mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:13 
Cytuj  
http://www.twitch.tv/earvcunananan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:17 
Cytuj  
Ejj no kupiłem, miałem sobie na spokojnie pograć po robocie a tu takie opinie :P? W żadnej recce na kamerę jakoś super nie narzekali... Mi gra wykryła ustawienia High i nawet teselację na średnią ustawiła. W sumie to przy tworzeniu postaci nagle dwa monitory mi się ciemne zrobiły ale może to wina zbyt mocnego OC karty (podkręciłem do maxa do gry w DAI). W reckach nie narzekali masakrycznie na problemy ze stabilnością.

Przestaje czytać forum do momentu aż sam coś napiszę wieczorem. Kupiłem na nuuvem więc pewnie refunda nie dostanę:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:27 
Cytuj  
Ja narzekam na kamerę, stabilność jest u mnie okej.
Z refundem jest tak ze nie widzę opcji nawet po kupieniu na polskim Origin. Nie da się tego zwrócić imho. Jak ktoś zna metodę to poproszę bo mam 24h od włączenia gry.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:30 
Cytuj  
Wczoraj pooglądałem na twichu trochę streamów i walka to taki samograj, coś tam walczysz główną postacią, reszta sobie robi co chce i tak wygrywasz, wiadomo pewnie się trafi na jakieś grubsze rybki, ale ogólnie combat wygląda słabo. Postawili na efektowność walki i faktycznie jak mówił inside mogli sobie darować te pseudo taktyczne sprawy i zrobić TPP pełną gębą, bo widać, że lepiej by to się sprawdziło w tej grze. Ja fanem serii nie jestem także hype na poziomie zerowym. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:34 
Cytuj  
dokładnie, po walce z tym pierwszym dużym demonem zwątpiłem.

poziom trudności średni, pięć minut nie wiedziałem jak go zrobić żeby był wrażliwy na cokolwiek, znalazłem przycisk i wcisnąłem, kolejne pięć minut umarł. grałem melasem wiec nawet nie wiem co robił tank, mag i łucznik w tym czasie ...
dla jasności 10 minut nas okładał taki grubas i nikt nie umarł.

do tego kamera to była katorga i nie mówię o widoku taktycznym


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:36 
Cytuj  
Ta, coś tam obejrzałem i generalnie waste of time and money no chyba, że ktoś jest fanbojem serii.
Żeby nie było, że się przypierdalam to przy dobrym RPG z otwartym światem jestem w stanie spędzić w ch czasu w single player ale nie tutaj.
Szkoda, że nie ma "dema" bo może coś by zmieniło moje zdanie do zakupu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:38 
Cytuj  
ja ogladam wlasnie tego twitcha no i takie napierdzielanko.
moze story dopracowane, moze open world ale jakies to nijakie.
chyba lepiej far cry'a 4 kupic i popizgac w coopie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:40 
Cytuj  
Ja już miałem problemy, żeby wkręcić się w DA1, niestety albo sety pamiętam czasy starych rpg i w nowsze już nie mogłem się wkręcić.
Pisałem wcześniej, że ten DA3 to by się fajnie sprawdził na tableta. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:40 
Cytuj  
Ja odradzam, jako fan serii. Skyrim robił na mnie dużo większe wrażenie.
Pewnie nie oddam i pogram ale drugi raz bym nie kupił.


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:48 
Cytuj  
Da się w to już normalnie grać, czy trzeba czarować z VPNami itd?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 09:53 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Da się w to już normalnie grać, czy trzeba czarować z VPNami itd?

da się ale nie w polsce


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 10:03 
Cytuj  
Trzeba przes VPN.

Co do combatu to chyba chcieli pójść trochę w stronę ME i nie mogli się zdecydować czy powrócić w pełno do DA:O czy zrobić combat z ME. Efekt jak widać jednym się podoba a innym nie. Ja pewnie w takim razie zacznę grać na hardzie bo może wtedy trzeba zacząć przełączać się między postaciami by coś więcej ugrać.

Jeśli combat jest lepszy niż w dwójce to mi to styka. Powrotu do combatu z jedynki się raczej nie spodziewałem - konsolowcy strasznie na niego narzekali...

Przykładowe opinie z negoafa:

Cytuj:
Played for a couple hours on PS4, seems damn great so far. Started off with a mage, and while I liked it, I tried starting over with an archer. I think I like the archer a little more just due to the fact that you have more mobility.


Cytuj:
Three hours in and I can already tell that this game is really going to be something special. I've barely completed the prologue yet have already been able to explore off the beaten path and gotten real rewards for it, I've been legitimately intrigued by the character side stories, I've crafted a badass onyx greatsword, and I've been shocked at how big this first area is. All that, and I haven't even left the prologue area. Holy freaking crap.


No nic, dzisiaj czeka mnie długie posiedzenie aby się samemu przekonać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 10:07 
Cytuj  
Zacznę łucznikiem na hardzie :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 11:02 
Cytuj  
Refund sie pewnie pojawi na Originie po premierze w PL, w koncu odpalacie gre z VPNem, a to zawsze moze namieszac w systemie :P Ja sobie spokojnie czekam do jutra do polnocy :) Najbardziej boli mnie ta taktyczna kamera - ponoc zjebana na maksa przy uzywaniu klawki i mychy; zoom smieszny i ogolnie jest nieporeczna w chuj. Potwierdzasz Desh?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 11:15 
Cytuj  
Potwierdzam, że gdyby dało się oddalić bardziej kamerę to byłoby łatwiej. trzeba nakręcić się strasznie żeby gdzieś dobiec bo przecież jest WSAD.
Olewając widok taktyczny np. w Skyrim nie miałem takich problemów z bieganiem od moba do moba. Tutaj za dużo zbliżeń jest albo za mały zoom.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 13:57 
Cytuj  
Nadzieja w tym, że mooding tool jest ponoć zajebisty i gracze jak zwykle sami to fixną - tak jak fixnęli wiele rzeczy w DA:O.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 14:27 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nadzieja w tym, że mooding tool jest ponoć zajebisty i gracze jak zwykle sami to fixną - tak jak fixnęli wiele rzeczy w DA:O.


Wątpię, że coś będzie, tym bardziej, że to Frostbite 3.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 15:33 
Cytuj  
Macie jakieś działające proxy Korea / Hong Kong / USA (o ile już mogą grać)?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 16:14 
Cytuj  
z keye.pl właśnie dostałem klucza, dzięki bogu że wpadłem na pomysł ściągnięcia gry wcześniej z warezów :> no to gramyyyyy


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 17:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Macie jakieś działające proxy Korea / Hong Kong / USA (o ile już mogą grać)?

SoftEther VPN https://www.softether.org/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 819 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.