mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 09:21 
Cytuj  
Ja mówię jakie są op buildy teraz, bazując na dłuższej zabawie, a nie na co ty trafiasz. W Hexach jest taka kulka, szybki cast, bardzo szybko leci i ma spory rozmiar. Nie idzie przed tym uskoczyć na moście w Iron Keep, hit za ~700 w velstadt armor +3. Dla porównania dowolny lightning spear łatwo zdogować, z miracle emit force trochę lepiej wypada ale da się uciec. Drugi build to stamina drain, napierdalasz aż komuś się skończy stamina a ty walisz dalej. Jak jesteś lekki to 2h nie ma prawa trafić przy turlaniu się.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 13:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja mówię jakie są op buildy teraz, bazując na dłuższej zabawie, a nie na co ty trafiasz. W Hexach jest taka kulka, szybki cast, bardzo szybko leci i ma spory rozmiar. Nie idzie przed tym uskoczyć na moście w Iron Keep, hit za ~700 w velstadt armor +3. Dla porównania dowolny lightning spear łatwo zdogować, z miracle emit force trochę lepiej wypada ale da się uciec. Drugi build to stamina drain, napierdalasz aż komuś się skończy stamina a ty walisz dalej. Jak jesteś lekki to 2h nie ma prawa trafić przy turlaniu się.


Lolz... mam +60h na liczniku i tez wiem co jest op a co nie jest op - to ty nie jestes w stanie sobie z tym poradzic. A swoim 2h łatwo trafiam lighty.

Ta kulka z darkness jest banalnie prosta do uskoczenia, po prostu trzeba miec refleks i tyle - juz gorszy dla mnie jest wiekszy soul arrow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 13:54 
Cytuj  
2h łatwo trafiasz lighty i popijasz korpopiwkiem. 2h jak ugs itp jest wolne w chuj i możesz naskoczyć lightom. Nie trafiasz/blok i jest na plecach. Poise w tej częsci gówno daje i zasadniczo ciężka zbroja jest bezużyteczna do zabawy w pvp. GSA trudniejsze od kulki? lol


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 14:17 
Cytuj  
Chłopaki poduelujcie się


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 14:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
2h łatwo trafiasz lighty i popijasz korpopiwkiem. 2h jak ugs itp jest wolne w chuj i możesz naskoczyć lightom. Nie trafiasz/blok i jest na plecach. Poise w tej częsci gówno daje i zasadniczo ciężka zbroja jest bezużyteczna do zabawy w pvp. GSA trudniejsze od kulki? lol


Ojejq, to mówisz, ze ssiesz w pvp?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 14:25 
Cytuj  
Wiedzę, ze z czytaniem ze zrozumieniem też są u ciebie
problemy.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 14:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wiedzę, ze z czytaniem ze zrozumieniem też są u ciebie
problemy.


Twoje na wierzchu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 15:15 
Cytuj  
Serwery logowania down w tym momencie :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 20:18 
Cytuj  
Cały czas nie działa ?


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 20:22 
Cytuj  
Niestety :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2014, 20:28 
Cytuj  
A trochę się zdziwiłem jak chciałem na drugim kompie odpalić ds2 a tam tylko "new game", nawet nie dali steam cloud patałachy.

---

Jest UP.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 20:06 
Cytuj  
Jako, że sporej części userów staje na widok moich postów w tym temacie (i nie mówcie, że nie - wiem jak jest) to wkleję teraz coś wesołego w nagrodę:

https://www.youtube.com/watch?v=1M2Y-R18Mo0

Mrzonki/urojenia MareczkaDwadzieściaCztery na temat Demon's Souls 2 okażą się chyba wyjątkowo realne. Screeny są bardzo przekonujące.

Edit: było na poprzedniej stronie, ale filmik od Vaatiego i tak zawsze warty uwagi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 20:10 
Cytuj  
O kurde jaka gra sorcem jest nudna (zero wyzwania, nic nie jest w stanie do nas dojść), chyba zaczynam żałować, że wziąłem się za magię. ;/


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 20:12 
Cytuj  
To szukaj souls vessel i rób reroll. Sorc jest nudny do pve, ta gra jest oparta o walkę melee. Ja ostatecznie grałem buildem str/faith i bardzo fajnie się sprawdzał.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 20:22 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
O kurde jaka gra sorcem jest nudna (zero wyzwania, nic nie jest w stanie do nas dojść), chyba zaczynam żałować, że wziąłem się za magię. ;/


A jesli nie chcesz robić rerolla to po prostu kup sobie czary w formie buffów (po to żeby wykorzystać attunement którego pewnie masz całkiem sporo) i zainwestuj w jakąś broń która skaluje się od inta :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:25 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jako, że sporej części userów staje na widok moich postów w tym temacie (i nie mówcie, że nie - wiem jak jest) to wkleję teraz coś wesołego w nagrodę:

https://www.youtube.com/watch?v=1M2Y-R18Mo0

Mrzonki/urojenia MareczkaDwadzieściaCztery na temat Demon's Souls 2 okażą się chyba wyjątkowo realne. Screeny są bardzo przekonujące.

Edit: było na poprzedniej stronie, ale filmik od Vaatiego i tak zawsze warty uwagi.


Po pierwsze naucz się czytać posty - Gokulo wkleił link do news-a kilka dni wcześniej.
Po drugie moje mrzonki/urojenia były oparte na takich samych plotkach, z których ty teraz czerpiesz info. Więc moje mrzonki/urojenia stały się twoimi, tylko jak zwykle załapałeś z opóźnieniem.
Po trzecie i tak nie zagrasz, bo tytuł ma status PS exclusive. A przecież takie imba mastery jak ty ograniczają się jedynie na pisi.

Atherius - jest kilka miejsc w grze gdzie sorc się w ogóle nie sprawdza. Np. walka z tym wielkim ratem i 5 małymi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:31 
Cytuj  
Na szczęście można się szybko przerobić na coś innego bez konieczności robienia charka od nowa jak się znudzi czy to magia czy walka wręcz. ;>
Chociaż mam w miarę ok gear, bo sunset staff + resztę gratów od tego typka co siedzi na krześle patrząc w ścianę i mam wrażenie, że i tak szybciej zabijam mieczykiem/buławą niż czarami, nie mówiąc już o zerowej przyjemności z zabijania. ;<


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Na szczęście można się szybko przerobić na coś innego bez konieczności robienia charka od nowa jak się znudzi czy to magia czy walka wręcz. ;>
Chociaż mam w miarę ok gear, bo sunset staff + resztę gratów od tego typka co siedzi na krześle patrząc w ścianę i mam wrażenie, że i tak szybciej zabijam mieczykiem/buławą niż czarami, nie mówiąc już o zerowej przyjemności z zabijania. ;<


No właśnie to zależy. Ja posiłkuję się magią (buffy, heale) a jeśli chodzi o niektóre lokalizacje to nie wyobrażam sobie przechodzenia ich bez kuszy :)

Zrobiłem sobie alcika czarodzieja i gra mi się fajnie. Może po prostu masz przesyt tego stylu gry?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:51 
Cytuj  
Jak oglądałem gameplay'e na yt i widziałem jak fajnie walczą wręcz, uniki, pilnowanie ciosów przeciwnika a ja sobie tylko stoję, puszczam kilka kleksów i po mobie także szybko się robi monotonnie, bo mam uczucie że gra nie stanowi żadnego wyzwania.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 08:53 
Cytuj  
Podchodź solo do bossów ;) Wtedy pogadamy :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.