mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2016, 15:57 
Cytuj  
Kupiłem klucz za 71 pln z Kinguina.
Do tego DLC z CDP 39 pln.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 21:17 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Polskie biznesy - ostatnio czytalem jakie umowy podostawali pracownicy InPostu (bodajze 25zl dniowki +8zl dziennie na fuel - trasa do przejechania to 60km) wiec w sumie nie powinno mnie to dziwic ;)

Ciekawa firma zresztą. Chwalona jaki to nie czampion biznesu i wizytówka Polski, a co słyszę od lat to jebią pracowników gorzej niż korpo na umowach agencyjnych czy janusze w typowo januszowych biznesach.


Co do tematu - to hype na Wiedźmina (i na Cyberpunka 2077) rośnie, ale jak chcą ode mnie kasy na swoje najnowsze produkcję to niech płacą zaległe nadgodziny/premie bo zaczyna to śmierdzieć :| {Zanim się tu jakiś obrońca moralności albo kapitalizmu odezwie - to nie żadnej gry CDPR w którą grałem nie spiracilem).


Już bez przesady, co jak co ale ludzie, którzy chociaż tkneli w1/w2 czy w3 są bardzo na topie i bez najmniejszych problemów mogą zmienić pracodawcę.
I śmieszy mnie jak ktoś z nich mówił że źle zarabia itp. jak mogą bez problemu dostać pracę za 5-10k $ monthly, w zależności od doświadczenia i umiejętności -(jeżeli takowe ma) i tutaj pojawia się problem bo coraz częściej sobie uświadamiają, że w gamedev ich umiejętności często odstają od ludzi podobnych profilem ale pracujących w szeroko rozumianym biznesie.
A jak takiego narzekającego i zdolnego znajdziecie możecie do mnie go przysłać:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2016, 23:41 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Polskie biznesy - ostatnio czytalem jakie umowy podostawali pracownicy InPostu (bodajze 25zl dniowki +8zl dziennie na fuel - trasa do przejechania to 60km) wiec w sumie nie powinno mnie to dziwic ;)

Ciekawa firma zresztą. Chwalona jaki to nie czampion biznesu i wizytówka Polski, a co słyszę od lat to jebią pracowników gorzej niż korpo na umowach agencyjnych czy janusze w typowo januszowych biznesach.


Co do tematu - to hype na Wiedźmina (i na Cyberpunka 2077) rośnie, ale jak chcą ode mnie kasy na swoje najnowsze produkcję to niech płacą zaległe nadgodziny/premie bo zaczyna to śmierdzieć :| {Zanim się tu jakiś obrońca moralności albo kapitalizmu odezwie - to nie żadnej gry CDPR w którą grałem nie spiracilem).


Już bez przesady, co jak co ale ludzie, którzy chociaż tkneli w1/w2 czy w3 są bardzo na topie i bez najmniejszych problemów mogą zmienić pracodawcę.
I śmieszy mnie jak ktoś z nich mówił że źle zarabia itp. jak mogą bez problemu dostać pracę za 5-10k $ monthly, w zależności od doświadczenia i umiejętności -(jeżeli takowe ma) i tutaj pojawia się problem bo coraz częściej sobie uświadamiają, że w gamedev ich umiejętności często odstają od ludzi podobnych profilem ale pracujących w szeroko rozumianym biznesie.
A jak takiego narzekającego i zdolnego znajdziecie możecie do mnie go przysłać:)


Dobra nie będe robić off topu, ale ludzie wszedzie sa tacy sami. Czesc to celebryci ktorzy chwala sie co to oni nie zrobili (a gowno zrobili, ale wszyscy ich znaja ;p), a czesc zna sie na rzeczy.

Pracuje z ludzmi ktorzy pracowali przy W1/W2/Bulletstormie itd. Niechodzi o to, ze ktos zle zarabia (w gamedevie jak leci zarabia sie gownianie i tyle), tylko ile trzeba robic, ze miec te standardowa pensje.

Akurat programosci w CDP RED maja dobrze, bo dostaja taski w stylu "napisz system AI, renderer" i to jak to zrobia to juz ich sprawa, a ze potem sa to jedyne osoby ktore ogarniaja ten kod...

A wogole to o jakich umiejetnosciach mowisz ? ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 16:14 
Cytuj  
CDP właśnie szuka juniorów C++ Może pouciekali im ;)


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 14:34 
Cytuj  
ta wiem ale ie gralem jeszcze w wiedzmina:)

ludzie mowia ze warto ale mnie jakos nie ciagnie kompletnie ale taka posucha ze moze bym kupil 100 pln chyba jakos klucz kosztuje czy szukac czegos z dodatkami?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2016, 23:45 
Cytuj  
https://imgur.com/weJhBT1

Ostro :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2016, 20:43 
Cytuj  
Coś czuję że Cyberpunk będzie miał tryb sieciowy:
http://pl.cdprojektred.com/jobs/senior- ... -designer/

Szczególnie po tych zapowiedziach że gra będzie większa od Wiedźmina 3 :p

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2016, 12:55 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Coś czuję że Cyberpunk będzie miał tryb sieciowy:
http://pl.cdprojektred.com/jobs/senior- ... -designer/

Szczególnie po tych zapowiedziach że gra będzie większa od Wiedźmina 3 :p


Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2016, 13:46 
Cytuj  
Quality > Quantity.

Mam nadzieję, że "większa" jest tu użyte dość swobodnie i bardziej chodzi o np. więcej tekstur, więcej modeli postaci/NPC, więcej animacji, więcej różnorodności w walce, więcej AI, itp a nie więcej prostego MMO-like contentu typu kontrakty czy jakieś badziewie do "zbierania". MP w Cyberpunk - wszystko zależy co i jak, ale jeżeli do robienia niego dopiero rekrutują to słabo to wygląda z kwestią daty premiery. :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2016, 16:53 
Cytuj  
Najchętniej zobaczyłbym Witcher mmo, z grafiką i combatem z W3. Ogromnym światem, klimatem Skelliege i hardcore'owym gameplayem.
Tak jak z SWG na początku była zaledwie garstka jedi tak tutaj 0.1% graczy może zostać Wiedźminem! :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2016, 17:11 
Cytuj  
Skellige to nie jest Polska, ja bym chciał MMO w świecie naszego kraju, ze słowiańskimi mitami, rycerzami, walką na miecze, żadnej magii a jak już to delikatna i wszystko w klimatach Białego Sadu oraz Velen. Nic mi więcej do szczęścia by nie było potrzebne :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 09:14 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Najchętniej zobaczyłbym Witcher mmo, z grafiką z W3 i combatem z Black Desert. Ogromnym światem, klimatem Skelliege i hardcore'owym gameplayem.

Fix'd


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 12:55 
Cytuj  
I nikt z dzieci by w to nie gral bo za trudne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 13:24 
Cytuj  
Jebać MMO. Zasłużenie wymarły gatunek. :)

Mam nadzieję, że nigdy marki Wiedźmina tym szambem nie skurwią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 13:26 
Cytuj  
Ta Wiesiek jako kolejny klon wowa, umarlbym


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 14:17 
Cytuj  
pizgalibyscie, az by wam sie uszy trzesly :wink:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 15:14 
Cytuj  
Zdecydowanie wolę jakość singla, dobrą historię, ciekawe postacie, wyśmienitą oprawę a nie chujowy miałki MMO content typu campienie sprawna jednej strzygi przez 50 wiedzminow, jakieś gówniane raidy, czy niezbalansowane pvp, mało pasujące do świata.

To było dobre 10 lat temu. Jestem w stu procentach przeciwny gwałceniu dobrych IP przez zamianę ich w MMO.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 15:15 
Cytuj  
Dokładnie, swoje się już w życiu wygrindowaliśmy i jakoś nikt nie tęskni już za mmo.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 15:21 
Cytuj  
Nikt po prostu z tytułu AAA nie jest w stanie zrobić dobrego i soczystego MMO, same MMO które ostatnio wychodzą to jest żal.pl

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2016, 15:31 
Cytuj  
Ilość pracy żeby zrobić Wiedźmina MMO jest taka duża i tak dużo trzeba wydać kasy, że temat jest bezprzedmiotowy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.