mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 20:15 
Cytuj  
w ogole nie leci ;-) ale do rana bedzie hehe

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 20:45 
Cytuj  
Nie wiem po co zasysam z PL store.Teraz juz za pozno bo nalecialo ok 60 % ;/
Na dodatek jak odpalam GTA IV to download pada i zmienia sie na pending.Bieda, bieda.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 22:10 
Cytuj  
Juz przeszedlem demo :> Generalnie jest krotkie, gameplay z ladowania na podzie i przebijania sie do hali. Ogolnie fajnie.. ale! czy tylko mi sie wydaje ze sterowanie jest troche spieprzone? Chyba zastosowali cos w stylu akceleracji, jakos nie moge sie przyzwyczaic bo albo za dlugo sie obkreca na defaultowym ustawieniu a po chwili zapieprza za szybko, albo przy wiekszych wartosciach sensitivity na starcie nie da sie wcelowac dokladnie.


_________________
.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 23:18 
Cytuj  
Ojaciepierdole :o :o :o :o :o :o
KZ2>all fps.
Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 12:55 
Cytuj  
X360 ludziska będą ze wstydu nocami w ogródkach zakopywać ;)

Chociaż szczerze mówiąć, spodziewałem się więcej, mam nadzieję, że full wersja będzie dużo lepsza. No i ten polski dubbing - myslałem, że mają być tylko napisy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 13:03 
Cytuj  
Jak do tej pory nie wierzylem w moc PS3 po graniu w 'glowne' tytuly na tej konsoli, to po zagraniu w KZ2 i obejrzeniu trailera fullHD z FF13 odzyskalem wiare w ta maszynke.

Jakosc grafiki w KZ2 naprawde powala ;]


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 13:07 
Cytuj  
Tak, KZ2 jest chyba obecnie grą (na PS3) z najlepszą grafiką... Ciekaw jestem, co da się jeszcze z tej maszynki wycisnąć (PS3) :o


_________________
...

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 13:09 
Cytuj  
Etap w demie to najbrzydszy kawałek gry tak BTW :D. Heheh jak widać historia lubi się powtarzać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 13:17 
Cytuj  
poziom grafiki jest identyczny jak w Resistance 2. Radzę spróbować jak ktoś nie grał..

Generalnie własnie w tym problem, spodziewałem się czegoś lepszego niż Resistance 2, a poziom jest identyczny. Inna sprawa, że Res 2 zajebiście mi się podobał (9+/10 imho). Res 1 - odrzuca natomiast ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 19:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
poziom grafiki jest identyczny jak w Resistance 2.


zachowanie postrzelonego zolnierza w KZ2 > jakiekolwiek inne tego typu zachowanie.
sama jakosc to nie wszystko, swoja droga to nie zgadzam sie ze w KZ2 jest taki sam poziom jak w resistance 2.

KZ2 > fear2 > resistance 2, imho


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 20:10 
Cytuj  
yep, Resi2 jest nierówny, raz ma rozmach (wielkie spaceshipy sunące po niebie) a raz wygląda jak gra z ps2 ze swoimi lowres teksturkami

tymczasem KZ2 ma wszystko tip top, masa filtrów, super dopakowane oświetlenie (źródel światła jest cała masa) , wybuchy, particle lecące na twarz, duże świetnie zrobione modele postaci, animacje prawdziwie nextgenowe, bajeczne pukawki - Killzone ma wszystko, w tej chwili gfx wise tylko jedna gra wytrzymuje porównania - Crysis. A gameplayowo to nikt nie podskoczy :] Super intensywna jatka nigdy się nie nudzi, MOAR!

i przy okazji wyszło żeKZ2 jest dosyć trudny, nie ma nawet minimalnego autoaima, szykuje się miesiąc uczenia się gry (tak jak to było z Bad Company w multi)


_________________
you are already dead

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 20:13 
Cytuj  
No dobra, singiel jako tako opisany... A jak się ma sprawa z multi?


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 20:17 
Cytuj  
no demko jest tylko singleplayer, ale spodziewam się wypasu krów w mp

zresztą zobacz
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=ZEiHXaSBf8g


_________________
you are already dead

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 20:24 
Cytuj  
No szkoda, że nie ma w demie multi... No nic. Na razie mam 30% ściągnięte, dzisiaj wieczorem jeszcze powinienem zobaczyć to na własne oczy :).


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 21:05 
Cytuj  
jesli chodzi o multi to podobno nie ma coopa
gdzies czytalem plotki ze coop pojawi sie jako patch ale to niepotwierdzone wiec gowno warte ;/
smutno by bylo bez coop ;f


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 00:52 
Cytuj  
xbox sprzedany ps3 jutro będzie, tylko poto żeby zagrać w demo kz 2 o_O


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 01:30 
Cytuj  
No ja tez uznalem ze to dobry moment zeby kupic konsole i ofc bedzie to ps3.
CZekam czy bedzie i za ile jakis zestawik ps3+ kz2:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 02:11 
Cytuj  
"Killzone 2 jest dosc trudny" - PLZ w tej grze nie ma nawet sladu po AI. Na dowod dwa filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=digiDB1yzNk
http://www.youtube.com/watch?v=Od66Gv5M3SI

Poziom trudnosci weteran a koles sobie chodzi wokol wrogow, ktorzy tak jak w kazdym FPSie spelniaja funkcje ruchomej dekoracji terenu.
Szczerze? Demo jest fajne ale na jakiejkolwiek innej platformie gra przeszlaby bez wiekszego echa, zwlaszcza na PC.
Na PS3 moze byc i system sellerem ale do najlepszego FPSa ever to jej troszke brakuje - tak pare lat swietlnych.
Ta gra nie ma wlasciwie NIC oprocz grafiki. Nie powala ani fabula, ani designem, ani AI, ani nowatorskimi rozwiazaniami...... jesliby porownac do MMORPG to taki WoW wsrod FPSow - wszystko wykonane na tyle dobrze aby calosc byla zajebiscie strawna. Poprostu dobra rzemieslnicza robota.

Jakiekolwiek kreowanie tej gry na najlepszego FPSa czy rewolucje w gatunku jest failem.

Pozatym etap z demka nawet nie zrywa kasku graficznie - czytalem ze jest to najbrzydszy i najsłabszy etap z gry - pozyjemy, zobaczymy.....
Narazie jest bardzo dobrze ale nie widze chocby w 10% uzasadnienia dla calego hypu i gloryfikacji tej gry jaka miala miejsce na dlugo przed jej premiera.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 03:18 
Cytuj  
mialem na mysli caly manual na padzie i przerzutke z klawiatura/mysz, u mnie zawsze troche to trwa :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 08:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Killzone 2 jest dosc trudny" - PLZ w tej grze nie ma nawet sladu po AI. Na dowod dwa filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=digiDB1yzNk
http://www.youtube.com/watch?v=Od66Gv5M3SI

Poziom trudnosci weteran a koles sobie chodzi wokol wrogow, ktorzy tak jak w kazdym FPSie spelniaja funkcje ruchomej dekoracji terenu.
Szczerze? Demo jest fajne ale na jakiejkolwiek innej platformie gra przeszlaby bez wiekszego echa, zwlaszcza na PC.
Na PS3 moze byc i system sellerem ale do najlepszego FPSa ever to jej troszke brakuje - tak pare lat swietlnych.
Ta gra nie ma wlasciwie NIC oprocz grafiki. Nie powala ani fabula, ani designem, ani AI, ani nowatorskimi rozwiazaniami...... jesliby porownac do MMORPG to taki WoW wsrod FPSow - wszystko wykonane na tyle dobrze aby calosc byla zajebiscie strawna. Poprostu dobra rzemieslnicza robota.

Jakiekolwiek kreowanie tej gry na najlepszego FPSa czy rewolucje w gatunku jest failem.

Pozatym etap z demka nawet nie zrywa kasku graficznie - czytalem ze jest to najbrzydszy i najsłabszy etap z gry - pozyjemy, zobaczymy.....
Narazie jest bardzo dobrze ale nie widze chocby w 10% uzasadnienia dla calego hypu i gloryfikacji tej gry jaka miala miejsce na dlugo przed jej premiera.



Kabraxis szkoda tylko ze np o tej faubule co piszesz... recenzenci pieja z zachwytu , chyba ze czytamy inne recki?BTW to jest chyba pierwszy fps w ktorym jak co wciskamy to wciskamy to palcem a nie siłą woli ;] .Oczywiscie z twoją opinią się nie zgodzę - jestem w ogóle ciekaw czy ps3 masz:D??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.