mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:49 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
No tragedia... dawanie smugglera do republiki i bounty huntera do sithow. Bleh

Tragedia to jest ta cała pesudo Star Wars gra połączona z Pseudo MMO -;-.

Nie mowie tego, ze złośliwości ale jeśli co nie jest bardzo efektownym, nieco kiczowatym tworem, to nie ma tym klimatu SW.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 16:41 
Cytuj  
Ogladaliscie te nowa bajke Star Wars: The Clone Wars?
Grafa troche zerznieta (patrz: dla dziecka)...


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 17:07 
Cytuj  
Juz chyba bym wolal zeby zrobili swg w nowej szacie graficznej

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:27 
Cytuj  
Generalnie mogli zrobic 3 frakcje z czego własnie ta jedna była by frakcją neutralną uzupełniajacą jedną bądź drugą stronę konfliktu
Powiem jednak, że czekam na ten tytuł z niecierpliwością.
Apropos grafiki to moim zdaniem jest bardzo przyjemna, jednak w SWtOR będzie sie liczył klimat a znając BIO WARE klimatu będzie co nie miara.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:40 
Cytuj  
mialem mieszane uczucia co do tOR ale jak kupilem dragon age i przeszedlem ta gre 2 razy nie mam zadnych obaw , niech to bedzie nawet pve gra ale wiem ze bedzie cudem na kiju ;o

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 23:54 
Cytuj  
Nowe foty. Ta gra naprawde zapowiada sie hitem

http://www.swtor.com/info/holonet/planets/tatooine

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 03:02 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Nowe foty. Ta gra naprawde zapowiada sie hitem


Hitem powiadasz ? Co jest w niej takiego hitowego ?
To że jest to gra opierająca się na fabule gwiezdnych wojen ma tyle wspólnego z hitem, co surowy wieprz z dobrze przyrządzonym mięsiwem.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 08:35 
Cytuj  
joshe napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Nowe foty. Ta gra naprawde zapowiada sie hitem


Hitem powiadasz ? Co jest w niej takiego hitowego ?
Też poproszę o wyjaśnienie, bo jak na tą chwilę gra jest dla mnie jedynie rozczarowaniem. Może się okazać hitem - tego nie neguję - ale zapowiada się na nudny crap a nie hit...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 09:34 
Cytuj  
Mnie też ciekawi jak ładne screeny wpływają na to, że cała gra jest mocno zjebana i tak naprawdę jest to co najwyżej MORPG bez jednego M :)

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 11:12 
Cytuj  
Jak dla mnie gra jesli bedzie wygladac tak jak na tych screenach to bedzie hitem .mimo zwalonej fabuly niektorych postaci.

Obym sie nie mylil

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 11:45 
Cytuj  
www.swtor-online.com.pl

Goscie maja mase info , dla mnie wyglada ciekawie szczegolnie te 2ostatnie klasy ;o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 11:51 
Cytuj  
No jako online coop rpg gra moze rzeczywiscie byc hitem, ale nie jako mmo.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 13:37 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
No jako online coop rpg gra moze rzeczywiscie byc hitem, ale nie jako mmo.


DOkładnie jak napisałem to NIE JEST MMORPG co najwyżej MORPG. Jeżeli uważacie to za mmo to chyba diablo 2 też...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 13:44 
Cytuj  
Cytuj:
MMORPG co najwyżej MORPG


Musze teraz zacytować jakieś meme...

Mind=Blown!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:29 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=XWkc6cvsMWo
Tak powinna wygladac walka w SWTOR. W tedy to by byla STar Warsowa gra. A oni sie na jakis pierdolach w stylu story line skupiają (lol).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=XWkc6cvsMWo
Tak powinna wygladac walka w SWTOR. W tedy to by byla STar Warsowa gra. A oni sie na jakis pierdolach w stylu story line skupiają (lol).

Po dopracowaniu wygladu postaci i mobow tak powinno wygladac Diablo III, czyli dobre h&s jak na 2010 rok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 13:02 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=XWkc6cvsMWo
Tak powinna wygladac walka w SWTOR. W tedy to by byla STar Warsowa gra. A oni sie na jakis pierdolach w stylu story line skupiają (lol).

Graj w koreanskie badziewie zatem. Masz zero fabuly, ale dobre animacje i gamplay, tak jak lubisz. SWTOR zostaw tym, ktorym bardzej zalezy na storyline i klimacie.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:30 
Cytuj  
Nad koreańskim stylem animacji to bym się długo wykłócał.
Przyznać jednak muszę że nigdy tam nie byłem i nie mam pojęcia na ruchach jakiego stworzenia poruszającego się z tyczką w dupie, bazują ichniejsi animatorzy.
Stwierdzić mogę jednak że oprócz tyczki w dupie, posiada z pewnością duże skillsy w orientalnych sztukach walki, co w połączeniu z magią jest zabójcze.
I schematyczne do bólu kości.

A klimat to rzecz znajdująca się top 2 istotności jeśli chodzi o gry, przy których spędza się długie godziny zwłaszcza nocne.
I to przez okres dłuższy niż 3-5 dni.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:12 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Nad koreańskim stylem animacji to bym się długo wykłócał.
Przyznać jednak muszę że nigdy tam nie byłem i nie mam pojęcia na ruchach jakiego stworzenia poruszającego się z tyczką w dupie, bazują ichniejsi animatorzy.
Stwierdzić mogę jednak że oprócz tyczki w dupie, posiada z pewnością duże skillsy w orientalnych sztukach walki, co w połączeniu z magią jest zabójcze.
I schematyczne do bólu kości.

A klimat to rzecz znajdująca się top 2 istotności jeśli chodzi o gry, przy których spędza się długie godziny zwłaszcza nocne.
I to przez okres dłuższy niż 3-5 dni.

To jest taka "sztuka" walki. Uzywa sie tego tez masowo w filmach z Hong-KOngu(jak ktos oglada to wie jak to wyglada) Ma to jakas specjalna nazwe ale wylciało mi z głowy.
Tak czy inaczej filmy Star Wars (Ep 1-3), bazuja na dokladnie tej samej choreografii. (Ep4-6 to byly bardziej walki sredniowiecznych rycerzy nudne i bez polotu).
Jedyne co moge powiedziec na 100% to, to ze ten styl bazuje na Kung-Fu.

Dla mnie tak czy inaczej genialne. Nie wyobrazam sobie Star Warsowej gry ktora bazuje na sticky targetach i turowej walce (cios 3s przery cios). To musi byc cos podobnego do Jedi Academy, Force Unleased albo tego co zapodalem wyzej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dla mnie tak czy inaczej genialne. Nie wyobrazam sobie Star Warsowej gry ktora bazuje na sticky targetach i turowej walce (cios 3s przery cios). To musi byc cos podobnego do Jedi Academy, Force Unleased albo tego co zapodalem wyzej.


Nie nie musi, bo to jest RPG a nie slasher albo koreanskie pseudo H'n'S MMO.
W Obu czesciach KOTOR'A tez sie dalo.

Jeszce tego by brakowalo zeby zrobili gre StarWarsowa z polnagimi panienkami biegajacymi jak z kolkiem w dupie, machajacymi 6metrowymi bronmi przy akompaniamencie piskow i kwikow od ktorych wiedna uszy. A.... no i zwykle pierdolniecie mieczem musi generowac efekt graficzny jak wybuch malej nuki - to oczywiste przeciez.

Panie - daj pan spokoj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.