mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 10:09 
Cytuj  
Jesli jestes jednym z najlepszych graczy na swiecie i siedzisz na 50% to co najwyzej mozna stwierdzic ze system specjalnie dopierdala takim graczom newbie do teamu niz ze matchmaking gra fair.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 11:04 
Cytuj  
Jak działa mm blizzarda to uj wie. Teoretycznie wedłuh hotslogs dobiera ludzi na tym samym poziomie (mmr +/- 2300) ale co z tego skoro niektórzy(spora część?) i tak grają jak idioci :)? Jak już w przeciwnym teamie jest Zera i Nova to jest taki płacz że o ja pierdole. Ogólnie ciężko się gra przeciwko 2 "ghostom" ale się da o ile ktoś wie, że ich można zobaczyć. Tymczasem ostatnio od kolesia co miał 600 gier padło pytanie jak ja widzę, że nowa gdzieś tam idzie. No :wtf: . Tak samo padło pytanie od kolesia co miał 1000 gier(!), jakmi cudem nova używali ulti(TT) co chwilę jak co dopiero go uzyła :wtf:

Jak dla mnie to problemem jest zbyt mała ilość hero i przez to sporo mirrorów. Mała ilośc support hero też nie pomaga (nie pamiętam kiedy miałem brightwinga w teamie a on jest zajebisty przecież).

Statystykami się będzie można bawic jak blizz w końcu zrobi team league i powiem co nieco o ich Elo systemie. Szkoda, że o banowaniu picków mowy nie ma póki co bo za mało hero jest. Kiedy kolejni hero?

Blizz zamiast spuszczać się nad nowymi skinnami skupił by się nad czymś innym. Ceno hero raczej nie spadną wiec cały czas będzie się widzieć hero z darmowej rotacji.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 11:29 
Cytuj  
Ja gram akurat tylko Brightwingiem, juz 9 lvl mastery (10 mastery w tym tygodniu mam nadzieje jeszcze, 10k golda na mastery skin tez juz jest), winrate na poziomie 65% atm, ale generalnie mam wrazenie ze nie jest to ruletka na zasadzie - kogo dobierze, tylko jakich hero bede mial w teamie a jakich hero beda mieli przeciwnicy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 12:13 
Cytuj  
Przegrałem mecz na jakąś rudą szmatę. Zabiła mnie i kumpla sama będąc pod ostrzałem wieżyczki i fortecy i wyszła sobie jakby nigdy nic. To nie jest brak balansu to jest żart.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 12:18 
Cytuj  
Zrobiliście coś źle, założe sie ze nie wiesz jakie skille ma twoj przeciwnik i co może zrobić. I to tyle.

Zagraj teraz "rudą szmatą" i sprobuj zrobić to samo. Jak sie nie uda to tez będziesz krzyczał ze z grą jest coś nie tak, czy może jednak z tobą?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 12:20 
Cytuj  
Ruda szmata to Sonya która podczas WW z odpowiednimi talentami ma sporo self heala . Jak miała większy lvl to mogła was ubić. Opanowanie danej postaci sporo daje jeśli wiesz przeciwko komu grasz i co ten ktoś może Ci zrobić. Ogólnie to tutaj nie ma balansu 1v1 tak samo jak w dota czy w lol. Nie wiem Stobek na co liczyłeś:)?

No nic przydałoby się kupić jeszcze Stichesa, Chena i Brightwinga ale szkoda peso. Kiedy jakieś promo na hero bedzie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 12:46 
Cytuj  
Ponadto ta Ruda Szmata ma ulti "Gniew Berserkera", które to może podtrzymywać praktycznie w nieskończoność jeśli coś klepie. 40% dmg do aa i abilities oraz 50% reduced cc time piechotą nie chodzą. Ogółem ta sucz dostała lekkiego buffa po patchu.

W HotS podoba mi się to, że w końcu można grać pełnowartościowym supportem, tj. nie czujesz się underleveled lub nieubrany z powodu braku farmy, którą musisz oddać swojemu adc w LoLu:D

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 17:52 
Cytuj  
Vences to widać, że LoLa skończyłeś w 3 sezonie...(a mamy już 5)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 18:31 
Cytuj  
Żadne runy i żadne przedmioty generujące golda nie zastąpią farmy na topie, midzie i bocie. Owszem, jakiś czas temu trochę się to zmieniło na lepsze, ale nie ma się co oszukiwać. Support nigdy nie wygeneruje tyle golda, co ludzie last hitujący a liniach. Chyba, że na ARAMie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 19:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kazda mapka ma mechanike ktorej wykorzystywanie prowadzi do wygranej. Nie wiem czy mozna wygrac po prostu pushujac ktoras z linii, podczas gdy przeciwnicy wykorzystuja zalety mapy - jeszcze nie widzialem by ktokolwiek tak wygral.
First kill owszem sie nie liczy - bo niby dlaczego mialby decydowac o wygranej czy przegranej, za to kazdy kill w late-game juz potrafi niezle namacic.
Mapki sa bardzo zbalansowane - to po prostu lustrzane odbicia, hero nie maja balansu


Chodzi o to, ze na niektorych mapach(przykladowo ta z dublonami) comeback jest praktycznie niemozliwy juz od ~5 minuty gry. Na innych mapach dostajesz info, kiedy nastapi zdarzenie wiec nawet jesli wszystkie linie ci pushuja to mozesz sie zebrac i szybko leciec po obj i sprobowac wygrac fighta. Na zatoce tego nie ma - skrzynie nie dosc ze pojawiaja sie instantowo, to czas ich spawnu jest randomowy, wiec team ktory ma przewage jest praktycznie zawsze w stanie zabiezpieczyc kazdy nastepny spawn skrzyni. Konczy sie to na tym, ze jedna druzyna zabiera wszystkie mercenary campy + skrzynie, a druga nie jest w stanie nawet zbic jednego fortu. Na tej mapie przewagi rzedu 3-4 lvli sa na porzadku dziennym.

Dla mnie najbardziej skillowymi mapami i atm jedynymi nadajacymi sie do jakiegos competitive play jest smocza mapa i ta ze swiatyniami. Dlaczego? Ano dlatego, ze sa to jedyne mapy gdzie wymagana jest globalna obecnosc + wystepuja tam mniejsze potyczki ze wzgledu na obecnosc jednoczesnie wiecej niz 1 cap spotu
Dla przykladu mapa z tributami nagradza team comp strikte niszczacy 5v5 - taki istny deathball z doty. W danej chwili, danej mecie beda moze 1-2 team compy, ktore beda absolutnie niszczyly kazdy inny i bedzie to zwyczajnie nudne i chujowe. Na smoczej mapie za to musimy na dobra sprawe miec pod kontrola 3 spoty na mapie, wiec i mozliwosci taktycznych jest duzo wiecej.


Podsumowujac - hots bedzie na tyle dobra gra, na ile bedzie mial dobre mapy bo to one robia gre. Pomijajac kwestie balansowe to herosi sa bardzo fajni i maja pomyslowe mechaniki to samo sie tyczy ogolnego desingu gry.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 19:40 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Przegrałem mecz na jakąś rudą szmatę. Zabiła mnie i kumpla sama będąc pod ostrzałem wieżyczki i fortecy i wyszła sobie jakby nigdy nic. To nie jest brak balansu to jest żart.


Nie chce cię zasmucać, ale Sonya jest obecnie uważana za "underpowered" . Aż się boje co się stanie jak spotkasz Zeratula..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 23:03 
Cytuj  
Stitchesem soluję większość. Z Zeratulem włącznie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2015, 10:35 
Cytuj  
No stiches jest trochę przesadzony obecnie... Nie dość, że twardy jak to przywalić potrafi i ma najlepsze aoe z tanków w sumie. Aż go chyba kupie sobie w końcu :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2015, 13:30 
Cytuj  
Ja narazie mam 15 hero - teraz moj zakuo to bedzie albo falstad albo trall albo stiches. Narazie mam Valle, Brithwinga i Uthera na 10 levelu. Moje ulubione picki - Uther jest dobry ale nudny


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2015, 14:00 
Cytuj  
Falstad jest super i w sumie nie żałuje, że go kupiłem. Zastanawiam się jednak nad drugim ulti(odpychanie). Wydaje się ciekawą opcją przy mapie z duszkiem albo np z terrorem czy statkiem. Oczywiście multi z overdrive zadaje spory dmg i ma duży zasięg ale fajnie się bossów stealuje z tym drugim ulti :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 19 lut 2015, 00:56 
Cytuj  
6 marca PAX, na którym Blizz ma ogłosić nowy content do HotS, HS oraz Overwatch. Liczę na detale nowej mapki oraz kilku Hero;]

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2015, 15:02 
Cytuj  
Jak się spisuje Jaina Proudmore? Próbowałem kupić pakiet założycielski, ale coś mi karta nie przechodzi chociaż płaciłem nią multum razy w wowie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2015, 16:00 
Cytuj  
Jaina spoko, zajebisty dps ma i fajne cc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2015, 18:50 
Cytuj  
Nie wiem czy było ale jakby ktoś chciał poczytać to wrzucam

Meta z przed tygodnia wg picków najlepszych teamów z eliminacji esl

Wielka 12
1 Zeratul
2 Stitches
3 Sgt. Hammer
4 Valla
5 Illidan
6 Tyrande
7 Uther
8 Tassadar
9 E.T.C.
10 Malfurion
11 Muradin
12 Rehgar

Khaldor wyjasnia dlaczego po nowym patchu sie zmieniła http://www.twitch.tv/khaldor/b/623405573

I cały artykuł

http://www.tentonhammer.com/feature/heroes-storm-current-meta


_________________
Turbot

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 19 lut 2015, 19:30 
Cytuj  
Wreszcie ktoś zauważył Illidana - hero z ogromnym skillcapem...
Cytuj:
Illidan becomes a Tier 1 choice compliments of the changes in the last patch. In a long game he becomes an absolute terror in the right hands. In the wrong hands (as if often the case in Quick Matches) he remains a squishy Hero that is often an easy kill.
Nic dodać, nic ująć.
... oraz mój pierwszy zakup - Tyrande:)
Tak jak wspominałem dużo wcześniej. QM =/= HL =/= Turnieje. To, co działa na turniejach nie zawsze działa z randomami na QM/HL i vice versa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.