mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 11:15 
Cytuj  
Jaka gra by nie wyszla to i tak będzie źle, bo jak będzie masa randomow to o teamplayu nie ma mowy na pubach (i sry ale bf2 na pubach w czasie gdy to był aktualny bf to też to nie wyglądało tak różowo, można pieprzyc że na klanowych serwerach było lepiej, no ale w bf3 jak wbilismy w 5-6 to dzięki komunikacji i potrafiłes odmienić losy bitwy), jak będzie niszowa to źle bo nie ma kogo ownic, sam dobrze o tym wiesz bo robisz dokładnie tak samo :P. W stare tytuły grać się nie da bo ownia cię weterani, nowe do dupy i za łatwe bo będąc maniakiem fpsow wycinasz stado kazuali tyle że udowodnić to już tylko dało się w nowym codzie:D. Już nie mówiąc o tym że sam nie raz pisałeś że nie masz czasu na pro-granie, już nie mówiąc gdzie tu czas znaleźć między pracą a pisaniem na forum :P i kuzwa jaka losowosc jest w perkach bfa? Od początku bonusy są na tyle małe by nie robic mega różnicy w starciach, ale na tyle duże by w zorganizowanym squadzie czuć różnicę jaką dają ci te 4 bonusy.

Podsumowując w nowym bfie wkurwiaja małe squady i że naprawdę fajnych map nie ma za wiele, reszta to kwestia jak się gra i z kim się gra... tak jak w każdym tytule sieciowym:)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 11:20 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
(i sry ale bf2 na pubach w czasie gdy to był aktualny bf to też to nie wyglądało tak różowo)

uwzglednilem to w swojej wypowiedzi pisząc, ze teraz już w bf2 jest "wyklarowane" community. ;] i nie, niszowa gra nie jest zla. Mnie nie ownia weterani, nie na tyle by nie dalo się grac. I kuzwa nigdy nie gralem jako "pro", to ze sobie gralem w klanie to 2 rozne kwestie.

Ogolnie bf to zawsze była dość losowa gra i jest dalej.

Ogolnie najbardziej narzekałem na mapy i system spawnow i autoregeneracje zycia i klase assault/medyk, predkosc poruszania się do broni noszonej.

Jak pisałem, zawsze po sprawdzeniu tytułu wracałem do Quake. Poki co gram w AA4 i na razie jest z kim.

A prosy w bf to glownie campusy ze snajpa, co tylko probuja srobowac k/d ratio :p :p :p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 12:33 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=JaBlExBQXFU#t=802 macie bf na zywo prosto z Syrii


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:00 
Cytuj  
Wole popykać w najbardziej noobskiego fpsa niż tam siedzieć ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:17 
Cytuj  
Gdzie zamawialiście preorder na BF4 + ten dodatek?(chodzi mi o cyfrowe wydanie a nie pudełkowe).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:54 
Cytuj  
Jak sprawdzałem to tu było najtaniej: http://moonqq.pl/battlefield-4-ea-origin-key.html

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 01:20 
Cytuj  
http://blogs.battlefield.com/2013/09/ba ... eta-dates/

Start bety dla premium, preorderu i MoH:WF 1 pazdziernika. Open beta 4 pazdziernika ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 05:50 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=yODpmpXs ... e=youtu.be
pofapujcie sobie do MP trailera


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 07:04 
Cytuj  
noo i to jest pure fun.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 07:27 
Cytuj  
trzeba przyznac, ze maja rozmach skur...syny:)
to znowu bedzie odpalana w ten zrabany sposob: Origin->Przegladarka(battlelog)->Laduje sie cala gra->Laduje sie mapa?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 07:49 
Cytuj  
Dla mnie w takiej grze jak BF to najważniejsze by były otwarte mapy, bo to poza spawnami chyba draznilo mnie najbardziej. Mapy typu metro, bazar skonstruowane w jednej linii. W ogole w fps cos takiego to jest zawsze campfest.

No i graficznie BF3/4 to nie można powiedzieć, ze jest chujowy. I co prawda porównywanie do CoDa jest trochę slabe. Ale jeśli chodzi o jakies nowe rzeczy to w porównaniu do CoD: Ghosts to BF4 jest naszpikowany nowościami.

cond- pewnie tak, tylko teraz pewnie pojdzie to sprawniej.


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 07:55 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 07:55 
Cytuj  
ale po ki chuj znowu coda tu przyciagasz? :)
mi sie wlasnie podobalo polaczenie otwartych map z zamknietymi. dla kazdego cos dobrego, kazda mapa to troche inny styl gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:03 
Cytuj  
Ja tez nie wiem, czemu on w kolko to porownuje, skoro to dwie rozne gry.
Ja obczaje bete i zobacze jak sie lata (mam nadzieje, ze bedzie taka mozliwosc). Jak sie bedzie dobrze latac, to moze kupie. Bo bieganie i strzelanie _dla mnie_ to w tej grze jest porazka.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:10 
Cytuj  
Bo CoD prezentuje najwyższy rodzaj syfu jaki się da, nie wnosząc nic, a wręcz kastrując często sam siebie. Ale nieważne już. To było nawiasem mowiac, porownujac 2 fpsy AAA. CoD zwyczajnie się skonczyl na części 4 i RIP.

Mendol - co do otwartych map to inaczej. Bo mapy bardziej zamknięte z close quaters są ok. Bo ilość przejść jest bardziej rozbudowana. Można gdzies przejść z flanki, latwo znaleźć miejsce by się schowac itp. Mapy typu metro, bazar, to masz 2-3 przejścia, które są w formie długich dróg. O to mi chodzi.

Tak samo w America's Army 4 -> mapa Bridge nie jest najszczęliwszym rozwiązaniem. A taki Hospital to już gra się fajnie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:13 
Cytuj  
ale tutaj KURWA nie rozmawiamy o cod'zie wiec juz idz stad i skoncz maaaarudzic glabie ;p

mi tam bazar sie podobal, przejsc bylo chyba troche wiecej niz 2-3.
poza tym bylo to jakies urozmaicenie od otwartych czy innych map, zreszta jak ktos nie chcial, to naprawde nie musial na niej grac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dla mnie w takiej grze jak BF to najważniejsze by były otwarte mapy, bo to poza spawnami chyba draznilo mnie najbardziej. Mapy typu metro, bazar skonstruowane w jednej linii. W ogole w fps cos takiego to jest zawsze campfest.

No i graficznie BF3/4 to nie można powiedzieć, ze jest chujowy. I co prawda porównywanie do CoDa jest trochę slabe. Ale jeśli chodzi o jakies nowe rzeczy to w porównaniu do CoD: Ghosts to BF4 jest naszpikowany nowościami.

cond- pewnie tak, tylko teraz pewnie pojdzie to sprawniej.

Ja to moze i marudze, ale ty mnie przerastasz normalnie o lata swietlne ;x

Na trailerze byl chyba Su-47. Dobra za ten samolot gra dostaje od mnie +50 do zajebistosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:19 
Cytuj  
Akurat infantry only to były same mapy bazar/metro. Zreszta nie tylko tam, wiele było serwerow ze z dupy mapami. Mapy z podstawki zresztą były jakies nieciekawe, premka wniosła trochę fajnych. Może bazar jeszcze nie był az tak masakryczny, ale metro tak.

Sam spierdalaj.
iniside - Ty nie marudzisz, Ty lykasz wszystko jak pelikan co ma ladne tekstury.

I nie wiem gdzie tu moje marudzenie, ja tu wlasnie POCHWALILEM BFa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:22 
Cytuj  
Jak dla mnie pierwsza czesc posta to marudzenie.
Oczywiscie pomijam inne posty.

A chwalenie grafiki w BF3 sie nie liczy. To tak jakby chwalic, ze slonce wschodzi. WTF ?

Na temat mojego lykania sie wypowiada nie bede, bo to zbyt oczywisty troll bait.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:24 
Cytuj  
Nie lubiłem Metro (ale ja gram recon only ;)), ale IMHO pisanie, że to nudna zamknięta mapa to lekkie przegięcie. AFAIR to przejść było więcej na de_dust. Pewnie były też choke pointy, ale dodawały smaczku. A dynamicznych akcji w metrze było masę poczynając od flankowań po zwykłe rushe :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:29 
Cytuj  
Nie chwaliłem tylko grafiki. Uwazam, ze BF3/4 to dobra gra jak na AAA gre tych czasów. Wiekszosci się spodoba. Mi zapewne jeśli już to na chwile, na pewno nie na czas dluzszy. Szkoda tylko, ze nie będzie battlerecordera, by pomoglo trochę przeciw czituchom. A mod toolsy to pewnie te gre zaniosły by na szczyt zajebistosci. No ale nie te czasy.

Yuurei w takim de_dust jest trochę mniej graczy niż w BF i się nie odradzaja. A dla rush only graczy to raczej nieciekawe takie metro. btw. kolejny camper do wbicia noża w dupe :P a CQ>każdy tryb.

Fajnei to było w BC2 i chyba na początku BF3, hurri miał jakiś serwer czy ktos. Było można zabijac znane nicki. Od razu inaczej się gralo. I nie az tak randomowo. A BF3 chyba ktoś wzial kase i wyjebal serwer :)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.