mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:26 
Cytuj  
Mass - pogralem troche i mi sie srednio podoba (ale kwestia gustu pewnie - recenzje ma bardzo wysokie)

AC to nie tyle gra ile "pokaz mozliwosci silnika" - gra, sama w sobie nudzi bardzo szybko ale od strony grafiki i animacji nie widzialem niczego lepszego. A jesli juz koniecznie chcesz to kupic to poczekaj na wersje z polskimi napisami. Ta ktora ja kupilem nie ma nawet angielskich napisow a aktorzy podkladajacy glos mowia z udawanym francuskim, niemieckim albo arabskim "akcentem" co troche utrudnia zrozumienie tego co mowia.

Ja bym polecal (pytanie czy lubisz te gatunki gier):
Sportowki (PES albo VirtuaTennis3 - przez xbox'a z automatu i od razu znajdujesz partnerow do grania online)
Samochodowe (tutaj nie mam duzego doswiadczenia ale bardzo podobal mi sie TD unlimited - wlasnie ze wzgledu rozwiazania opcji "online")

Te typy gierek sa IMO idealne na konsole (ponoc niezle sa tez bijatyki ale to zupelnie poza moim kregiem zainteresowan).

Anyway - najlepiej sobie najpierw posciagac playable dema gierek przez xbox live. Moje doswiadczenia sa takie, ze na 5 tytulow ktore z opisow i recencji w necie mnie zainteresowaly, po sciagnieciu dema kupowalem 1.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Skonczylem CoD4 na X360, zajebista zabawa, teraz zaczynam meczyc tryb veteran no i online oczywiscie. Generalnie gra warta swojej ceny :)

X.


Ja zaczalem od veterana, w dwa dni skonczylem ale powiem Ci ze czasami to jest meczarnia a nie veteran... A co do bonus kampanii w samolocie nie bede sie wypowiadal...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 13:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
teraz trzeba tylko zaopatrzyc sie w tytuly.

Zanim cokolwiek kupisz, wejdz na marketplace i zassaj dema interesujacych cie tytulow, sam sprawdzisz, czy warto, czy nie :)

X.

PS. Jak skoncze veterana, to w arcade mode jeszcze postukam, zobaczymy jak to bedzie z punktacja. No i online, poki co mam lvl3 (po parunastu minutach grania) ;)
PS2. Jednak jak czlowiek przyzwyczajony do wymiatania myszka, to na pada ciezko sie jest przestawic. Ale coraz lepiej mi idzie hehe.
PS3. A najwiekszy mam ubaw, jak szwagier gra i przezywa akcje (w ogole nienawykly do grania) ;)
PS4. O, i moja wlasna sygnaturka mi mowi, ze jak ja siedze i sie mecze w pracy, to zona w pinballa zasuwa ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 14:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS4. O, i moja wlasna sygnaturka mi mowi, ze jak ja siedze i sie mecze w pracy, to zona w pinballa zasuwa ;)


Ja bm sprawdził, czy nie z sąsiadem :P

Nastawiałem się na GoW, ale nie wychodzi, chyba kupie CoD4. Mam tylko wątpliwości co do multi, bo to z poprzednich części bardzo mi się nie podobało.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 17:03 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Xanth napisał(a):
PS4. O, i moja wlasna sygnaturka mi mowi, ze jak ja siedze i sie mecze w pracy, to zona w pinballa zasuwa ;)


Ja bm sprawdził, czy nie z sąsiadem :P

Nastawiałem się na GoW, ale nie wychodzi, chyba kupie CoD4. Mam tylko wątpliwości co do multi, bo to z poprzednich części bardzo mi się nie podobało.


To poczytaj nasze opinie na temat mp.
Sp mi sie kompletnie nie podobal... za stary juz jestem na takie perfidne skrypty, czlowiek sie wiecej nameczyl niz ubawil, pod tym wzgledem crysis bije ta gre na glowe.


_________________
@polygamia

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
no i kupilem dzisiaj, w piatek bedzie hehe.
teraz trzeba tylko zaopatrzyc sie w tytuly.
mass effect, ac, forza na poczatek mysle



Mass Effect imo najlepsza gra na X'a.

Cytuj:
Mass - pogralem troche i mi sie srednio podoba (ale kwestia gustu pewnie - recenzje ma bardzo wysokie)


Początek troche nudny, ale z czasem fabuła sie rozwija, gra robi sie ciekawsza (szczególnie jak gra sie strażnikiem, fajne skille). Jedyne co mi srednio sie podoba to sterowanie tym pojazdem, ale jeszcze da sie przyzwyczaić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 08:34 
Cytuj  
pes'a pewnie sprawdze ale totalnie nie nadaje sie do takich gier.
czekam na fable2 i kotor3 :-)
virtua fighter 5 tez zapowiada sie ciekawie.
gral ktos moze w dirta i ace of combat 6?
jedyne co mnie martwi to brak jakichkolwiek rpg w tej chwili na x'a ;-0
z tego co sprawdzalem w 2008 pojawi sie pare interesujacych tytulow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 09:28 
Cytuj  
Poleci ktos jakies dobre serwery do cod4? Fajnie jakby byl jakis teamplay, a nie kazdy sobie za fragami biega.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 09:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Poleci ktos jakies dobre serwery do cod4? Fajnie jakby byl jakis teamplay, a nie kazdy sobie za fragami biega.
serwer polskiego klanu GROM, wysoki skill tryb hardcore (lokalizacja niemcy)
GROM Hardcore
http://gromklan.mojeforum.net/


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 11:18 
Cytuj  
Jesli wysoki skill to raczej na przyszlosc serwer. Ja ostanio w fps online gralem 2 lata temu w BF2. :> Zreszta zawsze casual, wiec nie chce lamic i obnizac poziomu swojego teamu. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 12:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli wysoki skill to raczej na przyszlosc serwer. Ja ostanio w fps online gralem 2 lata temu w BF2. :> Zreszta zawsze casual, wiec nie chce lamic i obnizac poziomu swojego teamu. hehe
ma zalete, jest duzo polakow ale generalnie pisza po angielsku i za polskie spamowanie lole przekleństwa jest ban

zobacz
Kicks & Bans / Kicki & Bany
http://gromklan.mojeforum.net/viewforum.php?f=43


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 12:59 
Cytuj  
Dzisiaj całkiem przypadkiem (po i odwiedzeniu 4 sklepów :P) udało mi się kupić CoD4. Zobaczymy z czym się to je - mam nadzieję, ze miesiące no-lifeowania w ET pozostawiły jakiś ślad w skillu :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 14:26 
Cytuj  
proponuję na początek przejść grę w trybie single player, tak 8-10h gry, warto (ah ta misja snajperska ;D)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 16:07 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
proponuję na początek przejść grę w trybie single player, tak 8-10h gry, warto (ah ta misja snajperska ;D)
ja odwrotnie, polecam MP bo moim zdaniem walka ze skryptami to nuda :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 16:13 
Cytuj  
SP jest bardzo fajny, pod wzgledem misji, widokow i ogolnej ''fabuly'' o ile cos takiego istnieje ;d , ale desh ma racje - mp ftw.
Szkoda tylko ze server taki kiepski... ten co podales... raz ze tryby gejowe, dwa ludzie nie sa najlepsi : P

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 17:20 
Cytuj  
No zaczynam od SP, misje coraz lepsze, przypomniały mi się chwile, jak pierwszy CoD wgniótł mnie w fotel :)

Co do MP to najbardziej nie lubię pierwszych dni - zanim człowiek obcyka mapy to sie nawkurwia.

Jakiego programu używacie do wyszukiwania serwerów?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:03 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Jakiego programu używacie do wyszukiwania serwerów?

Zadnego, same sie wyszukuja po Xbox Live ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:13 
Cytuj  
Jak wyszukuje jakims xfire, kiedys uzywalem all seeing eye i tez bylo ok.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:50 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Jakiego programu używacie do wyszukiwania serwerów?
in game wyszukiwarka

odfiltruj troche, np:
iternet, search&destroy, PB, FFON albo OFF, killCam, potem wysortuj po grajacych ludziach i pingu i nie zostanie wiele


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 22:26 
Cytuj  
Od 30 minut mecze sie z punkbusterem. Jak kogos trafie automatycznie dostaje kick z serwera z komunikatem pb init failure. Szukalem na necie ale kazdy mowi, ze to problem z aktualizacja. Robilem aktualizacje, reinstalki etc. Firewall wylaczony. Anyone?


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.