mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Steamworks to znaczy ze gra wspiera Steam czy go wymaga?


Steamworks = wymaga konta steam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:34 
Cytuj  
e to lipa...

cytat z gog:

Cytuj:
A fully moddable DRM free experience means this is YOUR game to do whatever you want with!


Moze mnie ktos oswiecic ocb? Nazwijcie mnie staroswieckim ale ja lubie naprawde posiadac rzeczy ktore kupie i jak to jest only steam to moze kupie kiedys na promocji za 10 zeta...moze - jak bede mial dobry humor. ;)
Z gog jak drm free to bym wzial spokojnie ale tutaj mi piszecie co innego niz oni.. :/


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Gra jest steamworks gdziekolwiek nie kupisz. Dostajesz rott i pare old schoolowych tytulow, rowniez steam.
tez jestem zdziwiony tym co pisze Highlander, gog z zalozenia powstal po to by sprzedawac gry drm free, a Ty pytales co oznacza steamworks :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 23:34 
Cytuj  
GoG dostal osobna wersje drm free, nie potrzebuje w zadnym wypadku steama. W innych sklepach takiej wersji nie dostaniesz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 11:40 
Cytuj  
pograłem chwilę w ROTT, wszystko ładnie pięknie, jednak parę rzeczy potrafi zdenedrwować

- przeciwnicy są strasznie mało widoczni

- jest ich mało, giną przeraźliwie szybko, robiąc przeraźliwie mało

- są bardzo pasywni, można przebiec koło delikwenta zabijając innych, jeżeli go przeoczysz i pójdziesz dalej, szanse, że delikwent pobiegnie za tobą są bliskie zeru, stoją w jednym miejscu i strzelają jak wejdziesz w zasięg, najczęściej w jakimś kącie albo na wyższym piętrze w taki sposób, żeby nie można było ich zobaczyć, rozumiem jakby to miał być rainbow six albo operation flashpoint, ale tutaj?

pogram jeszcze trochę i zobaczę jak to wygląda na dalszych poziomach, może jest zabawniej gdy do puli dojdą jakieś uber monsterki ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 16:09 
Cytuj  
Moje obawy są podobne do tego co opisal kluczmen, ja wlasnie instaluje, wiec dzisiaj sam obadam.
Sorry, ze wprowadzilem w blad ze steam, nawet nie wiedzialem i piasalem z komórki. Generalnie nie mialem pelnego dostepu do neta.

Tylko zastanowilbym sie nad wersja steam, bo chyba gra ma workshopa.

Imo pewnie warto bedzie przejsc singla, ale z multi to nie wiem czy nie bedzie trzeba czekac na mody, ale pewnie mniejszym wyjadaczom juz sie spodoba. kluczmen troche to ocenia przez pryzmat quake czyinnych gier, ja pewnie podobnie.

Jak pogram to opisze.

widze, ze juz sa poradniki itp. http://steamcommunity.com/app/217140 do configu tez.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 09:25 
Cytuj  
nima czasu by ocenic ;p ale albo to cos u mnie nie tak albo nie wiem, bo widzialem malo serwerow. Widzialem, ze gra szybka i bez jakiegos configu ani rusz, bo nic nie widac. Bronie są za bardzo deadly a splasha maja ogromnego. Pogram dluzej to sie rozpisze.

Quakecon 2013
http://www.esreality.com/post/2458426/q ... 13-finals/

QL Duel
1st place - rapha $9.000
2nd place - evil $5.000
3rd place - Dahang - $3.000
4th place - Zero4 - $1.000
Szkoda, ze ktos z europy nie pozamiatal (ale za bardzo nikogo ni bylo) albo chociaz Zero4.

QL CA
1st place - thedream [rapha, cl0ck, demex] - $3.000
2nd place - Watch This [id_, viju, gwc] - $2.000
3rd place - Counter Measure [ZeRo4, kgb, NemesiS] - $1.000

past broadcast w tym final:
http://www.twitch.tv/quakecon/profile/pastBroadcasts
ale duelik finalowy przedni
grupa A http://www.twitch.tv/quakecon/b/439216759 czyli rapha, evil, DaHanG, Zero4 (smierc ;d )

Standings:
https://registration.quakecon.org/?page ... ageid=5138
https://registration.quakecon.org/?page ... ageid=5137

Ponoc organizacja QuakeCon byla masakryczna, ale goscie z FaceIT uratowali sprawe.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 09:36 
Cytuj  
jak wszyscy ciupaja w single'a to nic dziwnego, ze serverow malo. wchodzic na multi i zdawac relacje.
jeszcze sie okaze, ze gra na dzien dobry bedzie martwa w multi :wtf:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 09:43 
Cytuj  
nie miałem czasu, żeby obejrzeć quakecona, dzisiaj postaram się obejrzeć mecze zero4 i evila ;)

co do ROTT : high może ludzie coś wymyślą do multi, ale w singlu jest to naprawdę denerwujące, gdy wchodzisz do kolejnego pomieszczenia, wyczyszczasz kolesi granatnikiem w przeciągu 10 sekund i potem zostaje JEDEN koleś którego nie możesz zlokalizować i zbija Ci 3/4 hp zanim go znajdziesz, w połączeniu z tym, że rozmeiszczenie znajdziek jest bardzo słabo przemyślane (w niektórych miejscach jest nadmiar, w innych długo długo nic) bardzo odechciało mi się grać po paru godzinach :(
dzisiaj spróbuję pograć znowu, może wkręcę się w to na wyższych levelach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 13:35 
Cytuj  
jeszcze nie pograłem za bardzo, jakby ktoś chciał poczytać trochę opinii to:
http://www.esreality.com/post/2304230/r ... ad-remake/

od jakos 31 lipca posty... opinie... słabe, ale trzeba pamietac, ze to gracze Quake. Ale cos mnie się zdaje, zemulti w obecnej postaci nie ma sensu jak można palnac rakietami na 3/4 ekranu... Pewnie bardziej single. Ale jeszcze wydam swój osąd. W każdym razie, dobrze, ze było tanie. unreal engine. bleh

ale ponoc i tak dość podobne do starego rott.

Cytuj:
And they have a fucking rocket launcher with heat seeking missiles in multiplayer, even noobtube in cod is requires more skill.

lol


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 16:52 
Cytuj  
Nie kuzwa, ROTT to kupa, po prostu. Nawet za 30 zl. Unreal engine jak z red orchestry sie ni sprawdza do takiej gry. Performance slaby. Na wejsciu samonamierzajace rakiety. Fajna masakra, ale wiele wysilac sie nie trzeba. MP to lipa po calosci. Nawet nie chce mnie sie specjalnie rozpisywac. Kolejne zerowanie na nostalgii imo.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:07 
Cytuj  
eheh Highlander plz ogarnij sie. ROTT jest chujowe bo nie jest kopia Quake... pierwowzor tez nie byl. To jest gra tworcow Duke Nukem a nie Quake. To jest remake ROTT a nie Quake.

Ogolnie wtf? Kto powiedzial ze to ma byc ultra competitive i powazne gowno i juz turnieje za miliony i quakecony? nikt.

UT3 tez jest na UE i tez ma kierowane rakiety - i co? I fajna gra w multi.
Serio - troche przesadzasz z tym byciem 'pro'. Smieszne to zaczyna byc troche.
I kurwa co ty linkujesz? Co to wogole jest - przeczytalm pare postow i skonczylem na kolesiu ktory dal 1,5/5 pbo mu sie szyba 'dziwnie rozbila' a potem napisal ze nawet niegral multi...
9/10 postow to jedno zdanie.

serio? kurwa wstydzilbym sie przyznawac ze jestem na takim pro circlejerku zarejestrowany

Mialo byc szybko, mialo byc oldskulowo, mialo byc przyjenie i krwawo - i jest.

Lubie cie high ale kurwa... ogarnij sie.

Ode mnie bo tez kupilem - jako remake ROTT/klasycznego FPSa (szukanie kluczy/otwarte mapy) w single - 9/10 i znaczek jakosci. Przeszedlem jakies 3/4 gry i jest zajebiscie.
Multi dla mnie wyglada na taki fun rozpierdol jak w UT3 wlasnie ale gralem moze ze 3 mapy. Nie jestem pro jak high ale gralo sie fajnie. Performance znosny ze wzgledu na UE wlasnie - w BFy juz w multi nie pogram komfortowo - w to tak.

Ogolnie na plus z tym ze ja nie oczekiwalem piksel w piksel i linia kodu za linia kodu remake'a quake'a. :)
No i gralem w oryginal wiec to pewnie tez duzo daje.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 sie 2013, 17:11 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:09 
Cytuj  
Ale ja niekoniecznie oczekiwalem czegos pro, po prostu... nie chce mnie sie w to grac :/ Zalinkowalem po prostu pare opinii i tyle.

Dziala to jakos z dupy, to jest najgorsze. Jak jakis mod do innej gry. W BF3 gram bardziej komfortowo.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 sie 2013, 17:14 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:13 
Cytuj  
No to tak napisz.

Mi sie w DFO nie chce i sa tam chujowe animacje na poziomie morrowinda i tez dziala jakos z dupy :) a nie pisze ze to jest kupa itd.. :)

No i tez pisanie ze to jest 'zerowanie na nostalgii' podczas gdy gra jest dokladnie taka jak pierwowzor (serio - kopia w uj) i taka jak miala byc i do tego mozna ja kupic zaraz po premierze za cale 30 zlotych to tez troche nie teges...
jak ludzie przychodziacy plakac na forum POE ze P2W bo sprzedaja stash taby.... :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 sie 2013, 17:17 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:16 
Cytuj  
Ja sie czepiam jednego, odpalam level 1, celuje w srodek ekranu i wszystkich trafiam, byle czym... jeszcze dam szanse jak dadza pacza jakiegos.

Ja polecam Wolfram, jak chcesz czegos oldskulowego, taki nowy wolfenstein. Dla mnie lepsze. I ni wiem czy nie ladniejsze i plynniejsze.

ja oczekiwalem bardziej na multi, moze dlatego moja reakcja.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 17:47 
Cytuj  
Ja akurat w ROTT1 nie gralem, wiec nie mam porownania. Dla mnie gra jedynie naprawde udana na engine unreala to bylo UT99. I ja fpsy single raczej nie gram.
Po pierwsze niech poprawia wydajnosc. W samej grze malo co widac tez. Nie wiem, za 30 zl moze sobie byc.

Ogolnie wole engine Q, jakos lepiej to wszystko lata.

wolfram http://www.youtube.com/watch?v=leSuHEHsaL4 , gra zreszta dosc trudna.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 21:03 
Cytuj  
Dzięki za ostrzeżenie, jeżeli bym kupował to tylko dla mp - ale widzę, że nie ma sensu. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2013, 22:53 
Cytuj  
Quakecon 2013 VODS
http://www.esportsfrance.com/actualites/30890/

top 5 pro plays
http://www.youtube.com/watch?v=GsdLyPfEsn4


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 13:46 
Cytuj  
to ja sobie daruje rott na razie. Do single'a to mam juz remake Painkillera. Jak wyjda mody to sie zobaczy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2013, 13:49 
Cytuj  
painkillera milej wspominam, tak btw.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.