mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 19:03 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje najtansze sa ShopTo.net i zavvi.com. Roznica polega na sposobie wysylania towaru.
W ShopTo.net zza wysylke placi sie 3,5 funta, ale paczka leci Royal Air Mailem, full wypas i ubezpieczenie, poleconym z pokwitowaniem przy odbiorze, listonoszem dajacym ja do reki i mozliwoscia sledzenia przez internet. 2 razy tam kupowalem i paczka byla u mnie 4 dnia od chwili zlozenia zamowienia.
W Zavvi.com za przesylke placimy 0,99 funta (czyli oszczedzamy dodatkowo ok. 10pln) ale przesylka idzie wyraznie wolniej (1 raz zamawialem, dostalem ja 7 dnia od chwili zamowienia) i laduje bezczelnie w skrzynce na listy. Zadnych pokwitowan, ubezpieczen czy innych zabezpieczen przed Poczta Polska ;).

A PS3 tez dosyc spontanicznie kupilem ;). Zobaczylem trailer FFXIII i pomyslalem "wow, fajnie byloby pograc". A jako, ze jestem zagorzalym fanem RPG i zaczalem patrzec co tam jeszcze na PS3 jest i zobaczylem trailery z Valkyria Chronicles i White Knight Chronicles... to byl piatek (gdyby ktos dzien wczesniej zasugerowal mi kupno konsoli, to bym sie popukal tylko w glowe). W poniedzialek zamowilem a odebralem we wtorek ;). Najpierw gralem tydzien we Flower, potem przyszlo Valkyria Chronicles ;). A potem ze 2 tygodnie czekalem jeszcze na premiere FFXIII w miedzyczasie dozbrajajac sie w inne RPG...
Pieniadze wydaje szybciej i skuteczniej niz kobieta.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 19:26 
Cytuj  
Chciales powiedziec ze vidya gaems wsysa pieniadze szybciej niz kobieta ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 20:50 
Cytuj  
Z tego co widzę nie wszystko jest taniej w ShopTo niż na Alledrogo , np. ostatnia topowa gra GoW III :P , lub właśnie Resonance of Fate wychodzi mi 12 pln taniej z Alledrogo :P

U mnie kupno konsoli to był spontan po wyjściu Finala nowego , wcześniej byłem nastawiony na "konsola nie , teraz pc" ale to był najlepszy zakup sprzętu od 2 lat.

Już też mam listę oczekujących jrpg ale mam pytanie czy jest na PS3 może coś podobnego do FF tactics?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 20:56 
Cytuj  
Disgaea 3 chyba tylko.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 21:18 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Z tego co widzę nie wszystko jest taniej w ShopTo niż na Alledrogo , np. ostatnia topowa gra GoW III :P , lub właśnie Resonance of Fate wychodzi mi 12 pln taniej z Alledrogo :P


Nie wiem jak to liczysz :). God of War III z ShopTo kosztuje dokladnie tyle samo co najtansza wersja z Allegro po dzisiejszym kursie, ktory nieznacznie wzrosl w ciagu ostatnich dni) a z Zavvi bedzie to jakies 10zl taniej niz najtansze z Allegro.
Resonance of Fate na PS3 na Allegro z przesylka najtaniej mozna dostac za 179, najdorzej za 210. Ja wczoraj zaplacilem 157 z przesylka (po wczorajszym kursie funta).
Zeby bylo taniej trzeba kupwac w funtach, bo mozna tez w euro, ale to zaden interes...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 21:34 
Cytuj  
A nie zauważyłem kiedy funt spadł do 4,35 :P a co miesiąc robię zakupy w funtach..... cóż trzeba będzie spróbować tam zamówić, jak zamówię z 3 gry to się nieźle opłaci :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 22:32 
Cytuj  
O kurde, zrobilem to.
Skonczylem czesc fabularna FFXIII.
Zeby nie spoilerowac, napisze tylko, ze koncowka jest tak samo porypana jak cala gra ;P.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 23:18 
Cytuj  
Skończyłem singla w AvP. Gra przeciętna, dobrze że krótka. Największą frajdę dawało granie predatorem - czuć było moc przy oneshotowaniu marines, najmniejszą granie alienem bo nieraz traciłem orientację w terenie. Generalnie nie polecam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 19:49 
Cytuj  
Kurcze jakieś tipy jak zabic Flamelurkera?

Mam purple Flame Shield, próbowałem z vater veil , fr ringiem , z magiczną bronią , z tą "świeczką" do smarowania , sposobu z kolumnami i schodami , sposobu z ribcage i kręgosłupem , zawsze zginę .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:01 
Cytuj  
Ma ktos moze White Knight Chronicles? Kupilem wlasnie kawalek ziemii pod swoje miasto i postawilem jedna chate, zamieszkala tam juz nawet jedna wiesniaczka ;). Ale nie mam sie przed kim moim miastem pochwalic. A jak postawie karczme, to i imprezke mozna jakas zrobic, wiesniaczek mozna sprowadzic wiecej...
Moznaby sie tez z czasem na questy wybierac razem ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:05 
Cytuj  
Ja mam, ale obawiam się, że wersja japońska i europejska ze sobą raczej nie współgrają...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Kurcze jakieś tipy jak zabic Flamelurkera?

Mam purple Flame Shield, próbowałem z vater veil , fr ringiem , z magiczną bronią , z tą "świeczką" do smarowania , sposobu z kolumnami i schodami , sposobu z ribcage i kręgosłupem , zawsze zginę .


Powiedz w jakich godzinach grasz i ukatrupimy go razem :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Ma ktos moze White Knight Chronicles? Kupilem wlasnie kawalek ziemii pod swoje miasto i postawilem jedna chate, zamieszkala tam juz nawet jedna wiesniaczka ;). Ale nie mam sie przed kim moim miastem pochwalic. A jak postawie karczme, to i imprezke mozna jakas zrobic, wiesniaczek mozna sprowadzic wiecej...
Moznaby sie tez z czasem na questy wybierac razem ;).
Ja mam w planach kupić. W sumie to muszę tylko siąść na spokojnie i spisać wszystko co chcę zamówić. Mam zamiar skorzystać z tego sklepu co poleciłeś i nie ma sensu płacić kilka razy za przesyłkę skoro można wszystko od razu kupić :) Myślę, że przez weekend znajdę czas i to zrobię, więc na kolejny weekend powinienem już grę mieć i chętnie poquestuję :) Akurat może też skończę fabułę w FF13, bo niedużo mi zostało i tak w sam raz będzie czas przerzucić się na nowy tytuł :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 01:06 
Cytuj  
Dodatek do MAG juz jest ale trzeba go ściągnąć (a właściwie aktywować) z PSstore (free).
2x XP tez działa ale chyba tylko wchodząc do gry orzez Dyrektywy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 07:55 
Cytuj  
a co tam ciekawego w dodatku?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 08:14 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Powiedz w jakich godzinach grasz i ukatrupimy go razem :P


Pewnie po 19stej znów będę męczył :P obawiam się tylko że ja mam versje made in china :P , ale i tak requesta ci wyślę do friendsów jak wrócę :-)


Ja White Knight Chronicles też planuję właśnie zakupić z tego sklepu w angli w kwietniu jak co :p


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 08:22 
Cytuj  
Ja posiadam White Knight Chronicles - dopiero zaczynam zabawę więc wspólne questowanie średnio zwłaszcza że większość questów to 36+ ;D
Ale jak coś podeślij PM :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 08:25 
Cytuj  
no a jak ogolnie oceniacie WKC?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 08:49 
Cytuj  
Zrobiłem do teraz tylko trochę fabuły, więc ciężko się wypowiadać, system walki zły nie jest, ale nie do końca mnie przekonał. Wkurza też dodawanie po każdym levelu skilli do paska. Graficznie wygląda ciekawie ale widać że gra ma swoje lata. Napiszę coś więcej jak trochę pogram :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 08:52 
Cytuj  
Jak dla mnie WKC pod względem systemu walki to takie "wannabe FF 12" - szybko mi się znudził.
Fabularnie daleko nie zaszedłem, ale trzeba pamiętać, że to pierwsza część cyklu (trylogii bodaj).

Escaflowne - grać ze sobą można jeśli jest się w tym samym przedziale poziomów (np. 21-30), inaczej się nie znajdziecie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.