mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 18:59 
Cytuj  
Ty piszesz, ze GW2 jest fajne jestes wiec w 100% niewiarygodny :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 18:59 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
To jest gra dla nastolatek, serio chcecie w to grac? ;)


Napisałem to jeszcze w lipcu zeszłego roku, trzeba było słuchać, to byście na nerwowym załamaniu zaoszczędzili ;P


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:01 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Pisałem, że gówno? Pisałem.


byłem szybszy

Niah napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kurde polukalbym nie ma sie ktos podzielic kontem z beta na ten weekend?


już tobie mówiłem, że to gówno


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ty piszesz, ze GW2 jest fajne jestes wiec w 100% niewiarygodny :lol:

Kwestia gustu. Mi "Guild Wars 2" odpowiada prawie pod każdym względem. No i gram do dzisiaj. Nie moja wina, że wam nic nie pasi. "Wildstar" to takie totalne popłuczyny. Ta gra failnie bardziej niż "ESOtanic". I jeszcze chcą żeby za to płacić abonament. NCsoft nieźle przejedzie się na tym gównie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:10 
Cytuj  
teso akurat zapowiada sie na calkiem niezly hit i nawet na tym forum ma zamiar grac kilka osob.

poza tym, kto to kurwa jest wodny?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
teso akurat zapowiada sie na calkiem niezly hit i nawet na tym forum ma zamiar grac kilka osob.

poza tym, kto to kurwa jest wodny?

No zapowiada się na niezły hit, bo jedzie na znanej marce. Poza tym to jedno wielkie gówno. Nawet WvW nie ma od pierwszego poziomu jak w "Guild Wars 2" tylko trzeba wbić 10 poziom na arcynudnym PvE.

No ten przytyk to taki w stylu kabry. Nie udał ci się.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:17 
Cytuj  
przytyk? kojarze cie tylko z pitolenia w dziale gw2 i nic wiecej.
takze w sumie nie dziwne, ze nikt nie zwraca uwagi na twoje opinie i to co piszesz.

a co do pvp, to w starym, dobrym daocu, trzeba bylo kiedys zrobic lvl50 zeby wejsc na rvr.
takze 10 lvl to nie jest zadna przeszkoda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:35 
Cytuj  
wodny to chyba syn huragana


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:37 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ty piszesz, ze GW2 jest fajne jestes wiec w 100% niewiarygodny :lol:

Bo jest fajne. Deal with it.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:39 
Cytuj  
Śmieszny jesteś mendol. Naprawdę.

Jak przejdę jakąś grę to staram się napisać o niej jak najwięcej by dać innym jakieś rozeznanie na temat danego tytułu. Także daj sobie siana i wróć z piszpanem do grania w wasz niezły hit. Kupiłeś chociaż to cudo?

Co mnie obchodzi jakaś stuletnia gra? Niech dadzą w "ESOtanicu" WvW od pierwszego levelu i tyle. PvE w tej grze jest płytkie, śmieszne i żałosne. Twórcy zmuszają graczy do istnych męczarni, bo dobicie do levelu 10tego jest męczarnią.

pieniek82 napisał(a):
wodny to chyba syn huragana

Huragan ma to do siebie, że przed premierą danego tytułu hajpuje go do granic możliwości i potem go totalnie olewa czego przykładem jest "ArchAge".

Także nie wiem co mam wspólnego z huraganem. Hajpowałem "Guild Wars 2" przed premierą i gram do dzisiaj czyli jakieś półtora roku po premierze. Niezły ze mnie syn huragana. pieniek, jedz więcej flądry to może zmądrzejesz.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:44 
Cytuj  
A wlasnie ze pve jest fajne!


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:46 
Cytuj  
zadna gra nie musi cie obchodzic.
nie oczekuj natomiast, ze ktokolwiek tutaj bedzie cie bral na powaznie.
jako blazen tez srednio sie sprawdzasz, wiec poczytaj, potrenuj i wtedy wroc.
moze chociaz jakis fun z ciebie bedzie.
bo jak na razie to bida i placz.

a z huraganem faktycznie laczy cie jedno, obydwaj macie takie samo pojecie o pvp.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:47 
Cytuj  
No mnie jakieś gry obchodzą. Popatrz lepiej na siebie.

Czemu ma ktokolwiek ma mnie tutaj brać na poważnie? Chyba nikt nikogo tutaj nie traktuje poważnie. Jeżeli ktoś tak robi to jego błąd. Nie mam zamiaru być błaznem. Za to z ciebie żaden ekspert w sprawie gier, PvP i w ogóle.

Mistrz PvP się odezwał. Jeżeli to PvP w "ESOtanicu" jest takie dobre to niech je dadzą od razu. Tak większość musi się męczyć by wbić ten 10ty poziom. Powodzenia w brodzeniu w gównie.

Nyx napisał(a):
A wlasnie ze pve jest fajne!

Tak, tak. Szczególnie te ścieżki. Taki explorer w każdej chwili może włączyć podpowiedzi, które pomogą mu w eksploracji. Porażka.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:53 
Cytuj  
O pve masz takie samo pojecie jak o pvp


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 19:58 
Cytuj  
@wodny
nie bez powodu teso jest określane jako daoc 2.0 lite :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 20:03 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
O pve masz takie samo pojecie jak o pvp

Może i mam niewielkie. Wiem za to, że PvE z "Guild Wars 2" jest przednie. Mam ciągle jakiś nowy content, mogę robić jumping puzzle, eventy i masę różnych rzeczy. Na nudę nie narzekam. Jeżeli ciebie kręci bycie podróżnikiem, któremu kolejne cele są na bieżąco wyznaczane to powodzenia. Podróżnik po chuju. Odkrywca stulecia.

Niah napisał(a):
@wodny
nie bez powodu teso jest określane jako daoc 2.0 lite :)

Nie mam wielkiego pojęcia o "Dark Ages of Camelot", ale stawianie tego tytułu obok "ESOtanica" to raczej nietakt. O "ESO" nie wypowiedziałem się bardziej, bo tak naprawdę to byłaby lawina łajna rzucona w kierunku tej gry. Inaczej nie mógłbym postąpić. No chyba, że w trakcie pisanie opinii o tej grze byłbym pijany. Wtedy mógłbym chwalić i pisać z jakim cudem miałem do czynienia.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 21:08 
Cytuj  
tak jak o gotowaniu tak i o mmorpg masz zerowe pojecie.
zajmij sie czyms bardziej pozytecznym, np. sprzataniem gowien z trawnikow, bo to akurat twoj poziom i przestan probowac byc fajnym.
teso ci sie nie podoba - OK. napisales to 10 razy, przyjelismy do wiadomosci, mamy to w dupie.
tak samo jak cala reszte twoich opinii.
nie masz pojecia o czym tutaj rozmawiamy, ale na sile probujesz cos udowodnic.
tylko po ki chuj?
nikt ci sie nie wpierdala do rozmow i zachwytow o gw2, wiec uszanuj gust reszty i przestan pieprzyc w kolko o tym, jak to teso jest chujowe.
poza tym, nie wyobrazam sobie pvp na lvl1 w gw2, bez zadnych skilli. trzeba byc idiota zeby sie na cos takiego zdecydowac.
a arenki to nie jest rvr/ava.

ewentualnie pograj w eve, dfo, ff, wurma, aoc, daoc'a, dayz cokolwiek innego niz gw i wtedy bedziemy mogli dyskutowac.
a rozmowy na poziomie 'gra jest chujowa bo nie ma pvp od 1 levelu' to pozostaw sobie na jakies inne portale, przy swoim poziomie wiedzy na ten temat.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 21:21 
Cytuj  
Jak miło, że codziennie jesteś w moim domu i wiesz jak gotuję. Wszechwiedzący mendol.

Gówna z trawników? Mam ciebie sprzątnąć? OK, nie ma sprawy. Zrobię to nawet za darmo.

Macie to w dupie? Jakieś rozdwojenie jaźni? Jak miło, że wypowiadasz się za całe forum lub za jakąś jego część. Kto dał ci takie prawo? Ty sam sobie je dałeś? Na to wychodzi.

"Rozmawiamy" - kolejny przykład rozdwojenia jaźni.

Nikt mi się nie wpierdala? To już zapomniałeś o tym swoim żałosnym pomyśle z pisaniem o 'ESOtanicu" w dziale "Guild Wars 2". Widać żeś stary i problemy z pamięcią są już twoją codziennością. Przykro mi.

W "Guild Wars 2" takie skille broni można bardzo szybko odblokować. Poza tym są też różnego rodzaju moby w WvW także można je ubijać w celu odblokowywania tych skilli.

Grałem w większość tytułów, które wymieniłeś i żaden nie przykuł mojej uwagi na dłużej. Życie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2014, 18:05 
Cytuj  
Ktos ma moze konto na ten weekend, a nie korzysta(chociazby dzisiejsza nocka)?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2014, 13:51 
Cytuj  
Moje 3 grosze o Wildstarze po beta weekendzie.

Zazwyczaj nie udzielam sie na forum (raczej was czytam), ale tym razem zdecydowalem sie napisac nieco o grze. Ogolnie mowiac, moje wrazenie sa mega pozytywne i mysle ze gra po prostu zasluguje na pare dobrych slow, wbrew temu co przeczytalem w tym temacie.

1. Grafika
Fakt, jest bardzo kolorowo i lekko. Mnie akurat az tak nie przeszkadzalo. Nie uwazam zeby bylo pedalsko (no, moze oprocz jednej z dostepnych ras - tych krolikow), a na pewno nie bardziej pedalsko niz w FF14. Nie do konca rozumiem czemu zdecydowali sie na az tak kreskowkowy klimat, no ale trudno.
Przypadly mi do gustu rasy, modele postaci i animacje. Jest znacznie, znacznie lepiej niz np w SWTOR.

2. Combat
Powiem szczerze, ze dla mnie combat jest po prostu zajebisty. Nie wiem czemu az tak mi podszedl, ale uwazam ze wreszcie udalo sie zrobic cos ciekawszego (a przynajmniej innego) niz tradycyjny tab-target/target lock z WoWa (ktory w 110% kopiuje SWTOR/Rift/FF14)

IMO telegraphy sprawdzaja sie rewelacyjnie. Defensywnie, trzeba byc w ciaglym ruchu - PVP to wiadomo, w PVE moby potrafia mocno przywalic jak sie nie ucieknie. Robilem kilka dueli i feeling z combatu w PVP jest super. Jak ktos obraca sie "na strzalkach", banalnie jest wyjsc z jego telegraphow.

Co dodatkowo mi sie podobalo w combacie, bardziej class-specific:
- warrior - mialem okazje zrobic tylko kilka leveli, ale fajne jest to ze nie ma auto-ataku. Kazde "machniecie" mieczem to nacissniecie buttona. Feeling troche jak w slasherze:) Podobal mi sie tez skill ze skokiem do przodu - trzeba samemu wycelowac.
- medic - trzeba trzymac party w swoim telegraphie od heala.

Dodam ze combat w GW2 mi raczej nie podszedl, mialem wrazenie ze postac plywa naokolo i naparza kilka nieciekawych aoe skilli. Tu jest znacznie lepiej.

3. Mechanika
Jest chyba 30 skilli, na raz mozna miec 8 plus 1 "klasowy". Do tego skille mozna upgrade'owac. Sa dodatkowe talenty (AMP). Jest ok.

4. Craft
Niestety standardowy, chociaz z tego co widzialem i tak z malym twistem. Plus chyba sa talenty do craftu.

5. Podsumowanie.
Przyznam sie - lubie themeparki, holy trinity i wymagajacy grupowy content ktorego sie nie da zergowac. Poza troche inaczej rozwiazanym combatem nie ma tu jakis super nowatorskich rozwiazan, ale gra wywarla na mnie bardzo solidne wrazenie.

W GW2 odpadlem podczas beta weekendu (w ostatni dzien juz nie mialem ochoty sie logowac). Tutaj chce wiecej:)

Kto szuka dobrego themeparka, mysle ze sie nie zawiedzie. Polecam dac szanse mimo kreskowkowej grafiki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.