mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 00:09 
Cytuj  
Teemo? Most newb friendly harrasin AP motherfucker in game. Naprawdę.
Cait i Ashe to AD Carry - nie pobawi się.
MF ma fajne cone ulti.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 00:17 
Cytuj  
prosze cie ojcze.
teemo to ciezki kawal chleba zeby cos zdzialac. ap teemo to for fun :)
ashe warto zaczac od poczatku bo z dobrym supportem duzo wybacza i mozna sie wiele nauczyc.

do zabawy dobra jest krowa alistar jako support (duza przezywalnosc, heal, podrzut/odrzut).

najlatwiejszy chyba xin faktycznie, sprawdzic raz na botach, poczytac i jedziesz na lane jak chcesz.
szczegolnie na niskich levelach.
malphite tez jest w miare przyjazny, moze przyjac ciosy na klate, ma zajebiste ulti.


imo najlpiej pograc pare gier ze znajomymi i znalezc ten kawalek gry, ktory ci odpowiada.
a potem trenowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 00:20 
Cytuj  
gram dużo MF

co do teemo myślę że chodzi o to że można grać na sukę - zero pojęcia i na farta może coś się zdotuje. można grać lepiej albo gorzej zawsze wychodzi nienajgorzej :P
lubie teemo ale za dużo się nie nauczę grając tylko nim bo można lamić i mieć wynik dobry

ej no taką lamą to nie jestem w sumie grałem troszke ale dominion. ashe nagrałem się już dalej będę grał ale nie tak często.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, 00:22 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 00:22 
Cytuj  
ano dokladnie.

ja bym obadal ashe, graves'a, malphite, alistar, xin, ania.
zrob po pare gier, daj znac jak bedziesz on to sie cos zlozy z ojcem i potrenuje :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 00:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Teemo? Most newb friendly harrasin AP motherfucker in game. Naprawdę.
Cait i Ashe to AD Carry - nie pobawi się.
MF ma fajne cone ulti.


Co z tego, ze ad carry ? na 12 lvl myslisz, ze ktos gra 100% pod przyjeta mete ? ;)
Ja chodzilem ashe na mida i wpadalem do sklepu zazwyczaj po 3-4 killach.
Dlatego uwazam, ze tym moze cos ugrac.

Teemo to inny kawalek chleba. Faktycznie, moze cos sobie pizgac i liczyc na farta, ale taki wymieniany juz kilka razy xin zjada go na 3 hity. Do tego bez dobrej znajomosci gry grzybki moze sobie wsadzic gleboko i staje sie nieprzydatny juz totalnie.

Juz lepiej niech pogra Ezrealem. Rownie 'mietki', ale ma lepszy system ucieczki, proste q z malym reusem i ciekawe ulti.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 01:03 
Cytuj  
Nie wiem co Wy za bajki czytacie albo w jaka grę gracie ale czytając te bzdury na temat Teemo, którym już chyba ze 100 gier miałem to pls.
Do teemo nikt solo nawet nie podejdzie, Xin? Blind, poison i chase for shroom albo dobijasz dartami. Tak samo każdego melee.
Kwestia ogrania i właśnie AP teemo jest przegięty, nie AD.
Pograjcie trochę teraz zanim jakieś farmazony człowiekowi sprzedajecie.
Teemo kroi wszystko solo top/mid na 30lvl 5man premade jeśli nie dostanie ganka.
Grzybki nie jedną grę wygrały - darmowy vision + naprawdę mocne obrażenia i slow jak masz dużo AP.

Ashe jest wolna, Ashe trzeba mocno podbić runami i masteries a on tego na tym lvl nie posiada.
Popatrzcie przez pryzmat lvl11 a nie lvl30.
Malphite? srsly...

Xin to mój main obecnie i z tym się zgodzę - wybacza wiele na early mid ale przez swój dive jest również mocno focusowany.
Bardzo dobry na jungle oraz solo-top.
Na mid będą darli mordę, że troll-pick bo tam z reguły jakiś AP idzie. Zresztą biorąc AD Xin mid można trochę gimpnąć team bo okaże się, że 4 na 5 to AD.
Co nie zmienia faktu, że w random blindpick jeszcze nie przegrałem lane na mid, na top owszem - Mundo :E

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 07:02 
Cytuj  
Teemo ma dostac ostrego nerfa, albo juz teraz dostal w ostatnim patch'u.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 09:40 
Cytuj  
tak, malphite jest wlasnie dobry do pogrania zeby potrenowac i nauczyc.
ashe jak ma lvl11 to wiekszosc ludzi, z ktorymi gra ma podobny level wiec nie wiem o co ci chodzi.
i tez jest dobra na start.
teemo moze kroil, ale jak na 30lvl trafisz na normalny team to jego grzybki sie nadaja na zupe co najwyzej.
i wtedy duzo ap guzik ci daje. nie wspominajac o tym, ze trzeba ciagle pamietac zeby je stawiac, wiedziec gdzie je stawiac, komu itd. itp.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 09:57 
Cytuj  
Łatwy jest Garen. Taki Bruizer do inicjacji z duza przezywalnoscia latwym ulti, tarczą i speedem. Nawet bardzo latwy, jak nie wiezycie to powiem ze na nim Niah mial nawet dodatnie staty.


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 09:58 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Łatwy jest Garen. Taki Bruizer do inicjacji z duza przezywalnoscia latwym ulti, tarczą i speedem. Nawet bardzo latwy, jak nie wiezycie to powiem ze na nim Niah mial nawet dodatnie staty.


wieżymy?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:05 
Cytuj  
Niah napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Łatwy jest Garen. Taki Bruizer do inicjacji z duza przezywalnoscia latwym ulti, tarczą i speedem. Nawet bardzo latwy, jak nie wiezycie to powiem ze na nim Niah mial nawet dodatnie staty.


wieżymy?

to jakiś atak na wieże?

ale mnie pantheon wczoraj klepał :P nosz kurde.

nie bardzo wiem jak się mam zachowywać jak gram na topie sam np. MF zostawili mnie tam samego vs tristana i coś tam melee już nie pamiętam. duże ryzyko ganku. czy w takiej sytuacji po prośbach o pomoc mam siedzieć i pilnować swojej wieży ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, 10:09 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:07 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Teemo kroi wszystko solo top/mid na 30lvl 5man premade jeśli nie dostanie ganka.


gl z yorickiem, akali, pantheonem czy rumble ;)
No ale Tobie moze grac sie dobrze, nikt temu nie zaprzecza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:09 
Cytuj  
Ja od ashe preferuje Vayne, inne postacie ktorymi dobrze mi sie gra to xin/mundo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:12 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
gl z yorickiem, akali, pantheonem czy rumble ;)

Pantheon akurat jest bardzo prosty na low levelach jeśli gra się z głową. Problemy zaczynają się później.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:17 
Cytuj  
o toorop bardzo dobrze podpowiedzial. zapomnialem zupelnie o garenie.
bardzo fajna postac do pogrania, duzo fun'u a i zabijac potrafi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie wiem co Wy za bajki czytacie albo w jaka grę gracie ale czytając te bzdury na temat Teemo, którym już chyba ze 100 gier miałem to pls.
Do teemo nikt solo nawet nie podejdzie, Xin? Blind, poison i chase for shroom albo dobijasz dartami. Tak samo każdego melee.

No nie wiem, jak grałem Malzaharem na mid chyba najbardziej cieszyłem się jak dostawałem Teemo za przeciwnika.
On. Jest. Taki. Kruchy. Chyba nawet nie trzeba było pełnego combo w niego ładować, dot, ult, ignite, voildling i chomik ma stopioną twarz.
Cytuj:
Co z tego, ze ad carry ? na 12 lvl myslisz, ze ktos gra 100% pod przyjeta mete ?

Ja chyba dopiero po jakimś czasie na 30 lvl zorientowałem się, że w tej grze jest coś takiego jak carry ;o

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 10:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Niah napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Łatwy jest Garen. Taki Bruizer do inicjacji z duza przezywalnoscia latwym ulti, tarczą i speedem. Nawet bardzo latwy, jak nie wiezycie to powiem ze na nim Niah mial nawet dodatnie staty.


wieżymy?

to jakiś atak na wieże?

ale mnie pantheon wczoraj klepał :P nosz kurde.

nie bardzo wiem jak się mam zachowywać jak gram na topie sam np. MF zostawili mnie tam samego vs tristana i coś tam melee już nie pamiętam. duże ryzyko ganku. czy w takiej sytuacji po prośbach o pomoc mam siedzieć i pilnować swojej wieży ?


Jak zostajesz sam vs 2 albo, albo przeciwko komuś kto cię dobrze kontruje to priorytety są następujące: przeżycie > farma > wieża.
Tzn trzymasz się na maksymalny zasięg i tylko podbiegasz żeby lasthitować, o ile się da (bo ogarnięci przeciwnicy pozbawią cię farmy kompletnie). Np jako MF maxujesz wtedy to aoe najpierw żeby chociaż trochę creepów nabić.

Jak stoisz pod wieża i widzisz że i tak idą na chama to raczej spierdalasz i nie bronisz bo dive jest wysoce prawdopodobny nawet na niskim lvlu. No chyba że ci się wydaje że możesz się popisać jakimś pro zagraniem które da ci 2 kille za cene jednego ;) Tylko weź pod uwagę że jak przeciwnicy mocno pushują i walą na chama to (szczególnie na wyższym levelu) jest duża szansa że jungler siedzi w krzakach za wieżą.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 11:41 
Cytuj  
Deshroom, dodatkowo staraj sie nie lockowac postac po 3 sekundach pojawienia sie ekranu pickow ;) jak widzisz, ze zapowiada sie solo top, to nie bierz MF ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 11:48 
Cytuj  
to dobry tip

ogólnie nie narzekam na euw nie ma za dużo chamstwa, jeszcze nikt mnie nie nawyzywał. podstawa to nie dyskutować tylko robić swoje bo z awantury to lepsza gra nie wyjdzie...


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 12:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to dobry tip

ogólnie nie narzekam na euw nie ma za dużo chamstwa, jeszcze nikt mnie nie nawyzywał. podstawa to nie dyskutować tylko robić swoje bo z awantury to lepsza gra nie wyjdzie...



TBH ja na EU-NE też dużo chamstwa od pewnego czasu nie widzę, ba ostatnio grałem sporo i nawet polskiego spamu na all nie widziałem. Kwestia wyjścia z low elo, bo normale też mają podobny/ten sam system co ranked tylko że niewidoczny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.