mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:20 
Cytuj  
ee to nigdy nie byl konkurent dla bf3 i mw3, ludzie beda w to pizgac i duzo ludzi gra. Po pierwsze gra jest za trudna dla dzieciarni. Nie macie gry to nie macie o czym sie wypowiadac. Ja moglem/moge grac w sumie komfortowo caly czas. Moj rekord to 51 killi na mape, wiecej niz w bf3 ;p

nie macie pojecia co to za gra.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:30 
Cytuj  
duzo ludzi? zerknalem na zestawienie gier na xfire i zajmuje 80 miejsce, za m.in. bf1942 :)
zdaje sobie sprawe, ze to nie odzwierciedla realnej ilosci graczy, ale ro2 powielilo sukces brink.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:37 
Cytuj  
Bo to nie jest gra dla mas (mas, bez negatywnych konotacji).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:42 
Cytuj  
Akurat statystyki Xfire to można o kant dupy za przeproszeniem.

Po prostu niektóre typy graczy częściej używają Xfire i podobnych a inni w ogóle.

Ja np. nigdy nie używałem i nie zamierzam.

Co oczywiście nie zmienia faktu ,że RO2 jest grą stosunkowo niszową , i zresztą taki jest / był pomysł na tą grę od początku chyba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:57 
Cytuj  
Jak na community RO to gra bardzo duzo ludzi. Staty tu nie maja odzwierciedlenia, tu bylo oczywiste, ze frekwencja nie bedzie najwyzsza, ale o community RO sie nie martwie, bo to zapalency. To nie jest gra dla mas. Nie jest zrobiona przez ogromny sztab ludzi i za wielka kase.

W kazdym razie gra oferuje cos czego inne gry nie maja, imo niezly realizm przy calkiem niezlym gameplayu, nie tylko giniemy ;]

Brink tu nie ma nic do rzeczy. Nie ma jak flamowac gre, ktora przynajmniej ma jakas inwencje i oferuje cos innego wsrod szarej masy.

Nie bylo absolutnej opcji by ro2 mialo konkurowac na ilosc graczy z bf3 czy mw3, wiekszosc wysiądzie.

Najwazniejsze, ze mam satysfakcje z fragowania. ;]

http://steamcommunity.com/games/RO2/ann ... 1924859693

PS. a staty xf to w ogole nara ;p


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 16:43 
Cytuj  
ja planuję chyba niebawem zakupić RO2 i w dupie mam opinię mainstreamowców, pamiętam, że przy jedynce nawet nieźle się bawiłem. Z odpowiednimi psychostymulantami czuć było moc pola bitewnego, ociekający wszędzie realizm oraz klimat prawdziwej wojny, z chowaniem się po krzakach, klatkach schodowych i satysfakcję ze zdejmowania typów zwykłym karabinem jednostrzałowym. BF3 z MW3 to w porównaniu z RO wesoła sieczka z superbohaterami, zupełnie inne gry

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 17:14 
Cytuj  
Chyba troche przesadzacie z ta trudnoscia RO. Pogralem ostatnio sporo w RO1 nie jest tak tragicznie. Wystarczy przestawic sie na troche inny styl rozgrywki i mozna napierdalac heady az milo + capowac objectivesy. Heroesem tez mozna byc jak sie zna plansze i wie gdzie wrog campuje. Jasne ginie sie czesciej ale to taka specyfika gry. Cos jak Demon/Dark Souls w swiecie fps ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 18:51 
Cytuj  
RO2 przy RO1 to easy mode. Imo RO ma dobre mapy szczegolnie te miastowe, z budynkami, mnostwem pokoi itp. A w budynku juz mozna ladnie sie zaczaic, bagnetem w plecy i jesli cos sie w tej grze dzieje to juz na serio ;]

Dla mnie najwieksza zaleta jest fragowanie, kazdy frag daje mi poprostu satysfakcje. Jak zreszta napisalem na forum grom.

Cytuj:
Dzisiaj pogralem na serwerze Jarzebiny Czerwonej i bylem bezlitosny wsrod domkow pawlowa, z moim mp44 czy jak on sie tutaj zwie. Musze powiedziec, ze raszowanie przy tej grze to prawdziwe wyzwanie, a calkiem dobrze mi to idzie. Ale pociągnięcie 3 headshotow z rifla pod rząd, to też czuje sie dumny, zreszta jak przy kazdym fragu ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 19:24 
Cytuj  
wyszedl patch 3GB.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 19:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wyszedl patch 3GB.
patchnotes ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 19:42 
Cytuj  
http://steamcommunity.com/groups/RO2HoSBeta
http://steamcommunity.com/groups/RO2HoS ... 6686408258

W ostatnim czasie:
Cytuj:
Hey guys,

It has been a few days since I last had a chance to talk with you. While I was out of town at a wedding, the team has been hard at work bringing you another update for RO 2. This will be a large update (several gigs in size) due to the art/level changes that have gone into it dealing with performance and graphical improvements (which will cause some areas on the maps as well as weapons/characters in some situations to look significantly better when not in the primary light source).

We've also been actively running the stand alone beta build of the game to identify and fix stats and achievement issues. If all goes well we believe we will have this wrapped up soon.

So in summary here is what you can expect:
1) Graphical Improvements in some lighting conditions
2) Improved performance in nearly every map
3) Stats/achievements systems fixed
4) Fix of the sound loss on map change (again... this time with feeling)
5) Several minor performance enhancements in code

At the same time we will likely roll out our next update of the SDK for those who have it, fixing a few more issues (the highlight being Play In Editor).

The timing of when this update rolls out largely depends on how our testing of the stats system goes in the beta build. When we push out the next update for it, we would appreciate your help hammering at it. See you on the front!


http://steamcommunity.com/games/RO2/ann ... 1924859693
http://steamcommunity.com/groups/RO2HoS ... 6686408258


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2011, 21:26 
Cytuj  
I cała "zabawa" od nowa. ;> No i kolejny dowód na to, że na maxa śpieszyli się z wypuszczeniem gry.

"eweloper zdradził na oficjalnej stronie, że najnowsza odsłona serii Red Orchestra w ciągu dwóch dni od premiery przyniosła większy dochód, niż uczynił to pierwowzór przez ponad 5 lat."

"W czwartek wypuszczono aktualizację poprawiającą system statystyk. Chcąc w pełni uporać się z problemem, deweloper zresetuje wszystkie osiągnięcia i postępy gracza. Oznacza to, że jeśli rozegraliście do tej pory wiele potyczek sieciowych i rozwinęliście swoją postać, będziecie musieli rozpocząć zabawę od nowa. Nie trzeba dodawać jak bardzo zaboli to użytkowników, którzy przez ostatnie tygodnie znosili błędy gry i aktywnie korzystali z trybu multiplayer."

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=62738

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2011, 21:36 
Cytuj  
w moim poscie wyzej to jest...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2011, 21:47 
Cytuj  
No i to właśnie skomentowałem. ;>
Oni jakieś beta testy robili w ogóle ? Bo tłumaczenie, że "jednak było od chuja bugów i musicie od nowa jebać" jest mało satysfakcjonujące i na pewno w chuj osób się zniechęci i to rzuci w pizdu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2011, 22:07 
Cytuj  
Jęczysz jakbys mial gre i nie mogl grac. Tak jakby ten problem dotyczyl RO2 tylko. A akurat tworcy RO2 to male studio, bez jakis wiekszych nakladow, to chyba tylko im mozna wybaczyc. A nie np. wielkim wydawcom, co mi np. Black Ops dalej gorzej dziala od RO2, a wyglada gorzej od MW2. Czy inne znamienite przypadki.

Spokojnie start BF3 tez nie bedzie nalezal do idealnych. W BC2 tez troche to musialo potrwac zanim wszystko zaczelo smigac.

IMO w RO2 sie poprawilo, nie widze malejacej liczby graczy, jest nawet troche polskich serwerow, zazwyczaj full.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 09:40 
Cytuj  
Nie mam ro2, ale grałem kilka dni na pożyczonym koncie, czyli wg Ciebie nie mam gry=nic o niej nie wiem, naaajs. ;>
Szkoda, że premiera tej gry zeszła się z okresem hajpu na bf3, tak to sporo ludzi z braku laku by spróbowało i może wciągnęło się na dłużej.
No i nie mów, że hardkorowcy nie patrzą na inne gry tylko będą grać w ro2, bo i tak jedynka jest bardziej wymagająca a to przecież im chodzi.

Żeby nie było - mi się grało fajnie, lubię "realizm", ale ilość bugów, nie dopracowanie wielu elementów, tragiczna wydajność mnie odrzuciły, może jak się trochę sytuacja uspokoi to sprawdzę po raz kolejny.
Na pewno bym się ostro wkurwił po takim reseciku statów, bo "sorry" chyba by nie wystarczyło. ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 15:57 
Cytuj  
Nie mam czasu analizowac co zmienili i dodali, ale tak tez sie stalo. Druga sprawa, ze gra dziala calkiem cacy i widac, ze cos z tym robia, nei jak w przypadku innych produkcji. Gameplay za to dla mnie ma unikalny.

Ja rozumiem Twoja zdanie, ale zauwaz, ze profesjonalne studia robia takie same bledy. Powiem tez, ze nie gralem w Rage ale z tego co o tym slyszalem to jest dopiero hardcore. Zobaczymy jak bedzie w BF3. Ale tez nie licze, ze bedzie kolorowo.

RO2 nie bylo nigdy konkurentem dla BF3, jest to bardziej gra niszowa niz mainstream i dlatego nalezy to troche inaczej oceniac IMO.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 16:12 
Cytuj  
No nie wiem dla mnie gra to gra i nie ma znaczenia z jakiego studia pochodzi, ma przyciągnąć na dłużej i tyle. A co do rage to faktycznie nie spodziewałem się, że id po tylu latach rzeźbienia w gównie może wydać coś tak niskiej jakości. Spoko poczekamy, pomyślimy, nie skreślam ro2, brakuje ogólnie czegoś bardziej realistycznego, tylko niech to jeszcze trochę połatają.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 17:16 
Cytuj  
nie umarlo to jeszcze?
dzisiaj konczy sie beta bfa3 i bedzie nuda. juz mialem w planach odswiezyc coda2, ale kusi wyprobowac ro2. kluczyk tylko 50zl, wiec chyba jutro kupie ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 18:07 
Cytuj  
Nie umarlo. Imo jest to gra na dluzej dla mnie, na pewno bede wracal. Zreszta chyba dopiero niedawno wyszlo SDK, w tym 3GB patchu chyba. Tylko sie boje, ze mody za bardzo pogrupuje community...

Jesli z poczatku sie nei spodoba, polecam troche sie pomeczyc, o gameplay mi chodzi. Ale imo za 50 zl, to naprawde warto.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.