mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 09:45 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Kolejne pytanie n00ba - opłaca się rozwalać skrzynki, beczki, worki itp badziewie? (jest szansa, że coś będzie w środku?)

Sterowanie postacią idzie mi już lepiej ale mimo to niebieskooki koleś na murach nadal jest dla mnie nie do przejścia - rozwala mnie 2 strzałami. Próbowałem w niego rzucać, strzelać, podpalać - ma to w nosie, co go mocniej uszkodzę to się leczy. Heh..

Opłaca się, afair można tam znaleźć ziółka.
A co do kolesia, powtórzę po raz kolejny - warto parować ataki przeciwników i wyprowadzać kontry. Nie jest to aż takie trudne :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 09:49 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A co do kolesia, powtórzę po raz kolejny - warto parować ataki przeciwników i wyprowadzać kontry. Nie jest to aż takie trudne :)


Hehe, mówisz do człowieka, który ostatni raz miał pada w ręku 20 lat temu - ja mam problem z kontrolowaniem kamery podczas walki, a co tu dopiero mówić o parowaniu, kontrowaniu i robieniu uników :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 09:59 
Cytuj  
Royal + początkowy spell + crescent scimitar +1 + chyba iron shield + long bow = easy mode all the time przez całą grę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 12:26 
Cytuj  
eee no juz mam ochote jebnac ta gra-drugi raz mnie w tym samym miejscu zbaija typ, ktoremu nic praktycznie nie moge zrobic hehe fun jest :<


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 12:39 
Cytuj  
Ok dostałem gierke z ultimy pewnie reszta dzisiaj też, no to do zobaczenia w świecie. Zaraz zobaczymy czy ta gra zasługuje na swoje pochlebne opinie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:02 
Cytuj  
dobra, ja tez dostalem. napisze wieczorem jakby ktos z was sie pisal na ta szybka grupe po blueblood sworda ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:21 
Cytuj  
nieco ponad 3h grania, iles tam smierci, troche udalo mi sie przejsc (miejsce,gdzie sa dwa smoki + miejscowka z "mostkiem"-wchodzisz i przylatuje duzy czerwony smok spopielajac wszystko). troche ogarnalem mechanike walki chyba,fajnie sie robi uniki itp. wrocilem z nieco ponad 2k souls i paroma crapwatymi itemami do nexusa i teraz pytanie - jak dam quit game to nie strace tego wszystkiego? hehe


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:22 
Cytuj  
Heh do mnie tez doszlo ale do pracy, a dzis musialem wziac urlop :<. Crapity crap ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:34 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nieco ponad 3h grania, iles tam smierci, troche udalo mi sie przejsc (miejsce,gdzie sa dwa smoki + miejscowka z "mostkiem"-wchodzisz i przylatuje duzy czerwony smok spopielajac wszystko). troche ogarnalem mechanike walki chyba,fajnie sie robi uniki itp. wrocilem z nieco ponad 2k souls i paroma crapwatymi itemami do nexusa i teraz pytanie - jak dam quit game to nie strace tego wszystkiego? hehe


Moja rada: pewnie jesteś po pierwszym bossie, teraz idź zrób 2-1, 3-1, 4-1 i 5-1. Potem wróć do tego miejsca gdzie jesteś i do bossa 1-2.

Chyba, że pójdziesz kawałek dalej na drugą wieżę, zabijesz NPC, weźmiesz łuk i z tego samego miejsca sklepiesz smoka gdy on nic Ci nie będzie robił. ;)

Tylko wcześniej cofnij się po 200-250 strzał chyba, że grasz Royalem i jesteś w stanie supportować się spellem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:40 
Cytuj  
ja mam durne pytanie uknown soldiers souls i te inne consumables one do czegos sie przydaja czy tylko uzywac odrazu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 13:43 
Cytuj  
Ja sobie je zbierałem i używam tylko wtedy gdy np. padnę po raz drugi, nie zbiorę swojego corpse i nie odzyskam dusz.

W innym wypadku używam ich też gdy znowu padnę na bossie, a do jego zabicia są potrzebne strzały, które kupuje się za souls.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 14:29 
Cytuj  
wyczerpal sie limit przemilczanych wkurwien - ta gra jest tragiczna dla nowych graczy, w sumie to po prostu nie wiadomo co robic - teleport do jakiejs twierdzy i przebijaj sie w roznych kierunkach przez roznych wrogow nie mogac upnac chara czy sprzetu. za pierwsza druga czy trzecia smiercia to jest jeszcze ok, teraz mi sie to po prostu nudzi - latwiej by mi bylo chyba przebic pileczka pingpongowa sciane niz tutaj jakis progress miec. jesli nie da sie tego zrobic bez ogladania filmikow na yt/czytania tych wszystkich matsow w necie, to wyszedl im syf imho, ale pogram jeszcze i zobacze czy cos sie zmieni.
no chyba, ze royal to najgorsza z najgorszych klas :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 14:35 
Cytuj  
rufen - nawet ja dalem rade :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:43 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
wyczerpal sie limit przemilczanych wkurwien - ta gra jest tragiczna dla nowych graczy, w sumie to po prostu nie wiadomo co robic - teleport do jakiejs twierdzy i przebijaj sie w roznych kierunkach przez roznych wrogow nie mogac upnac chara czy sprzetu. za pierwsza druga czy trzecia smiercia to jest jeszcze ok, teraz mi sie to po prostu nudzi - latwiej by mi bylo chyba przebic pileczka pingpongowa sciane niz tutaj jakis progress miec. jesli nie da sie tego zrobic bez ogladania filmikow na yt/czytania tych wszystkich matsow w necie, to wyszedl im syf imho, ale pogram jeszcze i zobacze czy cos sie zmieni.
no chyba, ze royal to najgorsza z najgorszych klas :wink:


Pwnt. Dlatego ta gra jest taka zajebista.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:46 
Cytuj  
RufeN, nie udawaj takiej lamki, przecież 1-1 jest proste (a tym bardziej w porównaniu do reszty gry). Za pierwszym podejściem miałem jeden zgon - wystarczyło być ostrożnym. Nie lecisz na pałę, tylko spokojnie, powoli idziesz, a raczej nic Cie nie zaskoczy/zabije.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:50 
Cytuj  
hmm to moze po prostu royal tak posysa jak sie jest noobem - soul arrow - swietny czar, ale jak mam kogos wytrzymalszego rapierkiem okladac to jest kiepsko +marny armor, crapowata tarcza no i te typy cholerne z niebieskimi oczami, ktore mnie onehituja ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:51 
Cytuj  
Hehe rufen narzekasz na trudnosc swiata 1. Przejsć cały 5 zaraz na poczatku gry to jest cos :D

royal jest najprostrza postacia do grania na poczatku easy mode


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:53 
Cytuj  
Przeszedłem 5-1, tak jest wkurwiający heheheh bo bardzo łatwo można zaliczyć faila przez nieuwagę, ale nie jest jakiś makabrycznie trudny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:58 
Cytuj  
No ja wzialem wanderera i przeszedlem dosc na lajcie bez zadnych poradnikow 1-1 przy 3 smierciach . Boss najlatwiejszy byl;p Plam krwi w calym levelu pelno, duzo glupich smierci typu spadek ze schodow, a u bossa to jedna wielka plama krwi.
Teraz przeczytalem co ominalem to jakiegos ringa co wiecej hp w soulform daje niewzialem to muse sie wrocic, no ale i tak mialem zamiar to przeszukac 2 razy. Fajna gra ciekawe kiedy bede mogl odwiedzic czyjs swiat albo ktos zawita do mojego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 15:59 
Cytuj  
Po ten ring wracaj obowiązkowo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.