mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 12:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Spoko, kazdy ma swoja filozofie :P Ja po prostu nie lubie dodatkow, ktore sa pobocznymi historiami. Szkoda mi kasy na takie cos, bo co to dodaje do gry? Nic - ot, kolejny quest, tyle ze bardziej rozbudowany. Wole kupic nowa gre :)


Hehe a po co w gry grasz? Zeby poznac historie, zeby posiekac, zeby pozbierac itemki, polevelowac ;) Wybierz sobie dowolna pozycje, ja jeszcze nie gralem w ten dodatek (ba, nawet nie przeszedlem podstawki) ale sam fakt tak zajebistych ocen (wszedzie) sprawia, ze znajduje sie to na mojej TODO liscie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 12:58 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Spoko, kazdy ma swoja filozofie :P Ja po prostu nie lubie dodatkow, ktore sa pobocznymi historiami. Szkoda mi kasy na takie cos, bo co to dodaje do gry? Nic - ot, kolejny quest, tyle ze bardziej rozbudowany. Wole kupic nowa gre :)


Hehe a po co w gry grasz? Zeby poznac historie, zeby posiekac, zeby pozbierac itemki, polevelowac ;) Wybierz sobie dowolna pozycje, ja jeszcze nie gralem w ten dodatek (ba, nawet nie przeszedlem podstawki) ale sam fakt tak zajebistych ocen (wszedzie) sprawia, ze znajduje sie to na mojej TODO liscie.


No gram w RPG-i dla tego co napisales, ale po co mi w tym celu kupowac "dodatki", skoro mam to samo w podstawce? :) Jak mowie, jesli to sa poboczne questy nie wnoszace NIC do glownej fabuly gry, to wole wydac kase na zupelnie nowa gre niz robic nastepnego side questa. W W3 jest wystarczajaco duzo pobocznej zawartosci zebym mogl bez zadnych wyrzutow sumienia olac te dwa DLC :)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 13:06 
Cytuj  
Tylko, że to nie są side questy. To są main questy, tylko że nie związane z historią Ciri i Dzikiego Gonu (prawie, w zależności czy skończysz podstawkę, czy nie, miejscami niektóre rzeczy się różnią). Poza tym ten dodatek kosztował gdzieś 35zł a trwa około 20h, więc nie wiem jakiego innego rpga sobie kupisz za taki hajs. No i powtórzę się, że poziom dodatku jest wyższy niż podstawki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 13:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
W W3 jest wystarczajaco duzo pobocznej zawartosci zebym mogl bez zadnych wyrzutow sumienia olac te dwa DLC :)


Olać można, ale nie rozumiem jak można nie chcieć pobyć w tak bajkowym i rozpustnym miejscu jak Toussaint? ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 13:28 
Cytuj  
Eee Ragna czegoś nie kumam. Po pierwsze nazwa DLC oznacza jedynie "downloadable content" i może to być zarówno dodatek to gry ogromnej wielkości jak i zbroja dla konia. Po prostu nie mamy tutaj wydania na płytce i tyle. W sumie lepiej bo cena niższa.

Główny wątek to też tylko quest, tylko wieloetapowy czyli tak samo jak w tym dodatku. Prócz nowej histori, przerywników, lokacji i przeciwników jest jeszcze system run i dodatkowe zadania. Jeśli jakość zawartości fabularnej dodatku nie ma dla ciebie znaczenia to co z Ciebie za fan rpgów?

Z reguły dodatek to albo oddzielna historia np Opowieści z Wybrzeża mieczy albo w jakiś sposób kontynuacja starej histori (ToB). Twoje rozumowanie jest inwalidą bo to oznacza, że OzWM to chujowe DLC. Nie rozumiem twojego podejścia aczkolwiek każdy ma swoje dziwactwa. Czasami jednak lepiej jest zachować je dla siebie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 15:35 
Cytuj  
Nikt wam nie kaze ich zrozumiec, wiec skonczymy temat :P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 13:19 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95443


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 13:38 
Cytuj  
Nic dodać, nic ująć - zasłużyli w chuj, bo dosłownie wgnietli w podłogę konkurencję.

Błagam niech pozamiatają jeszcze Cyberpunkiem za kilka lat.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 4 gru 2015, 13:40 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 13:39 
Cytuj  
Nie dosc, ze Developer of the Year to jeszcze Game of the Year.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:24 
Cytuj  
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... 2592_o.jpg
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... 4123_o.jpg

NARA :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:52 
Cytuj  
Jak utrzymają poziom pierwszego dodatku, lub go przebiją, to Wiedźmin 3 zgodnie z moimi przewidywaniami zostanie najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek grałem.

Screeny piękne. Hype wzrasta.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:54 
Cytuj  
Ma być pierwszy kwartał chyba a nie pierwsza połowa roku.
Mnie się podoba. Wygląda jak lepsze AC.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 20:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Wygląda jak lepsze AC.


Jak co? serio porównujesz to do AC? Assasins Creed?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2016, 18:49 
Cytuj  
Cytuj:
Eurogamer.it recently conducted an interview with CD Projekt RED to discuss the upcoming Blood and Wine expansion for The Witcher 3. In the interview, CD Projekt RED discusses how Blood and Wine is quite a bit more “complex” than the main storyline of Wild Hunt.

The expansion is set to expand the game by quite a margin. Here’s the official description:

Blood and Wine is a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, and will take Geralt to a land untainted by war, where an atmosphere of carefree indulgence and knightly ritual masks an ancient, bloody secret.

CD Projekt RED told Eurogamer that Blood and Wine is a completely separate story from the original plot found in Wild Hunt. According to the interview, the developers believe they “have achieved something even better than the main game.”

One of things CDPR wanted to do for the expansion was to create a more “charismatic enemy” for Geralt to face, as well as develop a more complex story they believe “players will appreciate.” This is Geralt’s final story according to the interview, so it sounds like CD Projekt RED wants to make it a memorable and lasting experience for players.


Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 06:16 
Cytuj  
Hehehehe. Nie dziwie sie, ze tyle osob sie zwalnia z CDPR ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 09:08 
Cytuj  
W sensie, że teraz mają zajebiasty wpis w CV i mogą iść pracować za więcej peso:)? Wrócą, bo kto chciałby robić przy nowym AC albo kolejnym CoD:)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 09:21 
Cytuj  
Oby to nie odbiło się źle na Cyberpanku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 09:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W sensie, że teraz mają zajebiasty wpis w CV i mogą iść pracować za więcej peso:)? Wrócą, bo kto chciałby robić przy nowym AC albo kolejnym CoD:)?


W sensie ze pracujesz po 12-14h, a te nadgodziny placa ci w obietnicach ;p.
W CDPR crunch to nie jest cos co sie zdarza, to jest wliczone w czas produkcji.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 09:48 
Cytuj  
troche skurwysynstwo - dlaczego za nadgodziny nie zaplacili, jezeli na W3 zarobili zajebista kase?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2016, 09:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
troche skurwysynstwo - dlaczego za nadgodziny nie zaplacili, jezeli na W3 zarobili zajebista kase?

Zapłaca, jeśli wiedźmin osiągnie cel sprzedażowy. Ale jak narazie to glównie obiecywali, zeby ludzi zatrzymac lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.