mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 08:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
w tutorialu chyba o to chodzi,by Cie vanguard zabil ;)


Później i tak cię zabije "coś" ale na filmiku w YT widziałem, że można go ubić (udało mi się zjechać mu HP do jakichś 30% ale potem zapędziłem się w róg i mnie dopadł). Jestem ciekaw czy jest jakiś sposób aby tam wrócić bo chętnie bym spróbował podejść go raz jeszcze.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 08:32 
Cytuj  
no mozesz go zrobic co reset lokacji :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 08:35 
Cytuj  
dobra, naprawde potrzebuje kogos o levelu 23+ w pomocy w przeniesieniu paru itemow na mojego 'maina'. dzisiaj kolo 19. kto pomoze? :S

edit:

od dzisiaj rana dopiero dziala wchodzenie ludziom do swiatow - wczoraj jeszcze sie nie dalo.

zaczynamy pvp ;)

wczoraj wieczorem EU ranking wygladal tak ze na pierwszym miejscu w killsach byli ludzie z 0 killsow ;P ale sa ludzie ktorzy juz maja soul level ~109 i sa w NG+


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 08:51 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Jestem ciekaw czy jest jakiś sposób aby tam wrócić bo chętnie bym spróbował podejść go raz jeszcze.


Vanguarda spotyka się ponownie w 4-1 za pierwszą mgłą.

RufeN napisał(a):
mowiliscie cos o luku - nie znalazlem, mysle nad zmiana wpn na short speara, bo troche dluzszymi bronmi fajnie mi sie gralo jak robilem podejscie do tej gry innymi klasami (short spear daje rade?)


łuku nie ma w 1-1 - jest tam tylko kusza

winged spear (lepsza od short speara) jest w 1-2 (na pierwszym obszarze na którym smok grasuje - najczęściej się pada przy podnoszeniu jej przed zabiciem smoka)

łuk jest tez w 2-1 na szczycie drugiej wieży strażniczej (na pierwszej jest wand do rzucania czarów) albo trochę lepszy można podnieśc w 4-1 (jak zobaczysz tam vanguarda to po jego prawej stronie widać szkielet łucznika na wieży - przy nim leży compund long bow)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 08:57 
Cytuj  
ooo, wielkie dzieki Karol :) co do winged speara to fakt - podnioslem i skonczylo sie to dla mnie smiercia :) wciaz nie wiem, czy zostac przy scimitarze czy tym spearem wywijac. ten smok w 1-1 1-2 itp to jest ten sam czerwony, wkurwiajacy smok? jak go ubije z luku to bede mogl pozbierac spokojnie looty lezace na tej polanie z drugim smokiem,co wali ogonem? (jakies ulepszenia tam sa chyba)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 09:01 
Cytuj  
Tak, to ten sam czerwony. I tak, będziesz mógł pozbierać looty - chociaż to akurat można zrobić wcześniej, ale jest ryzykowne - trzeba wejść na most i jak smok leci biegiem lecieć na polanę. Udało mi się tak zebrać pierścień siły (chyba) i purple flame shield (to na pewno ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 09:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Tak, to ten sam czerwony. I tak, będziesz mógł pozbierać looty - chociaż to akurat można zrobić wcześniej, ale jest ryzykowne - trzeba wejść na most i jak smok leci biegiem lecieć na polanę. Udało mi się tak zebrać pierścień siły (chyba) i purple flame shield (to na pewno ;).

probowalem wczoraj tej kozackiej akcji i skonczylo sie 4500souls w plecy ;)
jaki czar jako drugi wziac royalowi?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 10:03 
Cytuj  
W opisach przedmiotów np broni pod physical attack są podane 2 wartości np 75 i +4 - co to jest ten drugi parametr? Zauważyłem, że czasami przybiera wartości ujemne, to jakaś zależność od klasy, statystyk postaci?


_________________
For the pony!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 10:39 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ooo, wielkie dzieki Karol :) co do winged speara to fakt - podnioslem i skonczylo sie to dla mnie smiercia :) wciaz nie wiem, czy zostac przy scimitarze czy tym spearem wywijac. ten smok w 1-1 1-2 itp to jest ten sam czerwony, wkurwiajacy smok? jak go ubije z luku to bede mogl pozbierac spokojnie looty lezace na tej polanie z drugim smokiem,co wali ogonem? (jakies ulepszenia tam sa chyba)


Jeśli nie padłeś ani razu w body form w świecie pierwszym to po zabiciu phalanxa i red dragona ten drugi smok znika.
Jeśli padłeś (a pewnie padłeś) to zielony smok tam będzie bo tendencja świata będzie za mało "biała".
Ale da sie zlotować wszystko co tam jest poza 1 skarbem najbliżej smoka - podnosząć jego raczej padniesz (ale podnieśc się to da).
Ewentualnie mozna poczekać aż zabijesz green dragona w 1-4 i wtedy się wrócić pod ten stuff juz total safe. Ale to będzie na późnym etapie gry.

A co do broni to dla początkującego spear jest najlepszy bo możesz walić mając podniesioną gardę tarczy.
Tylko trzeba rozsądnie gospodarować staminą (jeśli masz 2-3 przeciwników to uderzaj raz i cofaj się żeby odzyskać staminę po uderzeniu).

yabaddi napisał(a):
W opisach przedmiotów np broni pod physical attack są podane 2 wartości np 75 i +4 - co to jest ten drugi parametr? Zauważyłem, że czasami przybiera wartości ujemne, to jakaś zależność od klasy, statystyk postaci?


Bonus od statsów.
Jak broń ma np napisane w bonusach E D - - to znaczy że ma bonus klasy E od STR, bonus klasy D od DEX i brak bonusów od faith i Magic.
Klasa bonusów (od najmniejszego) to E D C B A i najlepszy: S.
Często rosną wraz z kolejnymi upgradami broni.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 25 cze 2010, 10:41 przez Karol66, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 10:39 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
W opisach przedmiotów np broni pod physical attack są podane 2 wartości np 75 i +4 - co to jest ten drugi parametr? Zauważyłem, że czasami przybiera wartości ujemne, to jakaś zależność od klasy, statystyk postaci?


http://demonssouls.wikidot.com/concepts - polecam

Jest tam wszystko opisane, też niekumałem tych znaczkw plusów, minusów straszny bezsens imho, że niema w grze wyjaśnień co i z czym. W instrukcji pisze;p

A ten, że plus to znaczy, że masz wysoko statystyke z której korzysta bron(naprzyklad sila) i dzieki temu wieksze obrazenia. Jak masz minus to znaczy ze niemasz wystarczajacych statow na uzywanie tej broni.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 12:04 
Cytuj  
Ok, dzięki za info. Powoli się rozkręcam - ubiłem Phalanxa za 1 podejściem i lecę dalej :P W 1-1 rozwaliłem też tego czerwono-okiego i mam sporo dusz do wydania. Na razie upgradowałem sobie rapier na +2 i zastanawiam się w jakie spelle/miracle ewentualnie zainwestować (bo żal później 8 tys gdzieś zgubić).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 12:41 
Cytuj  
Idź pobrać czerwonego smoka w 1-2, a potem leć do 2-1 i dalej 3-1, 4-1, 5-1, wrócisz potem do Tower Knighta.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 13:31 
Cytuj  
ja po 1-1 przy pierwszym ever playthrough robilem caly world 2 - do przejscia na spokojnie na niskich levelach


nikt nie chce mi pomoc przeniesc te itemki? :( potrzebuje kogos o levelu 23-30 na 15 minut :(


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 13:54 
Cytuj  
sorry ash - dopiero 18 mam i spowalniam z koxem, wieczorem chetnie pogram z kims coop (18lvl royal z fajnym gearem, tylko 1-1 ukonczone, w 2-1 szedlem sobie spokojnie wszystko robiac bezproblemowo i tu nagle jebs - boss, a ja nawet taktyki nie sprawdzilem i mnie spalila menda jedna) :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 08:26 
Cytuj  
Takie pytanko: Chodzi o postac Patches, wedlug wiki itp. mozna go spotkac w 2-2 i pojawia sie w Nexus, znika jak zabijemy Adjudicatora w 4-1 zeby powrocic po evencie w 4-2. Co jesli zabilem Adjudicatora, ale przeszedlem 2-2 bez spotykania Patches (skrot do flamelurkera)? Jak wroce do 2-2 to bede mogl go tam znalezc?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 09:47 
Cytuj  
ale fun daje ta gra ;d boss w 1-2 padl za pierwszym razem, probowal mi sie wpieprzyc na plecy jakis royal black phantom,ale go pogonilem z moimi phantomami. tego cholernego pajaka w 2-1 zatrzaskalem tez gimnastykujac sie biciem go mele i uciekaniem przed ogniem, by w necie znalezc taktyke polegajaca na staniu w safespocie i strzelaniu do niego z luku :)
generalnie mam wyjatkowo dlugi okres bez smierci (dobre pare h gameplay), siedze teraz w body form - mam z tego jakis bonus przy zabijaniu bossow (poza wieksza iloscia hp)? no i pytanie - dlaczego podczas walki z tower knightem ok 50% jego hp zniknely moje phantomy? gra nie dala im zabic ze mna bossa,czy dostali dc/quitneli? na pewno nie zgineli.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 09:57 
Cytuj  
Raczej Ciebie discnelo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 09:59 
Cytuj  
ale brak "podstawowych" form komunikacji ingame to porazka - wczoraj ze Stobkiem sie meczylismy komunikujac sie via wiadomosc na psn, porazka. te gesty to bardziej bajerek jest niz narzedzie komunikacji, juz nawet nie koniecznie voice a zwykly chat bylby genialnym ulatwieniem i sadze,ze nie psul by zabawy.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
ja gram z ashem uzywajac skype i headsetu :p

a jak do Was pisze czy pogracie, to zero odpowiedzi :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:57 
Cytuj  
No jak coop to tylko skype albo cos, bo tak to rownie dobrze z randomem mozna grac;p A w 4-1 bez czarow nic niemoglem zrobic, troche pociwczylem parowanie na te pierwse szkielety srebrne ale te czarne i z duza kosa to robily co chcialy ze mna (wanderer lekka zbroja). Potem chcialem przejsc bossa w 1-2 ale za malo zielska mialem no i ciezkawo samemu w soul form.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.