mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 16:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja im wierze. Narazie pokazali ze potrafią sprostać zadaniu.


Wierzysz SOE? No to powodzenia. :)
Ja rozumiem fanbojowac AN, ale SOE? Firme ktora czego sie nie dotknie to spierdoli koncertowo?

/lol

Ta gra - jak fajnie by sie nie prezentowala, bedzie failem dzieki dwom zazebiajacym sie czynnikom:
1. Sony Online Entertaiment
2. Free To Play

Chyba ze przy PS2 nastapi cudowne nawrocenie i 'zmadrzenie' SOE - w co watpie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sie 2012, 17:02 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 17:00 
Cytuj  
Gra jest dobra. Jesli utrzmaja kierunek rozwoju ktory zalozyli od poczatku, to bedzie to prawdziwa rewolucja w MMO. Ktora nie mial szansy zostac PS1.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 17:08 
Cytuj  
To czy gra jest 'dobra' to sie przekonamu powiedzmy tak miesiac po premierze, ewentualnie poprostu blizej premiery.
Pozatym dobrych gier jest pizdu, nie widze powodu dlaczego kazda mialaby byc rewolucja w MMO. Tych 'rewolucji' to mamy pare na rok...
Ostatnia rewolucja mial byc GW2 i po pograniu 3 beta ewentow stwierdzam ze nia nie jest i nie bedzie. Za to jest gra 'dobra'.

Tylko za GW2 nie wydaje i nie robi SOE. ;)

O ile tego SOE nie zjebie totalnie przez korporacyjna chciwosc to pewnie PS2 sobie jakis tam staly playerbase zdobedzie (jak kazde F2P) ale znowu rewolucja? nigga plz. Rzucasz tymi rewolucjami na prawo i lewo. Crysis Czy tez rewolucja? ;)

Pozyjemy zobaczymy, jak tylko komentuje ze fanbojowanie SoE to idiotyzm w swietle ich dotychczasowej 'tworczosci', ZWLASZCZA w polaczeniu z F2P biznesmodelem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 17:11 
Cytuj  
Oczywiscie ze rewolucja. MMOFPS z 2000 tysiacami graczy na jedna mape sam w sobie jest rewolucja. Nawet jeśli sprwadzałaby sie tylko do biegania i strzelania.

Crysis 3 ? Hm. Bardzo mu blisko do rewolucji. Jak pokażą jeszcze kilka ciekawych graficznych ficzerow to napewno jego też tam zalicze ;p. Tak czy inaczej tesellacja żaby wgniotła mnie w fotel. Podobnie jak nowa metoda displacment mappingu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 17:22 
Cytuj  
Calkowicie powazne pytanie teraz.. jakiej wielkosci jest ta 'mapa'? Bo cos mi sie wydaje ze to co ty nazywasz mapa w PS2 jest po prostu normalnym seamless swiatem z innych MMO.
Jak w RIFT sie napierdalalo z bossem 700 luda w jednej zonie (ktora jest pewnie kilkadziesiat razy mniejsza niz 'mapa' z PS2) to tez byla rewolucja? :) Jak w WoW masz 5k ludzi w Azeroth zalogowanych to tez jest rewolucja?
Zeby byc bardziej na czasie i technicznie blizej PS2 - TERA, ktora ma hitboxowy combat jak FPS i rowniez ma seamless swiat to tez rewolucja?
Kurde.. czego to sie mozna dowiedziec na mmorpg.pl po tylu latach grania w MMO. :)


Cytuj:
Crysis 3 ? Hm. Bardzo mu blisko do rewolucji. Jak pokażą jeszcze kilka ciekawych graficznych ficzerow to napewno jego też tam zalicze ;p. Tak czy inaczej tesellacja żaby wgniotła mnie w fotel. Podobnie jak nowa metoda displacment mappingu.


To super. Napewno to spowoduje ze sie nie znudzi po 2h grania i ze ogolnie gry beda lepsze gameplayowo i 'miodnosciowo'.
Rewolucja! :wtf:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 17:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Calkowicie powazne pytanie teraz.. jakiej wielkosci jest ta 'mapa'? Bo cos mi sie wydaje ze to co ty nazywasz mapa w PS2 jest po prostu normalnym seamless swiatem z innych MMO.
Jak w RIFT sie napierdalalo z bossem 700 luda w jednej zonie (ktora jest pewnie kilkadziesiat razy mniejsza niz 'mapa' z PS2) to tez byla rewolucja? :) Jak w WoW masz 5k ludzi w Azeroth zalogowanych to tez jest rewolucja?
Zeby byc bardziej na czasie i technicznie blizej PS2 - TERA, ktora ma hitboxowy combat jak FPS i rowniez ma seamless swiat to tez rewolucja?
Kurde.. czego to sie mozna dowiedziec na mmorpg.pl po tylu latach grania w MMO. :)

Około 64km2.

A czy w innym wymienionych przez ciebie MMO, można walić headshoty z odleglosci 1km ?
Czy trzeba tam celować i być dokłądnym w tym celowaniu ?
I wkoncu najważniejsze. Czy w innym przez ciebie wymienionych MMO jest coś takiego jak symulacja lecących pocisków. Pociski w PS2 mają trajektorie balistyczną a nie zwykły ray-cast hit.
Do pełni szczęscią brakuje tam tylko destrukcji otoczenia, które powodowałoby konieczność odbudowy umocnień baz.
Tere pomine milczeniem, bo chociaż celownik dodajny fajny feel, to nawet to nie stało koło Planetside 2.
Nie mowiac juz o tym ze tera miala instancjowane zony ;p.
edit:
Zreszta wyskakujesz z jakimiś z wycietymi z kontekstu przykładami. Tamto to były MMORPG, a PS2 to jest MMOFPS. Już samo to powoduje, że porownaywanie tego do RPG mija sie z celem ;f
Kabraxis napisał(a):

Cytuj:
Crysis 3 ? Hm. Bardzo mu blisko do rewolucji. Jak pokażą jeszcze kilka ciekawych graficznych ficzerow to napewno jego też tam zalicze ;p. Tak czy inaczej tesellacja żaby wgniotła mnie w fotel. Podobnie jak nowa metoda displacment mappingu.


To super. Napewno to spowoduje ze sie nie znudzi po 2h grania i ze ogolnie gry beda lepsze gameplayowo i 'miodnosciowo'.
Rewolucja! :wtf:

No mi sie nie znudzi ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:00 
Cytuj  
TERA ma seamless swiat. To raz.

Dwa to o czym piszesz to nie zadna rewolucja tylko normalny postep techniczny, ktory zreszta jak narazie laguje i crashuje i nikt go za bardzo nie widzial. Zobaczymy te 2k osob w praktyce ok? Bez lagow, rubberbandingu, z bezbledna detekcja kolizji ktora tak sie jarasz, itd... ok? W koncu ma to byc rewolucja co nie? ;)

Czuje ze to ja sie bede smial nie ty.

Do tego caly czas dochodzi SOE Pay2Win, ktore bedzie czy tego chcesz czy nie bo watpie zeby sobie odpuscili.

Choc milo sie dowiedziec ze to juz druga mega rewolucja w tym roku. (pierwsza to ofc GW2 - rewolucja na calego) :lol:
Nie zapomnij mnie poinformowac jak bedzie nastepna. Nei wiem co ci tam sie jeszcze podoba.. pewnie AC3. :lol:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sie 2012, 18:05 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:04 
Cytuj  
Gra jest dobra bo poza uproszczeniem przejmowania facilities na styl bf3, to jest to kopia swojego poprzednika i za duzo przy tym nie grzebali - tutaj duzy plus dla nich.
Implanty czasowe (24/48h) do szybszego przeladowywania, czy szybszej zmiany broni zbyt fajnie nie wygladaja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pozatym dobrych gier jest pizdu, nie widze powodu dlaczego kazda mialaby byc rewolucja w MMO. Tych 'rewolucji' to mamy pare na rok...
Ostatnia rewolucja mial byc GW2 i po pograniu 3 beta ewentow stwierdzam ze nia nie jest i nie bedzie. Za to jest gra 'dobra'.


Kabraxis napisał(a):
To czy gra jest 'dobra' to sie przekonamu powiedzmy tak miesiac po premierze, ewentualnie poprostu blizej premiery.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:13 
Cytuj  
ps2>gw2 ;>
Wreszcie coś świeżego a nie kolejny cukierkowy themepark..
Może soe uczy się na błędach, lepiej późno niż wcale. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:15 
Cytuj  
@perrin:
No raczej jestesmy 'blizej premiery' co nie? Sorry ale akurat w GW2 mam przegrane ponad 50h na lekko juz wiec mozna wyrokowac czy jest 'dobra' czy nie. O to mi wlasnie chodzilo.... w GW2 mamy za soba cala bete a w PS2 mamy za soba.... nic.

Szukaj nielogicznosci dalej, moze kiedys ci sie uda jak sie bardzo postarasz i wezmiesz do pomocy kogos kto ci moje posty bedzie tlumaczyl.


Cytuj:
Może soe uczy się na błędach, lepiej późno niż wcale. ;>


Dlatego pisze ze watpie. Takie firmy nigdy sie nie zmieniaja. Ewentualnie na gorsze. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 19:43 
Cytuj  
eh 3 razy mi sie gra wywalila, potem udalo mi sie pograc dluzsza chwile ale mialem nagle zamiast 40 - 10 fps'ow.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 21:44 
Cytuj  
Zjebali przez te 2dni fps ;/ W sobotę grałem na full a teraz ledwo na low ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2012, 21:57 
Cytuj  
U mnie nie ma żadnej różnicy/ Jak było 40 tak jest dalej. Niech sie crashami zajmą. Bo CDT co 1h jest irytujące.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2012, 07:13 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Pozatym dobrych gier jest pizdu, nie widze powodu dlaczego kazda mialaby byc rewolucja w MMO. Tych 'rewolucji' to mamy pare na rok...
Ostatnia rewolucja mial byc GW2 i po pograniu 3 beta ewentow stwierdzam ze nia nie jest i nie bedzie. Za to jest gra 'dobra'.


Kabraxis napisał(a):
To czy gra jest 'dobra' to sie przekonamu powiedzmy tak miesiac po premierze, ewentualnie poprostu blizej premiery.

Heh bo gra jest dobra wtedy jak kabra stwierdzi, ze jest dobra :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2012, 08:19 
Cytuj  
na konto z nvidii keyem nie moglem sie juz wczoraj zalogowac ;/

a na konto gdzie mam klucz z gazety nie dostalem invite'a.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2012, 10:28 
Cytuj  
Gazety, twittery i inne shity dopiero po 20 maja byc wpuszczane :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2012, 11:00 
Cytuj  
Z dupy teraz ten maj wyciągnąłeś.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2012, 11:09 
Cytuj  
"Po 20 mają być wpuszczane" - lepiej? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2012, 11:23 
Cytuj  
21 to beda wpuszczani ludzie z ps+

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.