mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 15:39 
Cytuj  
Głównie chodzi o to, że nie ważne jak spinałeś poślady w 1, 2 i 3 to i tak wpierdol na końcu :). Po chuj było to wszystko?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:09 
Cytuj  
Po chuj to w wodzie. Ja sie swietnie bawie/bawilem grajac, a nie wypatrujac zakonczenia i zakonczenie jakotakie mi lata. Oznacza nic innego, jak koniec zabawy i czas na kolejna gre.

X.

PS. Nie spoilowac mi tu, bo jeszcze nie skonczylem ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Po chuj to w wodzie. Ja sie swietnie bawie/bawilem grajac, a nie wypatrujac zakonczenia i zakonczenie jakotakie mi lata.


Natomiast setkom tysięcy graczy (w tym mnie) zakończenie fabuły w serii gier fabularnych nie lata.

Xanth napisał(a):
PS. Nie spoilowac mi tu, bo jeszcze nie skonczylem


To "lata" ci w końcu czy nie?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:21 
Cytuj  
Lata mi. Chyba, ze dla ciebie cala fabula to tylko zakonczenie. Dla mnie nie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:30 
Cytuj  
Obiad może i jest dobry, ale to podwieczorek jest nagrodą o której myślimy jedząc obiad, taką wisienką na torcie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:31 
Cytuj  
Wole dzialac niz konczyc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:33 
Cytuj  
Więc w tym wypadku wszystkie twoje działania nie będą miały znaczenia pod koniec.

Chyba, że nie interesuje cię fabuła w grze fabularnej - no to hf w zabijaniu setnej fali wrogów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 22 mar 2012, 16:39 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 16:33 
Cytuj  
Oj kłócicie się o bzdury. Zarówno gra jak i zakończenie muszą być dobre.

To jest pewna całość i jak jakiś z elementów jest mega-słaby to psuje efekt.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2012, 18:45 
Cytuj  
Pomysł z indoktrynacją to świetna sprawa, tylko, że po "obudzeniu" sie Sheparda( czyli wybranie odpowiedniej opcji i posiadania odpowiedniej liczby punkcików) powinno być pokazana reszta historii czyli PRAWDZIWE zakończenie. A tak to mozna sie poczuc tak jakby przy ogladaniu Herculesa Poirot ktos wylaczyl telewizor po tym jak Hercules wskazal zloczynce, ale nie zdazyl nawet zaczac wyjasniac jak do tego doszedl.


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 01:18 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oj kłócicie się o bzdury. Zarówno gra jak i zakończenie muszą być dobre.

To jest pewna całość i jak jakiś z elementów jest mega-słaby to psuje efekt.


This.

Przez całą trylogię gracz ma wrażenie że w tym wirtualnym świecie każda jego decyzja ma znaczenie i wpływ na wynik końcowy. To wyróżniało Mass Effect od reszty wychodzących gier. Na koniec chuj, jedno zakończenie. Nagle cała magia tego świata i trylogii opada. Zjebali to po całości i tyle, teraz będą zarabiać na swoim błędzie (DLC).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 21:55 
Cytuj  
Kurde nie dałem rady grać w tego ME 2. Wkurwiają mnie uproszczenia, te latanie statkiem i to, że postać nie mówi tego co chcę. No i głupie kółeczko dialogowe... Wskrzeszenie sheparda też z dupy i ledwo to wytrzymałem. Srsly te pseudo action rpg jednak nie jest dla mnie. Może to i dobrze. Szkoda tylko, że ludzie łykają to jak pelikany.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 22:29 
Cytuj  
:F


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 22:30 
Cytuj  
mnie się dwójka podobała - może zakończenie nie wymiatało.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 23:03 
Cytuj  
Desh ale wytłumacz mi po chuj taka gra w której połowę czasu spędza się scanując planety na upgrejdy. Serio, nic bardziej debilnego mnie nie spotkało w grach ostatnio. Tak samo to, że 3/4 gry to zbieranie ekipy. Aż musiałem z bratme pogadać czy to tak rzeczywiście jest.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 23:15 
Cytuj  
Wydaje mi się że nie ma co się tak unosić. Nigdy mnie jeszcze gra nie zdenerwowała.

ME2 naprawdę grało się przyjemnie, fabuła to właściwie sam wątek główny - przechodzisz i masz fun. Ja miałem.

A co nie tak z tymi planetami ? No skanujesz, ale z tego co pamiętam nie trzeba za dużo tego robić.

Mnie się podobało zarządzanie teamem i walki, dialogi i fabuła spoko.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 23:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Desh ale wytłumacz mi po chuj taka gra w której połowę czasu spędza się scanując planety na upgrejdy. Serio, nic bardziej debilnego mnie nie spotkało w grach ostatnio. Tak samo to, że 3/4 gry to zbieranie ekipy. Aż musiałem z bratme pogadać czy to tak rzeczywiście jest.


Jeżeli miałeś save z poprzedniej części, to skanowania praktycznie nie było bo na starcie dostawało się tyle kasy i surowców, że na prawdę było to zbędne ot - od czasu do czasu przy skanowaniu w poszukiwaniu misji pobocznej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2012, 23:26 
Cytuj  
Ahh mimo wszystko zainstalowałem teraz Wings Commander :P.

Ciekawe czy da się jakoś edytować sejvy z ME 2 tak, żeby mieć w uj tych surowców. Edytory sejvów są ale ciekawe czy można tak zrobić. Jakby nie trza było skanować tych planet to może zmęcze dalej.


Dalo sie edytowac.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 08:59 
Cytuj  
Ja pierdziele - edytor.
Przypomina mi sie tekst o jakiejs grze akcji "nie no gra fajna, moze troche za trudna jak ktoś gra bez kodów wiec daje 7/10"


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 10:05 
Cytuj  
Ten pomysl z indoktrynacja to pomysl gracza a nie producenta. W sumie strawiloby sie to zakonczenie jakby na koncu byly karty z opismi i dziejami co bylo dalej, zaleznie od naszych decyzji. Widac, iz me3 pisana byla na kolanie by jak najnizszym kosztem zarobic jak najwiecej. EA chcialo zebrac konkretne zniwa na jakie pracowalo me1 i 2.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 15:48 
Cytuj  
Desh nie mam obecnie sejvów z ME 1 gdzię jakbym je importował to bym praktycznie nie musiał minerałów zbierać. W ME 2 mnie ta minigierka wkurza by zabiera czas a nic nie wnosi do gry więc sobie edytowałem tak jakbym sejvy importował. Dodatkowo ustawiłem sobie decyzje z ME 1 które podjąłem podczas rozgrywki. Dla mnie pasi.

W ten sposób mogę sobie spokojnie do ME przejść jak tylko ME skończę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.