mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 17:51 
Cytuj  
hmm no chyba nie zmusisz mnie by mi sie podobalo? nie mowie, ze bf3 to zla gra, ale jak zapowiadali bf3 to oczekiwalem czegos nieco innego. Zreszta sporo ludzi juz dawno olalo bf3, nie bez powodu. Do cs, quake jeszcze wroce, do bf nie.

http://battlefieldzone.pl/serwis/news/E ... tlefieldhu event ala bloodbath jakby kogos interesowalo.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 18:09 
Cytuj  
Nikogo nie zmuszam, ale fakt faktem, że fun daje ;)

A ty High serio jesteś crusaderem który czepia się BF3 w każdym możliwym poście. Uwierz mi, wszyscy już od dawna wiedzą, że Ci się nie podoba. I styka. Trochę tak jak Kabraxis o grach Blizza.

Możliwości w BF3 (i fajne casualowe rzeczy które można robić) prześcigają praktycznie każdego FPSa którego masz teraz na rynku. Gra jest jednak mało skillowa (co nie oznacza że w ogóle skilla nie wymaga) i dosyć casualowa właśnie. I tyle w temacie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 18:31 
Cytuj  
Dlatego nie chcialem już drążyć, bo to samo bym pisal co kiedys. Z tym crusaderem to gruba przesada. Jedynie mnie zaciekawilo, ze ktos gra w bf2 ;]


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 16:40 
Cytuj  
kurde ,ale mam nie farta osttanio sami cheaterzy aim+wall hacki ftw ,staty 150 do 0 ,jak mozna kogos reportnac? jak cos uwazac na 23und24 i Bin-lladen


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 16:59 
Cytuj  
lol, nie myslalem, ze w bf3 bedzie ktos mogl odczuc takie obvious haxy.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 18:52 
Cytuj  
@Marti: wbijasz na jego profil i w prawym gornym rogu masz taki szary trojkacik do raportowania.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lol, nie myslalem, ze w bf3 bedzie ktos mogl odczuc takie obvious haxy.


Tzn co masz na myśli że ktoś nie będzie mógł odczuć, nie rozumiem?
Że nie zauważy że spawniąc się dostaje instant giba i tak przez bite 5+ min?

Właśnie też wylazłem z takiego srwera gdzie gość w ciągu niespełna 3min nabił 61/1 (pewnie po tym jednym zgonie wpadł w rage i odpalił hacka) strzelając z łódki heady przez całą mapkę. Już nawet się nie fatygowałem z respawnem tylko oglądałem przewijające się kille.

Jeszcze żeby to były sporadyczne przypadki, ale niestety zdarza się to często, a mając np 2h na pogranie to już 3 takich frajerów na różnych serwerach potrafi mi kompletnie rozpieprzyć czas przeznaczony na grę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:29 
Cytuj  
W sensie, ze nawet jesli jest to chyba nie do konca tak wkurzy jak w takim CS ;) przynajmniej tak by mi sie wydawalo, bo jednak mapy duzo wieksze, wiec od tulu nic nie beda widziec ;]


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sensie, ze nawet jesli jest to chyba nie do konca tak wkurzy jak w takim CS ;) przynajmniej tak by mi sie wydawalo, bo jednak mapy duzo wieksze, wiec od tulu nic nie beda widziec ;]

Hehe no to już szczyt fanboizmu. W CS nawet haxy bardziej wkurzają ;)
A na poważnie to ostatnio mnie punkbuster rozłącza bez powodu :/ WTF?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sensie, ze nawet jesli jest to chyba nie do konca tak wkurzy jak w takim CS ;) przynajmniej tak by mi sie wydawalo, bo jednak mapy duzo wieksze, wiec od tulu nic nie beda widziec ;]


Problem w tym że duża część map jest otwarta, lub ma miejscówki z których widzisz sporą część mapy. W mim wypadku to było Wake Island i jeden koleś praktycznie uczynił tą mapę niegrywalną.

Nie wiem, wydaje mi się że coś z tą grą jest nie tak, w BF:BC2 praktycznie ani razu nie odczułem tego w ten sposób, jak mam być szczery to nawet nie pamiętam czy widziałem kogoś kto w oczywisty sposób korzystał z aimbota. A grałem niemało.

I nie chodzi tu o wkurzanie, tylko o to że tracę czas, wyszukanie sensownego serwera to jest dłuższa chwila, a że nie ma (przynajmniej ja nie znalazłem) serwerów gdzie admin jest przez większość czasu więc nawet wybranie już sprawdzonego z favorites nie gwarantuje że będzie wolny od oszukującego kurewstwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:56 
Cytuj  
Nie Havok, w takim CS to haxy pizgaja po scianach, mapy są male wiec kompletnie sie grac nie da. Z haxorami w bf za bardzo sie nie spotkalem. W CS mam malo przegranych godzin, jakbym policzyl bf2, bc2 i bf3 to pewnie wiecej w bf gralem. W BC2 gralem o wiele wiecej, ale haxow za bardzo nie uswiadczylem. Wiec, no troche mnie dziwi, ze tu taka masakra, no ale w bf3 to juz malo gralem.

http://www.superinfantryclan.com/server-status - przyzwoite serwery. Zlosliwie mowiac, nawet w bf3 udalo mi sie tam dobrze pograc ;] btw. taka godzina a ich serwer w bf2 calkiem zapelniony.


PS. havok, pb setup up to date? http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 02:02 
Cytuj  
Będę musiał sprawdzić, w grze pisało że wszystko jest zupdatowane. Z tymi lepszymi haxami to żartowałem ;). W BF nie zdarzyło mi się do tej pory odstać strzału z 3/4 mapy czy coś w tym stylu, najbardziej mnie irytuje, że w większości przypadków przeciwnik wie gdzie ja jestem natomiast ja nie wiedzę ludzi ;). No ale BF ma zjebaną minimapę, która albo jest za mała albo zajmuje 1/4 ekranu...

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 10:29 
Cytuj  
dajecie 50 dolcow , i mozecie sobie kupic takie haxy ,i wkurzac normalnych graczy ;) z tego co mi znajomy mowil to na wszystkich turniejach jakich bral udzial przeciwne druzyny mialy wlasnie te haxy , nie pamietam dokladnie ale wspominal mi tak samo ,ze mozna tych cheatow uzywac dlatego ,ze wszystko jest wczytywane z naszego persnoalnego komputera a nie z serwera EA ,nie wiem dokladnie w czym rzecz ,ale to zrobilo luke dla peda low


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 13:01 
Cytuj  
Odkrylem nowe powolanie w BF3. Support + C4 :). Rzadko kto w przeciwnej druzynie w czolgu uzywa proxymity scan hehe. Odblokowalem sobie tez auto shotguna z B2K i wybuchowa amunicje. Wiem, mowia ze ta bron jest OP ale czyszczenie pokoi z camperow jest miodne ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 13:54 
Cytuj  
tez mi powolanie, jak ostatnio gralem to 60% luda gralo supportem ;]


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 14:33 
Cytuj  
Ja jakoś sporo nie gram w BF3 a już sporo cheaterów widziałem a kilku zgłosiłem. W BC2 to samo. Najgorsze jest że taki wallhack (widzenie przez ściany, skały itp) można kupić już za 10-20$ za mc i nie wiesz czy gość jest taki dobry czy ma hacka...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 15:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tez mi powolanie, jak ostatnio gralem to 60% luda gralo supportem ;]


Eeee tam dla kogos kto jakies 40h gral praktycznie tylko engiem, gra supportem jest zupelnie nowym doswiadczeniem ;P + trollowanie czolgistow buggy na planszach z B2K tez jest priceless. Ostatnio zdecydowalem sie zrobic te assignmenty i odkrylem kilka nowych mozliwosci. Btw na PS3 nie uswiadczylem hackow ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 00:56 
Cytuj  
co do haxów

koleś na hakach poluje sobie na dogtagi developerów BF3 ;)
http://www.youtube.com/watch?v=dAOvNRA3G7c


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 05:00 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
co do haxów

koleś na hakach poluje sobie na dogtagi developerów BF3 ;)
http://www.youtube.com/watch?v=dAOvNRA3G7c


Ta to by tłumaczyło parę rzeczy, jeżeli nawet devsi dają się trolować to no comment :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 20:02 
Cytuj  
I teraz powiedz mi ktoś jak komuś takiemu (nie używa aimbota) udowodnić że cheatuje. To jest ten sam zestaw hacków który był już w BC2 - cały czas niezbanowany w PB... :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.