mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 20:31 
Cytuj  
to, ze gine na spawnie szybciej niz w CoD? albo spawnuje sie obok wroga?

pogralem chwile, gra jest slaba total random. 1 mecz i od razu top 3 na plus. Jak zrobie przerwe od cs czy cod to dostaje baty. gra dla spawnkillerow.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gra dla spawnkillerow.


Ke? Na palcach jednej reki moge policzyc momenty kiedy zostałem zabity na spawnie w podstawce i B2K ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 23:14 
Cytuj  
to zdradz mi w jakim settingu grasz, jakie ustawienia wyszukiwarki serwerow, bo imo to sie nie zmienilo.

Do spawncampingu zaliczam tez to jak przebiegne 5m od spawna ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 00:00 
Cytuj  
Z CQ jedynie gun master jako tako się nadaje. Reszta to nieporozumienie. Jak chcesz biegać jak kurczak bez głowy to kup. Mnie się znudziło szybko. Niestety nie chciało mi się czytać i kupiłem ten badziew. Nic, poczekam na te bitwy pancerne, może będzie lepsze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 00:27 
Cytuj  
yhy,to oleje. ta 1 gra to mnie chyba rzucilo na jakiegos tdm dlatego takie zjebane spawnpointy.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 11:02 
Cytuj  
No na TDM da sie zginac po 10 sec bo sa male mapy choc spawny sa one tak ustawione, ze przewaznie spawnujesz sie po innej stronie mapy niz przeciwnicy. Ja gram glownie CQ lub CQA na 48+ graczy. Ostatnio tez troche Rusha ale tutaj granie z randomami mija sie z celem. Nikt nie pushuje bo boi sie o KD ratio. W ogole uwazam, ze sledzenie statow w takich grach to nieporozumienie. Kiedys tego nie bylo (albo o tym nie wiedzialem ;)) i gralo sie git. Kazdy napieral na objectivy i nie jeczal jak zginal (vide Enemy Territory). Samo CQC jest ok jesli juz sie rozegrasz. O dziwo lepiej tutaj dziala obrona jednej flagi niz bieganie jak idiota. Ostatnio zasadzilismy sie z jakimis typkami na fladze na Scrapmetal (taka plansza w fabryce), a przeciwnicy sami podbiegali pod lufe. Nie wiem High czy B3 to naprawde gra dla Ciebie. Patrzac po Twoich postach w roznych tematach o FPS nie stworzono w obecnej dobie zadowalajacego Cie shootera ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 12:36 
Cytuj  
niestety, era post cod4 sux. czekam na shoootmanie w tej chwili, CSGO jest ok dla nie marudnych.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 13:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
czekam na shoootmanie w tej chwili,

To ta gra gdzie jest jedna broń ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 14:35 
Cytuj  
Templair napisał(a):
W ogole uwazam, ze sledzenie statow w takich grach to nieporozumienie. Kiedys tego nie bylo (albo o tym nie wiedzialem ;)) i gralo sie git. Kazdy napieral na objectivy i nie jeczal jak zginal (vide Enemy Territory).

Pierwsze rozbudowane staty ktore widzialem byly w... UT'99 via http://www.utstatsdb.com, do CS'a przez pluginy tez dalo sie stworzyc albo proste staty ingame, albo dosyc rozbudowane w podobny sposob co te podane wyzej do UT.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 17:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
Highlander napisał(a):
czekam na shoootmanie w tej chwili,

To ta gra gdzie jest jedna broń ?

nie ma jednej broni ;) i licze, ze rozwina ta kwestie.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 18:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sula napisał(a):
Highlander napisał(a):
czekam na shoootmanie w tej chwili,

To ta gra gdzie jest jedna broń ?

nie ma jednej broni ;) i licze, ze rozwina ta kwestie.

Hmm tak przeleciałem na szybko parę video na jutubie z tej shootmanii.

Hmm taka gra w której wszyscy mają dokładnie tą samą broń - widziałem tylko różne tryby strzałów - i walka o punkty kontrolne - nie chciało mi się oglądać czy fragi też mają znaczenie, poza tym jest szybka.

No taki e-sport FPS w bardzo czystej postaci. Ciężko chyba by wymyśleć coś co by było jeszcze FPS'em a było w czystszej postaci 'pojedynkiem koordynacji oko-ręka'.

Jak ktoś lubi to chyba fajne, mi się to wydaje kurewsko nudne.


Choć fajnie, że robią i taką sprofilowaną grę dla maniaków totalnego e-sportu. Różni gracze powinni mieć gry dla siebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 18:45 
Cytuj  
fajnie, ze robia, bo takich gier nie ma, a gram w wiele fpsow, wiec ataka odmiana sie przyda. fast paced prawie, ze nie ma nic. Jest takie tribes ale to jest troche inne.

Pewnie, ze wolalbym cos innego, ale nic innego ciekawego nie zauwazylem.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 09:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
fajnie, ze robia, bo takich gier nie ma, a gram w wiele fpsow, wiec ataka odmiana sie przyda. fast paced prawie, ze nie ma nic. Jest takie tribes ale to jest troche inne.

Pewnie, ze wolalbym cos innego, ale nic innego ciekawego nie zauwazylem.

Ostatnio na mumblu z kumplami stwierdzilismy ze zagralibysmy sobie w jakiegos old schoolowego fpsa i wyszlo ze popykamy w UT'99... 4 graczy, Deck16, InstaGib i miod wylewal sie z ekranu... ;) na multi wciaz masa serwerow, gorzej z oblozeniem ludzi, ale przynajmniej da sie znalezc pusty serwer do popykania ze znajomymi bez problemu. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:17 
Cytuj  
Ja w UT99 gralem tylko z kumplami, zajebioza byla, az mi smaka zrobiles. Ja pierdole ta mapka Deck16. Zajebiscie sie gralo na wszystkie bronie z reedimerem - na tamte czasy -> troll face ;d


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 17:14 
Cytuj  
Wlasnie pojawil sie nowy update dla premiumow. Jakes bzdety, camo i skorki dla broni za assignmenty ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 18:15 
Cytuj  
Mozesz mi wyjasnic w 2 zdaniach o co chodzi z premium i dodatkami i czy warto?
Nie gralem kilka miesiecy.


_________________
psn

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 23:32 
Cytuj  
O tutaj jest wyjasnienie o co kaman: http://www.battlefield.com/pl/battlefie ... um-details

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 23:55 
Cytuj  
w sumie nie taki zly ten bf3, ale draznia mnie pierdolki.

widze, ze duzo osob lata z podstawowymi bronmi, w bf2 bylo tak samo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 06:05 
Cytuj  
http://blogs.battlefield.com/2012/07/ma ... lefield-3/
Nie spodziewalem sie zadnego "uklonu" wobec esportu, a tu jest co prawda "mini", ale zawsze cos. Czy bedzie mozna tym zarzadzac publiczny serwer?

Dodali tez ready up time.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 07:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mozesz mi wyjasnic w 2 zdaniach o co chodzi z premium i dodatkami i czy warto?
Nie gralem kilka miesiecy.


W 2 zdaniach. Jesli jestes fanem BF3 i zamierzasz grac dlugo - warto. Jesli jestes casualem grajacym raz na jakis czas - srednio warto ...
Rozwiniecie. Generalnie Premium to oplata za wszystkie dodatki za jednym razem (w nizszej cenie. O ile nizszej? Z grubsza dostajesz jeden dodatek za darmo) + jakies pierdoly typu skiny dla broni, camo, double xp weekendy (ostatnio byl caly tydzien), poradniki itp. generalnie nic co wplywaloby w istotny sposob na rozgrywke. Maja do tego dojsc jakies jeszcze eventy dla premiumow (Nie wiadomo jakie. Moze to tylko te double weekendy). Dostajesz tez priorytet w kolejkach do serwerow ale biorac pod uwage, ze 90% graczy ma premium to male advantage. Ja kupilem bo lubie BF3, wtopilem kilka ladnych godzin i zamierzam pograc dluzej. Aha dostajesz tez nowy skin dla noza :P ...

High biegaja z broniami z podstawki bo sa najlepsze pod wzgledem statystyk. Oczywiscie zalezy co komu lezy. Zarowno B2K jak i CQC dodaly kilka fajnych alternatyw. Jesli interesuje Cie porownianie wszystkich dostepnych broni to zapraszam na symthic.com ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.