mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:08 
Cytuj  
no juz po samym tutorialu widze, ze pogram w HR, jak mi ktos przyniesie i zostawi.
sorry ale wciskanie 3 klawiszy zeby przecisnac sie obok smietnika... ja rozumiem wszystko ale bez przesady :)
ta gra bedzie zajebista jak wyjdzie nowy kontroler i bedzie mozna nim machac ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 23:17 
Cytuj  
Patrząc na ten playtest jeszcze bardziej dochodzę do wniosku, że to idealna gra, ale do pożyczenia/wypożyczenia.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 00:35 
Cytuj  
spodziewaliście czegoś jak MW2 czy raczej Battlefielda? Od początku było wiadome, że gra to experyment i chyba pierwsza gra przygodowa w ciagu ostatnich 10 lat. Więc na co narzekacie? że nie ma online? czy że mało się strzela? :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 00:41 
Cytuj  
Że poruszanie się jest irytująco niewygodne. Gdyby chodziło się samą gałką i dało się przynajmniej przez chwilę biec byłoby lepiej. Fakt, że gra jest eksperymentem/przygodówką nie usprawiedliwia prowadzenia postaci jakby była samochodem z kiepskim modelem jazdy ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 00:54 
Cytuj  
tak tylko jest jedna sprawa - ta gra ma trafić w rózne targety - także casualowe, stąd dziwne dla nas, trochę prostackie sterowanie (wychyl gałke w danym kierunku to w nim pójdziesz) - tak to tłumaczył David Cage

a co do samej gry, liek I said 8) - jest wybitna, z kilku powodów : dawno nie miałem takiej wczuwki (a już w demie tym bardziej!), czuję się jakbym grał główną rolę w thrillerze, co więcej - obchodzi mnie postać którą kieruje, np nie chcę żeby dostała wpierdolik, nie chcę żeby stało się jej coś niemiłego - immersion 120%

grafika, szczególnie w pomieszczeniach - 11/10, dźwięk (deszczor!) - 13/10, fun? - ogromny, morda się cieszyła przez całe demko (can't help it)

czyli wstępnie ocena 30/10, bo podoba mi się w Hewi wszystko...w końcu coś świeżego...at fuckin last


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 01:21 
Cytuj  
redruM napisał(a):
także casualowe


I w tym celu casuale zakupia ps3, czy juz je posiadaja z kolekcja gier ktorych nie potrafia obsluzyc.
Casuale dostali w tej generacji swoja konsole i na niej beda grac. Po drugie primo skad ma casual wiedziec co to heavy rain.

Cos ta teoria jest mocno naciagana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 01:31 
Cytuj  
one juz nawet nie sa glupie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 01:53 
Cytuj  
care to elaborate?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 03:07 
Cytuj  
Dla graczy w Demon's Souls - jeśli dostajecie newsletter z Atlusa, w dzisiejszym mailu możecie zagłosować czy World Tendency w Walentynki ma być Black czy White (głosujcie na White, to wyciągnę miecz z 2-4 :P).
Edit: A, jednak można też głosować tutaj.

Pograłem w Tales of Vesperia do pierwszego save'a. Na razie przyjemnie, trochę irytuje mocny bloom, ale da się przyzwyczaić. Co ciekawe, skity (opcjonalne rozmowy, które można włączyć co jakiś czas) zdają się mieć lepszą jakość niż w demie.
Niestety Namco Bandai raczej nie przetłumaczy wersji PS3 na angielski, ponoć Talesy za oceanem kiepsko się sprzedają (żadna z dwóch części na DSa nie doczekała się angielskiego wydania).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 03:14 
Cytuj  
exodus napisał(a):
redruM napisał(a):
także casualowe


I w tym celu casuale zakupia ps3, czy juz je posiadaja z kolekcja gier ktorych nie potrafia obsluzyc.
Casuale dostali w tej generacji swoja konsole i na niej beda grac. Po drugie primo skad ma casual wiedziec co to heavy rain.



hehe piszesz tak jakby gry typu Buzz, Singstar, LBP, Eyepet, Flower i tryliardy popierdółek na PSN nie istniały ; też nie nazwałbym PS3/360 konsolą familijną ale to się zmieni w tym roku jak wejdzie Arc i Natal a razem z nimi tony popierdółek totalnie dla każdego

i do tej listy gier w które każdy może się wkręcić spokojnie dodałbym Hewi - łatwo przyswajalne sterowanie, a jak nawet źle ci idzie to bardzo dobrze - będziesz miał inaczej rozegrane scenki itd.

casual dowie się o Hewi z casualowych źródeł - TV, internets itd, Sony wpompowało w to grubą kaskę to nie popuści z reklamą, osobiście też mam zamiar przetestować HR na casualach (rodzicach) bo jestem ciekaw reakcji, zobaczymy co się stanie, watch this space :wink:


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 10:33 
Cytuj  
Jeśli ktoś chce kupić tanio MAGa, niech szuka w MediaMarkcie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 10:47 
Cytuj  
Dzięki redrum za demko:) z braku czasu udało mi się odpalic na 5 min i co mnie zaskoczylo to poziom wykonania postaci, animacje szczegolowosc i jak są dopasowane do otoczenia. Przy rozdzielczości 720p nie widać zabkow na krawedziach


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 13:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Dla graczy w Demon's Souls - jeśli dostajecie newsletter z Atlusa, w dzisiejszym mailu możecie zagłosować czy World Tendency w Walentynki ma być Black czy White (głosujcie na White, to wyciągnę miecz z 2-4 :P).
Edit: A, jednak można też głosować tutaj.


IMO głosować trza na black.
White zrobić to nie problem bo white się nie "pierdoli" (tzn kumuluje zgodnie z reg. gry i sie nie resetuje np. po użyciu evacuate) a black niestety trzyma tylko do momentu powrotu do nexusa najczęściej :(

A jak potrzebujesz white w 2 i jeszcze nie zabiłeś final bossa to daj znać - zrobie Ci invade między 2-2 a 2-3 i dam się zabić (zabijanie BP podnosi CT ale też WT hosta).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 13:22 
Cytuj  
Problem w tym właśnie, że 2 wyczyściłem całe, więc do następnego przejścia gry/eventa tego miecza z końca nie dorwę :<


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 14:00 
Cytuj  
Spinać się jakos specjalnie nie musisz bo do 100-120 lev i tak najlepsze bronie to "brandy", ewentualnie dobry fire claymore/gsword/gaxe.
Dopiero mocno > 100 lev bronie z modyfikatorem ze statsów są w stanie dobic do dmg zadawanego przez northregalia/soul/demonbrand albo fire modyfikowanej dużej broni. Nie wspominając już o tym, że do DBS trzeba mieć sensownie rozwiniętą staminę (30-40) żeby móc zadać 2 uderzenia i jeszcze mieć jakies resztki na unik/zasłonięcie się tarczą.

A tak na marginesie - jeśli Cię interesują white eventy to nigdy nie kończ danej "krainy" do końca. Jeśli sobie zostawisz choć 1 bossa to zawsze można dostukać tendencję na plus resując ludzi albo zabijająć BP. A jak wytłuczesz wszystkie bossy to już zostają Ci tylko black eventy bo w góre nie ma szans podnieść.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 19:01 
Cytuj  
Wideorecenzja MAGa. Trochę o bugach itp.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 19:38 
Cytuj  
ERRATA

Karol66 napisał(a):
A jak wytłuczesz wszystkie bossy to już zostają Ci tylko black eventy bo w góre nie ma szans podnieść.


Zle powiedziałem.
Jest jeszcze jeden sposób żeby zrobić pure white nawet jeśli wszystkie bossy są dead.
Robisz sobie pure black w 2-x, następnie zabijasz (w soul form) primaveal demona w 2-1 i BP Scivir w 2-2 bez powrotu do nexusa i bez load/save game (nie jestem pewny czy mozna zginąć w międzyczasie ale generalnie ten system działa w każdej zonie - zabicie "za jednym podejściem" named BP i primaveal demona daje olbrzymi boost do tendencji - na tyle duży, że przenosi z pure black do pure white).
Najlepiej (też dla pewności) NIE ZABIJAĆ named BP poison cloudem. Użycie clouda jest total safe ale powoduje, że nie dostajesz normalnego boosta do CT więc może też wpływać na WT.
Jeśli boisz się tej walki ze Scivirem (potrafi walić bardzo mocno fireballem i leczy się nieźle) to uzyj anti-magic fielda - on nie zarejestruje że nie może rzucać czarów i będzie próbował to robić a wtedy masz sporo czasu na atak).
Po zabiciu obu wracasz do nexusa i powinieneś mieć wtedy pure white w 2.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 20:30 
Cytuj  
hehehe fajnie to brzmi Karol :)
nic kurwa nie rozumiem :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 20:31 
Cytuj  
Ja rozumiem wszystko, ale obawiam się, że padnę po 2 strzałach od któregokolwiek z tych przeciwników :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 21:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehe fajnie to brzmi Karol :)
nic kurwa nie rozumiem :P


Jeśli nie grałeś w DS to norma - z każdą, bardziej skomplikowaną grą tak jest.

Keii napisał(a):
Ja rozumiem wszystko, ale obawiam się, że padnę po 2 strzałach od któregokolwiek z tych przeciwników :P


Primaveal Demon tylko wygląda groźnie (jak dla kogo w sumie - wygląda jak gigantyczna wagina) ale nie atakuje jeśli nie podejdziesz od strony "dziury" (poważnie^^).
A sam Scivir wali dość słabo mele - jeśli wyłączysz mu czary to masz praktycznie pozamiatane.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.