mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:11 
Cytuj  
btw:
http://news.vgchartz.com/news.php?id=7322&mp=1

jutro będzie wiadomo kiedy premiera Arc. Ja tam na to czekam ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:44 
Cytuj  
ja tez. zobaczymy jakie gry do tego dadza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 13:52 
Cytuj  
Status zamowienia FFXIII w gram.pl cos sie nie zmienial dzisiaj, wiec zagladnalem na stronke i wchodzac na gre dostepnosc... "za 1-2 dni".
Great -.-

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 14:20 
Cytuj  
Czyli gram.pl zasysa po raz kolejny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 14:38 
Cytuj  
Hmm, zmienilo sie na "towar dostepny" wlasnie.

(Co ciekawe wersja Xbox zniknela z oferty sklepu XD)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 14:42 
Cytuj  
Mnie gram.pl oficjalnie przeprosilo (bo wczesniej sie z nimi w tej sprawie kontaktowalem i powiedzieli, ze napewno wysla w poniedzialek), tlumaczac sie ze FFXIII dostali wczoraj w bardzo poznych godzinach i nie mogli juz rozeslac. Podobno maja wysylac dzisiaj.
Ale to i tak porazka, mozna bylo kupowac w Anglii, byly dostepne juz w czwartek. Ale chcialem zeby bylo szybciej...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 15:36 
Cytuj  
Dzisiaj o 11 rano dostalem przesylke z Ultimy via DPD. Coprawda to nie czwartek, ale zawsze cos ;-)


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 16:04 
Cytuj  
Do mnie dotarła o 13. Zagram za tydzień :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 16:38 
Cytuj  
Własnie jestem po przejsciu Heavy rain. Gra mnie zniszczyla poprostu. Ta gre , gra(ogląda) sie lepiej niz nie jeden film. Dawno nie widzalem tak dobrej fabuly w filmie a tu prosze w grze


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 18:42 
Cytuj  
Ja juz tez mecze FFXIII. Na razie faktycznie, walka, sprint, cut scenka i tak w kolko. System walki jest naprawde ciekawy i rozbudowany, co mi sie tylko nie podoba, to fakt, ze czasem jest malo czasu zeby na spokojnie wybrac skille czy ogarnac walke, wszystko dzieje sie w real time i w niektorych momentach dziala to przeciwko calemu systemowi combatu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 19:30 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Ale to i tak porazka, mozna bylo kupowac w Anglii, byly dostepne juz w czwartek. Ale chcialem zeby bylo szybciej...


Nie było, pierwsza wyrwała się ASDA i wystawiła FFXIII w niedzielę.. Cała reszta sklepów grzecznie czekała do poniedziału, chyba, że do polski wysyłali wcześniej. Do mnie z shopto.net gra wyszła w piątek/sobotę i dotarła wczoraj.

Oho.. czytaliście:

Sprawdźcie pudełka - powinna znajdować się tam karta Square Enix Members, inicjatywy, która właśnie testowana jest w Europie i powinna w najbliższych miesiącach dynamicznie się rozwijać. Po zarejestrowaniu się i podaniu kodu dostaniecie darmowy, specjalny ekwipunek do następnego tytułu wydawcy - Final Fantasy XIV, gry MMO zapowiedzianej na bieżący rok.

Dodatkowo, możecie zostać wybrani do udziału w testowaniu zamkniętej wersji bety FFXIV, choć tutaj jest wyłącznie szansa, a nie pewność jak w przypadku wspomnianego wyżej przedmiotu z gry. Może warto zaznaczyć wyraźnie - Final Fantasy XIV wyjdzie wyłącznie na PS3, dlatego też prezenty dotyczą wyłącznie tej wersji.


macie jakieś kodziki, bo moja kopia jest jeszcze zafoliowana. Możliwość dostania się do bety FFXIV imho też brzmi OK. Bardzo fajna inicjatywa.
Btw. do Aldathy - osobiście uważam, że FFXIV wyjdzie również na X360. W dziedzinie mmorpgów jest zbyt duża konkurencja i zbyt duże nakłady które mogą się nie zwrócić by bawić się w exclusivy czy półexclusivy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 19:40 
Cytuj  
Kod jest, już użyty zresztą. Trzeba jednak pamiętać, jeśli ktoś już składał zgłoszenie, że na jedno konto Square Enix można mieć zarejestrowane tylko jedno zgłoszenie do bety - PS3 albo PC.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 19:56 
Cytuj  
To ja wybiorę PS3 - PC mi się sypie :/

Inny news - L.A. Noir'e być może wróci do statutu exclusiva na PS3. Podobno devsi produkujący ten tytuł są na max-a sfrustrowani pojemnością DVD. ALe mocno powątpiewam - pewnie planują tak jak w przypadku Lost Planet 2 - oprócz sprzedania samej podstawki za 200zł to 5 DLC (które nie zmieściły się na DVD) po 50 sztuka - dostępne oczywiście w momencie premiery ;)

http://www.gofanboy.com/home/news-archi ... use-of-dvd

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 22:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Kod jest, już użyty zresztą. Trzeba jednak pamiętać, jeśli ktoś już składał zgłoszenie, że na jedno konto Square Enix można mieć zarejestrowane tylko jedno zgłoszenie do bety - PS3 albo PC.
Założyłem konto na tej stronce z karteczki z kodem. Po rejestracji wpisałem kod. Na maila faktycznie mi coś przyszło i dodatkowo był tam link do FFXIV beta registration. No więc wchodzę na tą stronkę, daję chcę aplikować, loguję się na dane z poprzedniej stronki i wywala mi, że złe hasło. Chcę stworzyć nowe konto, pisze mi, że ID zajęte. Chcę odzyskać hasło pisze mi, że nie ma ID z takim mailem. Może mi ktoś kurwa wytłumaczyć o co tu chodzi? Czy po prostu square kolejny raz zabiera się za coś od dupy strony i te dwa serwisy są ze sobą nie powiązane (czyt. muszę założyć jeszcze jedno konto, a to, że ID mam zajęte jest zbiegiem okoliczności) ??


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 22:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Założyłem konto na tej stronce z karteczki z kodem. Po rejestracji wpisałem kod. Na maila faktycznie mi coś przyszło i dodatkowo był tam link do FFXIV beta registration. No więc wchodzę na tą stronkę, daję chcę aplikować, loguję się na dane z poprzedniej stronki i wywala mi, że złe hasło. Chcę stworzyć nowe konto, pisze mi, że ID zajęte. Chcę odzyskać hasło pisze mi, że nie ma ID z takim mailem. Może mi ktoś kurwa wytłumaczyć o co tu chodzi? Czy po prostu square kolejny raz zabiera się za coś od dupy strony i te dwa serwisy są ze sobą nie powiązane (czyt. muszę założyć jeszcze jedno konto, a to, że ID mam zajęte jest zbiegiem okoliczności) ??


Miałem tak samo, wygląda na to, że SE ID, a SE MEMBER ID to dwa różne loginy, co jest kompletnie bez sensu :roll: Żeby było śmieszniej to na amerykańskiej wersji serwisu od marca zrobili właśnie merge obu systemów, czyli jeden login do wszystkiego, a u nas cyrk :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 22:34 
Cytuj  
Ja po prostu założyłem nowe S-E account (tam na stronie bety) na innego maila i tyle. Wszystko poszło gładko.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2010, 00:03 
Cytuj  
Samadam napisał(a):
Miałem tak samo, wygląda na to, że SE ID, a SE MEMBER ID to dwa różne loginy, co jest kompletnie bez sensu :roll: Żeby było śmieszniej to na amerykańskiej wersji serwisu od marca zrobili właśnie merge obu systemów, czyli jeden login do wszystkiego, a u nas cyrk :lol:
Hmm, tak podejrzewałem, dzięki za info. Swoją drogą kopę lat Samadam ;) Kurwa mać jak mnie wnerwia square tą amatorszczyzną. Najprostsze rzeczy tak komplikują, że ja pierdole :roll: :roll: :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2010, 09:49 
Cytuj  
Czy Uncharted 2 rozni sie jakos znaczaco od jedynki? Pierwsza czesc poza wykonaniem, ktore stoi na wysokim poziomie jest gra dosc przecietna. Jak dwojka to to samo to sobie odpuszcze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2010, 10:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Btw. do Aldathy - osobiście uważam, że FFXIV wyjdzie również na X360. W dziedzinie mmorpgów jest zbyt duża konkurencja i zbyt duże nakłady które mogą się nie zwrócić by bawić się w exclusivy czy półexclusivy.


jak FFIV nie wyjdzie na PC to zdechna jak psy marku , olanie najwiekszego tuza w biznesie mmo = gg


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2010, 11:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czy Uncharted 2 rozni sie jakos znaczaco od jedynki? Pierwsza czesc poza wykonaniem, ktore stoi na wysokim poziomie jest gra dosc przecietna. Jak dwojka to to samo to sobie odpuszcze.


Dwojka jest niesamowita, o wiele bardziej filmowa i trzymajaca w napieciu niz jedynka. Moja dziewczyne przykulo do gry na tyle, ze prawie zmuszala mnie zebym gral dalej, bo chciala wiedziec co sie stanie, mimo ze sama nie grala w U2 aktywnie.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.