mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 21:45 
Cytuj  
Może istotne być to, iż zamówiłem edycję kolekcjonerską?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 21:49 
Cytuj  
Z jednej strony tak, ale z drugiej mówili, że dostaną obie. Cholera wie, najlepiej będzie zapytać u źródła.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 21:50 
Cytuj  
redruM napisał(a):
MAG vs BC2...taaaa....

przecież MAG to taki Socom z "massively" gimmickiem, gdzie 128vs128 to iluzja bo nigdy nie zobaczysz epickiej rzeźni ala Planetside. Osobiście nie widziałem więcej niż 10 wrogów na ekranie, bo składy sa porozrzucane po mapie. Skala konfliktu - tego mi w MAG zabrakło. No i aż prosiło się żeby dać tam jakieś pojazdy, desant z heli byłby epic.


Nie mam zamiaru przekonywać nikogo do MAG bo "misjonarskie" zapędy zostawiam Markowi :)
Ale please nie piszcie kompletnych głupot.
Squady są porozrzucane na mapie bo mapka jest zrobiona na planie krzyża gdzie każdy z 4 plutonów (pluton=4 teamy a team = 8 osób) atakuje z innego ramienia. Ale finalne punkty obrony są na styku wszystkich ramion i tam faktycznie jest walka "massive".
W 30 min rozgrywce destruction atakujący powinni pierwsza linie obrony (czyli tam, gdzie walki są mniejsze - 16Vs16 albo 32Vs32) rozwalić w 5, max 10 min a pózniej już mamy starcie 128Vs128 w jednym punkcie/budynku.

"przydałyby sie pojazdy", "desant z heli".... grałeś wogóle w coś poza misjami sabotage, które są okrojone po to, żebyś nauczył się na nich którym przyciskiem w padzie się strzela?
Destant z helikoptera (lub zrzuty spadochroniarzy) to podstawowa taktyka w tej chwili pozwalająca na zaatakowanie przeciwnika od tylca.
To że nie możesz tego zrobic anytime tylko musisz najpierw zniszczyć obronę p-lot to IMO zaleta a nie wada - wymaga odpowiedniej taktyki przedarcia się na tyły przeciwnika i zniszczenia odpowiednich instalacji.
Sensowne wykorzystanie pojazdów (zaróno jako transport przez linie obrony wroga, mobilny spawn point, punkt uzupełniania amunicji i wsparcie ogniowe dla piechoty) to już absolutna podstawa.

Fakt, że mogło by być więcej rodzajów tego typu pojazdów ale nikt w MAGu nie tęskni do rozwiązania "czołg dla każdego gracza" :)

Anyway... nie neguje niczego co napisałeś o BC2 - faktycznie zajebisty jest ten model destrukcji otoczenia i powinno być to wzorem dla wszystkich innych tego typu gier.
Ale zanim zaczniesz mi wymawiać czego w MAGu nie ma - zadaje sobie choć minimum trudu żeby sprawdzić to o czym piszesz.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:08 
Cytuj  
trochę danych o sprzedaży z moim własnym komentarzem:
Heavy Rain - prawie 500k w ciągu pierwszego tygodnia (na vgchartz.com widnieje, ze to drugi tydzień, ale w ich 1 tygodniu zeszło 25k HR, chyba jakiś kraj dostał grę kilka dni wcześniej - podejrzewam Polskę :evil: )
2 miesiące i powinien być milion, przy dobrych wiatrach ogólna sprzedaż zatrzyma się na 2.5mln.
MAG - po 5 tygodniach dobija do 650k, imho ogólna sprzedaż zamknie się 1.2mln


btw. jak wyglądała Beta w MAG-u (bo w ogóle nie grałem)? - jeżeli twórcy zrobili betę tak jak to wygląda początkowe stadium - czyli zaczynasz od supression (32 vs 32) gdzie praktycznie możesz tylko strzelać i to z chujowej broni, potem sabotage (64vs64) - gdzie nie ma ani jednego pojazdu i mapka w pierwszej fazie jest dosyć mocno podzielona to był to trochę strzał w stopę. Bo akurat te 2 typy rozgrywki nie pokazują na co stać MAG-a. Obie plansze służą raczej do opanowania sterowania czy sprawdzenia builda.
Potem jest duuużo lepiej - siedząc na bunkrze na działku nieraz i nie dwa wspomagałem swoim ogniem sąsiednie bunkry ;) Nie raz naprawiałem bukier sąsiadom czy pomagałem im odeprzeć zmasowany atak. Odległości między punktami obrony to 50-100m. I jest jak na prawdziwej wojnie - przeciwnik zdobędzie jeden bunkier - linia obrony jest przerwana, przeciwnik wbija się w wyrwę i albo go się odeprze i bunkier odratuje, albo w ~2 min wszystkie bunkry płoną. Ostatnia faza gdzie 128 ludzi gra na kupie jest już lekkim hardcorem... generalnie nie przepadam, bo jak przeciwnik dobrze rozstawi snajperów, a dowódca używa wsparcia ogniowego to co 10-15s witasz spawnpoint, a dobiegniecie do punktu obrony (~50m) uważasz za sukces ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
trochę danych o sprzedaży z moim własnym komentarzem...


Piszesz to conajmniej jakbyś był producentem tych gier. Seriously, who cares? Co z tego, że teraz się sprzeda tego miliony, jak za 3 miesiące nikt już nie będzie w to grał, bo wyjdzie nowy 'rewolucyjny hit'.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:44 
Cytuj  
mnie akurat interesują takie dane - ciebie nie - tam z boku jest opcja ignore - naprawdę zachęcam, mam dosyć użerania się z jakimś zakompleksionymi dupkami którym cos nie podoba i instruują mnie co i jak mam pisać. Problem - nie czytaj, wal ignore i po sprawie.

W nocy chargnęli mi kartę za FFXIII - jest szansa, że dzisiaj wyślą, więc jutro powininem dostać grę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 10:21 
Cytuj  
Jeśli ktoś dziś dostanie - ponawiam prośbę o napisanie jak jest z językiem.
A do Ultimy się nie mogę dodzwonić :<


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 11:26 
Cytuj  
tez nie, automatycznie odrzuca polaczenie ;/

wiesniaki


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 11:37 
Cytuj  
Nie dzwońcie na infolinię tylko do tej pipki Rafała czy tam Pawła, tego od wysyłek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 11:40 
Cytuj  
no wlasnie do niego dzwonie i automatycznie odrzuca :/


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 11:48 
Cytuj  
Dzwoniłem wczoraj do Ultimy, dostali tylko część zamówionych egzemplarzy, nie było na tyle dużo aby pokryć wszystkie pre ordery. Dzisiaj mają dostać i wysłać resztę.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:11 
Cytuj  
Dzwoniłem właśnie do sklepu, bo ten dział wysyłkowy nie odbiera i spokojnie tam wszystko da się załatwić.
Przekazali mi, że wczoraj EK dostali a dzisiaj zwykłego finala i kurier przychodzi po wszystkie paczki dopiero po 17, więc ja sobie zamieniłem kuriera na odbiór osobisty ;F

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:12 
Cytuj  
Ja jestem ciekaw z jakiej oni kolejki korzystaja, FIFO, LIFO, czy random.
Patrzac po komentarzach, najwyrazniej niektorzy, mimo poznego zamowienia dostana paczke, a starzy preorderowcy juz nie.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:28 
Cytuj  
shp napisał(a):
Przekazali mi, że wczoraj EK dostali a dzisiaj zwykłego finala


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:34 
Cytuj  
Chujowo :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:37 
Cytuj  
sklep Game Over z Łodzi (gameover.pl, sa też na allegro) będzie miał w sobotę, też wysyłają kurierem


_________________
you are already dead

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:40 
Cytuj  
Z tego co widziałem to robson (są na allegro) już ma. Ja sobie spokojnie podreptam do sklepu "9" weekend i tak zajęty więc... :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:57 
Cytuj  
Co do W-wy to jak komuś się śpieszy:
- na allegro jeden sklep z Ursynowa już ma (4console, na KEN są), do 20 pracują
- odbiór osobisty z Ultimy jest dziś od 17 do 20

egroM napisał(a):
Z tego co widziałem to robson (są na allegro) już ma. Ja sobie spokojnie podreptam do sklepu "9" weekend i tak zajęty więc... :D
Mają już od ręki?! A ja tu szukam po Warszawie, zamiast przejść przez ulicę do osiedlowego sklepiku i zakupić..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 12:58 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/final ... iew?page=1

Hm, chyba trzeba anulowac zamowienie. Nie dam 2 dwoch stow za plytka gre robiona dla kretynow... To cos nie zasluguje nawet na nazwe Final Fantasy. Ja pierdole, wkurwiony jestem...

Najbardziej denerwuje mnie fakt, ze to pewnie jedna z najladniejszych i efektownych gier na PS3 - gdyby tylko te cioty z Japonii wrzucily tam wiecej tresci i nie traktowali gracza jak idiote to mielibysmy zajebista gre...
Pre-ordery anulowane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 13:05 
Cytuj  
Nie wysyłają przed weekendem to już rage? ;)

edit:
@down
Czytałem i przyznam, że to już nie klasyczny final, tylko zupełnie inna gra z tym samym logo.
Ale to nie zmienia faktu, że po filmikach z gameplayem gra mi się po prostu bardzo spodobała (bez patrzenia przez fanboyowy pryzmat wcale taka zła nie jest).
Zresztą za pół godziny dam Ci znać czy warto kupić ;)


Ostatnio edytowano 5 mar 2010, 13:18 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.