mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 17:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ta, wypierdalać z tego topicu.

Pytani do obszaru Prison.
Spoiler:

Spoiler:

W Kanionie Tytana jest sejf z wizerunkiem sowy, ktoś znalazł kod do niego?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 18:24 
Cytuj  
Lol, spotkałem Drużynę A, myślałem, że padnę ;).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 18:33 
Cytuj  
Właśnie dziwne z ta grafiką - wszystko wygląda jakby po prostu miało marną jakość tekstur i wystarczyłoby wgrać lepsze.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 18:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Razoth napisał(a):

No jeżeli przez pecha masz na myśli świetne exclusivy, przy których zarywa się nocki to faktycznie - pech w chuj. Wróć może do grindowania mobkow w zajebistym Destiny jak nie masz nic do napisania o grze.


o Wasteland 2? Nie mam, sorry jak zobaczyłem grafikę to się zacząłem zastanawiać czy to na PS1 czy na PS2, potem doczytałem że to na PC i sorry, ale nawet ściągnąć torrenta mi się nie chciało. Mam nadzieję, że ta sraczka jebiąca z ekranu dziecięcioletnią kupą chociaż trzyma te marne 60fps na kartach graficznych za 2k :lol:



W2 mogłoby wyglądać dwa razy gorzej i nadal byłby to wypas rpg. Pierwszy raz od lat zarwałem dwie nocki pod rzad grając w tą samą grę. I dziś będzie kolejna:D Ja się w wojny z tobą nie wdawałem i nie mam zamiaru. Jak chcesz wychwalać konsole, karty graficzne itp to od tego są inne tematy. Ten temat zostaw nam (grającym w W2). Może to cię zdziwi, ale ta gra ma te "coś" (przynajmniej dla mnie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 18:52 
Cytuj  
Do grafy mozna sie szybko przyzwyczaic. Zreszta znajac zycie pecetowcy cos wymysla by ją podrasowac.

Czyli co, trzeba od razu startowac cala ekipa? niz solo? Myslalem, ze beda postacie do dolaczenia po drodze, ktore dodadza smaczku fabule czy cos?

btw. jest tylko jedna wersja tej gry tak? nie ma zadnych premierowych + dlc itp ? gdzie najlepiej kupic?
http://allegro.pl/wasteland-2-pl-klucz- ... 35578.html tu?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 18:58 
Cytuj  
Możesz mieć maks 7 osób. Czyli np tworzysz 4 i potem możesz dowolnie dołączać i wywalać 3 npc. Nie wiem czy jak stworzysz 3 to czy możesz dołączyć 4 npc (?).
Nie ma dlc itd.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 19:26 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Możesz mieć maks 7 osób. Czyli np tworzysz 4 i potem możesz dowolnie dołączać i wywalać 3 npc. Nie wiem czy jak stworzysz 3 to czy możesz dołączyć 4 npc (?).
Nie ma dlc itd.


Jak nie ma DLC. Jest, jedno - za $49.99. Jakieś czerwone buty (czy jak to się tam nazywało) ;-)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 19:38 
Cytuj  
Odnosnie W2 vs Original Sin. To moze i OS ma lepsze wartosci produkcyjne, ale fabula tam byla kurewsko nudna, bo swiat tez taki troche nie traktujacy sam siebie do konca powaznie. W W2 jest pod tym wzgledem o wiele lepiej i ogolnie mowiac, moze i W2 jest brzydsze, ale gra mnie wciagnle o wiele, o wiele bardziej niz dzielo Lariana :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 19:49 
Cytuj  
divinity dla mnie bylo nudne

W2 to brud , szczyny i cala zgnilizna post apo , fargo rozjebal system

mam nadzieje ze zarobi tyle zeby zrobic W3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 00:49 
Cytuj  
Kurde zdołował mnie High Pool (po AG) i to co "Maczuga" (->nawiązanie do "Maczety" ?) z ekipą zrobiła (payback time nadchodzi). No i jest nawiązanie do pierwszego filmu post apo: "Chłopiec i pies na zawsze razem"

Teraz zwiedzam Twierdzę i opisy lokacji/pomieszczeń budują zabiszą atmosferę. Niby taka pierdołka, a jednak robi.


Ci co dali na kick u $, mają w Ranger Center instrukcję do pozyskania dodatkowych portretów i skilli (2 są chyba).

Aldatha napisał(a):

W2 to brud , szczyny i cala zgnilizna post apo , fargo rozjebal system



True

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 01:16 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Kurde zdołował mnie High Pool (po AG) i to co "Maczuga" (->nawiązanie do "Maczety" ?) z ekipą zrobiła (payback time nadchodzi). No i jest nawiązanie do pierwszego filmu post apo: "Chłopiec i pies na zawsze razem"

Nawiązanie u Kolejarzy? Łopata się tez przydaje (to chyba nawiązanie do F2 ;))

Ale,wracając do grafiki - Fallouty też miały ją kiepską w momencie wydania. I jakoś nie przeszkodziło to grywalności.
Teraz jestem po Damocie (zgonów kilka, chirurg tylko biegał po mapie z zestawem do reanimacji ) i ilość różnych rozwiązań i powiązań questów jest olbrzymia, prawie każdy można zrobić na rożne sposoby, a decyzje mają wplyw na to co się wydarzy później. Opisy przedmiotów, czy nawet szyldy knajp - "Takie guacamole że ja cie pierdole" mają klimat. Dobrze przemyślana jest mechanika, ja olałem szybkość i mnie pieprzone roboty masakrują, bo szybciej zaczynają. 32h i nie mam dosyć, Divinity to były 2 godziny i uninstal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 06:13 
Cytuj  
32h, a gra miala premiere 3 dni temu - niezle cisniesz. Ja mam jakies 12h.
Co do Divinity to imo nie ma czego porownywac.
Divinity: TPB -> download -> Install -> 0.5h -> uninstall
W2: TPB -> download -> install -> 0.5h -> unistall -> keye.pl -> install na steam -> 12h and counting

Ogolnie to mlotki z Highpool zaczynaja dzialac mi na nerwy. Jeszcze troche i najpierw wykopie tego ich martwego burmistrza, a potem rozwale cale miasto.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 07:20 
Cytuj  
Mnie Divinity tez odrzucilo.

Odnosnie grafiki w falloutach, to imo zla nie byla, animacje smierci wynagradzaly wszystko. A z modami i high res dalej mozna spoko pograc.

Ciekawe czy jesli Wasteland 2 odniesie jako taki sukces to czy pozytywnie wplynie to np. na Fallout 4, az sie prosi by zrobic sytego post apo fpp rpg z otwartym swiatem i mrokiem jak ze stalkera ;)

Ogolnie watpie bym przeszedl hehe, ale jakos mam ochote wesprzec jakby mieli wydac Wasteland 3 ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 08:57 
Cytuj  
Divinity mnie odrzuciło ze względu na świat. Lubie fantasy ale nie takie. Pomimo, że Fargo mnie rozczarował to i tak jest to najlepszy singiel od dawna.

Cytuj:
Odnosnie grafiki w falloutach, to imo zla nie byla, animacje smierci wynagradzaly wszystko. A z modami i high res dalej mozna spoko pograc.


Na swoje czasy była dobra. Animacji śmierci pamiętam 4, 2 z bursta, po 1 krycie ze strzelb i energy weapon. Tutaj da się odstrzelić głowę, nogę, rękę nie ma tragedii. Irytuje mnie tylko rozdzielenie ciuchów od zbroi. W F2 endgamowy team z APA i najlepszymi broniami = armageddon death squad.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:25 
Cytuj  
hehe, tez nalezeliscie do tych zwyrodnialcow, ktorzy w Fallout brali zawsze "Bloody mess"?

Sa juz moze dostepne jakies pierwsze wyniki sprzedazy W2?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:32 
Cytuj  
Na kilka przejść F2 bloody mess miałem chyba w 90%. Podstawowy perk. Najczęściej i tak brałem better criticals, żeby latały członki. Nie nudziło się. ;) Przypomniałem sobie, że plazma też miała swoją animację.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:35 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=TMLbEAxjzj8
http://jones3d.blogspot.com/p/comics.html

:D


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:38 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ale,wracając do grafiki - Fallouty też miały ją kiepską w momencie wydania. I jakoś nie przeszkodziło to grywalności.

Nie zgadzam się. Podobnie jak Tor uważam, że grafika w F1&F2 była dobra. Szczególnie w dwójce, gdzie było znacznie więcej assetów. Ładne budynki i elementy otoczenia (np. rozbity vertbird miodzio), dbałość o szczegóły no i fajne skomponowanie wszystkiego ze sobą. W połaczeniu z animacjami śmierci i wspaniałym udzwiękowieniu Fallouty robiły wrażenie imho.

Zresztą dobrze widać to po latach. Baldury, Icewindy i Fallouty (szczególnie drugie części) jak na takie stareńkie gry wyglądają przyzwoicie, podczas gdy wiele innych gier ze starszych lat zwyczajnie straszy.

@Tor

Z energy weapon były conajmniej 3 różne animacje. Z plazmy, z "elektrycznej" i z lasera. Była jeszcze animacja od miotacza i od granatów / rakiet. I coś tam jeszcze nie pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:43 
Cytuj  
A racja, było przecięcie na pół laserem. High jeszcze wkleił kryt z flamera. Granaty i wyrzutnie miały chyba identyczne rozerwanie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 09:44 
Cytuj  
@sula
+1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.