mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 15:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
czy upgrade'owanie Normandy ma sens? te wszystkie wzmocnienia shieldow itd wplywaja potem na fabule w ktoryms momencie, czy nie? :)

oczekuje tylko odpowiedzi - tak/nie, bez zbednego spoilowania! ;d


Tak ma sens, te upgrady sa dosc istotne.

Lekki spoil ahead odnosnie upgradow:


Jak sie ktos chce przekonac jak to jest bez upgradow to niech ich nie robi, przed przekroczeniem omega 4 relay zrobi save, i przeskoczy. A potem jak sie nie spodoba to load upgrade i tez przeskok.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 17:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja jestem tylko ciekawy jak rozwiaza jedna rzecz:
Ogolnie pewnie pijda za ciosem i rozbuduja system wplywu savow z wczesniejszych czesci na czesc trzecia. Jak wiemy istnieje w ME2 zakonczenie w ktorym gina all lacznie z Shepardem....
Zalozmy ze importuje takiego save do trojki i co? glowny bohater nie zyje... lol. Kolejna rekonstrukcja raczej nie wchodzi w gre bo bez jaj... klon?
Przyznas sie szczerze ze nie widzialem tego zakonczenia wiec nie wiem jak to dokladnie wyglada, moze jest to juz w dwojce jakos rozwiazane.
Ale motyw ciekawy.


Bedziemy latac jakims inna postacia, a shephard bedzie naszym sensei/bostwem albo cos w tym stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 17:28 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Ja jestem tylko ciekawy jak rozwiaza jedna rzecz:
Ogolnie pewnie pijda za ciosem i rozbuduja system wplywu savow z wczesniejszych czesci na czesc trzecia. Jak wiemy istnieje w ME2 zakonczenie w ktorym gina all lacznie z Shepardem....
Zalozmy ze importuje takiego save do trojki i co? glowny bohater nie zyje... lol. Kolejna rekonstrukcja raczej nie wchodzi w gre bo bez jaj... klon?
Przyznas sie szczerze ze nie widzialem tego zakonczenia wiec nie wiem jak to dokladnie wyglada, moze jest to juz w dwojce jakos rozwiazane.
Ale motyw ciekawy.


Bedziemy latac jakims inna postacia, a shephard bedzie naszym sensei/bostwem albo cos w tym stylu.

Ta moze wkoncu moglbym grac Asari -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 17:38 
Cytuj  
zagram drugi raz, jaki poziom trudnosci polecacie zeby było trudno ale zeby nie przesadzić ?

grał ktoś female ? zmienia to fabułe zauważalnie?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 18:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zagram drugi raz, jaki poziom trudnosci polecacie zeby było trudno ale zeby nie przesadzić ?

grał ktoś female ? zmienia to fabułe zauważalnie?

Veteran jest srednio trudny, wiec chyba polece poziom wyzej.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
Szczerze polecam insanity. Walki bywaja wymagajace, ale przejscie daje fun. Wszystko ponizej to banał.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 20:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
grał ktoś female ? zmienia to fabułe zauważalnie?


ja gram female, ale nie gralem male wiec ci nie powiem ;\

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 20:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zagram drugi raz, jaki poziom trudnosci polecacie zeby było trudno ale zeby nie przesadzić ?

grał ktoś female ? zmienia to fabułe zauważalnie?


Poziom trudności zmienisz sobie w trakcie więc się dopasujesz zawsze :-]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 21:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
grał ktoś female ? zmienia to fabułe zauważalnie?


Nie slyszalem zeby cokolwiek zmienialo, tak samo w 1 - no moze oprocz opcji kogo mozna puknac i glosu postaci.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:08 
Cytuj  
czy w 2-jce prowadzimy jakies pojazdy ? mam juz 40 h (ach te idle alttaby :P) i nic jeszcze nie prowadzilem, a lubie. To juz ladownik z jedynki pozwalal (odrobine) poszalec za kolkiem. Domyslam sie ze tak, bo w opcjach widze sterowanie pojazdem, a skoro sa dostepne upgrade'y do normandy: moze wlasnym statkiem dadza nam polatac ? tak sobie zgaduje :)

Pozatym sam miod. Sprawniejszy combat. a akcje powiazane z reputacja (oprocz opcji dialogowych) priceless !

Osobiscie brakuje mi jakiejs gieldy na ktorej moglbym opchnac troche mineralow za kase.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:11 
Cytuj  
Mialbyć (jest ?), podobno jakiś DLC którey dodaje pojazd (Hammerhead), ale ja tego nigdzie nie widziałem. Przypuszczam, że jakaś pozostałośc po developingu którą zapomnieli usunąć ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:49 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
Osobiscie brakuje mi jakiejs gieldy na ktorej moglbym opchnac troche mineralow za kase.


Nie ma co kupowac za ta kase ;\ nigdy mi nie braklo na nic przez cala gre

zdechl mi legion : ( biedaczek ;\

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 22:57 
Cytuj  
nie ma na co wydawac? mi jakos nie starcza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 23:03 
Cytuj  
Ja tez mialem deficyt ciagle, nie stac mnie bylo na wszystkie upgrady. Chociac w koncu zakupilem all.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2010, 23:21 
Cytuj  
no co kazda misje okolo 30 k wpada, skonczylem gre majac z pol miliona

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 01:41 
Cytuj  
ME1 daje rade ! myslalem ze to zabytek ale jest spoko

ogólnie chyba bardziej mi sie podoba fabula i to ustawianie broni niz w ME2


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 00:04 
Cytuj  
Zeby jeszcze dalo sie wylaczyc pl dubbing w pl xbox wersji, to by bylo zajebiscie :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 22:39 
Cytuj  

Apropos losow trupa shepharda w 3 czesci.

Casey Hudson napisał(a):

Dead is dead. Mass Effect 3, as with the rest of the trilogy, is Shepard’s story. If you have a dead Shepard at the end of Mass Effect 2, that saved game won’t import into Mass Effect 3. You can play Mass Effect 3 if you died in Mass Effect 2 of course, but you’ll have to create a new Shepard. Harsh? Yes. But we wouldn’t be serious about the concept of a suicide mission if you couldn’t die and your death didn’t have serious consequences.



Zrodlo


Ostatnio edytowano 8 lut 2010, 13:03 przez Eshim, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 23:23 
Cytuj  
lol, da sie ta gre przejsc umierajac? xD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 01:49 
Cytuj  
Eshim czytajac tekst ktory podales jako zrodlo nie zwrocil twojej uwagi fragment :
"Let me begin this news story by noting that there's some information in this post that some may consider to be a spoiler for Mass Effect 2. It's information that BioWare has been pretty open about, but nonetheless: You have been warned."
Sam tez nie wpadles ze podajesz bez ostrzezenia jedno z mozliwych zakonczen gry i ze to chujowy spoiler?
Mnie to tam rybka bo i tak czytalem o tym juz ale wszedzie przynajmniej ostrzegali ze zaraz bedzie spolier a ty tak pierdolnales w pierwszym zdaniu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.