mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 13:18 
Cytuj  
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7 ... zczem.html


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 13:55 
Cytuj  
Czyli nie taki ten MAG slaby skoro caly czas pykacie ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 14:09 
Cytuj  
no okejos testne w domu ten sver w takim ze badz razie. klikne cie karol to moze sie cos pogra w koncu :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 15:05 
Cytuj  
No tyle że pogadać możemy via skype tylko bo mi ten zestaw słuchawkowy z MAG'a dalej nie działa.
Ktoś może to instalował? W instrukcji stoi, że jak jest w stacji dokującej podpiętej po USB do konsoli to powinien działać instant a u mnie miga na czerwono i dupa. Próbowałem też przez wyszukiwanie BT device i też nic nie znajduje.
Pojebane to jest trochę, żeby w konsoli trzeba było "instalować akcesoria".

> Czyli nie taki ten MAG slaby skoro caly czas pykacie

"Technicznie" słaby, zero innowacyjności ale grywalność spora. Do tego stopnia że się zastanawiam na cancelowaniem preorderu Bad Company 2.
Gierka ma coś, czego od czasu PCetowych battlefieldów nie widziałem - "linie frontu". Mniej jest biegania, skakania jak pojebany królik i strzelania sobie w plecy a więcej takich klimatów jak w american army (choć bez tego hardcorowego zabijania się 1 strzałem).
Brakuje mi tylko gry z kilkoma sensownymi znajomymi. Takimi którzy Ci nie wskoczą za kierownicę dymiącego się transportera i nie odjadą jak go własnie naprawiasz :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 15:10 
Cytuj  
hehe wlasnie sam mysle o cancel'u bf'a.
problem tylko z tym celowaniem (szczegolnie jak kolesie wala pare headow pod rzad).
ale pojecie 'slaby' tez wzgledne. jak pisalem - graficznie nie ma za bardzo sie do czego przyczepic. z ogarnietym teamem jakos jest wiekszy fun niz w bf'ie.
fakt, ilosc map jest strasznie mala (mi to pasuje bo dopiero sie 'ucze") ale podejscie do rozwoju postaci, czy ekwipunku jest calkiem si.
bez wiekszych problemow joinuje do gier, lagow raczej nie ma, jest friendy fire, przy dobrym celowaniu zabijasz 'szybko'.

karol trzeba sie zebrac, 'pododawac' i pograc :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 15:22 
Cytuj  
Karol66 - ale parowałeś swojego HS-a z konsolą? Bo zawsze trzeba nowy sprzęt sparować. Masz gdzieś w instrukcji napisane jak to zrobić - mi działa bez problemu.
To druga zaleta PS3 - wszystko powinno działać bez problemu, aczkolwiek pewnie mogą być wyjątki. Najbardziej się uśmiałem jak kuzyn podpiął jakieś stare słuchawki z mikrofonem pamiętające chyba ubiegły wiek (USB) i działają bez problemu ;)

btw. na bluetooth-u działa też ten pilot do konsoli. Bardzo polecam - po pierwsze nie trzeba celować w konsolę. Po drugie pilot zajebiście działa - nie trzeba go włączać, nie zajmuje slotów na pady (tzn. nie dostaje numerka pad nr 1/2 co czasami gryzie się z grami) - generalnie rewalka. Bardzo polecam jak ktoś używa PS3 do ogladania BD. Wkładasz baterie - parujesz go z konsolą i działa jak złoto, zawsze i o każdej porze (co mnie w sumie dziwi, bo wniosek z tego, że działa na innych zasadach niż pad).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 15:34 
Cytuj  
Powiem wam że strach teraz czytać jakiekolwiek fora czy komentarze, jeśli nie chce się załapać spoilera odnośnie Heavy Rain. Właśnie przeglądałem komentrza na Polygamii odnośnie Arc i Natala i ktoś tam podobno zaspoilerował ale już usunęli.. reszty komentarzy już wolałem nie czytać bo nigdy nie wiadomo..


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 15:47 
Cytuj  
I masz rację, bo spoilujących retardów jest sporo, też omijam teraz msg boardy i komenty pod niusami bo łatwo oberwać. To się zaczęło kilka dni temu na n4g.com (taki konsolowy pudelek) gdzie xboty waliły spoile w każdym niusie o HR, teraz to się przeniosło dalej.

Internet czasem suxuje :cry:


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 16:24 
Cytuj  
Kto jest wydawcą HR w Polsce, czy można wyłączyć tłumaczenie i jeżeli jest to znowu ta idiotyczna cenega to czy jakieś sklepy sprzedają w Polsce wersję angielską?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 16:43 
Cytuj  
HR jest multilanguage w kazdym wydaniu. Mozna grac z dubbingiem, napisami, czy jak tam se tylko wymyslisz.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 16:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
problem tylko z tym celowaniem (szczegolnie jak kolesie wala pare headow pod rzad).


Tzn jaki masz problem z celowaniem?
Generalnie problem z padem czy coś w tej konkretnej grze?
Mi się tutaj dośc dobrze celuje choć zastosowali coś takiego jak hit box head shota zależny od rodzaju broni jakiej używasz.
Konkretnie chodzi o to, że... masz np. nieruchomego kolesia którego głowe w lunecie widzisz dość dokładnie choc jest daleko. Ze snajperki trafienie go w baniak nie stanowi problemu. Z assault rifla to samo zrobisz tylko w 50% przypadków.
Może to i lepiej bo inaczej szturmowiec + luneta by wymiatał a tak jest raczej gościem do zdejmowania mobilnych celów ze średnich dystansów niz snajperem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 17:00 
Cytuj  
generalnie raczej ;) dosc dawno nie gralem w fpsy na konsoli wiec niestety wyszedlem z wprawy ;) ale nie za dlugo znowu gralem w tego mag'a wiec cudow nie wymagam.
tym bardziej przydalby sie team - wy bedziecie strzelac - ja rzucal granaciki :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 17:44 
Cytuj  
no celuje się trudniej niż np. w MW2, bo postacie są dużo mniejsze :) Ja dzisiaj wieczorem będę levelował sver-a, na razie star ocean mnie wciągnął.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 19:16 
Cytuj  
pogralem godzine w Heavy Rain.

ZOMG.

mam nadzieje ze im dalej tym jeszcze lepiej, i mamy jedna z najlepszych przygodowek w jakie gralem.

a gameplayowo to raczej juz jest najlepsza.


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 19:44 
Cytuj  
indeed :lol:

Aktualnie jest dla mnie najlepszą grą na PS3, tak tak - lepszą od Uncharted 2, bo robi krok naprzód i nie jest odgrzewanym kotletem. Jest jakiś magnes bo Hewi zmusza do zaangażowania, nie odkładania pada na cutscenkach (wtopiłem już nie raz), wreszcie zmusza do zwracania uwagi na najmniejsze detale. Mistrzowska zabawa z graczem.

W przypadku Anczartet to było "łaaał" a tutaj nie da się pewnych rzeczy skomentować inaczej niż
"okurwa"
"ojapierdole"
"wtffff"

no sory ale tak jest,
HEAVY PWN :o


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 19:55 
Cytuj  
hehehe coraz czesciej mam wrazenie redziu, ze ktos ci dosypuje rozowych tabletek szczescia do herbaty ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 20:01 
Cytuj  
Jak gra jest dobra tez mam takie odruchy;d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 20:08 
Cytuj  
ee tam posiadacze X360 twierdzą, że gra średnia z minusem ;)

Mendol - który masz lvl w MAG-u? Bo te początkowe levele idą jak krew z nosa :/ Dochrapać się apteczki nie mogę (lvl4 i gimpnąłem się bo kupiłem reddota cholera wie po co, a tak miałbym już ress-a).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 20:31 
Cytuj  
3 po jednej grze. dla mnie tez masakra robienie leveli na poczatku - kolesie wala heady, na pierwszej mapie kosza nozami rowno pochowani po krzakach :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 20:39 
Cytuj  
jeszcze pytanko chyba do Aldathy - ile czasu zajmuje przejście Star Ocean: Last Hope? Bo po ~15h jestem w połowie pierwszego dysku (wg. jakiegoś opisu w wersji na X360)...

kurna czasami mi konsola nie widzi pada - muszę go na moment podłączyć przez kabel by się sparował. Pad jest nowy (kupiony niedawno, bo jeden z moich starych się rozsypał) i to z nim jest problem. Nie miałem tak nigdy ze starymi padami. Jakiś hint?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.