mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kurwa, nie lubie jak mi gra crashuje jak mam quicksave daleko (15+ minut).


Ja mam syndrom robienia Quicksava co minutę :D.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:34 
Cytuj  
Ktos gra na konsoli, duze roznice miedzy wersja pc?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:36 
Cytuj  
Takie jak w wiekszosci geir.. rozdzielczosc fullHD, FSAA+ANIZO i lepsze tekstury (nieznacznie)... mimo to gra wyglada zauwazalnie lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja tylko czekam az Kabraxisowi zylka pęknie :lol:


Ja zas ubolewam ze twojemu staremu pekla guma.... wygralem?
Jesli tak to mozesz juz isc glosic swoje herezje i brednie do topicu o nastepnej grze.

Serio iniside... od jakiegos czasu twoich postow nie da sie czytac... herezja na herezji i glupota na glupocie. W dodatku pierdolenie ze resisty nie maja na nic wplywu w TES i jaranie sie ze gra jest prosta bo pewnie grasz na easy.

Skoncz prosze bo szkoda czytac tego.

Jest przez trudnosc gry rozumiesz, ze mob zamiast 1000hp ma 10000hp, to faktycznie mozemy skonczyc dyskusje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:43 
Cytuj  
pograjcie w dark souls :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 21:45 
Cytuj  
Gra ktos z 2handerem? Na Master mam czasami zajebiste problemy z niektorymi mobami (trolle etc). Trzeba bylo ladowac punkty w magie :x

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:25 
Cytuj  
Dla mnie minus to nakładanie/zdejmowanie sprzętu. Gdzie te inventory rodem z Baldurs gate? (jebane konsole).
I jak jest z magiem w końcu? OP czy nie OP?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:26 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
I jak jest z magiem w końcu? OP czy nie OP?


W sumie, to chyba ciężko powiedzieć. Jak na razie jest w miare prosto, ale czy później będzie tak samo, to cholera wie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:38 
Cytuj  
Hmm dziwne, że mówicie że magia tak ostro ssie? Ja staram się robić battlemaga, co 1h mieczem potrafi coś dziabnąć ale ze spella też przypierdoli:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:51 
Cytuj  
Granie samą magią jest dziwne na poziomie Master.

Ze smokami nie mam najmniejszych problemów, po prostu walka nieco długo trwa, zwykłe efekciarstwo - praktycznie żadne wyzwanie.

Natomiast taki tygrys szablozębny jak podbiegnie to zdejmuje mnie na hita ;), zdecydowanie większe wyzwanie niż smok, trzeba odpowiednio wcześniej wycastować atronacha, aby aggro przejął.

Dziwna sprawa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Natomiast taki tygrys szablozębny jak podbiegnie to zdejmuje mnie na hita ;), zdecydowanie większe wyzwanie niż smok, trzeba odpowiednio wcześniej wycastować atronacha, aby aggro przejął.


Nawet herszt buntowników jak trafi z mocniejszego ataku, to zabiera z ~75 % hp. Oczywiście w szmaty clothowe, na Ekspercie. Chociaż jakieś wyzwanie jest :).

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 22:56 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Same spoilery...

A ja jestem wilkołakiem !


jak sie zamienic w wilkolaka? mam juz Beast Form, ale nie umiem tego uzyc. potrzebne sa do tego jakies specjalne okolicznosci, aka pelnia ksiezyca albo cos? *_*

edit: nvm, przeciez powery i shouty uzywa sie pod Z.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 23:28 
Cytuj  
w ogole co do postaci to nie moge sie zdecydowac. biegam magiem na destruction spelle, ale mam tez talenty w 2h wpakowane, spodobal mi sie tez luk i strzelanie z ukrycia.

kurwa, ale ta gra jest dobra. no nareszcie po tych wszystkich crapach cos sensownego

aha. zabilem tego smoka jako losowy encounter, dostalem niby dusze, ale nie moge sie nauczyc ognistego oddechu (potrzeba smoczych dusz)
musze miec 2, czy cos jak?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 23:31 
Cytuj  
Stare ale teraz idealnie pasuje:)

http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY

Holy shit, what is this?
Forged in God's very flames.

Do mine eyes tell me lies,
A new Elder Scrolls Game?

Time is nigh, I must fly,
Venture forth on my quest.

Goodbye Ma, goodbye Pa
And goodbye Girlfriend's breasts.

I'll be off Azeroth, catch you later Hyrule.
I'll be gone Albion, I'm no longer your fool.

Other crap filled the gap
While I waited to begin...

The adventure of my life
in the land of Skyrim!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:01 
Cytuj  
Gra jest świetna. Cały czas cos sie dzieje, czy pojawiaja sie jakies smaczki. Dungeony są cool i ich zakonczenia rowniez. Grafika nie powala, ale juz sie przyzwyczailem i jest klimatycznie, zbroje itp. są bardzo fajnie zrobione. Uzywanie mocy czy magii rowniez bardzo fajne. Podoba tez mi sie to easy mode rozkminianie questow, moze w morku mialem cierpliwosc domyslac sie gdzie co jest, ale tu fajnie nie tracic czasu.

Poziom trudnosci jest dziwny, ze smokiem dlugo ale da sie rade, ale jak po wyjsciu z miasta zaatakowalo mnie 3 kolesi w steel armorach to juz byl problem.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
(...)


http://www.youtube.com/watch?v=lsqiSknjHK8&feature

What happened to you gamers?
It seems somewhere along the way
You turned from doing good
And so now evil's holding sway

Rhythm games and fitness games
And even cooking sims!
What else are we to do?
Fight the fight in old Skyrim!

Beyond the frozen tundra
Lies the homeland of the Nords
Where radiant stories bloom
and you can dual wield magic and swords

Use perks just like in Fallout
Defend the family that you've reared
Kill dragons just by shouting
You can even have a beard

The game of life's a drag
It's filled with homework, filled with books
My job is lame and girls make fun
Of my less than stellar looks

Damn it boy why do you heed
To such shallow, mortal whims?
There's a battle that needs your steel my son
In the land of old Skyrim!


Będzie więcej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:20 
Cytuj  
Ja na adepcie się męczę ze smokami.

Wypiłem wszystkie potiony, użyłem wszystkich czarów, udało sie 5% hp left. Smok się zaczyna topić a nagle z tyłu podbiega wilczek i mnie ciach. Dead.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:46 
Cytuj  
Trochę banalne pytanie ale jak wygląda korzystanie z magii? Chodzi mi o zmienianie speli. Można je zbindować pod klawisze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:55 
Cytuj  
Gram, gram i ilosc contentu zaczyna mnie przerazac powoli. :) To swiadczy tylko o tym jak male sa dzsiajsze gry contentowo bo pewnie wcale taki duzy Syrim nie jest w porownaniu z Morkiem.

Co NPC to quest albo mini quest, co chwila znajduje jakies notki z ukrytym skarbem, miejscowka do spladrowania, w gidlii magow kazdy cos ode mnie chce.. :) widac ze ten caly system Radiant Story cos tam dziala.

Do tego podoba mi sie dopracowanie gry, ilosc smaczkow, handcrafting itp...
Grze lata swietlne blizej do Morrowinda niz do Obliviona. Bethesda nauczyla sie na bledach. NPCe maja mnostwo gadek, nie czuje sie powtarzalnosci voiceoverow itd...

Miod, miod, miod i jeszcze tony miodu sie wylewaja z tego Skyrim'a. BEthesda zdecydowanie w formie.

Teraz tylko niech w koncu oglasza The Elder Scrolls Online. Zreszta tak mi sie wydaje ze to cale Radiant Story i placement questow i ich random generowanie to przymiarki technologiczne do MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 02:09 
Cytuj  
Ilosc contentu jest naprawde masakryczna. Wlasnie skonczylem kolejnego dungeona, w ktorym znalazlem nowego shouta, mam juz 3, znalazlem tez przypadkowo lokacje 4-go, ale zdobede go juz jutro :) Teraz tylko smoka zabic. Jakis skurczybyk mi sie pojawil, ale primo, nie chcial wyladowac, secundo, w dupnej lokacji mi sie zespawnowal, takze go olalem po 2 zgonach :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.