mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 11:20 
Cytuj  
Żabol, już nie chciałem wcześniej się udzielać, ale takie smuty i totalne bzdury o tym chociażby reaperze pisałeś po zagraniu paru partyjek,
że muszę uderzyć pięścią w stół. Drugi mędrkujący Vences z tematu hotsa.

Turbi ma niestety rację. Zresztą ja nie wiem gdzie Ty porównanie bfa i f4 do ov widziałeś w tamtym poście.
Napisać, że dziennie gram dłużej w X w przeciwieństwie do Y, bo bardziej wciąga, to przecież żadne porównanie.

W overwatcha trzy dni napierdalam i po 3-5 partyjkach max zawsze jest odrzut. Gra na godzinkę dziennie.
Co innego jak się jest w teamie, bo z paroma streamerami napieprzałem w party, to już było lepiej.
Ale to przecież każda gra multi jest w porządku, jak się gra ze znajomymi.


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 11:48 
Cytuj  
shp napisał(a):
(...)
W overwatcha trzy dni napierdalam i po 3-5 partyjkach max zawsze jest odrzut. Gra na godzinkę dziennie.
Co innego jak się jest w teamie, bo z paroma streamerami napieprzałem w party, to już było lepiej.
Ale to przecież każda gra multi jest w porządku, jak się gra ze znajomymi.

Nie no ja sobie popykałem dziennie tak po 3 godziny i uważam, że jako taka inna MOBA to jest naprawdę w pytę gierka(klasycznego moba jakoś nie potrafię zdzierżyć). Jako FPS to trochę ssie - ale sądzę, że tu przyczyna jest raczej po stronie moich przyzwyczajeń.
Ogólnie wyżej niż przeciętna(w każdym bądź razie lepiej niż battleborn).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 12:18 
Cytuj  
Gra jest dobra bo wszystkich trafiam hakiem świni :D
Gra nie wymaga precyzji csgo.

Możliwość zmieniania klas podczas gry dodaje element taktyczny. Imho to bardzo ważna opcja.

Uprzedzam jakby ktoś chciał robić prepurchase że bonusy jak np plecki do HS to dadzą za pół roku.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 12:23 
Cytuj  
shp napisał(a):
Żabol, już nie chciałem wcześniej się udzielać, ale takie smuty i totalne bzdury o tym chociażby reaperze pisałeś po zagraniu paru partyjek,
że muszę uderzyć pięścią w stół. Drugi mędrkujący Vences z tematu hotsa.

Turbi ma niestety rację. Zresztą ja nie wiem gdzie Ty porównanie bfa i f4 do ov widziałeś w tamtym poście.
Napisać, że dziennie gram dłużej w X w przeciwieństwie do Y, bo bardziej wciąga, to przecież żadne porównanie.

W overwatcha trzy dni napierdalam i po 3-5 partyjkach max zawsze jest odrzut. Gra na godzinkę dziennie.
Co innego jak się jest w teamie, bo z paroma streamerami napieprzałem w party, to już było lepiej.
Ale to przecież każda gra multi jest w porządku, jak się gra ze znajomymi.


Niby jakie bzdury o Reaperze? Oczywiście można go kontrować i jest squishy jak każdy attacker ale ma super mobilność i świetny escape skill. Kwestia czy ma jakieś synergie z innymi hero to oddzielna sprawa. Tak czy inaczej mi grało się nim świetnie i dobrze czułem tą postać. Nie wiem gdzie tu mędrkowanie, napisałem swoje odczucie i tyle. Jest sporo do balansowania i sam Blizz to przyznaje ale mają kupę czasu jeszcze. Będą inne tryby i pewnie sporo się pozmienia.

Jedyne co się liczy to to aby Blizz nie zjebał OW tak jak HOTSa w którego swoją drogą w teamie też się gra fajnie, jednak hotsowi brakuje wiele do poziomu głębi z doty czy lola nawet z powodu braku itemków. Gra się fajnie solo czy w premade ale po twitchu widać co się z hotsem stało. O ile z HS im się udało o tyle HOTS nie wypalił. OW wygląda póki co dobrze według mnie.

Pienek sorry ale mamy po prostu inne odczucia co do tej gry. Ciebie odrzuca a mnie nie, spoko nie kupisz, nie będziesz grał i tyle w teamcie.Turbot napisał, że gra więcej w F4 i BW a mnie te gry odrzucają. Każdy może miec inną opinie więc można tak dyskutować bez końca (i bez sensu).
Ja grałem kilka godzin non-stop i gra mi się nie znudziła w ogóle. Oczywiście premade to inne doświadczenie ale tak jest w każdej grze - czy to DOTA czy to LOL, CS etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 13:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja grałem kilka godzin non-stop i gra mi się nie znudziła w ogóle. Oczywiście premade to inne doświadczenie ale tak jest w każdej grze - czy to DOTA czy to LOL, CS etc.


Żabol cieszę się, że podoba CI się ta strzelanka, pewnie jak wszystkie gry blizzarda - a ta już jest wyjątkowo prosta (nawet jak na strzelankę) - taki trend gier tej firmy.

Bardziej chodziło mi o to że, powinieneś mniej wypowiadać się w tematach gier które znasz tylko ze streamów i od kolegów i nie chodzi mi teraz o ostanie tylko o całokształt Twoich wypowiedzi. Mierzi mnie gdy czytam opinie osób, które nie grały w daną grę. Chodzi mi o to żebyć w końcu miał własne zdanie i ruszył ze swoim życiem do przodu.


_________________
Turbot

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:25 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ja grałem kilka godzin non-stop i gra mi się nie znudziła w ogóle. Oczywiście premade to inne doświadczenie ale tak jest w każdej grze - czy to DOTA czy to LOL, CS etc.


Żabol cieszę się, że podoba CI się ta strzelanka, pewnie jak wszystkie gry blizzarda - a ta już jest wyjątkowo prosta (nawet jak na strzelankę) - taki trend gier tej firmy.

Bardziej chodziło mi o to że, powinieneś mniej wypowiadać się w tematach gier które znasz tylko ze streamów i od kolegów i nie chodzi mi teraz o ostanie tylko o całokształt Twoich wypowiedzi. Mierzi mnie gdy czytam opinie osób, które nie grały w daną grę. Chodzi mi o to żebyć w końcu miał własne zdanie i ruszył ze swoim życiem do przodu.

To żeś dowalił teraz z tekstem od trend firmy do prostszych gier. Tak spora ilość ich gier jest łatwiejsza ale dopóki nie zagrałeś w ich wszystkie gry to się nie wypowiadaj bo mnie mierzi gdy czytam opinie osób, które nie grały we wszystkie tytuły danego studia, a się wypowiadają. Przecież nie do tego forum służy aby się wypowiadać.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:34 
Cytuj  
Farin napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ja grałem kilka godzin non-stop i gra mi się nie znudziła w ogóle. Oczywiście premade to inne doświadczenie ale tak jest w każdej grze - czy to DOTA czy to LOL, CS etc.


Żabol cieszę się, że podoba CI się ta strzelanka, pewnie jak wszystkie gry blizzarda - a ta już jest wyjątkowo prosta (nawet jak na strzelankę) - taki trend gier tej firmy.

Bardziej chodziło mi o to że, powinieneś mniej wypowiadać się w tematach gier które znasz tylko ze streamów i od kolegów i nie chodzi mi teraz o ostanie tylko o całokształt Twoich wypowiedzi. Mierzi mnie gdy czytam opinie osób, które nie grały w daną grę. Chodzi mi o to żebyć w końcu miał własne zdanie i ruszył ze swoim życiem do przodu.

To żeś dowalił teraz z tekstem od trend firmy do prostszych gier. Tak spora ilość ich gier jest łatwiejsza ale dopóki nie zagrałeś w ich wszystkie gry to się nie wypowiadaj bo mnie mierzi gdy czytam opinie osób, które nie grały we wszystkie tytuły danego studia, a się wypowiadają. Przecież nie do tego forum służy aby się wypowiadać.


Grałem kolego w ich wszystkie tytuły, nie z Tobą dyskutuję, więc nie wcinaj się miedzy wódkę za zakąskę bo prostaczków co tak robią nie trawię.


_________________
Turbot


Ostatnio edytowano 23 lis 2015, 14:36 przez Turbot, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:35 
Cytuj  
Ja musialem odstawic na pare dni bo gralem po 8-9 godzin non stop na zasadzie "jeszcze tylko jeden meczy i koncze" Jak dla mnie najlepsza gra blizzarda od dluzszego czasu. Ostatnio tak mnie wessalo w cs 1.6
Wydaje mi sie tylko ze zdecydowanie za duze znaczenie maja ulti i troche za czesto mozna je uzywac. Czesto gine z uczuciem ze wlasciwie niewiele moglem zrobic . Z drugiej strony to super uczucie zabic taka phare czy reapera ktorzy wlasnie odpalili ulti
No i faktycznie jesli chodzi o niektore klasy to niewiele to ma wspolnego z tradycyjnym fpsem i chyba dlatego najbardziej lubie grac soldierem albo mcree . Ale to jest wlasnie super ze pogram pare godzin jedna 1-2 bohaterami i zacyznam sie nudzic to wybieram innych i gra sie zupelnie inaczej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:38 
Cytuj  
Ale przecież ja grałem pieniek więc chyba ty czegoś nie kumasz i to mnie mierzi bo w szkole nie nauczyli Cię czytać ze zrozumieniem. Pokaż mi ostatnio gdzie wypowiadałem się w ten sposób na temat gry w którą nie grałem. Co prawda dość krótko grałem ale na tyle aby wyrobić sobie jakiś pogląd przez te kilka h. Czyli pewnie podobnie jak ty.

Czy OW jest proste? A czy CS jest prosty? Co to w ogóle kurwa znaczy że gra "multi" jest prosta? OW jest raczej przykładem gry easy to learn hard to master, podobnie jak TF2. Zresztą OW to taki mix TF2 i DitryBomb. Poziom wejścia jest niski bo odpalić grę może 5 latek ale to jak gra to już inna kwestia. Już sam fakt, że mamy teleporty, wbieganie po budynkach, skakanie po budynkach, blinki, stuny, pułapki i inne pierdolniki łatwo pokazuje, że gra wcale taka prosta nie jest. Może trochę wolna (bo pady) ale sporo zależy od postaci. Polecam pooglądać trochę streamów co ludzie robią niektórymi postaciami/teamami i wtedy się wypowiadać.

Wracaj lepiej do prostackiego hotsa ;). Nie widziałem abyś ostatnio ciorał w DOte2 albo cs-a.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:50 
Cytuj  
Btw co do reapera to przyklad jak wazne sa dzwieki i gra na sluch. Praktycznie kazdy skill to jakis dzwiek , jakis tekst wala bohaterowie itp. i jesli uwazasz to uslyszysz ze wlasnie gdzies nad toba teleportowal sie reaper i zapewne zaraz zeskoczy miedzy twoj team i odpali ulti.
Najbardziej op to byla wdowa i genji ale nie wiem jak po ostatnich nerfach to sie zmienilo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 15:15 
Cytuj  
Farin, miałeś wejsciowke na weekend tylko?
Dałoby rade użyczyć konta? Generalnie konto bym wykorzystał tylko na download + 1 gra, chce fps sprawdzic jedynie, co do czasu to mogę to zrobic kiedy jest środek nocy w PL :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 15:45 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):

Grałem kolego w ich wszystkie tytuły, nie z Tobą dyskutuję, więc nie wcinaj się miedzy wódkę za zakąskę bo prostaczków co tak robią nie trawię.

To jest forum, jeśli nie trawisz, że ktoś ci się wcina bo głupoty piszesz to może przenieś się na PW.

Pograłem teraz trochę więcej i w sumie trzeba przyznać, że postacie są nieźle wyważone, a ich wybór trzeba opierać bardziej na zasadzie mapy, czy jesteśmy atakującymi/broniącymi oraz w którym miejscu mapy jest akcja. Oczywiście są dość uniwersalne postacie ale jest ich tylko kilka i tyle.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 16:00 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Moja ocena gry po weekendzie takie 6,5/10. W ten weekend było sporo testów bo i Gigantic i jeszcze pograłem w Paladins i niestety strzelanka blizzarda jest pod bardzo dobrze zrobiona, ale płytka jak wkra w porze letniej. Gra tak na max 30 minut dziennie. Na dłuższą metę odpalałem Fallouta albo Battlefornta.


pieniek82 napisał(a):
Ja nie wiem, Żabolek ty te gry znasz tylko ze streamów a w OW pograłeś może z pół dnia - wiec Twoje zdanie można sobie włożyć miedzy bajki.


Zaraz to ty niby ile pograles skoro tylko ten weekend a testowales jeszcze conajmniej dwie inne gry w tym samym czasie . Wychodzi na to ze pewnie jeszcze mniej niz on:P? A moze tak jak napisales bylo to dokladnie 30 minut :)?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 16:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Moja ocena gry po weekendzie takie 6,5/10. W ten weekend było sporo testów bo i Gigantic i jeszcze pograłem w Paladins i niestety strzelanka blizzarda jest pod bardzo dobrze zrobiona, ale płytka jak wkra w porze letniej. Gra tak na max 30 minut dziennie. Na dłuższą metę odpalałem Fallouta albo Battlefornta.


pieniek82 napisał(a):
Ja nie wiem, Żabolek ty te gry znasz tylko ze streamów a w OW pograłeś może z pół dnia - wiec Twoje zdanie można sobie włożyć miedzy bajki.


Zaraz to ty niby ile pograles skoro tylko ten weekend a testowales jeszcze conajmniej dwie inne gry w tym samym czasie . Wychodzi na to ze pewnie jeszcze mniej niz on:P? A moze tak jak napisales bylo to dokladnie 30 minut :)?


Dużo grałem, w piątek od 18 do 1 w nocy, w sobotę mniej i w niedziele ze 4 godziny. Vercin przecież masz mnie z znajomych na battlenecie


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 17:08 
Cytuj  
Gram ostatnio caly czas na innym koncie bo sam sie nie dostalem do bety.
Wogole to przez 10 lat dostalem sie tylko do alphy/bety hots :( Ani razu do wowa co jest zdeka smieszne biorac pod uwage to ile w to gralem.

Btw jako ze grales w hotsa duzo a ocena 6.5/10 funkcjonuje tam jako meme (nawet na blizzconie w filmikach sam blizzard sie z tego nabijal) to nie wiadomo czy brac ja na powaznie:)

http://www.pcgamesn.com/heroes-of-the-s ... orm-review


Ostatnio edytowano 23 lis 2015, 17:26 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 17:16 
Cytuj  
nie ty jeden....chętnie bym potestował jeżeli ktoś łaskawy :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 17:45 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Farin, miałeś wejsciowke na weekend tylko?
Dałoby rade użyczyć konta? Generalnie konto bym wykorzystał tylko na download + 1 gra, chce fps sprawdzic jedynie, co do czasu to mogę to zrobic kiedy jest środek nocy w PL :)

tylko weekend także zostało jeszcze 16 min do końca


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 20:30 
Cytuj  
Gra jest mega i nie wiem czemu niektórzy tłumaczą się z tego, że Overwatch im przypadło do gustu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 20:47 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Gra jest mega i nie wiem czemu niektórzy tłumaczą się z tego, że Overwatch im przypadło do gustu.

Ty to i tak pelikan jestes.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 21:13 
Cytuj  
Ja bym bardziej powiedzial, ze gra jest tylko OK. Dziala i wyglada dobrze, ale jeszcze masa roboty przed nimi.
Osobiscie mam tylko nadzieje, ze bedzie jakas open beta tuz przed wyjsciem gry kiedy juz wszystkie funkcje beda zaimplementowane.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.