mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:14 
Cytuj  
ja mam pytanie i tak sie zastanawiam ... Pan Inside w jakie mmo pogrywasz?? bo chyba w 3tematach juz przeczytalem ze "dana gra to fail , crap , chujstwo" powiedz mi jakie mmo jest super ekstra gites fajowskie bo tez chce ?! :O :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:28 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
ja mam pytanie i tak sie zastanawiam ... Pan Inside w jakie mmo pogrywasz?? bo chyba w 3tematach juz przeczytalem ze "dana gra to fail , crap , chujstwo" powiedz mi jakie mmo jest super ekstra gites fajowskie bo tez chce ?! :O :wtf:

Cala rzecz w tym, ze skoro wszystkie sa chujowe to nie gram wogole ?
Czekam na ME2..

Chociaz.. Fallen Earth jest bardzo fajny. Troche nie moje klimaty ale gra sie przyjemnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:31 
Cytuj  
@UP

Hmm ... Fallen Earth ? Pobralem ... zainstalowalem ... s'patchowalem ...
stworzylem postac ... pogralem troche i wywalilem.

W ogole mi nie podeszla gierka ... zero ... null ...

Co do ME2 ... swietny cRPG / majstersztyk w wykonaniu BioWare

Po pierwszej czesci dalem im juz ogromny kredyt zaufania ... jak dotad mnie nie zawiedli :P Jestem pewny ze Old Republic tez odpicuja ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:39 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Co do ME2 ... swietny cRPG / majstersztyk w wykonaniu BioWare

Po pierwszej czesci dalem im juz ogromny kredyt zaufania ... jak dotad mnie nie zawiedli :P Jestem pewny ze Old Republic tez odpicuja ;)


Dlatego jestem spokojny o The Old Republic. BioWare wypuszcza same perełki i wierzę, że TOR też będzie taką perełką:wink:

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 20:14 
Cytuj  
Wczoraj przeszedlem ME2 jestem w ogole w szoku , bo najpierw przeszedlem pozniej poczytalem recenzje w 5najlepszych portalach z grami in the world i nie bylo nigdzie mniejesz oceny niz 9.50 na 10 pkt.

Co i jak przyjmuja ludzie MMO ale ja w SW TOR jestem spokojny w 100% bo wiem ze nie dadza dupy (nigdy tego nie dali)

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 08:14 
Cytuj  
Po przejscu ME2 ... ponownie zainstalowalem ME1 aby przejsc po raz 4ty

Jestem pewny ze TOR zajmie mi duzoo wieczorow i nocy ;)

Martwi mnie tylko to ze TOR ma naprawde malo wspolnego z MMO :(


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 09:54 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Martwi mnie tylko to ze TOR ma naprawde malo wspolnego z MMO :(

Wiele gier ma malo wspolnego z mmo, mnie to jakos nie marwti.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:01 
Cytuj  
Cytuj:
Wiele gier ma malo wspolnego z mmo, mnie to jakos nie marwti.


TRUE!

Ale te wiele gier nie promuje sie na MMORPG.

I te wiele gier nie MMO ... nie pobiera za to miesiecznych oplat.
( chyba ze cos mi umknelo co do subskrypcji )


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:24 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Cytuj:
I te wiele gier nie MMO ... nie pobiera za to miesiecznych oplat.
( chyba ze cos mi umknelo co do subskrypcji )


Szczerze? Tak sobie teraz pomyslalem... Jesliby np. w Diablo 2* zrobiliby abonament 40-50zl a w zamian mialbym gre 2 razy wieksza i updaty contentowe do singla i multi co 2 miechy to chyba bym placil. :)

* Tu wstaw tytul gry singleplayer w ktora zagrywales sie miesiacami i bolalo cie ze juz znasz wszystko na pamiec a pogralbys jeszcze.

To tak a propos domniemanego abo w TOR i tego ze nie jest to MMO - wogole mi to nie przeszkadza jesli gra bedzie duza, dobra, dluga i bedzie dostawac regularne updaty.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:01 
Cytuj  
Jakby był full-MMO to zapewne byłby kolejny fail , po prostu robienie MMO różni się od zrobienia single plajerów.

TOR zapewne kupie bo uwielbiam gierki panów z tejże stajni , ehhhh stare dobre czasy :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Compton napisał(a):
Cytuj:
I te wiele gier nie MMO ... nie pobiera za to miesiecznych oplat.
( chyba ze cos mi umknelo co do subskrypcji )


Szczerze? Tak sobie teraz pomyslalem... Jesliby np. w Diablo 2* zrobiliby abonament 40-50zl a w zamian mialbym gre 2 razy wieksza i updaty contentowe do singla i multi co 2 miechy to chyba bym placil. :)

* Tu wstaw tytul gry singleplayer w ktora zagrywales sie miesiacami i bolalo cie ze juz znasz wszystko na pamiec a pogralbys jeszcze.

To tak a propos domniemanego abo w TOR i tego ze nie jest to MMO - wogole mi to nie przeszkadza jesli gra bedzie duza, dobra, dluga i bedzie dostawac regularne updaty.

Ty chyba w cuda wierzysz. Placilbys 40zl, a dostal to samo, z tym ze z innym marketingiem ;p.

Wolabym jednak placic za konkretne dodatki, niz abonament. PRzynajmniej trudniej by mnie wyrolowac bylo,,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 19:38 
Cytuj  
Tylko ze wlasnie o to chodzi ze teraz sie nie placi za "konkretne dodatki" tylko za gowniane DLC na 30 minut za 5USD. Nie ma juz dodatkow do gier (pomijajac rodzynka Dragon Age) - bo chyba nie nazwiesz dodatkiem paczki dwoch map, 2 strojow do LBP czy jakis innych pierdol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 20:53 
Cytuj  
Hmmm ... W zyciu nie zaplace abonamentu za gre SP z dodatkiem trybu MP ( okrojonego na maxa MMO )

Co do tych DLC ... to zalezy

W takim ME2 dostalismy za free dwa dodatki i wczoraj chyba doszly jakies przedmioty :)

Ale co do ogolu to sie zgadzam ... totalna komercha, naciaganie ludzi.

Wspomne tu o DAO: Przebudzenie > 90 zl ?! Totalna kpina.

@Kabraxis
W cuda wierzysz? Heh nie zauwazyles ze mimo oplaconego abonamentu kazdy wiekszy dodatek jest platny ? ( placisz podwojnie )


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 22:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tylko ze wlasnie o to chodzi ze teraz sie nie placi za "konkretne dodatki" tylko za gowniane DLC na 30 minut za 5USD. Nie ma juz dodatkow do gier (pomijajac rodzynka Dragon Age) - bo chyba nie nazwiesz dodatkiem paczki dwoch map, 2 strojow do LBP czy jakis innych pierdol.

imo DLC bylo swietna idea. To ze wyszlo to jako dwa ubrania raz na dwa miesiace za 5$ to juz zupelnie inna sprawa.
Najwieksza wine ponusza tutaj klienci ktorzy to gowno kupuja. Jakby nie kupowali, to to by sie wydawcy zastnawili troche nad soba.
DLC to w zalozaeniu powinien byc regularny, nowy content, ktory oeruje jakis konkret.

Oczywiscie jak ktos ma pomysl, i srodki na jakas sieciowa gre to np. sposob "oplacania" ktory bylby skrzyzowaniem Guild Wars z DLC (normalnymi..), bylby imo calkiem ciekawym uderzeniem w rynek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 00:23 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Wspomne tu o DAO: Przebudzenie > 90 zl ?! Totalna kpina.


Niestety drogo, ale Przebudzenie nie jest dodatkiem z 1 nowa postacią, 2 mieczami i z nową teksturą peta. Zapewnia jakieś 15-20h zabawy w nową, ważną dla tego świata historią (tzn nie jest to zwiedzanie Wypierdowa Małego). To jest już całkiem dużo, szczególnie że średnia długość gry SP to ok. 8-10 godzin.

Co innego jak takie je**** Infinity Ward wydaje DLC za 40 pln z 3 nowymi mapami i 1 nowym trybem, które da się odblokować na pirackich wersjach gry i hostować je dla "oryginałów". Załóżmy że wydadzą 5 takich paczek to już płacisz za jedną grę 400 zł (200 za podstawke, 200 dodatki), dostając to co powinno być już w podstawce.


To co robi BioWare to imho bardzo dobre posunięcie. Wydali już parę małych bo małych ale darmowych dodatków do ściągnięcia z internetu co jest w pewnym sensie zachętą do zakupu oryginału. Zobaczymy ile będą kosztowały większe dodatki..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 01:51 
Cytuj  
eee od kiedy srednia dlugosc gry sp to 8-10h? ja nie mam takiej zadnej, chociaz gralem w kilka ponizej 10h - mw/mw2, portal i moze jeszcze jakas o ktorej nie pamietam, ale zeby to od razu byla srednia. Chociaz moze ja w zle gry gram.

Te dlc do gier od bioware to zadna zacheta do zakupu oryginalu bo wszystko mozna i tak sciagnac. Poza tym to po prostu robienie z klienta idioty, te pierdolki nie sa tyle warte za ile oni to sprzedaja. 3mapki i 1nowy tryb w mw2 jak dla mnie niczym sie nie rozni od 40min nudnego questa(ten tam powrot do ostgardu), a prawdopodobnie ten dlc z mw2 jest lepszy bo daje wiecej zabawy (chyba, nie gralem ale zakladam z gory ze mapy mp daja czasowo wiecej zabawy). Z drugiej strony malo kto kupuje te dlc, a zarobek na tym i tak jest b.duzy... a ze nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka to czeka nas zalew gowna za ~5$ EA zdaje sie ze juz wszystkie swoje gry odgornie namascila dlc.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 02:26 
Cytuj  
Nom, Powrót do Ostagaru, jak i oba dlc do ME1 (Bring down the sky też nie był znów jakiś odkrywczy) to nic wartego swojej ceny.. ale może to sie zmieni.

Dobrze że jeszcze nikt nie robi tak jak Blizzard który zamierza opchnąć klientom tę samą grę parę razy po regularnej cenie (Starcraft II).

Tak kończąc OT: Nie potrafię wymienić żadnej marnej gry Bioware (chyba tylko Jade Empire ale to mało obiektywne bo do mnie poprostu nie trafiają te klimaty) a z każdą kolejną podwyższają poprzeczkę najlepszej gry cRPG. Można być spokojnym o SW TOR, na pewno będzie hitem nie tylko "tytułowym".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 09:37 
Cytuj  
'spokojni' to juz bylismy odnosnie wielu gier i mmo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 00:59 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Nom, Powrót do Ostagaru, jak i oba dlc do ME1 (Bring down the sky też nie był znów jakiś odkrywczy) to nic wartego swojej ceny.. ale może to sie zmieni.

Dobrze że jeszcze nikt nie robi tak jak Blizzard który zamierza opchnąć klientom tę samą grę parę razy po regularnej cenie (Starcraft II).

Tak kończąc OT: Nie potrafię wymienić żadnej marnej gry Bioware (chyba tylko Jade Empire ale to mało obiektywne bo do mnie poprostu nie trafiają te klimaty) a z każdą kolejną podwyższają poprzeczkę najlepszej gry cRPG. Można być spokojnym o SW TOR, na pewno będzie hitem nie tylko "tytułowym".


Blizzardowi nie potrafisz zaufac mimo ze ich gry byly zawsze nie do pobicia jezeli chodzi o price-to-performance ale bioware ma niby dac rade sie wykaraskac z tej makabry i tragedii ktora widac na filmikach? Badzmy powazni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 02:22 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Blizzardowi nie potrafisz zaufac mimo ze ich gry byly zawsze nie do pobicia jezeli chodzi o price-to-performance ale bioware ma niby dac rade sie wykaraskac z tej makabry i tragedii ktora widac na filmikach? Badzmy powazni.

Bioware:

BG1 - świetne
BG2 - genialne
KOTOR1 - świetne
KOTOR2 - genialne
NWN - dobre
JE - słabe
ME1 - dobre
ME2 - średnie
DA - dobre


Blizzard:
D1 - świetne
W1 - dobre
W2 - genialne
SC - genialne
D2 - słabe
W3 - słabe
WoW - słabe

Może i Bioware podupadło na jakości gier, ale... nie spadło na pysk jak Blizzard.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.