mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:20 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Wtedy gra pewnie bardziej przypominałaby GW2, kilka skilli na krzyż


Zaraz, zaraz. No niby masz tylko 10 skilli na pasku ale... elementalista ma wybor 4 attunementow - a wiec umiejetnosci juz jest 25, inzynier moze przelaczac miedzy 2 setami broni (czyli 15 skilli) i ma jeszcze 2 paczki zdolnosci z miotacza ognia/zestawu granatow - a wiec w sumie tez 25. Inne klasy maja podobne mechaniki. To calkowicie wystarczajaco IMO.

Caly czas tez licze na to ze kombinacje miedzyklasowe to nie bedzie jakis trik marketingowy tylko faktycznie uzyteczna i efektowna mechanika. No ale to bedzie mozna ocenic dopiero w grze.


Ostatnio edytowano 27 lis 2011, 16:23 przez Lorath, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:22 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Templair napisał(a):
Na glownej www.swtor.com w ustawieniach konta masz ...

T.


W którym miejscu? bo seriously nie widzę...


Po prawej stronie w My Account ale raggnarok ma chyba racje niestety :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:50 
Cytuj  
Ta gra zostala zrobiona dla:
- graczy z wowa
- graczy z wowa ktorzy nie maja czasu na grindowanie wszystkie nonstop przez kilka godzin dziennie
- pokolenia clone wars

To bylo wiadome od poczatku, wiec naprawde nie rozumiem waszego zdziwienia. Od poczatku wiadomo ze grafika bedzie wzorowana na wow/clone wars i tak zrobili. Od poczatku wiadomo bylo ze to bedzie rpg z elemantami mmo i tak zrobili. Od poczatku bylo wiadomo ze glownym targetem są dzieci z clone wars i gracze wowa.
Jak napisalem wczesniej Bio chce zarobic jak najwiecej, a nie tworzyc innowacyjna gre ktora przyciagnie niewielka ilosc graczy. Nie twierdze ze ta gra bedzie mega sukcesem, bo tak naprawde moga skonczyc jak wszyscy inni ktorzy chcieli wygrac z Wow. Twierdze jedynie ze maja szanse, ale nie wsrod starych wyjadaczy(poza graczami z WoW).
Nie uwazam ze Wow jest wyznacznikiem tego jak ma wyglac MMO, ale dla takich firm jak Act-Blizz, Ea liczy sie kasa. Dlatego robia takie gry ktore przyciagaja rzesze ludzi, a czasami (glownie mam na mysli Ea) zaliczaja mega faile. Zaraz pewnie mnie zjedziecie za to co napisale:), ale Ea/Bio najwyrazniej uwaza ze WoW jest wyznacznikiem MMO i ma zamiar dobrac sie do ich tortu, a jakby nie patrzec to czas Kung Fu Pandy jest najlepszym czasem na to :lol:
Pewnie ze czasy w ktorych powstawal wow byly zupelnie inne, ale minelo 7 lat a WoW dalej ma ogromny udzial w rynku MMO. Pomimo tak dlugiego czasu dalej 11mln ludzi placi za granie w ta gre mimo tego ze tez marudza, jaka ta gra jest syfiasta. Dlatego sadze, ze jest mozliwosc aby SWTOR odniosl sukces, jesli bedzie w stanie odebrac graczy Blizzowi.

Sorry za skladnie ale pisze w pracy i co chwile mi ktos D zawraca :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:59 
Cytuj  
Historia pokazuje, ze proby dobrania sie do WoWa konca sie failem. Z prostego powodu. Ludzie juz tyle grali w WoW, ze jego kalki powoduja conajwyzej odruch wymiotny.

Problemem SWTOR jest to, ze jest to kalka WoW. Z tym, że niemal pod każdym względem kalka gorsza od pierwowzoru.
Juz bym wolał w WoW grac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:10 
Cytuj  
Momentami się zastanawiam co ty iniside masz z tego że wszędzie zachwalasz gw2 i powtarzasz jedno i to samo kilka razy na temat zajebistości tej gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:14 
Cytuj  
Dobiłem 16 lvl, dostałem statek i poleciałem na pierwszą planetę po Coruscant. Moja ocena ogólna gry jest na + i na pewno kupię. A porównać można do SWOTORa tylko tyle, że można niego pograć z kumplami.

Dla ludzi którzy mają mało czasu, a lubią uniwersum jest zajebista imo.

PS> Zagrałem w tą minigierkę specabattle. To jest dno naprawdę.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
Momentami się zastanawiam co ty iniside masz z tego że wszędzie zachwalasz gw2 i powtarzasz jedno i to samo kilka razy na temat zajebistości tej gry.

Większego epeena.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Problemem SWTOR jest to, ze jest to kalka WoW. Z tym, że niemal pod każdym względem kalka gorsza od pierwowzoru.
Juz bym wolał w WoW grac.


Pod jakim wzgledem

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:56 
Cytuj  
IndiPL napisał(a):
iniside napisał(a):
Problemem SWTOR jest to, ze jest to kalka WoW. Z tym, że niemal pod każdym względem kalka gorsza od pierwowzoru.
Juz bym wolał w WoW grac.


Pod jakim wzgledem

Walka, grafika, questowanie. Tyle na poczatek. Jesli endgame bedzie kalka WoWa to tez bedzie zabawanie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:03 
Cytuj  
IndiPL napisał(a):
Pomimo tak dlugiego czasu dalej 11mln ludzi placi za granie w ta gre mimo tego ze tez marudza, jaka ta gra jest syfiasta.

10 mln już zostało tak gwoli ścisłości. Były newsy o tym jak Acti podawało swoje wyniki za 3 kwartał :P

Co nie zmienia, że masz rację dalej po 7 latach grają tłumy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:18 
Cytuj  
Wczytal sie ktos czy te miernej jakosci tekstury to wina bety , czy tak poprostu ma byc ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:23 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Wczytal sie ktos czy te miernej jakosci tekstury to wina bety , czy tak poprostu ma byc ?

Jesli to "wina" bety. To ja nawet niechce wiedzieć jakiej wielkosci bylby retailowy klient ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Design swiata jest bardzo slaby. Jest strasznie zamkniety, pod tym względem to nie ma startu nawet do WAR..
.

mowisz o wszystkich planetach czy 2 startowych?

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:39 
Cytuj  
Jestem w stanie sie zgodzi czesciowo z insidem.
Mianowicie korriban jest do bani. Tutaj ewidetnie sie nie popisali, natomiast tython jest genialne, czuc tam klimat i spedzilem tam naprawde sporo czasu poprostu biegajac.
Koniecznie wlaczcie antialliasing, bo duzo daje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:46 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
iniside napisał(a):
Design swiata jest bardzo slaby. Jest strasznie zamkniety, pod tym względem to nie ma startu nawet do WAR..
.

mowisz o wszystkich planetach czy 2 startowych?

Mowie ogolnie. Dorwalem sie do spaceshipa to moglem polatać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:49 
Cytuj  
IndiPL napisał(a):
Koniecznie wlaczcie antialliasing, bo duzo daje.


jak?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:56 
Cytuj  
AA nie działa.

Pytanie czy grał ktoś więcej sith/jedi warriorem/knightem tym z dwoma mieczami dps, ja dobiłem 14ty level i o ile na mobach mam duzo CC to niestety zadnego w pvp gdzie inne klasy maje tego w diabły i trochę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 19:01 
Cytuj  
Pograłem do 7 lvla.Gra nie odstrasza mnie ,ale nie chce mi się lvlować za chuj czegoś co wciągu dwóch dni zostanie skasowane.

Na koniec powiem ,że strasznie co poniektórzy przesadzają bo gra nie jest taka zła.Ale preordera ani samego pudełka w dniu premiery nie kupie.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 19:06 
Cytuj  
AA działa, tylko trzeba sztuczki aby to wlaczyc.
Znacznie poprawia grafike, ale cudow nie robi.

Quick explanation.

1. Navigate to C:\Users\Sk\AppData\Local\SWTOR\betatest\settings

2. Open file client_settings.ini

3. Underneath the last setting, but above [game] Section.. add the following lines.
AntiAliasingLevel = 4
DebugAdvEnviroLighting = true

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 19:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
IndiPL napisał(a):
Koniecznie wlaczcie antialliasing, bo duzo daje.


jak?

Np w ustawieniach karty graficznej wymusic.
Wez tez pod uwagę ze oprocz AA tez post-processing nie jest wlaczony w kliencie bety.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.