mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 18:53 
Cytuj  
A czy ja gdzieś piszę, że nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:00 
Cytuj  
A czy ja gdzieś napisałem że ty napisałeś że tak ?

Po prostu potwierdziłem fakt iż inni mają swoje zdanie w tym temacie.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:03 
Cytuj  
kikas napisał(a):
iniside napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Czyli, że to wszystko rozbiega się o to aby ludzie kupowali oryginalne ver. w sumie to ich rozumiem, klepia gre, klepia a potem ktos sciaga i sobie gra...

I tak sciagne i bede gral.. Nie dam sie ruchac w 3x150zl(minimum, bo pewnie kazda kampania bedzie wprowdzac must have features), czy tam wieksza ilosc kopii zeby sobie z kumplem pograc..


Dokladnie! Blizzowi nie dam sie juz naciagnac nawet na centowke, i bede ich ruchal gdzie sie tylko da :>


A czym Ci tak podpadli, ze juz nie dasz im zarobic? Tym, ze osiagneli sukces wydajac tylko i wylacznie 4 serie gier (SC, Warcraft, Diablo i WoW) + The Lost Vikings, gdzie kazda byla wybitna pod jakims tam wzgledem? Moze po sukcesie WoWa powinni teraz za free gry rozdawac?

Wiekszosc z was placze jaki to blizz jest zjebany bo bn bedzie platny, bo kurwa za sc trzeba bedzie 3 razy placic, a d3 bedziemy musieli kupowac osobne dla kazdej klasy...Poczekajcie na jakies oficjalne doniesienia o cenach, o tym co dostaniemy w zamian, bo nie wierze, ze jak juz beda 3 wersje SC to, tylko nowa rasa bedzie do wyboru. Pewnie zaplacicie wylacznie za kampanie, a ktos, kto bedzie chcial grac na BN i tak bedzie mial wszystkie rasy do wyboru, kupujac wylacznie jeden raz SC... Po tym co blizz dokonal (dla mnie Diablo I i II oraz The Lost Vikings, poniewaz nie przepadam za RTSami mimo, ze oba zrobili wybitne) raczej jestem przekonany, ze wszystko bedzie OK, a to tylko jakies durne wymysly takich italiosow...

@iniside szkoda slow na Twoj temat...


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 19:08 przez coldzik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bo ja osobiście


Cytuj:
Oczywistą oczywistością jest że mówiłem za siebię


Po co coś pisać dwa razy? Chyba, że na każdej stronie tematu chcesz zaznaczyć, że wyrażasz swoje zdanie, wtedy faktycznie my bad.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:07 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Dokladnie! Blizzowi nie dam sie juz naciagnac nawet na centowke, i bede ich ruchal gdzie sie tylko da :>

w wolnym tlumaczeniu - przez dlugi czas gralem w ich gre, ktora mi sie podobala i nie bylo dla mnie wtedy problemem placenie ~50zl/miesiac abonamentu, ale juz nie gram, wiec bede ich od teraz ruchal gdzie sie da, bo juz duzo moich pieniedzy dostali.
ja sadze,ze pomimo niecalych 23 lat za benzyne tez sie juz w zyciu naplacilem dosyc i nie bede wiecej jezdzil autem placac za benzyne i bede ruchal koncerny paliwowe kradnac! why? bo chuj! foch. :wtf:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:08 
Cytuj  
@coldzik
Zgadza się, każda ich gra to niezłe arcydzieło, ale ich perfidne próby kasowania nas na każdym kroku są dla mnie przesada. Tyle.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:09 
Cytuj  
coldzik napisał(a):

Wiekszosc z was placze jaki to blizz jest zjebany bo bn bedzie platny


Możesz podać przykład osób które płaczą z tego powodu? Bo Battle.net będzie darmowy o czym wspominano niejednokrotnie.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:23 
Cytuj  
Nie szukajac daleko 2-3 strony wczesniej, bodajze kabraxis pisze

Cytuj:
Kolejny fail Blizzarda. Dodajcie do tego platny, chociaz w czesci Battlenet, 3 czesci gry po 150 zeta minimum i macie doskonaly system zdzierania kasy z frajerow za gre ktora nie rozni sie niczym oprocz grafiki w stosunku do 10letniego poprzednika. To jak ta firma zeszmacila sie od czasu ywdania WoW'a jest dla mnie poprostu niepojete.


W tym temacie bylo sporo takich wypowiedzi, tak samo jak w temacie o D3... Zebralem wszystko do kupy i napisalem o tym placzu.

A co do tego czy bedzie platny, czy darmowy to nie widzialem, zadnej oficjalnej informacji, wiec Razoth, pisanie w tym momencie o tym, ze bedzie darmowy, jest tak samo nie na miejscu, jak pisanie o platnym bn-cie.

Jezeli jakas informacja jest, o ktorej nie wiem to z gory przepraszam i powyzsze zdanie prosze ignorowac...

@kikas - ale skad masz takie informacje, ze Blizz chce z nas zdzierac jakas kaske? Jak pisalem wyzej, nawet jezeli beda 3 wersje SC, napewno kazda z nich bedzie warta swojej ceny... Nie wierze w to, ze bedziecie (kolejny raz pisze Wy, a nie My, poniewaz ja nie przepadam za rtsami i napewno nie zakupie tego od razu, bo po co...) musieli placic wylacznie za nowa rase i 2h kampanie... Przykladem jest WoW - Kazdy z platnych dodatkow niesie ze soba ogromne zmiany w grze i wprowadza wiele nowego, wiec i przy SC napewno dostaniecie duzo wiecej anizeli sie spodziewacie...


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 19:30 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:30 
Cytuj  
Troszke sie rozpedziles. Ja z doswiadczenia z WoW'a to wynioslem.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:33 
Cytuj  
Przyznaje sie, ze w wowa nie przegralem nawet tego darmowego miesiaca, jednak mam kilku znajomych + sledze informacje o tym i mozliwe, ze dla niektorych/wielu/wiekszosci ludzi, jest tego za malo, jednak caly content z kazdego dodatku z osobna wystarczalby, na stworzenie dobrej jakosci cRPG...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 19:58 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
kikas napisał(a):
iniside napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Czyli, że to wszystko rozbiega się o to aby ludzie kupowali oryginalne ver. w sumie to ich rozumiem, klepia gre, klepia a potem ktos sciaga i sobie gra...

I tak sciagne i bede gral.. Nie dam sie ruchac w 3x150zl(minimum, bo pewnie kazda kampania bedzie wprowdzac must have features), czy tam wieksza ilosc kopii zeby sobie z kumplem pograc..


Dokladnie! Blizzowi nie dam sie juz naciagnac nawet na centowke, i bede ich ruchal gdzie sie tylko da :>


A czym Ci tak podpadli, ze juz nie dasz im zarobic? Tym, ze osiagneli sukces wydajac tylko i wylacznie 4 serie gier (SC, Warcraft, Diablo i WoW) + The Lost Vikings, gdzie kazda byla wybitna pod jakims tam wzgledem? Moze po sukcesie WoWa powinni teraz za free gry rozdawac?

Wiekszosc z was placze jaki to blizz jest zjebany bo bn bedzie platny, bo kurwa za sc trzeba bedzie 3 razy placic, a d3 bedziemy musieli kupowac osobne dla kazdej klasy...Poczekajcie na jakies oficjalne doniesienia o cenach, o tym co dostaniemy w zamian, bo nie wierze, ze jak juz beda 3 wersje SC to, tylko nowa rasa bedzie do wyboru. Pewnie zaplacicie wylacznie za kampanie, a ktos, kto bedzie chcial grac na BN i tak bedzie mial wszystkie rasy do wyboru, kupujac wylacznie jeden raz SC... Po tym co blizz dokonal (dla mnie Diablo I i II oraz The Lost Vikings, poniewaz nie przepadam za RTSami mimo, ze oba zrobili wybitne) raczej jestem przekonany, ze wszystko bedzie OK, a to tylko jakies durne wymysly takich italiosow...

@iniside szkoda slow na Twoj temat...

Ide sie po plakac ;<
To kuwa oczywiste, ze w w pierwszej czesci beda wszystkie rasy. Problem w tym, ze jak dodadza po jednej nowej jednostce w kolejnych to no coz.. Koniec.
Tak pozatym, jak kuwa naprawde nie wiem co jest takiego w tej kampani ze trzeba bylo ja na 3 czesc podzielic. Co oni w ASM ja pisza ?, ze im to tyle zajmuje..

Cytuj:
i bede ruchal koncerny paliwowe kradnac! why? bo chuj! foch.

To akurat nie taki glupi pomysl. Pojazdy na pliwo chemiczne to relikt przeszlosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:02 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
A co do tego czy bedzie platny, czy darmowy to nie widzialem, zadnej oficjalnej informacji, wiec Razoth, pisanie w tym momencie o tym, ze bedzie darmowy, jest tak samo nie na miejscu, jak pisanie o platnym bn-cie.


http://forums.battle.net/thread.html?to ... id=3000#25

Czuj się oświecony! ;) (Wypowiedź Karune)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:05 
Cytuj  
Przecież było to już mówione n razy /facepalm

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tak pozatym, jak kuwa naprawde nie wiem co jest takiego w tej kampani ze trzeba bylo ja na 3 czesc podzielic. Co oni w ASM ja pisza ?, ze im to tyle zajmuje..


akurat jakby w ASM ja pisali to by nie musieli tego napewno dzielic na 3, bo by sie zmiescilo na 1CD - ba! na jednej dyskietce :)

Mag Okey bylo mowione n razy, a ile razy byly przytaczane oficjalne zrodla?

Dzieki Razoth


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 20:37 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:18 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
akurat jakby w ASM ja pisali to by nie musieli tego napewno dzielic na 3, bo by sie zmiescilo na 1CD :)

bez muzy i grafy ;p


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 20:24 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
coldzik napisał(a):
akurat jakby w ASM ja pisali to by nie musieli tego napewno dzielic na 3, bo by sie zmiescilo na 1CD :)

bez muzy i grafy ;p


Zobacz sobie na dema chociazby 4k co mozna wycisnac z 4kB danych... nie mowie o wiekszych, typu 16-32k bo w takich to grafika wymiata ;)

A tutaj kkriger, ktory zajmuje mniej niz 94kilo - jest w pelni grywalna gra FPS :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 23:54 
Cytuj  
Stare, trik polega na tym, ze calosc jest generowana proceduralnie. Drugi trik polega na tym, ze na dluzsza mete nie sposob przewidziec, jak takie proceduralne generowanie wszystkiego bedzie sie zachowywac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 01:47 
Cytuj  
kkrieger wporzo, ale ja nie będę czekał mniej więcej od pół do godziny aż mi się gra typu SC załaduje.
To nie czasy atari i wczytywania przez godzinę giery mającej > 200 jednostek.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 08:23 
Cytuj  
Nie wiadomo ile beda kosztowac kolejne czesci nie wiadomo co beda oferowac a juz placzecie.

Przyklad tego jak traktuje graczy blizz : popatrzcie na wow , liczbe dodatkow i co oferuja a na takie everquest 2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 08:33 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Nie wiadomo ile beda kosztowac kolejne czesci nie wiadomo co beda oferowac a juz placzecie.

Przyklad tego jak traktuje graczy blizz : popatrzcie na wow , liczbe dodatkow i co oferuja a na takie everquest 2

EQ2 oferuje wszystkie (oprocz najnowszego) dodatki w cenie 14.99 $$ (TAK dolarow!!!!!!!).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.