mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
kulkowa po wyboistym blacie bylaby dobra ;p


Byś miał wibracje :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 21:32 
Cytuj  
dziala ten caly autobalance w koncu?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 21:37 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dziala ten caly autobalance w koncu?


u mnie dziala


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 22:43 
Cytuj  
Odkrylem nowa op bron, podstawowy shotgun z perkami do celnosci, jebie heady z kilometra :D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 23:26 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Odkrylem nowa op bron, podstawowy shotgun z perkami do celnosci, jebie heady z kilometra :D


To jest właśnie debilizm - dziś parę razy gość z mojego teamu z sajgą walił heady w targety których by normalnie nie zobaczył jeśli by mu ich ktoś nie oznaczył - ewidentny bug w kodzie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 23:40 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
dziś parę razy gość z mojego teamu z sajgą walił heady w targety których by normalnie nie zobaczył jeśli by mu ich ktoś nie oznaczył - ewidentny bug w kodzie.


zaden bug, po prostu naboje "sabot kaliber 12" :>

http://www.youtube.com/watch?v=1hHPuoLC4Bs


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 01:15 
Cytuj  
neostad2000 napierdziela ostro tez.

nie ma to jak niespodziewany crash gry ^^ ogolnie juz mam troche dosc... w cod4 serwy chodza jak zloto, tu jak gowno.

moj serw na gametrackerze na miejscu 89 huh


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 02:14 
Cytuj  
dzisiaj w końcu przysiadłem do cod4 w multi na dłużej niż 30 sek. po kilku minutach przestawiłem się z bbc2 i zaczęło mi się dobrze grać :)

H1gh cały serv padł chyba bo w tym samym momencie nas wypierdoliło. Było ok 25 osób a później nikogo.
Ten kolo z US jakiś nawiedzony był imo, ale dokończyliśmy bitwe zwycięzko :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 09:52 
Cytuj  
Tak, wywalil sie serw.

Tobie w bc2 nie moze sie dobcze grac, bo masz 15 fpsow. Po drugie cod4 jest trudniejszy by sie w nim ogarnac teraz ;]


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:22 
Cytuj  
klateczek mam więcej :P i już niedługo będzie jeszcze lepiej.
Nie muszę ownić na serwerze, żeby mi się dobrze grało, więc nie pitol ;)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 16:58 
Cytuj  
ja chyba na jakis czas zostawie bc2 i sie pobawie bf2 :]


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 22:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja chyba na jakis czas zostawie bc2 i sie pobawie bf2 :]


Jak masz PS3 to proponuję MAG'a - dużo lepsza od BF2 (od BC2 powiedziałbym że też ale to zupełnie inna gra).
Bardziej taktyczna rozgrywka (mało powiedziane - w żadnej innej grze nie widziałem tyle podejścia strategicznego do strzelanki), 64, 128 albo 256 graczy na jednej olbrzymiej mapie, zbalansowane bronie (praktycznie NIE MA broni która by nie była użyteczna pod jakiś setup) i absolutnie unikalny system "klas" (w skrócie - nie ma klas tylko masz pewną kwotę $ za która składasz sobie ekwipunek - możesz sobie robic praktycznie dowolne mixy postaci typu "medyk, z detektorem min, snajperką i granatami oslepiającymi").
Ja do gier głownie używam Xbox'a ale PS3 warto kupić dla 2 gier - Demon Souls i własnie MAG'a :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 23:56 
Cytuj  
nie mam, ale szczerze nie wyobrazam sobie grac na padzie. I kurde pogralem w bf2 i jakos ta gra ma to cos.

wiekszosci moze to nie zainteresuje ale...

Powaznie zastanawiam sie czy mecze w bc2 beda grywalne, to cale umawianie sie czego mozna itp. jest chore, brak wrecz jakiegokolwiek wsparcia, nawet screena sie nie da normalnie zrobic. Co chwila ktos z druzyny moze sie po prostu pomylic i zrobic cos niezgodnego z liga. Ludzie maja problemy nawet z haslowaniem serwa. Brak ready up mode tez ssie.

Straszna bzdura bez mod tools...


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 00:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
nie mam, ale szczerze nie wyobrazam sobie grac na padzie. I kurde pogralem w bf2 i jakos ta gra ma to cos.


Będzie długi off top ale przy dzisiejszym dniu jakoś nie mam nastroju na granie :(


Po pierwsze - nie trzeba grać padem (xbox ma konwerter a ps3 dedykowane rozwiązanie klawa+mysz) a po drugie to jak się trochę pogra (kwestia kilku godzin w dowolną strzelankę typu COD, BF) to będziesz to miał opanowane.
Masa normalnych ludzi (czytaj: irl a nie produkujących się na forach^^) którzy kiedyś narzekali na to samo, po zakupie konsoli się kompletnie przestawiło i zaczeło kupować shootery tylko na konsole twierdząc, że choć dalej im przeszkadza (nie)dokładność pada to gra się bardziej "nastrojowo".
Poza tym mniej jest w tych grach skaczących debili (pewnie tylko z tego powodu że w xboxowe A czy pesowe X trudniej trafić niż w przycisk spacji :) ) i gości ala Neo z matrixa - przeskakujących Cię, w locie obracających się i trafaiających Ci w głowę ze snajperki.
Anyway... odchodząc od niekończącej się dyskusji o wyższości jednego sterowania nad drugim powiem Ci tyle: ja jestem i byłem fanem całej serii PCetowej BF.
I ona się absolutnie "chowa" przy MAG'u.
Potwierdzają to zreszta liczne recencje dające tej grze oceny w granicach 6-7 punktów na 10 - zdecydowana większość recenzentów nie jest w stanie przeskoczyć swoich krateczek z "grafiką", "dzwiękiem", "engine" etc a te nie są w tej grze wybitne - są wystarczające bo takie mają własnie być. Cała para poszła w MAG'u w dokładnie to samo co kiedyś robiono w BF - w jakiś "taktyczny sens" walki a nie łapanie fragów i rozrzucanie apteczek po ziemi.
Firma która tą gierkę opracowała i wydała musiała kompletnie stracić rozum robiąć z tego exclusive na konsole bo przeciętny użytkownik konsoli nie jest targetem dla tego typu produkcji (jakby wydali to na PC to gwarantuję Ci że gierka by juz miała status "kultowego wzoru dla przyszłych pokoleń") ale póki co serwery są pełne i warto z tego skorzystać.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 00:35 
Cytuj  
Napisz cos wiecej o tej klawie i myszy do konsoli. Czyli moge w kazda gre na konsoli pykac mysza i klawa? Wtedy musze przyznac bylbym usatysfakcjonowany. W sumie ostatnio pojawil mi sie zamysl o konsoli, ale kurde smierdzi nolifowaniem ;] Po prostu, niektore gry chetniej bym zagral na konsoli a po drugie z kims obok.

Ale ja w sumie lubie gosci ala neo ;]

btw. te filmy z maga jakos nie zachwycaja mnie, grafika jak z bf2;p
http://www.youtube.com/watch?v=mReSPmsT ... re=related


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 01:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw. te filmy z maga jakos nie zachwycaja mnie, grafika jak z bf2;p
http://www.youtube.com/watch?v=mReSPmsT ... re=related


animacje postaci i reloadingu paskudne, bleeeeeeeeee, co to w ogole ma byc za crap ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 01:30 
Cytuj  
http://www.gram.pl/sk6_9Q7qHu0_MAG_Mass ... _Game.html
ilosc graczy duza, ale nei wiem czy nie za duza.


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 02:00 
Cytuj  
xboxowe przejściówki na zwykłą kawiature i mysz:
http://www.play-asia.com/paOS-14-71-eq-49-en.html

i kontroler dla ps3:
http://gry.onet.pl/28065,1458043,sprzet_dla_snajperow_fragfx_do_playstation_3,artykul.html

A co do MAG'a - w rzeczywistości to nie wygląda tak źle. Grafie daleko do tej z COD czy BC2 ale też jest sporo lepsza od BF2.
A ogladanie filmików z tym jak gość "sobie strzela" przypomina trochę ocenianie jakości gry w szachy na podstawie animacji z BattleChess :)
W miarę sensowny filmik jest np. tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=MQNywTqt5QI&feature=related
ale on też wspomina tylko o 3 elementach jakie atakujący maja do pokonania a nie mówi o systemach bunkrów z którymi coś musisz zrobić, obronie p-lot, systemach sensorów, altylerii czy całym bogactwem systemu dowodzenia, systemu frakcji etc etc etc.
Poza zajebiście rozbudowanym systemem statystyk masz też w MAG elementy MMO-shotera. Każde starcie-gra nie pozostaje bez wpływu na wynik wojny między 3 armiami najemników a aktualne wyniki tej wojny maja wpływ np. bonus do doświadczenia jakie Twoja postać zdobywa, zasiegu premii dowodzenia (bonusy za trzymanie się blisko dowódcy teamu, plutonu, dywizji) etc.
Do tego dorobili bardzo fajne "story" w postaci często uaktualnianych filmików imitujących newsy z "wojny której nie ma"
http://www.mag.com/po_PO/mag.html?forumMode=null
czy stronami korporacji które "szukają nowych rekrutów" - np:
http://www.raven-gmbh.de/

Highlander napisał(a):
http://www.gram.pl/sk6_9Q7qHu0_MAG_Massive_Action_Game.html
ilosc graczy duza, ale nei wiem czy nie za duza.


Nie - jest ok.
To nie jest gra na zerg - wymogi postepu taktycznego są takie, że musisz JEDNOCZEŚNIE np. uchwycić określoną ilość celi więc nie możesz skoncentrować wszystkich sił w jednym miejscu.
Z drugiej strony jeśli "rozproszony" atak nie przynosi rezultatów to wtedy może być sensowne skoncentrowanie sił w jednym miejscu i ruszenie z niego do drugiego modląc sie by Ci co zostali, utrzymali zdobyte wcześniej pozycje dostatecznie długo.
Zresztą mozliwych strategii do zastosowania w tej grze jest naprawdę sporo i zajebiście dużo zależy od dowódców a w dominacji jest ich sporo (team = 7 osób + dowódca, 4 teamy to pluton który ma swojego dowódcę a 4 plutony to dywizja... każdy z nich ma inne "uprawnienia" które same w sobie nie są jakos overpowered ale dobrze zgrane mogą byc mordercze dla przeciwnika).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 09:39 
Cytuj  
Cytuj:
Powaznie zastanawiam sie czy mecze w bc2 beda grywalne, to cale umawianie sie czego mozna itp. jest chore, brak wrecz jakiegokolwiek wsparcia, nawet screena sie nie da normalnie zrobic. Co chwila ktos z druzyny moze sie po prostu pomylic i zrobic cos niezgodnego z liga. Ludzie maja problemy nawet z haslowaniem serwa. Brak ready up mode tez ssie.

lulz copy paste postu na battlefield.pl ;p

no duzo w tym jest racji. gra sie bardzo umownie mecze, na slowo honoru. nie da sie sprawdzic czy przeciwnik oszukuje itd. nawet jak uzyje niedozwolonej broni ciezko jest zrobic screena, no duzo by wymieniac niedociagniec.
ta gra jest fajna do gry na pubie, ale jezeli chodzi o competitive gaming to jest praktycznie na tym samym poziomie co mw2 (ale z wiekszym hypem nastawionym na support klanow, gamingu)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 07:50 
Cytuj  
Dzisiaj wieczorem nasz server bedzie zamkniety na haslo, gdyz odbywac sie bedzie mecz WarCry vs GROM :>
Nie dobijajcie sie wiec, heh


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.