mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna strona

Kto jest najtwardszy od 40 milleniow?
Space Marines 48%  48%  [ 76 ]
Space Marines 53%  53%  [ 84 ]
Liczba głosów : 160
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 18:30 
Cytuj  
Mozliwe. W zasadzie ciekawi mnie jak wyglada rozwoj charka podczas gry. Fajny by bylo, jakby na zywca wzieli system z singla, prosty i dajacy kupe funu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 18:41 
Cytuj  
Z tego skrina co dali w arcie widac ze na oko taki jest. Tylko ze chyba jest od groma leveli. W sumie, to moze byc fajne, o ile to rzeczywiscie bedzie czalendz, a nie granie 2ma palcami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 19:40 
Cytuj  
Lore zostało zgwałcone w tym trailerze.

W takiej sytuacji Space Marine wystrzeliłby z pistoletu plazmowego do Eldara, rzucił granat odłamkowy w stronę orka a sam zaszarżował z mieczem łańcuchowym w stronę Tyranidów.

Zamiast tego zostaliśmy uraczeni jakimś emo emo.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 21:17 
Cytuj  
No tak samo lore zostalo zgwalcone przez mozliwosc grania multi sm&nid and so on. Jasne ze to wyglada zenujaco, jeszcze gorzej bedzie wygladala walka smem z SM bossami. Ale to tylko arcade;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 00:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Lore zostało zgwałcone w tym trailerze.

W takiej sytuacji Space Marine wystrzeliłby z pistoletu plazmowego do Eldara, rzucił granat odłamkowy w stronę orka a sam zaszarżował z mieczem łańcuchowym w stronę Tyranidów.

Zamiast tego zostaliśmy uraczeni jakimś emo emo.
Eldar by poprostu rozerwał Orka i Marine na strzepy posługjac sie Warp -;-. Jakby chcial byc bardziej fiznezyjny pociął by ich na kawałki szybciej, niz oni sa w stanie sledzic ruchy ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 01:09 
Cytuj  
Chciałem sobie odświeżyć DoW2 i od 2h wkurwiony próbuję zainstalować/odzyskać to gówno.

Mam nowy dysk i steama renstalowałem, nie pamiętam jakie miałem konto, ale wszystkie możliwe kombinacje (używam zawsze jedno z 5 tych samych nazw i dwóch haseł) nie działają prócz jednego.
Więc wywnioskowałem, że to jest konto od dow2. Tylko, że w zakładce moje gry nic nie mam, a miałem left4dead i dow2 zarejestrowane na jedno konto.

Gry ofc nie mogę zainstalować, bo wyskakuje, że kod został już użyty (<3 steam)...
Co ja mam teraz z tym gównem zrobić? Da się jakoś odblokować cdkey'a czy coś takiego?
Próbowałem wpisać cdkeya w oknie z odzyskiwaniem konta steam, ale na żadnego maila nie przyszło potwierdzenie ;F już kurwicy dostję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 01:59 
Cytuj  
shp napisał(a):
Chciałem sobie odświeżyć DoW2 i od 2h wkurwiony próbuję zainstalować/odzyskać to gówno.

Mam nowy dysk i steama renstalowałem, nie pamiętam jakie miałem konto, ale wszystkie możliwe kombinacje (używam zawsze jedno z 5 tych samych nazw i dwóch haseł) nie działają prócz jednego.
Więc wywnioskowałem, że to jest konto od dow2. Tylko, że w zakładce moje gry nic nie mam, a miałem left4dead i dow2 zarejestrowane na jedno konto.

Gry ofc nie mogę zainstalować, bo wyskakuje, że kod został już użyty (<3 steam)...
Co ja mam teraz z tym gównem zrobić? Da się jakoś odblokować cdkey'a czy coś takiego?
Próbowałem wpisać cdkeya w oknie z odzyskiwaniem konta steam, ale na żadnego maila nie przyszło potwierdzenie ;F już kurwicy dostję.


Raz. Jeżeli po zalogowaniu na konto nie widzisz gier w "not installed", to NIE jest to konto.
Dwa. Do zainstalowania NIE musisz wklepywac cdkeja. Pewnie klikłeś w "Activate product on steam". Nic to nie da bo klucz jest już przypisany do INNEGO konta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 02:18 
Cytuj  
Z tym, że ZAWSZE używam 5 tych samych loginów(przez ostatnie 8 lat nie użyłem innego i wątpię że jakiś z dupy bym zrobił), próbowałem wszystkich i tylko jeden działa, także możliwości z innym kontem nie widzę. Chyba, że usuwają jak się go nie używa dłuższy czas or smth.

Do zainstalowania MUSZĘ wklepać keja, bo nie ma tam żadnego setupa zwykłego, całą dvd przeszukałem. Jest autorun i po odpaleniu 'instaluj dawn of war II' pierwsze co to wyskakuje ekran logowania steam, tam prosi o cdkeja a jak dam anuluj to chce zakończyć proces instalacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 03:43 
Cytuj  
Cytuj:
Z tym, że ZAWSZE używam 5 tych samych loginów(przez ostatnie 8 lat nie użyłem innego i wątpię że jakiś z dupy bym zrobił), próbowałem wszystkich i tylko jeden działa, także możliwości z innym kontem nie widzę. Chyba, że usuwają jak się go nie używa dłuższy czas or smth.


Nie usuwają. Po prostu masz sklerozę. Nie to konto i tyle.

Cytuj:
Do zainstalowania MUSZĘ wklepać keja, bo nie ma tam żadnego setupa zwykłego, całą dvd przeszukałem. Jest autorun i po odpaleniu 'instaluj dawn of war II' pierwsze co to wyskakuje ekran logowania steam, tam prosi o cdkeja a jak dam anuluj to chce zakończyć proces instalacji.


Wyskakuje ci wklepanie keja bo zalogowałeś się na konto do którego niema go przypisanego. I wyskakuje error bo już jest na innym. Jak byś miał w my games to po prostu klikasz prawym na grze i wybierasz instaluj. Cdkeja nie trzeba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 06:54 
Cytuj  
shp, napisz do supportu: ja juz kiedys odzyskiwalem login,secret q answer i pass po cd-keyu (nie majac nawet dostepu do maila, na ktorego konto bylo zarejestrowane), wiec nie ma kont straconych ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 08:57 
Cytuj  
topic bump!

http://relicnews.com/archives/2009/09/i ... expansion/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 09:07 
Cytuj  
Y ale jak Chaos nie bedzie mial Chaos Sorcorer to fail.
A jak Chaos nie bedzie mial wlasnej kampani to epic fail do sześcianu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 09:54 
Cytuj  
Give chaos campaign or gtfo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 10:24 
Cytuj  
Pewnie będzie to pudełkowy ekspanszun więc czemu miałoby nie być kampanii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 10:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Pewnie będzie to pudełkowy ekspanszun więc czemu miałoby nie być kampanii.

Bo moga dac tylko kampanie imperatorskich psow, bez kampani Chaosu.

Tak troche poza tematem. Ciekawe dlaczego Relic nie udostepnil pelnego toolsetu do dow ;/. Ten Edytor map ktory dali, jest smiechu warty ;/. Chyba tam nikt nie zauwazyl, ze to co trzyma niektore gry naprawde dlugo przy zyciu to moderskie community,a nie od niechcenia wydawane patche przez producenta...

Pije do tego, ze jak zobaczyłem w jaki sposob sa opisane obiekty gry (jednostki, budynki etc), to mi szczenka opadła kilka tysiecy lini tekstu i to nie jakiegos wygodnego pliku xml, tylko jakiegos dziwnego tworu z {};() i jakos nie wierze ze Designerzy w Relicu z palca sobie robia te jednostki ;e.
A szkoda, bo widac ze gra ma pod tym wzgledem ogromne mozliwosci i moglby spokojnie wyprzec starszki SC i WC ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 09:54 
Cytuj  
http://www.cdaction.pl/news-8782/chaos-rising-to-nowy-dodatek-do-warhammer-40000-dawn-of-war-ii.html

"We will serve you...and in return...grant us the power of the Dark Gods!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 19:12 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48338
Chyba ich kurwa pojebało.,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 19:21 
Cytuj  
Czemó ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 19:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czemó ?

Znudzilo mi sie granie Space Marines w kampani. Ja chce dusz i krwi!!!!!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 20:05 
Cytuj  
Acha czyli chodzi o datę wydania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.