mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 16:20 
Cytuj  
Beith napisał(a):
engine nie jest taki super cudny nie da sie np zanurkowac w wodzie. (przynajmniej kiedys sie nie dalo)

No ta pewnie i co jeszcze? Żeby dżdżownice po deszczu z ziemi wyłaziły? :P

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 16:35 
Cytuj  
engine nie jest taki super cudny nie da sie np zanurkowac w wodzie

To nie jest akurat ograniczenie engine'u. LOTRO wykorzystuje silnik nieistniejacego juz Asheron's Call 2, w ktorym normalnie dalo sie plywac. W DDO, ktore korzystalo takze z tego samego engine'u dalo sie nurkowac bez problemu. Po prostu musieli z jakiegos powodu zadecydowac, ze nie zrobia nurkowania w LOTRO i juz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:13 
Cytuj  
Monsters Play, czyli to jest prawdziwa HORDA a nie tam takie popierdolki jak w WoW :)
Cos w stylu battlegrounda z PvP pozniej, ale na razie questy sie robi.

http://www.youtube.com/watch?v=GnCzrzia6Ok


_________________



*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:37 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
Beith napisał(a):
engine nie jest taki super cudny nie da sie np zanurkowac w wodzie. (przynajmniej kiedys sie nie dalo)

No ta pewnie i co jeszcze? Żeby dżdżownice po deszczu z ziemi wyłaziły? :P

No ja wole jednak jesli jak jest jeziorko w grze to mozna w nim zanurkowac:)
Wiadomo ze to taki szczegol i pierdola dla niektorych,ale dla mnie super engine to oprocz znosnej ilosci fps i ladnej grafiki :
wielki swiat gdzie wszedzie(lub prawie wszedzie) mozna dotrzec bez ogladania ekranu loading , plywanie, nurkowanie jezdzenie na mountach, latanie :)
Nie to czywiscie jest najwazniejsze ale nie zmienia to faktu ze super engine kojarzy mi sie z takimi wlasnie szczegolami:)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:35 
Cytuj  
Pewnie niechcialo im sie robic podwodnych map ;P mnie bardziej drazni brak skilla swimming (wolno sie plywa) i np dzikie swinie plywajace w rzece...

Swoja droga w us jest juz monster play ? jak tak to dawac opis + screeny :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:42 
Cytuj  
http://www.lotr-online.pl/articles.php?id=86
troszke info o monster play


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:42 
Cytuj  
Ja to beta testowalem pare ladnych miesiecy temu i w tamtym okresie nie bylo monster play... teraz wszedzie jest.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 02:25 
Cytuj  
dzieki :)

ktos od naszaych robi przy tej stronie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 08:29 
Cytuj  
Pytanko czy dodali juz mounty? Wydaje mi sie ze widzialem filmik gdzie ktos na koniu jezdzil

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 08:35 
Cytuj  
@UP

W wiekszych miastach jest STABLE MASTER Tam wybierasz cel swojej podrozy i jedziesz na koniu do wybranej lokacji ( a Ty mozesz sobie popatrz ec :P )


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 09:12 
Cytuj  
Pamietam, ze byly do kupienia pare miesiecy wstecz w becie, ale byly jakos zbugowane (zreszta jak koniki z travel network). Pisza o nich w manualu - dostepne na 35 lvlu po wykonaniu jakiegos specjalnego questa - wiec pewnie sa.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:55 
Cytuj  
fajnie ze powstala taka mmo w koncu z wowa znikna 10 latki legolaski :) A tak na serio to uwazam ze ta gra to smiec A stawianie jej na rowni z wowem czy nawet wyzej jest smieszne .. Sami siebie oszukujecie

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 22:06 
Cytuj  
E tam... W WoW i tak pozostaną l33t, a gra nadal pozostanie prostym badziewiem. Podejrzewam, że LOTRO będzie podobne, ale oceni się za 2-3 miesiące.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 22:24 
Cytuj  
hrun napisał(a):
fajnie ze powstala taka mmo w koncu z wowa znikna 10 latki legolaski :) A tak na serio to uwazam ze ta gra to smiec A stawianie jej na rowni z wowem czy nawet wyzej jest smieszne .. Sami siebie oszukujecie


Jak zniknie dzieciarnia to juz po WoW, jak szukasz gry dla "starszych" to masz Vanguarda, tam dzieciarni brak, dlatego firma ma malo kasy i ledwo ciagnie interes pos skrzydlami Sony :(
Moze grales jak ruszal WoW to zapewne widziales ile latalo NE Hunterow z nickami Legolas, Leegolas, Legolass, Logolas itd itp :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 23:24 
Cytuj  
hrun napisał(a):
fajnie ze powstala taka mmo w koncu z wowa znikna 10 latki legolaski :) A tak na serio to uwazam ze ta gra to smiec A stawianie jej na rowni z wowem czy nawet wyzej jest smieszne .. Sami siebie oszukujecie



self owned ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 23:56 
Cytuj  
Dla mnie ta gra to taki baldurs gate powiedzmy 3 .Bardzo przyjemna fabuła , masa questów (wiecej jak na razie na starcie niz w wowie ) i graficzka taka sobie ala taki DAOC / Baldur. Swoja droga to sporo pomysłów/rozwiazan tworcy wzieli z Daoca i innych mmorpg :) - aha chcialbym tylko zaznaczyc , ze jak narazie dobilem do 7 lvlu dwarfem championem (jak wylaczylem gre i potem znowu sie zalogowalem postac znikla :wtf: ) i elfem bardem (mam nadzieje , ze nie zniknie z konta :< ) , jak to dalej wyglada etc nie mam zielonego pojecia , ale jak znam zycie im dalej w las tym gorzej i zaczyna sie tzw koks :) , ale pozyjemy zobaczymy :wink:


Odnosnie masowej migracji dzieciakow z wowa , to watpie , zeby taka nastapiła z prostych powodow : nie znajmosc ang i slaba grafika gry.
Gra raczej przyciagnie ludzi , ktorzy nigdy nie grali w inne mmorpg (fanow władcy ), to w zasadzioe juz widac po wypwiedziach ludzi na chatach ( mam namysli głównie niemcow ) typu : "jak usunac przedmiot z torby ?"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 00:20 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Odnosnie masowej migracji dzieciakow z wowa , to watpie , zeby taka nastapiła z prostych powodow : nie znajmosc ang i slaba grafika gry.

tu i tu jest ang. :wink: , słaba grafika w LOTRO? :wtf: , ja sobie dziś, a raczej już wczoraj zassałem betę aby zobaczyć czy coś się zmieniło, walnąłem grafikę na very high i wszystko cacy chodziło, jedynie czasami lekkie ścinki w miastach, ładne tekstury, opadające liście z drzew, przelatujące ptaki, ładna krystalicznie czysta woda ;) itp. itd.
nawet fajnie się grało, human champion i taka napierdzielanka, że hoho, porównałbym to do furry warka w WoW'ie z max ragem non stop (tutaj jest power, a działa jak mana u casterów, ale szybko nie schodzi, biegałem tylko od mobka do mobka lub pullowało się kilku bez przerw)
no i jeszcze niezła jest frajda z grania na instrumentach (klarnety, harfie, jakieś flety, lutnie itp.), wpisuje się /music i gra się na przyciskach 1-8 i/lub CTRL + 1-8

jakby co to Human Champion Varenthin (póki co lvl 8 ), serwer Brandywine

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lol dopiero po wrzuceniu tych screenów kapnełem się, że gram 1024x768, coś mi właśnie było ciasno na tym ekranie;P


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 kwi 2007, 00:37 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 00:32 
Cytuj  
Grafa ok, ale wow to wow sam blizzard ciagnie dzieciakow bardziej niz taki lotro ;p Musze przyznac ze lotro ma jeden z najprzyjemniejszych pve w jakie gralem, troszke przypomina mi coh/cov, ale sa itemy, crafting etc + brak lateksu ;p

Gdyby nie te fajne pve bym nawet nie myslal o zakupie gry, pozatym nie jestem fanem tolkiena, czytalem jedynie hobbita, filmu widzialem jedynie urywki..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 09:41 
Cytuj  
No niby tak , z tym ze wow jest IMO bardziej ,ze tak powiem intuicyjny , dzięki czemu dzieciaczki znając parę słów od razu się domyślą ,gdzie trzeba pójść , żeby utłuc mobka , a z ang to maja problem jak robia instancje z random playerami ( zreszta ci playerzy tez maja przez to nie lada problem żeby się dogadać  ).A ta graficzka to rzeczywiście nie jest jednak taka zła , sam tez trochę podkręcałem , z tymże jak zobaczyłem , ze zaczyna lekko ciąć to dalej juz odpuściłem ,pewnie to wina procka (1,6 )-wow chodzi mi na max detalach z masa addonów bez najmniejszych zacięć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:02 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
No niby tak , z tym ze wow jest IMO bardziej ,ze tak powiem intuicyjny , dzięki czemu dzieciaczki znając parę słów od razu się domyślą ,gdzie trzeba pójść , żeby utłuc mobka


LOTRO jest jeszcze bardziej intuicyjny. Tutaj wszystko co masz zrobic i gdzie pojsc oraz co wziasc miga ci na minimapie i w terenie :) Wogole nie trzeba znac angielskiego by zrobic quest... gra prowadzi cie za raczke jak przedszkolaka.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.