyc ^^

Podsumowujac, gra szalu nie robi, ale ma to cos, co pozwolilo mi siedziec do 3 w nocy i czerpac przyjemnosc z mordowania wszystkiego co sie rusza. Fajny zabijacz czasu, na pewno troche tutaj posiedze. Nie wiem jednak na jak dlugo wystarczy i czy jest warty ponad 100zl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.