mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 21:38 
Cytuj  
Mendol&Mark - wykorzystajcie to, że graliście po innej stronie i odpalajcie sabotage do momentu aż się trafi atak na waszą old frakcję. Wtedy snajperka w łapę i campujcie te spoty, gdzie się kiedyś sami chowaliście ;)
To efektywniejsze niż uczenie się map od nowa ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 22:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeszcze pytanko chyba do Aldathy - ile czasu zajmuje przejście Star Ocean: Last Hope? Bo po ~15h jestem w połowie pierwszego dysku (wg. jakiegoś opisu w wersji na X360)...


jak nie masz natury eksplorera to w 40-45 h peknie , generalnie jrpg zazwyczaj starczaja na te 60 godzin jak czytasz dialogi nie skippujesz cutscenek itp.. wiesz speed game vesperii trwa 30 godzin ,ale to jest moloch :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 17:24 
Cytuj  
mi raczej zajmie około 90h z tego co widzę, w którym miejscu jestem i ile już przegrałem (~22h i jeszcze kilka godzin i skończę pierwszy xboxowy dysk z 3).

Mag znów dostał patch-a:
http://blog.mag.com/blog/2010/02/patch-alert-mag-v1-03/

Widać, że chuchają i dmuchają na ten tytuł, patche wychodzą jak w zegarku. Ten jest dosyć znaczący - radzę zapoznać się z poprawkami bo jest ich sporo.
Dwie rzeczy mnie martwią:
1. Reduced accuracy bonus for using iron sights and reflex sights so that players can no longer snipe with weapons that aren’t intended to do so. - cry, bo czasami snipowałem sobie karabinkiem..
2. Increased spread on shotguns. - czy to znaczy że "zabijalność" z shotguna spadnie, czy po prostu już nie trzeba będzie w ogóle z tego celować tylko walić na oślep? Bo to mnie wkurza, nienawidzę shotgunów :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 18:16 
Cytuj  
Fajnie że wrzucili więcej respeców - nie bedzie już kiszenia punktów na coś lepszego tylko co chwila będzie można zmianiać swój config.
Trochę ujowo z tym "tuningiem" dmg dla frakcji - jak się ktoś nastawiał na 1 strzelbę (jak ja) to może się przejechać.

edit
testnałem i po zrobienia 2 levelków dalej mi wychodzi że ta T2 sver assault rifle jest rewelacyjna :)


Rewelacyjny upgrade dla gości od min - po smierci nie będą znikać chyba że postawisz nowe albo zmienisz ekwipunek. Chyba wydam 2 punkty ekstra i zamienie w ekwipunku swój "wzmacniacz odgłosów" na detektor min bo cos czuję, że teraz bedą wyrastały całe pola minowę :)
Nerfują też LMG a dopakowują nasze karabinki - może wreszcie będziemy mieli szanse w pojedynkach z bliska.
Co do shotgunów... to raczej nerf. Cała idea insta kila tej broni polega na tym, że muszą wejść wszystkie pociski na raz. Większy spread - mniej deadly będą.
Generalnie.... dla assault rifles userów to raczej dobry patch bo nerfuje praktycznie wszystko inne (poza snajperami).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 25 lut 2010, 20:22 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 18:21 
Cytuj  
Na PSN jest do ściągnięcia demo God of War 3. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, ma okazję.
Poza tym jeszcze demo Darksiders, właśnie zasysam.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:11 
Cytuj  
Demo GoW3 to te samo co już było dostępne, tzw. E3 2009. Co nie przeszkodziło mi w ponownym przejściu ;)

Demko Darksiders niezłe, chyba 3h mi zeszło żeby je przejść O_o Ale gra fajna, jak jeszcze stanieje to kupię, narazie inne wydatki czekają..


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:18 
Cytuj  
Mi z kolei Darksiders zupełnie nie przypadło do gusty. Przeszedłem większość Zeld i przygody Wojny wydają się być raczej kiepską podróbką. Walki właściwie jest bardziej rozbudowanym systemem z Zeldy, chociaż ilość kombinacji pokazuje, że twórcy chcieli pójść w kierunku slashera.
Najbardziej wkurzało mnie to, że żeby w trakcie walki rzucić tym shurikenem w paru przeciwników, trzeba było nacisnąć R3, potem trzymać L2 i przytrzymać i nacisnąć R2 - dość mało intuicyjne albo to ja mam problemy z koordynacją.
Cieszę się, że nie kupiłem pełnej wersji.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 22:54 
Cytuj  
Jestem po maratonie z Heavy Rain, skonczone w jakies 12h. Mylilem sie, to nie jest najlepsza gra na PS3, to jest najlepsza gra w jaka gralem w ogole. Ever. FF7? MGS? Nie, zadna inna gra nie dostarczyla tylu emocji co ta. A zakonczenie jest powalajace, nie dajcie sie zaspoilowac.

Wybitny szpil.

PS. Ide grac dalej bo zakonczen jest 7, even moar phun hehe


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:00 
Cytuj  
szkoda tylko ze zabojady robia gry z jeszcze mniejsza czestotliwoscia niz blizzard swoje :( , goblins , fahrenheit , omikron , lba 1/2 ...wszystkie czesaly rowno grzbiet orginalnoscia , rozmachem i aranzacja , hr nie moglo byc inne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:32 
Cytuj  
nadal uwazam, ze redziu jedzie na prochach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 23:41 
Cytuj  
Mendol kup HR i pozycz jak juz skonczysz. Odkurze ta konsole jesli to jest taki win ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 00:03 
Cytuj  
tobie nic nie pozyczam.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 17:49 
Cytuj  
btw. pytanko odnośnie Star Ocean. Tak sobie gram w tą grę, w teamie mam tą małą healerkę (tzn. wszystkie postacie są młode i wyglądają na naście (nie 19-ście, a raczej 13-naście lat) ale ta healerka (Lymle) bije wszystko na głowę. Ona wygląda na lat 5. Generalnie dziwię się, że pampersów nie używa.
No ale do rzeczy - i tak sobie czytając teksty - zawiązuje się w grze wątek miłosny, pomiędzy tą 5-letnią Lymle a jednym z ~12-letnich boyów - Faize. Ku$%^a mać, japończycy są zdrowo jednak pieprznięci pod tym względem.

Co japońce widzą w tych dzieciakach? Przecież to jest niesmaczne...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:00 
Cytuj  
ok to teraz damage control odnosnie zgrzytu z HR

owy spoiler to nie jest sedno gry, po prostu jeden strzal w pysk mniej, (i to nie ten najwazniejszy imo, mnie pogniotło zupełnie co innego 8)) absolutnie nie przekresla funu z gry - przynajmniej tak mowia osoby ktore byly zaspoilowane a skonczyly gre.

najważniejsze jest jak rozegracie swoja gre, kazdy bedzie miał inną

szczególnie jesli wezmiemy pod uwage ze zakonczen jest 22 (moje było powerful wch), bardzo duzo rzeczy zmienia sie na koncu zaleznie od decyzji, inny wydzwiek, inne wszystko.

ten spoil nie zabija gry,
graaaać :>


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:13 
Cytuj  
Mendol - 200zł w plecy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:23 
Cytuj  
hehehe. pokaze zonie ;p
jak sie spodoba to kupie. ale fakt, ze nawet demo ma cos w sobie, nawet te glupie kombinacje klawiszy daja niezly fun w porownaniu do innych produkcji.

hm wlasnie przypomnialem sobie, ze mgs'a nie skonczylem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:28 
Cytuj  
Ten link do filmiku GoW III i wywiadu z devsami to zaginął w akcjii?
Można prosić o niego jeszcze raz?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Co japońce widzą w tych dzieciakach? Przecież to jest niesmaczne...


wiesz , kazdy kraj moze miec taki symbol seksu jaki chce :wink:

ponadto musisz wiedziec ze japonczycy maja inny punkt odniesienia w kwesti wieku i wygladu , bo raz ze zyja w chuj dlugo (stuletni dziadek popierdalajacy na rowerze po Shibuya nie jest tam niczym dziwnym) , to dwa ze wygladaja dlugo bardzo mlodo , jest duza szansa ze dziewczyna ktora wyglada na 17-19 ma w rzeczywistosci blisko 30 i to jest norma , takiego racjala maja azjaci po prostu :)

europejki maja dosyc wyrazne zmiany w wygladzie w przedziale nascie , dwadziescia czy trzydziesci , tam to juz nie jest takie klarowne

duza oprawa oczu , wielkie piersi , male stopy , to jest kanon urody dla japonczyka , zreszta zobacz jak sa przedstawione kobiety w innych grach..nawet europejsko-amerykanskich...prawie zawsze sa to zajebiste laski czy to FFXIII czy Heavy Rain


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 19:02 
Cytuj  
tu masz zaboleq:
http://www.gametrailers.com/episode/gam ... ?ch=1&hd=1

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2010, 20:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):


Nie wiem co ci goscie jarali robiac te walki tytanow ale rozmach to oni maja :D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.