mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:19 
Cytuj  
Bossowie to tylko i wyłącznie sprawa cierpliwości i czasu, wiadomo zawsze chce się zadać jeszcze jeden cios przed jego atakiem a chciwość zwykle się źle kończy. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:27 
Cytuj  
zarzucaj streamami Atherius - z chęcią obejrzę mistrza niszczącego sorcem wszystko za pierwszym razem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2014, 09:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Bossowie to tylko i wyłącznie sprawa cierpliwości i czasu, wiadomo zawsze chce się zadać jeszcze jeden cios przed jego atakiem a chciwość zwykle się źle kończy. ;>


Ta, jebnę mu raz jeszcze..."you died". hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 13:44 
Cytuj  
I huj straciłem sejwa. Byłem sobie w arence 50 godzin na liczniku. 3 głownych bossów ujebanych. Crash po walce i postać się nie ładuje. Inne tak, ale główna nie :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 14:03 
Cytuj  
Lokalne save'y to ogólnie fail, ale się coś posypie, albo można haxy wrzucić, mogli tego nieszczęsnego clouda dać. ;/
Zaraz zrobię sobie kopię folderu. ;<


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 14:05 
Cytuj  
Mogli się chociaż o steam cloud postarać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2014, 14:15 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Lokalne save'y to ogólnie fail, ale się coś posypie, albo można haxy wrzucić, mogli tego nieszczęsnego clouda dać. ;/
Zaraz zrobię sobie kopię folderu. ;<


Polecam. Dużo poczytałem o tym i backupy codzienne to must. Dużo osób ma corrupted savy czy postacie i nic z tym się nie da zrobić. Ja użyłem kopii zapasowej folderu z przed 4 dni. Raptem 600k soul memory;p Najbardziej żałuję czasu spędzonego na szukaniu sekretów i dochodzeniu do trudno dostępnych itemów.

Głównie pvp grałem a że miałem więcej przegranych od wygranych to szkoda tylko kilkudziesięciu cracked red eye orbów. Grałem twinblade +10 poison, w zapasie fire longsword +10 z tarczą. Z tego co zagrałem a zagrałem koło 50 meczy to naprawde mało hexerów było, dużo wszelakich buildów od maczug w dual wieldzie po one-hitującego counter daggera. No ale greatswordów jak na lekarstwo.

Ta gra powinna być online only i tyle. Już w jedynce straciłem sejwa przez formata, nawet w najgorszych koszmarach nie myślałem, że nie będzie w dwójce nawet clouda.
Tylko masa corrupt savów, cziterów i hakerów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 09:46 
Cytuj  
Wyszła "piąta" wersja GeDoSaTo: http://blog.metaclassofnil.com/?tag=gedosato

DS2 z tym "fixem" wygląda zupełnie inaczej :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 14:03 
Cytuj  
jak na moje gedosato jest zdecydowanie za ciemne, grałem na poprzedniej wersji bardzo dużo, teraz zmieniłem na enb z fajnym persetem który nie sprawia że wszystko jest wręcz sztucznie ciemne, i jest zajebiście.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 14:22 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
jak na moje gedosato jest zdecydowanie za ciemne, grałem na poprzedniej wersji bardzo dużo, teraz zmieniłem na enb z fajnym persetem który nie sprawia że wszystko jest wręcz sztucznie ciemne, i jest zajebiście.



Masz jeszcze preset Asmodeana - tam jest znacznie jasniej. No i zawsze może sobie to ustawić samemu ;).

W ENB brakuje mi kilku rzeczy jak np słaby AA i brak downsamplingu.

P.S

Jak możesz to podziel się ENB, który testujesz. Chociaż słyszałem, że ENB jest mocno zabugowane ale może to dotyczyło jakiejś starej wersji.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 15:14 
Cytuj  
http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/46/?

tym ENB się bawię teraz i jestem bardzo zadowolony z jakości. nie jest sztucznie pociemniane, tam gdzie miało być ciemno jest ciemno, tam gdzie miałobyć jasno jest jasno.

co do bugów, to nie powiedziałbym że strasznie, ale są. konkretnie, zauważyłem dwa. w jednym robi się taki biały pas w dolnej połowie ekranu kiedy ogień zbyt mocno błyśnie, w drugim obraz się "rozszczepia" w 2 lokacjach (wygląda to trochę tak jakby się plazma przegrzała, widać kontury wcześniejszego miejsca na które patrzyłeś; te lokacje to ta gdzie są pająki, pojawia się to przy trzecim bonfire jak się wychodzi z budynku, jest tam strasznie szaro i się robi ten babol, drugie miejsce z tym babolem to chyba jakiś budynek w Forest of the Fallen Giants, ale nie dam sobie głowy uciąć). generalnie nie jest to aż taką przeszkodą, czasami troszkę irytuje ale nie pojawiają się one za często więc jest ok. no i jeszcze dochodzi to miejsce w shaded woods z tą mgłą, tam się nie dało grać i musiałem wyłączyć ENB na czas przejścia tego odcinka, ale podejrzewam że to już jest wina enb


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 13:00 
Cytuj  
Miszcz trollowania
http://youtu.be/2ecS0yKnNLA


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 10:41 
Cytuj  
http://www.destructoid.com/rumor-clips- ... 5639.phtml

https://www.youtube.com/watch?v=w0YvHBxv-3Y

No to chyba trzeba będzie kupić Plejstejszyn 4.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 30 maja 2014, 10:43 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 10:42 
Cytuj  
Ktoś jeszcze nabiera się na prerelease footage?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 10:43 
Cytuj  
Nabiera w sensie?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 11:01 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 12:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nabiera w sensie?


Far Cry 3, DS2, Watch Dogs?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 18:16 
Cytuj  
W przypadku Soulsów łykam jak młody pelikan. Byłem bardzo sceptyczny przed premierą DS2, a dostałem best game ever. Nie spierdolą tego na bank, nawet jak paznokcie postaci będą chujowo wyglądać.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2014, 18:08 
Cytuj  
jest już kolejna wersja GeDoSaTo - Beta 6 Release
http://blog.metaclassofnil.com/?p=532


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2014, 17:44 
Cytuj  
http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... ostcount=1

DARK SOULS II IS BESTOWED ADDITIONAL CHAPTERS WITH THE LOST CROWNS DLC TRILOGY


Bez dodatkowego komentarza z mojej strony.

...

Edit: albo dobra nie mogę się powstrzymać:

http://www.edge-online.com/features/dar ... -expected/

Cytuj:
“For Dark Souls 2, we don’t even expect any additional downloadable content because we want to deliver a full game, the full experience, to fans who purchase the package from day one. We did do additional content for Dark Souls, but generally downloadable content for Dark Souls II is not really being considered. Buy the package and you’ll get the full experience, and you’ll have as much fun as anybody else. Spending a couple dollars on certain items does not help the experience. So no free-to-play yet!”


Lmao.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.