mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 12:18 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Powinienem się już do tego przyzwyczaić ale to nadal wkurwia.


po xbox Live! nie przyzwyczaisz sie juz :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:13 
Cytuj  
do niepłacenia za nieistniejące usługi? MOżliwe. Xbox live też ma swoje upadki i wzloty - wystarczy pogooglować.
A jak routery w Hamburgu padną lub panowie zapragną poprzepinać kabelki to i święty boże microsoft nie pomoże..

FFXIII - PS3/X360:

Obrazek

dla tych co się zastanawiają czy nie kupić sobie może X360 w bundlepacku z FFXIII ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:24 
Cytuj  
cieniuje się za zwyczaj na czarno/szaro a nie różowo mareczku...


przestań już z tym hate bo odstawiasz wieś jak mało kto.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:42 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
cieniuje się za zwyczaj na czarno/szaro a nie różowo mareczku...


przestań już z tym hate bo odstawiasz wieś jak mało kto.

Akurat tutaj to co zaznaczył to light bounce i na PS3 ma to odpowiedni kolor ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 15:01 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
cieniuje się za zwyczaj na czarno/szaro a nie różowo mareczku...


przestań już z tym hate bo odstawiasz wieś jak mało kto.


to nie ja cieniowałem, ja tylko skopiowałem url. Anyway ten kolor to czysty czerwony - dalton? Gdybym ja to zaznaczał to miałbyś czerwone kółko dokładnie naokoło całego screena z X360.

hate? nie rozśmieszaj mnie. Napisz do IGNu i wszystkich portali którzy dostali wersję na X360 do recenzji, bo to oni zapoczątkowali ten "hate". Więc puknij się w ten swój pusty łeb, akurat w przypadku FFXIII różnica w jakości jest znaczna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 15:49 
Cytuj  
wiekszosc w polszy i tak wybierze wersje na xboxa bo mozna ja ukrasc ;)
a te roznice moze i sa znaczne ale 95% ludzi ma na to wyjebane marku , tylko geeki i purysci graficzni beda takich rzeczy sie doszukiwac , a nie normalni gracze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 16:03 
Cytuj  
No ja tam wybieram jednak wersje PS3, mimo ze mam X360 :) Fakty sa takie, ze wersja na X360 jest gorsza pod wzgledem technologicznym i tyle. Pewnie w niektorych miejscach gry bedzie to widoczne, a w innych nie. No i jednak filmiki w 1080p to duzy plus imho, szczegolnie na odpowiednim TV.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 16:49 
Cytuj  
bladzisz synu , spojrz nawet Leona Lewis woli wersje na xpudlo :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=tZzV_0ORwlM


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 16:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to nie ja cieniowałem, ja tylko skopiowałem url. Anyway ten kolor to czysty czerwony - dalton? Gdybym ja to zaznaczał to miałbyś czerwone kółko dokładnie naokoło całego screena z X360.


Whoosh lekki :P
Mial na mysli to na co te kolko czerwone zwraca uwage, czyli rekaw tej babki, gdzie w wersji na Xbox'a jest pod spodem czarny. Inside natomiast wyjasnil o co chodzi.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 17:06 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to nie ja cieniowałem, ja tylko skopiowałem url. Anyway ten kolor to czysty czerwony - dalton? Gdybym ja to zaznaczał to miałbyś czerwone kółko dokładnie naokoło całego screena z X360.


Whoosh lekki :P
Mial na mysli to na co te kolko czerwone zwraca uwage, czyli rekaw tej babki, gdzie w wersji na Xbox'a jest pod spodem czarny. Inside natomiast wyjasnil o co chodzi.


nie wysilaj się, ab-inteligentowi nie wytłumaczysz

tak czy siak gra jest słaba jak starania mareczka i nawet świetna grafika nie poprawi jej notowań biorąc pod uwagę jej prostoliniowość.

imho najgorsza gra z całej serii.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 17:14 
Cytuj  
fakt , sam sie lapie na tym ze bardziej czekam na dodatek do Dragon Age niz FF 13 , a moze to wiek i juz bawia mnie powazniejsze rzeczy niz skaczace pudelka i parasolki w jrpg :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:30 
Cytuj  
na PS3 na pewno powyżej przeciętnej Enhu - wersja na X360 fatkycznie bardzo bardzo słaba. To co to było za słowo - "cieniuje się" akurat pasowałaby odwrotność baranie. Ohh wait, rzeczywiście, na X360 oprócz niższej rozdzielczości jest uproszczone na max-a oświetlenie i światło się tam od niczego nie odbija...
Aldatha - no w tym momencie to nie masz wyboru, chyba, ze lubisz gry w SD jak za czasów pierwszego Xbox-a. Więc się nie dziwię, chociaż z tego co pamiętam DA też najsłabiej się prezentuje na X-ie.

Karol66 - specjalizujesz się w MAG-u czy raczej podbijasz wszystko tak by było w miarę używalne? Z tego co liczyłem punktów na max lvl nie wystarczy na wszystko więc raczej w grę idzie specjalizacja - ja na razie jestem zrobiony na karabin szturmowy (lunetka 4x) + chyba zrobię sobie apteczkę na max-a (żeby cucić do 100%) i może granaty gazowe (bo mają niezłego kopa, wkurwiają niesomowicie... co to w ogóle za pomysł z tymi granatami :/)

Enhu napisał(a):

imho najgorsza gra z całej serii.


nie grałem, ale już najgorsza, EPIC.


Ostatnio edytowano 19 lut 2010, 21:40 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:34 
Cytuj  
Nom, na ps3 będzie to jedna z lepszych gier.

Och, napisz jeszcze jakim to xbox nie jest failem


plx.


Mark24 napisał(a):
To co to było za słowo - "cieniuje się" akurat pasowałaby odwrotność baranie.


I dziwisz się że większość osób bierze ciebie za idiotę?

Mark24 napisał(a):
Enhu napisał(a):
imho najgorsza gra z całej serii.


nie grałem, ale już najgorsza, EPIC.


grałem w jp wersje na ps3.

ばか


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:48 
Cytuj  
Fail? Wprost proporcjonalny do wielkości twojego członka. Teraz się przyznaj że masz małego, by za wszelką cenę bronić microsoftu. Argument ostateczny rzekłbym! :D


Nom, na ps3 będzie to jedna z lepszych gier.
pewnie tak, chociaż ukazała się pierwsza recenzja GoW3:
http://ps3.nowgamer.com/news/2548/god-o ... -ever-seen
"Visually, this game is beyond belief." Podobno bije U2 o głowę :)

Enhu napisał(a):

Mark24 napisał(a):
To co to było za słowo - "cieniuje się" akurat pasowałaby odwrotność baranie.


I dziwisz się że większość osób bierze ciebie za idiotę?



widać, że grafiką się nigdy w życiu nie bawiłeś. A może przetłumaczyć ci któreś ze słów: light czy bounce?

畸形兒


Ostatnio edytowano 19 lut 2010, 22:12 przez Mark24, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:50 
Cytuj  
Jak jeszcze nie zauważyłeś że nic nie bronie tylko dorzucam drewno do ognia i patrze jak się rzucasz to jesteś nawet poniżej poziomu na jaki ciebie oceniałem...

No, powiedz jeszcze coś ciekawego o xboxie.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:53 
Cytuj  
Przeciez Enhu ma ps3. Wiec marek wychodzisz na klarneta do potegi:<.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 21:59 
Cytuj  
a skąd mogłem wiedzieć, ze grał w wersję japońską. Myślałem, że nie jest aż tak napalony na tą słabą grę i nie będzie jej sprowadzał z drugiego końca świata by katować się krzaczorami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 22:01 
Cytuj  
Zwłaszcza, że grafika w obu przypadkach jakoś rewelacyjnie nie wygląda.

Ta generacja konsol naprawdę musi być chujowa, skoro ludzie wolą dyskutować na temat koloru i jakości cieniowania/światła na rękawie jakiejś laski z gry zamiast grać.

Brawo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 22:02 
Cytuj  
dragon age na konsolach ogolnie to jedna wielka bieda mareczku , zobacz ta gre na dobrym PC , hiper ostre teksturki , porzadna rozdzialka , jak zobaczylem ta gre na laptopie kuzyna to przecieralem oczy , karta za 200 zl radzi sobie z gra ktora sie dlawi na konsolach za 1k+ , gg

no nie mam duzego wyboru , w FF zagram z sentymentu , kawal zyciorysu jednak , ale zeby mnie to jaralo jak mialem 16 lat kiedy wychodzila FF7 na psx to nie , juz nie :) , jak sam przyznales to jest spieprzony port , jak bayonetta na ps3 ktora w porownaniu z xboxem chodzi i wyglada jak dwutygodniowa psia kupa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 22:08 
Cytuj  
Razoth - ty zamiast grać na PC, piszesz w wątku o konsoli PS3 której nawet nie posiadasz. Więc zastanów się nad sobą. Po chuj to wlazłeś i właczasz się do dyskusji?
Aldatha:
Bayonetta wypada dużo lepiej - ma minimalne gorsze tekstury i gorszy ogólny performance. FFXIII w wersji na X360 - ma obniżoną rozdzielczość do standardu SD, gorsze tekstury, uproszczone na max-a oświetlenie i cholera wie co jeszcze (ciekawe jak performance). I o ile w przypadku Bayonetty tą sprawę można przecierpieć (tak samo jak w przypadku skopanego Risen-a - port z PC-ta) to przecież FFXIII to nie jest jakaś nowa marka, tylko coś na co ludziska czekają latami. Dla tego tytułu niektórzy kupili lub kupią konsolę.

Wiem, że na PCcie wszystko wygląda lepiej, ale nie chce mi się już grać przy biurku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.